Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Koji piknuti ?
HD2 9 26.47%
Desire 7 20.59%
i9000 23 67.65%
Anketa s više izbora. Glasači: 34. Ne možete glasati na ovoj anketi

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 25.12.2014., 14:20   #5131
mirZ4
Premium
 
mirZ4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb trešnja
Postovi: 79
Super.
2 protiv svega
1 za Prestigio
1 za modecom

ajmo dalje, još je neutralno
Radije bih se držao Androida. Bio bi preveliki šok doći na windowse :S
Mom HTC Evo 3D otkazuje ekran :3 rado bih ga popravio ali imam feeling da će to koštati ko novi mobitel... koji ima veći ekran i 2x više procesora.
Kupio bih zbilja bilo šta, ovo su uvjeti:
Android
4.5'-5.0' IPS ili sl.
min 1 Gb
cijena do max 1500 kn
__________________
gigabyte ga-8i945p-g-rh
pentium D 930 3.00GHz 2x2Mb
leadtek gt 7600gt 256Mb ddr3
ram 2GB kingmax
monitor SAMSUNG 931bf

mirZ4 je offline  
Staro 25.12.2014., 23:01   #5132
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
A da pričekaš malo ovaj model- isplati se http://www.prestigioplaza.com/en/psp5454duoblack.html
brisani je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.12.2014., 23:58   #5133
mirZ4
Premium
 
mirZ4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb trešnja
Postovi: 79
U igru je upao i Xiaomi redmi 1S

ista cijena, a čini se da nudi puno više. bugovi su ispravljeni sa novim softwerom.

ima ga u extreme digital ali je preko 1500kn i mogu samo jednokratno plaćati pa mi se više isplati uzeti preko neta za 1100 ili manje.

tražim dobar web store, nisam nikad kupovao tako :/
__________________
gigabyte ga-8i945p-g-rh
pentium D 930 3.00GHz 2x2Mb
leadtek gt 7600gt 256Mb ddr3
ram 2GB kingmax
monitor SAMSUNG 931bf

mirZ4 je offline  
Staro 26.12.2014., 08:13   #5134
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,403
Sve je lijepo, jeftino, divno i krasno kod njih dok ne budeš imao reklamaciju. E, onda nastupa krkljanac.
Imaš cijelu temu o njima pa baci oko.
Za 1.500kn bi možda mogao naći Galaxy S3 ili još bolje S3 Neo. Jedina razlika među njima je što Neo ima 512Mb više RAMa i dobiva KitKat.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 26.12.2014., 09:20   #5135
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
Meni prestigio uređaj skroz dobro služi već nekoliko godina, jedini je problem malo ram memorije, ali riješim to root, titanium backup, itd, ali to je problem kod svih uređaja sa malo memorije. Ovaj prestigio koji sam stavio gore ima odličan procesor, ekran, jako dobru rezoluciju i 1 GB rama, šta je više nego dovoljno. U Slovačku, Italiju i Rusiju je već doša, i utisci su odlični, pišu da je i kamera solidna. Redmi je dobar, ako si sa customizacijom na ti, jer ima nekoliko dobrih custom romova (cyanogen).
brisani je offline  
Staro 26.12.2014., 12:00   #5136
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,437
P.S.- a što fali Samsungu S3 mini? Da znam da nije top notch uređaj (imam ga) ali svejedno dobiješ kolko tolko kvalitetan telefon u tom rangu cijene.
tomek@vz je offline  
Staro 26.12.2014., 13:11   #5137
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,403
Prestigio je skoro pa low end mobitel sa li-la kvalitetom izrade i nikakvom podrškom.

Ova tvoja izjava da ima odličan procesor je teška bedastoća jer MTK procesori nikada nisu bili u vrhu po performansama. Dual core Snapdragon obriše pod sa quad core MTK procesorom u svim testovima. Kamera mu je isto srednja žalost, kao i kod svih Kineza koji furaju isti čipset. Može ona imati milijun leća i super procesor, ali mana im je softverska obrada/kompresija slike za koju je taj čipset preslab. Pogledaj slike u punoj veličini na temi o Kinezima pa će ti biti jasnije.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 26.12.2014., 13:18   #5138
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Prestigio je skoro pa low end mobitel sa li-la kvalitetom izrade i nikakvom podrškom.

Ova tvoja izjava da ima odličan procesor je teška bedastoća jer MTK procesori nikada nisu bili u vrhu po performansama. Dual core Snapdragon obriše pod sa quad core MTK procesorom u svim testovima. Kamera mu je isto srednja žalost, kao i kod svih Kineza koji furaju isti čipset. Može ona imati milijun leća i super procesor, ali mana im je softverska obrada/kompresija slike za koju je taj čipset preslab. Pogledaj slike u punoj veličini na temi o Kinezima pa će ti biti jasnije.
Ovaj uređaj o kojem ja pišem ima četvero jezgreni snapdragon procesor !!!!! A bilo bi dobro da pogledaš i ostale karakteristike......Inače i kineski mobiteli sa snapdragon procesorom imaju isto lošije slike, tako da ta priča o čipsetu i slikama ne drže vodu. Radi se jednostavno o lošijoj optici.

Zadnje izmijenjeno od: brisani. 26.12.2014. u 13:46.
brisani je offline  
Staro 26.12.2014., 15:13   #5139
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,403
Imaš pravo. Zamijenio sam ga s onim iz prvog linka.
Ali, to još uvijek ne mijenja moje mišljenje o Prestigio modelima.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 26.12.2014., 15:29   #5140
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
U pravu si šta se tiče podrške, ovaj prestigio sigurno neće dobit noviju verziju androida, ali za svaki model izbace nekoliko ota updatea, čime se isprave eventualne greške u softweru, šta je po meni pošteno, s obzirom na cijenu. Normalno da je bolje kupit neki Samsung ili Lg sa sličnim karakteristikama, ali to i malo više košta....
brisani je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.12.2014., 20:24   #5141
betlmaster
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 57
Citiraj:
Autor MesS Pregled postova
Pa ono... sve me zanima.
Da li je zbilja ono što govore u recenzijama :
Možeš i ti svoju dat
Isprika, ove dane oko Božića nisam baš imal vremena za pisanje recenzije pa evo sad bar nešto ako ti nije već kasno. Za početak pogledaj moj post #4763 od 8.10.2014. iz ove teme kad sam mob imal tek nekih 2 tjedna. E, sad ga imam već 3 mjeseca, dakle, dojmovi i početna zaljubljenost (a opravdavanje znatnog troška samome sebi) su se slegli - i dalje sam prezadovoljan. Mislim da mi jje ovo best buy kupnja ikad, računajući i bicikle, aute, računallne komponente i sve ostalo vrijednije od 500 kn kaj sam ikad kupil. OPO stvarno vrijedi te love i nećeš pogriješiti ako ga odlučiš kupiti. Pred 10-ak dana sam imal i 3 pozivnice, ali su sad već istekle. Vjerujem da ih sad više nije takav problem nabaviti. U 9. mjesecu su na Njušci išle po 300-ak kn.
Model koji imam je 64 GB Sandstone Black jer sam za njega imal pozivnicu. Inače bi možda uzel jeftiniju 16 GB verziju, ali mi je drago da nisam jer mi je sad cca 30-ak GB u prosjeku popunjeno. Da ne bi sve bilo med i mlijeko, evo nekih nesavršenosti (ili mana): nema slot za micro SD karticu - s 64 GB nije da mi još treba, ali ne bi bilo loše da se nađe za neko buduće vrijeme; baterija nije izmmijenjiva - sad ga punim (uz normalno korištenje bez igranja) svaku drugu noć, ali kad dođe vrijeme za promjenu baterije, nadam se da će se naći kakav edukativni video za otvaranje i zamjenu baterije bez trajnog oštećivanja mobitela; ekran je ok, full hd i nije loš, ali ipak nije vrhunski kao npr. Samsungov super amoled i sl.; kamera (stražnja 13 MPx, prednja 5 MPx) je solidna, ali opet neke Lumie, Sony, iPhone, itd. snimaju bolje fotke, pogotovo u mračnijim uvjetima - mani ipak najbolji fotić na mobitelima dosad; ova "sandstone" pozadina mobitela je fora, ali se meni već poprilično zgulila - to mi osobno nije baš bitno, ali eto - uz napomenu da ga ja furam po džepovima bez ikakve zaštite - ne volim biti rob mobitelima i paziti ih i maziti - šogor svojeg fura u nekoj plišanoj (valjda?) futroli i, iako je stariji nekih mjesec dana, u tip-top stanju je tak da to ovisi o vlasniku. Prije toga sam dugo imal 4" ekran, kad sam ovog izvadil iz kutije, pomislil sam "kaj je ovo, to je ogromno" (5,5,"). Međutim, nakon dan-dva, ne bi se više vratil na staro. Sad mi ovi 4" mobiteli izgledaju ko dječje igračke kraj njega i ne znam kak sam na njima mogel nekaj pročitat ili napisat bez napora. Ipak, treba napomenuti da nije baš za korištenje jednom rukom, za to je 4" bio super. Možda za veću mušku ruku nije problem, moja je neka prosječna (visina 180, ako to nekaj znači za usporedbu?). Problem može biti ako se nekaj pokvari jer ću garanciju iz Kine teško ostvariti. To je nekome velika stavka pa eto odvagni koliko ti je bitno i je li ti možda bolje kupiti nekaj kod nas s urednom garancijom, računom i sl. Nekoliko puta me se znal bez nekog posebnog razloga resetirati, ali to je potpuno prestalo prebacivanjem s Dalvika na ART. To je očito nekaj softverski bilo, otkak je na ART-u (cca mjesec dana) apsulutno bez greške, med i mlijeko
Eto, neke negativne strane koje sam uočil sam ti napisal. Pozitivne si sigurno već pročital u svim ostalim recenzijama pa ih neću ponavljati. Što se mene tiče, a i svih ostalih koje poznam, a imaju ga, svi smo prezadovoljni. Neki top modeli jesu za nijansu bolji u pojedinim segmentima, ali su i duplo skuplji od njega. "Bang for buck" je vrhunski. Topla preporuka od mene.
__________________
betlmaster
betlmaster je offline  
Staro 26.12.2014., 20:57   #5142
mirZ4
Premium
 
mirZ4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb trešnja
Postovi: 79
Cijenim odgovore, ali cijena mi je ipak bitnija.
Upravo čitam na netu da će stipendije vjerojatno stizati tek od travnja (ako i tada).
A meni treba hitno mobitel jer sam bez njega ko slijepac u mraku... (waaat?)

Dont freak out ,ali jedan momak na forumu prodaje Wiko Rainbow (ubacio bih sliku jednoroga kako sere dugu...)

Gledam recencije po netu i djeluje mi ok. Problemi sa YT riješeni su sa updejtovima. Momak ga prodaje po vrlo niskoj cijeni pa moram vidjeti u čemu je kvaka. Ali ako sve štima, uzeo bih ga. 500 kn mi se čini ok za proc x4 1Gb HD ips 5''. francusko prepakiravanje kineza. u koprivnici imam opciju za Neo mobitele koje domaći Hangar18 prepakirava ali recenzije nisu bajne pa sam odustao od toga.
__________________
gigabyte ga-8i945p-g-rh
pentium D 930 3.00GHz 2x2Mb
leadtek gt 7600gt 256Mb ddr3
ram 2GB kingmax
monitor SAMSUNG 931bf

mirZ4 je offline  
Staro 26.12.2014., 22:01   #5143
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,437
Citiraj:
Autor mirZ4 Pregled postova
u koprivnici imam opciju za Neo mobitele koje domaći Hangar18 prepakirava ali recenzije nisu bajne pa sam odustao od toga.
Očekuješ od ovog nešto bolje (nećeš znati što bih ovdje sad stavio) ?

Stvar je jednostavna > jeftino i kvalitetno nejde skupa. Prestigio, NOA i svi ti ostali čunga lunga brandovi na kraju ispadnu preskupi (kvarovi) u odnosu na neki kak spada brand name. Čak i da ima jamstvo - ne hvala. Jedno je test na netu nekog recenzenta a drugo je njihov RMA rate kroz jamtveni period i - van istog.
tomek@vz je offline  
Staro 26.12.2014., 22:46   #5144
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
Prije nekoliko godina su neki to tvrdili za Huawei, a danas je to"brand".
brisani je offline  
Staro 26.12.2014., 23:20   #5145
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,437
Citiraj:
Autor brisani Pregled postova
Prije nekoliko godina su neki to tvrdili za Huawei, a danas je to"brand".

Huawei je postao dobar kad je prestao biti ultra jeftin. Drugo - i dalje nije tak dobar (ovisno od modela do modela i što ti je bitno na uređaju) no nebih imao ništa protiv da posjedujem Huawei smartphone, danas su OK.
tomek@vz je offline  
Staro 27.12.2014., 13:39   #5146
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Huawei je postao dobar kad je prestao biti ultra jeftin. Drugo - i dalje nije tak dobar (ovisno od modela do modela i što ti je bitno na uređaju) no nebih imao ništa protiv da posjedujem Huawei smartphone, danas su OK.
Pa imaš i prestigio od 2600 kn, a sigurno i jeftiniji modeli od poznatijih brendova nisu kvalitetni, kao oni skuplji. Mislim da je najveći problem kod "jeftinih" mala memorija, bez obzira na marku.
brisani je offline  
Staro 27.12.2014., 14:53   #5147
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,403
Za 2.600kn ne bi nikad kupio Prestigio jer se za tu lovu može kupiti brand name mobitel koji će u svakom pogledu biti bolji od Prestigia.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 27.12.2014., 15:01   #5148
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Ako možeš rastegni se dostava iz italije,gara "relativno" blizu...nema PDVa i carine i bolji od svega tu navedenog za tri koplja. Čak ga je i kolega recenzirao u kineskim mobitelima.
trouble je offline  
Staro 27.12.2014., 15:23   #5149
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Za 2.600kn ne bi nikad kupio Prestigio jer se za tu lovu može kupiti brand name mobitel koji će u svakom pogledu biti bolji od Prestigia.
Ni ja nebi kupija prestigia za tu lovu, ali očito misle postat ozbiljan igrač, kad vidiš zadnje vrijeme kakve modele izbacuju. Sve su manje no name.
brisani je offline  
Staro 27.12.2014., 15:42   #5150
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,437
Citiraj:
Autor brisani Pregled postova
Ni ja nebi kupija prestigia za tu lovu, ali očito misle postat ozbiljan igrač, kad vidiš zadnje vrijeme kakve modele izbacuju. Sve su manje no name.

Cewl...zasad su smeće ili malo iznad - malo je gorih a čovjeku treba telefon sad jel
tomek@vz je offline  
Staro 27.12.2014., 16:15   #5151
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Cewl...zasad su smeće ili malo iznad - malo je gorih a čovjeku treba telefon sad jel
Čuj, mom kolegi na poslu je smeće i S4, kad je uspija zakrcat memoriju, a ja sam mu instalira najnoviju verziju softwera, jer on i nezna čemu to služi. Meni je i Prestigio dobar, root, titanium backup i obrišem nepotrebne app, zamrznem, prebacim ono šta se može iz sistema u user app, ili na sd karticu, i sve dobro funkcionira. To je standard kod androida sa 512 mb. Nebi naziva to smećem, u stvari ovisi u čijim je rukama.
brisani je offline  
Staro 27.12.2014., 16:25   #5152
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Citiraj:
Autor brisani Pregled postova
Ni ja nebi kupija prestigia za tu lovu, ali očito misle postat ozbiljan igrač, kad vidiš zadnje vrijeme kakve modele izbacuju. Sve su manje no name.
Izbacuju redom kineske generičke telefone koji obično postoje i pod drugim imenima. Nije sve u golim karakteristikama.

Slažem se s navedenim u drugom postu teme. Sve njihovo što sam imao je bilo problematično. Kinez ko kinez.
redscro je offline  
Staro 27.12.2014., 21:19   #5153
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Izbacuju redom kineske generičke telefone koji obično postoje i pod drugim imenima. Nije sve u golim karakteristikama.

Slažem se s navedenim u drugom postu teme. Sve njihovo što sam imao je bilo problematično. Kinez ko kinez.
Ja recimo nisam naša kod kineza uređaj sa 4" ekranom, da odgovara nekim prestigio uređajima. Zapravo naj sličniji je prestigio grace, i doogee dg 900, ali grace ima bolji ekran, ima manji kapacitet baterije, tanji je, nema utor za sd karticu , i nije dual sim. Prestigio koristi većinom MTK procesor, ali imaju i modele sa intel procesorom, kao i snapdragonom. Isto tako su izbacili nekoliko modela sa windows os.

Zadnje izmijenjeno od: brisani. 27.12.2014. u 22:48.
brisani je offline  
Staro 28.12.2014., 08:39   #5154
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,403
Dobio si savjete koji u većini slučajeva govore da je Prestigio krama. Ali ti si zapeo za njega. Kupi si ga i onda napiši nešto o njemu ovdje.

Šefe, zatvaraj ovu temu jer više nema smisla.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 28.12.2014., 10:35   #5155
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,437
Citiraj:
Autor brisani Pregled postova
Ja recimo nisam naša kod kineza uređaj sa 4" ekranom, da odgovara nekim prestigio uređajima. Zapravo naj sličniji je prestigio grace, i doogee dg 900, ali grace ima bolji ekran, ima manji kapacitet baterije, tanji je, nema utor za sd karticu , i nije dual sim. Prestigio koristi većinom MTK procesor, ali imaju i modele sa intel procesorom, kao i snapdragonom. Isto tako su izbacili nekoliko modela sa windows os.
Joj što volim takve pametnjakoviće ko što si ti kad im netko sa dosta vise uvida u te stvari tvrdi jedno a oni ko magare po svom. Nije problem u brzini jer Android je hebiga Android. Bit je kvarljivosti kroz neki duži period vremena. Bit je kvalitete zvučnika i mikrofona dakle baznih funkcija uređaja. Možda tebe zadovoljava. Super. Ja ga nebi nikome ni poklonio (Da imao sam ga)
tomek@vz je offline  
Staro 28.12.2014., 23:43   #5156
mirZ4
Premium
 
mirZ4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb trešnja
Postovi: 79
Eh, razlog zašto sam otvorio temu je što moj divni brendirani HTC Evo 3D (nemojte me razapeti radi ovog 3d, bio je HarveyN jako povoljan i na 12 rata, sve što mi je trebalo tad)
ne radi kako spada. Jest da je pao dosta puta i da ko svim vlasnicima dotičnog modela stvara probleme kad mu se odljepljuje lajna oko ekrana ali bože moj... pokrpaš i pičiš dalje.

e sad. ono najbitnije je da sam ja s njim bio skroz zadovoljan. dual core.. jedino 1 gb roma i rama nije bilo dosta pa sam se trebao 'mučiti' s brisanjem.

znači. jedino što ne želim je s konja na magarca. ne trebam čitač otiska prstiju i neke uber funkcije. dobar ekran, radio i funkcionalnost osnovnih aplikacija. jest da je NFS bilo super igrati u 3Du, ali preživjet ću bez te opcije. ruku na srce, igram belu na njemu dok kenjam. pardon.

nego, kopam i kopam, javio mi je jedan vatreni pokemon preko pm i javio da u wowshopu ima ok Redmia za ok cijenu. ali kad tamo, još 2 ljepotana u istoj cijeni
DOOGEE TURBO DG2014 BLACK
INEW V7 WHITE 5.0"HD

ovaj iNEW ima 2gb +16gb... da ne pričam o super dizajnu. utrpali su sve to u nekih 6 mm i to mi malo smrdi :S
http://www.wowshop.hr/inew-v3-white-261.html
__________________
gigabyte ga-8i945p-g-rh
pentium D 930 3.00GHz 2x2Mb
leadtek gt 7600gt 256Mb ddr3
ram 2GB kingmax
monitor SAMSUNG 931bf

mirZ4 je offline  
Staro 29.12.2014., 06:27   #5157
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,403
Kolega Ag008 je pisao o iNew V3 Plus na temi o Kineskiim mobitelima pa baci oko.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 29.12.2014., 14:24   #5158
siloman
Premium
Moj komp
 
siloman's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Otok Krk
Postovi: 325
Pozdrav dečki, mami kupujem mobitel za rodendan pa da uzmem prije nove godine na firmu to :P
Imala je do sada Samsunga s duosa, poceo se blesirat, sam se ugasi, puni se jedino na originalni punjac od samsunga i spor uzasno..

Pa me zanima do nekih 1500kn (+-10%) sta se moze dobit.
Ovo sam ja izvukao pa ako moze pomoc oko odabira, mozete i neke druge predlozit

Huawei Ascend G6
LG G2 mini 16GB LTE
Xiaomi Redmi 1S
Sony Xperia E3

Osobno se dvoumim izmedu lg i xiaomia al eto, ako mozete pomoc bio bih zahvalan
hvala unaprijed
__________________
Gdje se jede jedem,gdje se pije pijem,gdje se radi ne smetam!
siloman je offline  
Staro 29.12.2014., 14:26   #5159
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Moja preporuka definitivno za LG L90, bilo single ili dual sim, dual sim ti je u ducanima jos i povoljniji
L31 je offline  
Staro 29.12.2014., 14:46   #5160
daxxx88
Premium
 
daxxx88's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Basel/Zg
Postovi: 1,229
+1 za L90

sestra ga ima i sasvim je ok uređaj
__________________
[ASUS ZenBook UX303UA - i7-6500U, 8GB RAM, Intel HD Graphics 520]


What man is a man that doesn't make the world better
daxxx88 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na