Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.09.2013., 21:44   #481
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
PC me sluzi odlicno i stvarno sam imao prilike igrat nege odlicne igre, ali kada je PES u pitanju samo PS dolazi u obzir
Nikako ga nisam uspio igrat na PC-u kako spada, a i PS sam ubacio u torbu, kod frenda na TV i deri uz pivu

Sve ima svoje prednosti, a da ne govorimo o ukusima o osobnom odabiru...

PS je za neke igre odlican itd itd
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 21:48   #482
denona
Registered User
Moj komp
 
denona's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
PC me sluzi odlicno i stvarno sam imao prilike igrat nege odlicne igre, ali kada je PES u pitanju samo PS dolazi u obzir
Nikako ga nisam uspio igrat na PC-u kako spada, a i PS sam ubacio u torbu, kod frenda na TV i deri uz pivu

Sve ima svoje prednosti, a da ne govorimo o ukusima o osobnom odabiru...

PS je za neke igre odlican itd itd
Ne vidim problem igranja fifa ili pesa na kompjuteru??kupis joypad i
denona je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.09.2013., 22:05   #483
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,678
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Nema teorije da za 5k kn složiš komp (iz nule, bez ičega) koji će služiti sljedećih 5 godina (a bome neće služiti ni trenutno kak se spada), niti uz nadogradnje.
Koliko znam, s konzolom dobiješ kabel za napajanje, kabel za spojit s telkom i kontroler.
Nema zvučnika, monitora i sl. periferije

Eto, prvo sam iskopao Links konfiguraciju za te novce
http://bit.ly/1f2bdHR
Ako ideš komponente tražiti ovdje po forumu ili sam kupuješ, prođeš još jeftinije.

Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Nema (meni) ni smisla kupovat komp koji će u startu imat grafiku jednakoj onoj na konzoli. Kad mi više nije imalo smisla trošit pare na komp, rađe sam ga cijelog rasprodao nego da sam igrao igre na medium (ili gorim) postavkama. Komp mi je pojam za mocan gaming, a za sve ostalo tu je konzola.
A i ako imaš komp ne podrazumjeva se da ćeš igrat sve igre piratski. U BF:BC 99% zabave mi je bilo u multiplayeru, singleplayer nisam ni otvorio. Rađe bi igrao manje od tri igre godišnje nego visio po singleplayeru cijelo vrijeme.
PS4 preorder u UK košta 349 funti... Preorder u Njemačkoj iznosi 399 eura. Preorder u Italiji 399 eura. Preorder u Austriji 399 eura. Rađe tamo skočim na izlet tamo nego da dam našima pare.
Meni nema smisla dat i tih 400 eura pa da sam 2020.(uzimam rok od 7 godina do iduće generacije kao što je sad) ograničen na tehnologiju i mogućnosti iz 2013.
Komp će možda za te novce u početku imati grafiku kao na konzoli, ali se može nadograditi, za razliku od konzole. Dok ti 2020. budeš imao 10 igri za koje si dao x novaca, ja za iste novce imam i te igre i up to date računalo.

Gledam frenda koji komp ima samo da ga šuta nogom dok tipka po programu za knjigovodstvo i dok visi na fejsu. Za igranje koristi samo PS. Ima PS3 otkad je izašao i planira kupiti četvorku.
Dođem kod njega na PES2013, dakle igru s kraja 2012. godine. To se na PS3 vuče kao krepana mačka. Svaka animacija se mora čekati da se učita. O grafici da ne pričam.
Dođe on onda kod mene i ne može vjerovati kako igra radi glatko, kako je grafika dobra, kako s par klikova imam najnovije transfere, dresove i sl.
Je li ga to potaknulo da baci PS3 i uloži u komp, nije. Kaže da mu je jednostavnije ubaciti DVD u PS3 i mozak na pašu nego petljat po kompu.

Svatko ima nešto što preferira, ali meni konzola nema smisla pored PC-a.

Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
PC me sluzi odlicno i stvarno sam imao prilike igrat nege odlicne igre, ali kada je PES u pitanju samo PS dolazi u obzir
Nikako ga nisam uspio igrat na PC-u kako spada, a i PS sam ubacio u torbu, kod frenda na TV i deri uz pivu

Sve ima svoje prednosti, a da ne govorimo o ukusima o osobnom odabiru...

PS je za neke igre odlican itd itd
Slažem se da je odličan, ali samo za one kojih nema na PC-u...
Gran Turismo i Tekken serijal

S obzirom da sam ih preko emulatora sredio da mi rade i na PC-u...opet nema smisla

Razmišljam da si PS3 nabavim iz samo jednog razloga. Strpat ga u neki stari sic i na sic zavariti nosač za G27. Samo za F1 i Gran Turismo
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 22:12   #484
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Ajme vječnog fajta između konzola i PC svijeta nevjerojatno. Dva nespojiva svijeta. (točka).

Neko je napisao "moći ću zamijenit teksture, dodat AI vozačima itd." ma please ... zabavno je to radit kad ne radiš 8 sati nešto i još 4 ili 2 ne putuješ na taj isti posao i tako 5 dana u tjednu (u boljem slučaju).

Ima ljudi kojima paše da nešto uštekaš i to radi - amen. Osobno sam i ja razmišljao o nabavci konzole i GTA baš jer je onak igrica za neko opuštanje (bar meni) čisto da se zafrkavam po virtualnom svijetu .

Šta se PC.a tiče tu i kad je sve posve legalno (od OS.a do svih igrica) uvijek će bit neka nadogradnja nešto što će eto odlučit ne radit kad želiš samo odigrat nešto.

To me podsjeća na android vs ios (odnosno iphone) - na androidu rootanja i optimizacija do besvijesti, IPhone - cigla koja radi .

Sad je samo pitanje tko od nas ima koliko volje i slobodnog vremena na raspolaganju (od igranja sa androidom do stalnog održavanja PC.a).

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kaže da mu je jednostavnije ubaciti DVD u PS3 i mozak na pašu nego petljat po kompu.

Svatko ima nešto što preferira, ali meni konzola nema smisla pored PC-a.

[...]

Razmišljam da si PS3 nabavim iz samo jednog razloga. Strpat ga u neki stari sic i na sic zavariti nosač za G27. Samo za F1 i Gran Turismo
Upravo to i je poanta obične konzole uvijek i bila. Mozak na pašu sjedi pred telku i uzmi kontroler u ruke, pogotovo ako cijeli dan provedeš na poslu vezanom za same kompove ili održavanje istih. Nije ništa bolje stanje ni kad je programiranje u pitanju.

Prednost konzole nad PC.jem: cigla koja radi uvijek isto . Ima jednu funkciju i tu funkciju odrađuje kak spada uz minimalnu intervenciju korisnika. PC to nikad neće moć .

Zadnje izmijenjeno od: Forace. 17.09.2013. u 22:18.
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 22:20   #485
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Uzmi kalkulator u ruke i otvori pokoju stranicu na internetu.

PS4 u bundleu s jednom igrom trenutno na preorderu košta 500 USD, prevedeno...500 EUR. Dodaj 25% gore i dobiješ 4756 kn.

Cijena Xboxa One se isto predviđa na 500 USD.

PS2 i PS3 su koštali oko 4500 kn kad su došli. Dodaj gore igru i još jedan kontroler, eto te na 5000 kn.

Za iste novce složiš komp koji će te služiti sljedećih 5 godina (uz pokoju manju nadogradnju) da igraš sve kak spada. Radim tako nakon što sam kupio PS1 i prekrižio sve konzole nakon toga.
Dobro je što si dokazao da su konzole besmislene.
Ne znam samo zašto je onda prodano 80 milijuna PS3 i isto toliko Xboxa 360, i zašto gomila exkluziva izlazi samo za konzole ili prvo za konzole?
Čemu štancanje tih konzola i igara za njih kad to sve zamjeni PC?
Pa očito nije tako.

Konzole su prilagođene SVIMA, a pogotovo kežual igračima koji ne znaju, ne žele znati, ili se jednostavno ne žele zamarati s PC hardverom, nadogradnjama, instalacijama, driverima i ostalim glupostima.
Ubaciš igru, zavališ se u fotelju i igraš na velikom ekranu - i to je to.

Na kraju krajeva, zamišljenje su samo radi toga - igranja, i onda reći da su besmislene i da je bolje igrati na PC-u...

Možda ne bi bilo loše vratit se na ontopic jer ovdje se može samo zaključiti da ko ima para imat će jak PC i konzolu (možda i dvije-tri), ko nema, zadovoljit će se već nekako.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 22:24   #486
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
Konzola je danas luksuz, i onaj ko ima para ce imat i PC i konzolu jer jedno nema veze sa drugim.. PC ima svoju svrhu uz gaming, dok je konzola namjenjena za "fotelja chilled gaming" što isto ima svoje čari.

Mi oldschl gameri smo naviknuti na tipkovnicu i miš i nema smisla ulazit u ovakve rasprave.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 22:28   #487
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,678
Nisu skroz besmislene, najveća uloga im je vraćanje proizvođačima igara uložen novac kroz prodaju igri.

Piratstvo na PC-u je najveći problem i zato Rockstar ne najavljuje PC verziju, a igre kao Gran Turismo, Tekken i Metal Gear Solid nikad neće ni biti objavljene za PC.
Proizvođači moraju od nečeg živjeti, ali ovakvim razvojem Steama i Origina u zadnjih nekoliko godina, možda ima nade...jednom.

Jedno je za jedan profil korisnika, drugo za drugi. Za one koji si mogu priuštiti oba svijeta, oboje.

Meni kao korisniku, kojem za posao treba računalo jače od prosjeka i koji provodi pred računalom dobar dio dana, PC za igru jedino prolazi. Ne sjećam se kad sam sjeo pred TV zadnje jer je PC preuzeo sve funkcije vezane uz multimediju i igre.

Nazad na GTA....

Je li itko dosad usporedio onu leakanu verziju s PS3 ofišl izdanjem?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 22:36   #488
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
To je sorry, čisti bullshit o piratstvu. Da li je lakše, je, da li je relevantno? Nije...

PC igre
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...PC_video_games

PS3
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...#PlayStation_3

Xbox 360
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...games#Xbox_360

Još si sam rekao Steam, Origin... to samo pospješuje dotične činjenice. Najveći problem za PC igre je bio (u zadnje vrijeme) "lijevi" hardware u PS3 i x360. Što je radilo portanje većim problemom nego što će to biti sa recimo novijim generacijama.

----------------------------------

I... GTA V, live from Novi Sad
http://9gag.com/gag/aeNeQ2O?ref=fb.s
(ima tako dobra pljeska u blizini, valjda se liku žurilo).

Zadnje izmijenjeno od: Mad_Duke. 17.09.2013. u 23:02.
  Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 23:01   #489
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Ajde vidim da se se razbacali na sve strane, ali dvije goleme prednosti PCa niste uopće spomenuli:
  1. Kompatibilnost - igra kupljena prije 2000. će vrlo vjerojatno raditi bez problema ili uz male intervencije i na najnovijim Windowsima. Jednom kupljena igra uvijek radi na kasnijim PCima, kod konzola je samo za tu generaciju konzola...
  2. Popravak - ako nešto krepa u PCu može se zamijeniti za parsto kuna, dok ako nešto krepa na konzoli može se cijela baciti u smeće i kupiti druga, što može ispasti 50% vrijednosti solidnog gaming PC-a.

Kupio x360 gamepad za neke igre na PCu, i nakon probe FPS/TPSa s time, definitivno nikad neću prismrditi konzolama, to nije ni do gležnjeva K/M combou, a iskreno ne zanima me niti jedna ekskluziva za iste.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 23:05   #490
drazac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Županja
Postovi: 134
Nitko ne spominje user-created-content, odnosno modove, kao jedne od prednosti PC igre naspram console igre
drazac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.09.2013., 23:12   #491
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,678
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Ajde vidim da se se razbacali na sve strane, ali dvije goleme prednosti PCa niste uopće spomenuli:
  1. Kompatibilnost - igra kupljena prije 2000. će vrlo vjerojatno raditi bez problema ili uz male intervencije i na najnovijim Windowsima. Jednom kupljena igra uvijek radi na kasnijim PCima, kod konzola je samo za tu generaciju konzola...
  2. Popravak - ako nešto krepa u PCu može se zamijeniti za parsto kuna, dok ako nešto krepa na konzoli može se cijela baciti u smeće i kupiti druga, što može ispasti 50% vrijednosti solidnog gaming PC-a.
U krivu si za kompatibilnost. Većina igri s PS1 i PS2 radi i na PS3.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 23:35   #492
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Za mene je jedina prednost konzola i jedini razlog zbog kojih bi si kupio, Grand Turismo igre. Sve drugo su gluposti a GT je stvarno bolna tocka svakog tko voli trkace igre a nema konzolu. Cudi me da se tak malo spominje u prepucavanju koje je u in zadnje vrijeme, vise nego obicno. Salu na stranu i dosta sa konzola vs PC jer ce intervenirat interventna i fino ce nas izbrisat.

Doci ce GTA 5 na PC 100%. Prevelko je to trziste da bi propustili i mislim da ga nisu izdali odmah jer se boje da bi ima razlika pojela prodaju na konzolama. Razlika u kvaliteti igre, grafike, fizike, modanja i svega. Meni je drago kad se ljudi vesele i nek se vesele ali veselit ce se i mnogi na PCu jos i vise kad dode.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 00:21   #493
dzajko
Premium
Moj komp
 
dzajko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Ehhhh
Postovi: 464
dzajko je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 01:03   #494
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Tocno se vidi gore na vrhu kak se tekture ucitavaju za zakasnjenjem i kolko su u lose. Definitvno vrijedi pricekat PC verziju. Mene bi takve stvari smetale.

I ovaj glitch je pomalo fora..


http://www.youtube.com/watch?v=LU8ot...jEq2LfYluavKsQ

Ja od ovakve igre bas ocekujem iznadprosjecnu grafiku i da me ostavi na momente paf.. Ne da dodem na vrh brda i vidim takve stvari, umjesto da se divim pogledu i detaljima. U nekim zanrovima me to uopce ne smeta ali u ovakvim open world mrcinama bas hocu da bude vise nego dobro i da dobijem za svoju lovu i vizualnu zadovljstinu. Vjerojatno su igraci konzola na to navikli, bit ce im jebeno ad dode PS4 ali ja ne mogu prec prek toga jer imam feeling da sam prevaren na neki nacin. Da bar bude na FC3 nivou iako je to tesko za uspordivat jer je skroz drugaciji okolis.

Ja sam pisem kaj ocekujem od PC verzije. Full paket i igrivost i grafiku. Bugove i glicheve mogu oprostit ali mrlje i spora ucitavanja tekstura i sl. bas i ne. Takve stvari mi unistavaju dozivljaj. Da imam konzolu i da sam naviknut nebi se puno bunio ali kad vidim da se moze, pa cak i sa portovima, napravit komplet dobru open world igru onda to ocekujem od legende kao sto je GTA. FC 3 je po meni komplet paket iako nije u nicemu extra ali ima sve. Multi je isto velika stavka koja treba GTA 5 i nadam se da ce to sredit.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 18.09.2013. u 02:40.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 01:20   #495
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Mene isto zivcira sve to na PS3/Xbox360... Zato cekam PS4. :P
Trenutno je grafika dosta loša.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 02:14   #496
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
@Magarac

Pričamo ipak o frame rateovima od 30 fpsa koji padaju do 20 sa vremena na vrijeme uz rezoluciju 1280x720 Normalno da jadno izgleda kao i sve skoro konzolaške igre sadašnje (još uvijek) generacije. Mislim da je svima jasno koje sve naslove prosječan PC (samo kao primjer) može izdurati u 20-30 fpsa sa 1280x720 rezolucijom
  Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 03:29   #497
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,024
A ja zivio u zabludi da su igre na konzolama lockane na 30 fps u bilo kojem trenutku igre
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 07:00   #498
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Ekipa, ovo nije rasprava konzola/e VS PC. Probajte se držati teme.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 13:56   #499
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 722
jebo vas rasprava PC vs. konzole. Dođem ovdje da pročitam info o igri, vidim par novih stranica teksta, kad ono sve flejm...
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 17:01   #500
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Do kad mislite?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 21:51   #501
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Ima izlijetanja iz vozila pri velikoj brzini (odite na 20. minutu)
http://www.youtube.com/watch?v=y_h1m6R7Bgc
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 23:02   #502
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Prvo san gleda 5 minuta da nisu falili napisat nesto

"GTA 5 sold more than $800 million worth of copies in its first day on store shelves. Those are the highest first-day retail figures in Take-Two history, the publisher announced today, and that doesn't even count digital sales on PSN and Xbox Live."
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2013., 08:18   #503
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Bome dok gledam skrinšote moddane četvorke na 4k rezi čovjeku presjedne petica, možda probam dok dođe PC port

(album)
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2013., 10:01   #504
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,118
U Ronisu nude produljenje jamstva na plejke ako koga zanima....uglavnom na 3 godine je 200 kuna a na 5 godina je 300 kuna i to preko kvarner protecto osiguranja......

ovo se odnosi na paket PS3+GTA 5.....ali mislim da bi trebalo biti i za plejke van boxa....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2013., 12:27   #505
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Izgleda obečavajuće, samo se nadam da će makar maaaalo poboljšati vožnju automobila, a ne da sa 200kmh skrene pod 90 stupnjeva.
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2013., 15:16   #506
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Bome dok gledam skrinšote moddane četvorke na 4k rezi čovjeku presjedne petica, možda probam dok dođe PC port

(album)
Ja mislio da meni ENB i modovi izgledaju dobro :/
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2013., 17:01   #507
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,678
Ima li netko više informacija o modu. Gdje i kako nabaviti?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2013., 17:06   #508
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Za ovo gore ti vjerovatno nema moda, mozes naci slicne na YT i Googleu ali imam osjecaj da je ovo sve custom i da ga nece bas share-ati kolega. Inace za ovako slicno nest ti treba ENB Series i/ili iEnchancer + auti i ko zna sta jos nema. Samo ti treba novi display i grafika koja moze to sve upogonit na 4k

Ima ovoga koliko te volja, i pripremi se na editiranje jer uvik ima nesto

__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2013., 17:12   #509
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736



Better City Textures
GTA IV Road Textures by Fonias in early shots and DKTronics70 Textures later)
Supreme Vehicle Conversion Pack -=140 vehicles=-
Traffic Control System V1.0B
DKTronics70 Vegetation
First Person mod by C06alt



a lik to vrti na



System specs
e8400
gtx470
4gb ram
win 7 64bit.
20-30fps





Ovo je isto cool =)
http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=130818324
-->
Ovo s flickra ti je IcEnhancer (zadnji je v2.5 čini mi se)
+ još par dodatnih modova - http://www.flickr.com/photos/1553935...7627074986609/



Better City Textures
GTA IV Road Textures by Fonias in early shots and DKTronics70 Textures later)
Supreme Vehicle Conversion Pack -=140 vehicles=-
Traffic Control System V1.0B
DKTronics70 Vegetation
First Person mod by C06alt



a lik to vrti na



System specs
e8400
gtx470
4gb ram
win 7 64bit.
20-30fps





Ovo je isto cool =)
http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=130818324

Zadnje izmijenjeno od: Necto. 19.09.2013. u 17:25.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2013., 17:45   #510
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Na podršku za miša i tipkovnicu na konzolama možete zaboravit, osim za surfanje i slično jer ima bi ogromnu prednost nad foteljašima s gamepadom u online FPSovima..
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na