Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.12.2018., 17:00   #5221
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Vi koji koristite MIUI, jel vam dolaze na vrijeme notifikacije (Whatsapp, Viber, mail itd)? Je li potrebno nešto posebno podešavati kod samoga sustava ako se kupi Xiaomi mobitel s tzv. globalnom verzijom?
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 17:38   #5222
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,006
Dolazi sve na vrijeme, jedino skype odbija koristiti ledicu kad dođe poruka. Ostalo je ok. Koliko čitam po forumima, mi8 ima problema sa notifikacijama ali će to vrlo vjerojatno biti riješeno.


Što se podešavanja tiče, isto kao i na svakom drugom novom mobitelu kojeh uzmeš, ništa specijalno dodatno nije potrebno raditi.
Exy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.12.2018., 17:42   #5223
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Dolazi sve na vrijeme, jedino skype odbija koristiti ledicu kad dođe poruka. Ostalo je ok. Koliko čitam po forumima, mi8 ima problema sa notifikacijama ali će to vrlo vjerojatno biti riješeno.


Što se podešavanja tiče, isto kao i na svakom drugom novom mobitelu kojeh uzmeš, ništa specijalno dodatno nije potrebno raditi.
Hvala na informaciji.
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 18:38   #5224
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Citiraj:
Autor jurica_m Pregled postova
Vi koji koristite MIUI, jel vam dolaze na vrijeme notifikacije (Whatsapp, Viber, mail itd)? Je li potrebno nešto posebno podešavati kod samoga sustava ako se kupi Xiaomi mobitel s tzv. globalnom verzijom?
Nisam siguran za global verziju ali na Xiaomi EU romu potrebno je samo lockati aplikaciju u task manageru i notifikacije onda dolaze. U najgorem slucaju to moras uraditi i na global verziji.
Na svom Mi8 drzim tako lockan Viber da bi odmah dobio notifikaciju, npr FB messanger i Whatsapp dolaze odmah bez da ih moram lockati.
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 19:16   #5225
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,619
Razmisljam o zamjeni Honora 8
Pa gledam Pocophone ili Mi8.

Koliko sam skuzio razlika je da Mi8 ima amoled, malo veci ekran...

Povophone ima jacu bateriju, SD utor (koji mi bas niti treba)....

Kamera mi je bitna, ali samo slika posto video ne snimam bas.

Glavna kamera je ista, ova druga je razlicita.
Dal se onda isplati nadodat ~500kn vise za Mi8?

Mi mix 3 mi se ne svidja radni slidera i keramicke pozadine + kaj je fakat tezak.

Pipkao sam sva tri moba u Areni i fakat se osjeti tezina od skoro 220g u ruci naspram ova ostala 2.

Nabavka bi isla sa honorbuya ili sa goldwaya.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 19:21   #5226
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ako ti je kamera jako bitna, nebuš se usrećio sa Pocophonom.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 19:30   #5227
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,006
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Razmisljam o zamjeni Honora 8
Pa gledam Pocophone ili Mi8.

Koliko sam skuzio razlika je da Mi8 ima amoled, malo veci ekran...

Povophone ima jacu bateriju, SD utor (koji mi bas niti treba)....

Kamera mi je bitna, ali samo slika posto video ne snimam bas.

Glavna kamera je ista, ova druga je razlicita.
Dal se onda isplati nadodat ~500kn vise za Mi8?

Mi mix 3 mi se ne svidja radni slidera i keramicke pozadine + kaj je fakat tezak.

Pipkao sam sva tri moba u Areni i fakat se osjeti tezina od skoro 220g u ruci naspram ova ostala 2.

Nabavka bi isla sa honorbuya ili sa goldwaya.

Imao sam sličnu dilemu između mi8 i poco, na kraju uzeo mix 2s
Nema notcha, kompaktniji i puno bolje izgleda od oba.



Ako ti je kamera bitna, nemoj poco. Istina je da je glavni senzor jednak kao kod mi8/mix2s ali otvor blende nije jednak i važnije od toga, poco nema optičku stabilizaciju.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 19:33   #5228
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Citiraj:
Autor 5rich Pregled postova
Ima netko ovdje mi 8 se da napiše par riječi, obzirom da vidim da su taj model zapostavili na europskom tržištu i da nema globalne verzije.
Čak sam bila u Mi storu u Areni i naravno da nemaju taj model i ne misle ga ni nabavljati.

Kako se ponaša u svakodnevnom radu, da li radi google play na njemu i mobilno bankarstvo i sl?
Preduhitrila si me sa pitanjem

i ja se mislim uzimati MI8 SE ali taj mob je totalno zapostavljen kao da ga je Lite zamijenio za EU trziste.

Iako mi malo cudno jer ima HR recenzije:
https://mob.hr/xiaomi-mi-8-se-recenzija/
https://www.smartphonehrvatska.com/2...iaomi-mi-8-se/
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 19:49   #5229
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Nisam siguran za global verziju ali na Xiaomi EU romu potrebno je samo lockati aplikaciju u task manageru i notifikacije onda dolaze. U najgorem slucaju to moras uraditi i na global verziji.
Na svom Mi8 drzim tako lockan Viber da bi odmah dobio notifikaciju, npr FB messanger i Whatsapp dolaze odmah bez da ih moram lockati.
Probat cu ovo lockanje, ali mene smeta sto mi nema notifikacija u notificationa baru, niti na always on screen.... Samo lampica zmiga.
I accuweather temperatura se vidi samo cim unlockam mob, onda ju sat prekrije i ne pojavljuje se vise. Isto tako i whatsapp, vidi se samo na par sekundi kad dodje poruka, i nestane.

Mi 8 global version
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 19:53   #5230
i-man
Premium
Moj komp
 
i-man's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 146
Imao sam MI8 SE jedno cca 2 mj.
Koliko mi je poznato, nema globalne verzije, niti je neće bit.
Ono što se prodaje npr. na Goldwayu ima xiaomi.eu rom (ili ak nema, moraš otključat bootloader i snimit taj rom, tak da dobiš 100% hrv.jezik, nema bloatwarea i odlično radi)
Mobitel je odličan što se tiče dimenzija, kompaktni, ma savršeno... bolji mobitel nisam imao po tom pitanju... samo ima staklo iza što mrzim na svim mobitelima.
ZABA bankarstvo normalno radi na xiaomi.eu romu, za ostalo nek ti netko drugi potvrdi.
i-man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.12.2018., 19:57   #5231
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Probat cu ovo lockanje, ali mene smeta sto mi nema notifikacija u notificationa baru, niti na always on screen.... Samo lampica zmiga.
I accuweather temperatura se vidi samo cim unlockam mob, onda ju sat prekrije i ne pojavljuje se vise. Isto tako i whatsapp, vidi se samo na par sekundi kad dodje poruka, i nestane.

Mi 8 global version
Probaj postaviti lockanje, dopusti autom pokretanje aplikacije, ugasi im optimizaciju baterije, u obavijestima aplikacija popali sve, stil obavijesti stavi Android umjesto MIUI.
Probaj pa javi
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 20:26   #5232
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,423
Citiraj:
Autor aski Pregled postova


Moj Pocophone je na Piti. Ovo je sa stock kamera aplikacijom, opaljeno automacki.

Nisam stigao probati Open Camera. Bolje mi je radila od stock na Oreu.

U svakom slučaju, bolje nego ono ulje od slike na Huaweiju
Ne znam baš, dupla slika na nekim mjestima, oštrina nije ujednačena, debelo prevelika kompresija... Meni je i to tvoje i ovo moje s Matea s*anje, svako na svoj način.

Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Razmisljam o zamjeni Honora 8
Pa gledam Pocophone ili Mi8.

Koliko sam skuzio razlika je da Mi8 ima amoled, malo veci ekran...

Povophone ima jacu bateriju, SD utor (koji mi bas niti treba)....

Kamera mi je bitna, ali samo slika posto video ne snimam bas.

Glavna kamera je ista, ova druga je razlicita.
Dal se onda isplati nadodat ~500kn vise za Mi8?

Mi mix 3 mi se ne svidja radni slidera i keramicke pozadine + kaj je fakat tezak.

Pipkao sam sva tri moba u Areni i fakat se osjeti tezina od skoro 220g u ruci naspram ova ostala 2.

Nabavka bi isla sa honorbuya ili sa goldwaya.
Ako je između ta dva, onda svakako Mi 8 zbog kamere i NFC-a.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 20:30   #5233
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,619
Brijem da ce i bit Mi8...
Ak se ne predomislim pa ubodem Mix 3
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 20:38   #5234
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Brijem da ce i bit Mi8...
Ak se ne predomislim pa ubodem Mix 3
jos par plusica za Mi8: ima NFC sta je super danas za G Pay, premium izrada u staklu dok je Poko plastican, kapacitet baterije je manji ali koliko god da korisito uvijek imam viska na kraju dana, bez problema moze i 2 dana.
I za kraj...ja bi na tvom mjestu cekao Mi9
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 20:46   #5235
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Vlasnici mix 2s, koji rom koristite?
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 21:05   #5236
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Probaj postaviti lockanje, dopusti autom pokretanje aplikacije, ugasi im optimizaciju baterije, u obavijestima aplikacija popali sve, stil obavijesti stavi Android umjesto MIUI.
Probaj pa javi
Nula bodova. I accuweather i whatsapp notifikacije vidim samo kad unlockam ekran, i onda se pojavi sat.
Valjda zbog notcha nema mjesta za sve. Grozno.

I nema ni jednog ni drugog na lock screenu iako im je dozvoljeno. Mozda da maknem nova launcher?
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 21:12   #5237
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,006
Čitao sam dosta o tome prije nego što sam se odlučio za model. To je bio jedan od razloga što sam preskočio mi8


@thesaint255 - koristim globalni službeni, trenutno V10.0.9.0


---


Malo sam testirao kameru ovih dana, pa ako koga interesira. Ovo je sa Mix2s ali Mi8 bi trebao raditi identične snimke. Tvornička aplikacija sa sve na auto.





P.S. ove dvije sa katedralom su prvo normalna kamera pa telephoto, da se vidi razlika
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 21:30   #5238
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Nula bodova. I accuweather i whatsapp notifikacije vidim samo kad unlockam ekran, i onda se pojavi sat.
Valjda zbog notcha nema mjesta za sve. Grozno.

I nema ni jednog ni drugog na lock screenu iako im je dozvoljeno. Mozda da maknem nova launcher?
Ima na mob.hr vodič o tome ako netko ima problema s notifikacijama, kako natjerati mob da to radi kako spada, ako ste na MIUI-u:
https://mob.hr/vodic-kako-natjerati-...ijesti-miui-8/
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2018., 21:59   #5239
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Nula bodova. I accuweather i whatsapp notifikacije vidim samo kad unlockam ekran, i onda se pojavi sat.
Valjda zbog notcha nema mjesta za sve. Grozno.

I nema ni jednog ni drugog na lock screenu iako im je dozvoljeno. Mozda da maknem nova launcher?
Mislim da kolega oce natjerati GUI prikaz notifikacija, i da nema problem s primanjem notifikacija.
Ovo sto sam ja opisivao do sada su opcije kako primati notifikacije na vrijeme.

A za GUI notifikacije, Mi8 i Alwayson ekran, tu mogu samo neke notifikacije biti prikazane kao gmail, ne mogu sve kao viber ili whatsapp ali navodno rade pomalo da ubace i ostale vaze.

Za GUI notifikacije na lock screenu, vjerojatno mozes samo staviti neke aplikacije za chat, Viber, Fb, Gmail, to sve radi ok i mozes staviti da li na lock screnu zelis vidjeti i sadrzaj poruke ili ne. Uprao sada testirao , accu weather to ne moze, zasto...nemam pojma.

A za notifikacije kod notcha, da to je sami fizicki limit, mozes samo staviti ikonice aplikacije i cim otkljucas ekran one nestanu.
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 13:40   #5240
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 845
Stavil sam odma Pie na svoj A2 Lite čim je došao. Uglavnom, ovo je sad potpuno drugi mobitel. Čini mi se da je Oreo bio tek nekakva privremena zakrpa. Još samo kad bi vratili tap to wake. Ne kužim u čemu je problem i zašto to miču.
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 13:44   #5241
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Mislim da kolega oce natjerati GUI prikaz notifikacija, i da nema problem s primanjem notifikacija.
Ovo sto sam ja opisivao do sada su opcije kako primati notifikacije na vrijeme.

A za GUI notifikacije, Mi8 i Alwayson ekran, tu mogu samo neke notifikacije biti prikazane kao gmail, ne mogu sve kao viber ili whatsapp ali navodno rade pomalo da ubace i ostale vaze.

Za GUI notifikacije na lock screenu, vjerojatno mozes samo staviti neke aplikacije za chat, Viber, Fb, Gmail, to sve radi ok i mozes staviti da li na lock screnu zelis vidjeti i sadrzaj poruke ili ne. Uprao sada testirao , accu weather to ne moze, zasto...nemam pojma.

A za notifikacije kod notcha, da to je sami fizicki limit, mozes samo staviti ikonice aplikacije i cim otkljucas ekran one nestanu.
Da, sve si dobro shvatio, svaka cast

A nista, cim ubace notifikacije na AOD-u za Whatsapp, biti cu OK.

Ajde bar lampica radi, inace ne bi imao pojma dal je dosla kakva poruka koju sam propustio.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 15:56   #5242
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,073
Citiraj:
Autor jurica_m Pregled postova
Vi koji koristite MIUI, jel vam dolaze na vrijeme notifikacije (Whatsapp, Viber, mail itd)? Je li potrebno nešto posebno podešavati kod samoga sustava ako se kupi Xiaomi mobitel s tzv. globalnom verzijom?
To ti ovisi i na kojem si operateru. Na HT i bonbonu kasni na svim android uređajima, na ostalim operaterima ne.

Ako ti kasni, a nisi na HT ili bonbonu, onda je moguće da je do MIUIa.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 16:30   #5243
cro_ryder
cyborg
Moj komp
 
cro_ryder's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: hills of SB
Postovi: 233
Vidim da Mi Max 2 ide za oko 1150 kn DHL-om s Goldwaya, kakva su iskustva, ima li kakvih znanih bugova, jel se isplati to?
Na njuškalu traže 1200-1500 kn za polovne pa računam da je cijena ok, samo me zanima funkcionalnost i pouzdanost. I jel radi out of the box ili ga treba na kanal poštelati prvo.

Eto. Fala unaprijed.
cro_ryder je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 17:09   #5244
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
To ti ovisi i na kojem si operateru. Na HT i bonbonu kasni na svim android uređajima, na ostalim operaterima ne.

Ako ti kasni, a nisi na HT ili bonbonu, onda je moguće da je do MIUIa.
Na HT-u sam. To znači i da na stock Androidu (Xiaomi MI A2) kasne notifikacije?
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 17:18   #5245
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,863
Nema pravila. Dogadja se, ali barem ja nemam iskustvo da se non stop dogadja. Cura i ja imamo SGS7 zadnjih godinu i pol i na bonbonu smo vec dosta dugo. Zadnjih par mjeseci smo na identicnom softwareu i ne updejtamo vise mobove. Bio je nedavno jedan period vremena gdje su meni i njoj kasnile poruke. Stvar se rijesila sama od sebe. Taj problem se nekad javi, ali ne toliko cesto da bi mjenjali operatera.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 17:38   #5246
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,073
Citiraj:
Autor jurica_m Pregled postova
Na HT-u sam. To znači i da na stock Androidu (Xiaomi MI A2) kasne notifikacije?
Pa meni su kasnile na mi5 (miui i custom romovi) kad sam bio na bonbonu i kasne mi na samsungu s8 na HT-u.

Zato sam prešao s bonbona na tomato i sad sve radi kak spada na mi5...
nub je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 18:44   #5247
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor cro_ryder Pregled postova
Vidim da Mi Max 2 ide za oko 1150 kn DHL-om s Goldwaya, kakva su iskustva, ima li kakvih znanih bugova, jel se isplati to?
Na njuškalu traže 1200-1500 kn za polovne pa računam da je cijena ok, samo me zanima funkcionalnost i pouzdanost. I jel radi out of the box ili ga treba na kanal poštelati prvo.

Eto. Fala unaprijed.
Imao sam ga ja godinu dana, po meni izvrstan mob, baterija i zvuk vanjskog zvučnika su čak mrvicu bolji nego na Max 3, a ak ti ne smeta nedostatak B20 frekvencije, samo naprijed. Ne treba ništa prčkati na Global verziji, osim ako ne želiš root i sl. Bugova nije bilo nikakvih...

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 18:51   #5248
n30n
Premium
Moj komp
 
n30n's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 359
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
Stavil sam odma Pie na svoj A2 Lite čim je došao. Uglavnom, ovo je sad potpuno drugi mobitel. Čini mi se da je Oreo bio tek nekakva privremena zakrpa. Još samo kad bi vratili tap to wake. Ne kužim u čemu je problem i zašto to miču.
Ne znam sta je tebi bilo na Oreu, al meni su razlike minimalne. Ja nikad nisam ni imao tap to wake
n30n je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 20:26   #5249
cro_ryder
cyborg
Moj komp
 
cro_ryder's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: hills of SB
Postovi: 233
Citiraj:
Autor frulex Pregled postova
Imao sam ga ja godinu dana, po meni izvrstan mob, baterija i zvuk vanjskog zvučnika su čak mrvicu bolji nego na Max 3, a ak ti ne smeta nedostatak B20 frekvencije, samo naprijed. Ne treba ništa prčkati na Global verziji, osim ako ne želiš root i sl. Bugova nije bilo nikakvih...

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
To sam htio čut, hvala ti puno.

Na Tele2 sam pa neće faliti ni B20, ide narudžba sutra ujutro. I flip cover obavezno.
cro_ryder je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 22:20   #5250
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Nula bodova. I accuweather i whatsapp notifikacije vidim samo kad unlockam ekran, i onda se pojavi sat.
Valjda zbog notcha nema mjesta za sve. Grozno.

I nema ni jednog ni drugog na lock screenu iako im je dozvoljeno. Mozda da maknem nova launcher?

ne bi se cudio da je to do rom-a.... ja sam na redmiju (3s) onak iz zajebancije apdejtao rom i imam isti problem ko i ti. notifikacije mi dolaze al ne vidim nista dok ne unlockam mobitel. a prije apdejta je radilo.


btw razbio ekran neki dan, pao mi s kauca i kabum. jel zna netko kolko dodje mijenjanje ekrana u neutrinu?
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na