Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.08.2011., 12:31   #481
danijel111
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagorje
Postovi: 169
Evo samo da obavijestim i zahvalim na pomoći. Na kraju je kupljen http://www.mikronis.hr/shop/item.asp...16261&catid=23

Dobio je i torbu uz njega na poklon. I mislim da će za njega biti više nego ok.
Hvala još jednom!
danijel111 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2011., 14:14   #482
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Citiraj:
Autor [Psyho]Cox Pregled postova
Moze li neka preporuka 17" laptopa sa sto duzom garancijom (ili da se lako nadoplati za jos 2 god), nova generacija procesora (Sandy Bridge), usb 3.0, citac kartica i webcam. Graficka moze bit integrirana. Takodjer bi bilo fino da ima 4gb rama i 7200 rpm disk ali to nije nuzno, lako se dogradi/zamjeni. Cifra je oko 4000kn ali ako ima nesto super best buy dao bi 4500kn.

Meni je zapeo ovaj za oko http://www.magazinrs.hr/product.asp?...0LMCI19I35WC6S

Ima li ga tko da prokomentira, nadam se da se ne grije kao 5110 jer je veci i ima integriranu graficku.

Takoder bi trebao i jedan 15,6" (sa odvojenom grafickom karticom) za oko 4500 kn ali tu sam vec skuzio da je najbolje uzet Asus http://www.notebookshop.com.hr/Default.aspx?pid=2658.
Nemam iskustva s tim Dellom, ali iz razloga koje si naveo ne bi trebalo biti problema s njim. Možeš pogledati i HPove Pavilione g7, ali mislim da je Dell za tu namjenu bolji izbor.

Za Asusa si svakako u pravu.


@danijel111: Sretno s njim
redscro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.08.2011., 17:22   #483
netko02
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Pula
Postovi: 10
vidim da za ove jeftinije laptope preporucate ovaj Asus A53e-sx 264.
2 pitanja ako itko zna..... koliko mu od oka traje baterija?
i na tom laptopu se ne bi mogla nikakva niti najmanja obrada videa izvoditi?
netko02 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2011., 20:40   #484
dragutin985
Premium
Moj komp
 
dragutin985's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 172
Bok ekipo....već duže vrijeme planiram uzeti latop za oko 4000kn.

Do prije nekoliko dana sam bio siguran da ću uzeti dell-a N5110 s i3 procom: http://www.superbit.hr/Prijenosna-ra...uct-flyer.html

ali čitam na forumu kako se jako grije pa me zanima koliko se zapravo on grije i koliko to utječe na rad samog lapotopa jer za tu cijenu ne vidim bolju konfiguraciju, a uz to i 3 god serijske garancije.

sad mi je za oko zapeo i ovaj asus: http://www.notebookshop.com.hr/Default.aspx?pid=2658 koji ima bolju grafu i brži hard, ali opet slabiji proc i godinu dana manje garancije, ili verzija s jačim procom http://www.notebookshop.com.hr/Default.aspx?pid=2482 koj je približno iste cijene kao i dell.

U igri je još jedan model s sličnom konfiguracijom kao i asus s lošijim procom (p940): http://www.superbit.hr/Prijenosna-ra...l?keyword=g570, ali ne znam previše o kvaliteti ove serije i koliko je zapravo dobar laptop, no njegova prednost su originalni windowsi.

Pričao s ljudima iz ADM-a i oni mi kažu da je dell dosta kvalitetniji od asusa, pogotovo ekran, a ima i USB 3.0 tako da više nisam pametan.

cijena mi ne igra ulogu u izboru između ova 3 modela već samo kvaliteta, dugotrajnost i stabilnost. laptop bi trebao služiti u sve svrhe, red multimedije, red posla (office) i red igranja. Od toliko čitanja i usporedbi viđe ni sam ne znam što bih uzeo pa vas molim za pomoć. Koji laptop preporučate i zašto je baš on bolji izbor od druga 2.

Hvala.

Zadnje izmijenjeno od: dragutin985. 25.08.2011. u 21:06.
dragutin985 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2011., 21:02   #485
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Ne znam šta se zamaraš s grijanjem ako laptop ima garanciju 3 god.?
Taman i da se ekstra pregrijava i da zbog visokih temp. nešto bude komponentama to nije tvoj problem i pokriveno je jamstvom.

Inače, to da se taj Dell nešto posebno grije su nonsens, grije se kao i svaki laptop kad se pokrene igra, pogotovo sad u ovo vrijeme kad je vani skoro 40 stupnjeva.

Uslijed normalnog rada na laptopu biti će i normalne temperature.

Ako planiraš igrati igre onda si fino kupiš postolje s hlađenjem i riješena stvar.
Ekipa vrti moderne/zahtjevne igre na laptopima i čudi se kako temp. idu 90-100...
To je laptop, šta drugo očekivat u nabijenom kućištu nego visoku temperaturu.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2011., 21:17   #486
dragutin985
Premium
Moj komp
 
dragutin985's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 172
znam da ima 3 godine garanciju, ali ne bi htio baš da mi se ruši uslijed igri ili zahtjevnijih aplikacija, a ni da mi pali kožu ako je na koljenima pa se zato dvoumim. meni je jasno da se lapotopi griju uslijed rada i da je to normalno, samo čitajući iskustva drugih dobio sam dojam da se dell stvarno jako pregrijava. asus ima čak jaču grafu i brži hard, pa ne znam isplati li se žrtvovati godinu garancije više i malo bolji proc radi toga, a po pisanju ljudi, ovaj p940 proc nije puno slabiji i neće se osjetit razlika, koliko bi se osjetila razlika u hdd-u i grafi. a koliko vidim, i asus je hvaljen po kvaliteti. još jedna stvar, mislim ga dosta nosit okolo jer za doma se igrati imam kantu koja vrti puno bolje igre od lapotopa ove konfiguracije pa mi je i zato bitno. ne bi htio okolo još i postolje za hlađenje vući sa sobom.

Zadnje izmijenjeno od: dragutin985. 25.08.2011. u 21:23.
dragutin985 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2011., 23:58   #487
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Ako ga misliš nosat okolo i ako doma imaš jak PC onda mi nije jasno zašto bi uopće igrao igre na laptopu?
Netko ko često nosi laptop okolo sigurno ga ne nosi radi igranja igara, a ako ne igraš igre neće se ni zagrijavati niti ti treba asus sa jačom grafom.

Sigurno nećeš fulat ni s asusom, sve su to prilično slične mašine, ali danas kad laptopi rikavaju malo-malo dodatna godina garancije dobro dođe.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2011., 00:06   #488
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Ne znam šta se zamaraš s grijanjem ako laptop ima garanciju 3 god.?
Taman i da se ekstra pregrijava i da zbog visokih temp. nešto bude komponentama to nije tvoj problem i pokriveno je jamstvom.

Inače, to da se taj Dell nešto posebno grije su nonsens, grije se kao i svaki laptop kad se pokrene igra, pogotovo sad u ovo vrijeme kad je vani skoro 40 stupnjeva.

Uslijed normalnog rada na laptopu biti će i normalne temperature.

Ako planiraš igrati igre onda si fino kupiš postolje s hlađenjem i riješena stvar.
Ekipa vrti moderne/zahtjevne igre na laptopima i čudi se kako temp. idu 90-100...
To je laptop, šta drugo očekivat u nabijenom kućištu nego visoku temperaturu.
A tebi je ugodno raditi na laptopu koji je vruć na dodir? Što ti vrijedi jamstvo ako laptop doslovno prži, a vjeruj da ima i takvih. Dalje, ne stoji da se grije kao i svaki drugi laptop. Pojedini laptopi su hladni i pri većim opterećenjima, tako da ne prolazi priča o skučenom kućištu... Sve ovisi o kvaliteti hlađenja(pasta, raspored komponenti, protok zraka). 90-100 supnjeva nije normalna temperatura. Moj stari laptop(HP) s mnogo starijim i rastrošnijim procesorom se nije grijao preko 80, pa evo ni novi(Lenovo) s AMDom koji je tradicionalno topliji od Intela, dakle - očito je moguće i bolje riješiti hlađenje. Primjedbe na tog Della nisu slučajne. I da, kad bi bar postolja za hlađenje rješavala probleme. Nažalost ta postolja najčešće imaju minimalan ili nikakav učinak.

@dragutin985: Taj Asus nije loš izbor. Kako sam već mnogo puta rekao, prije ćeš osjetiti razliku u brzini diska nego procesora, a i sam taj B940 je sasvim dovoljan za ugodan rad sa svim za što je taj laptop sposoban, tako da mu to ne bi uzimao za manu. Što se zagrijavanja tiče, ne znam za konkretan model, ali za jedan nešto slabiji baziran na istom kućištu znam da nema nikakvih problema.
Ako želiš još jedan laptop o kojemu bi razmišljao, pogledaj Toshibu L755.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2011., 00:27   #489
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Ako laptop doslovno prži onda će kad-tad nešto crknuti i tada dolazimo do jamstva.
Ne može on raditi na tim divljim temp. godinama (pogotovo kad još krene uvlačit prašinu nakon par mjeseci) i očito se radi o proizvodu s greškom.
Laptop se smije grijati samo u igrama inače nešto s njim nije u redu.
I sigurno se ne griju svi 5110, kao što se može pročitati u onom topicu, nekom se pregrijava, a nekom su temp. normalne.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2011., 00:44   #490
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Normalno da temperatura smanjuje vijek trajanja komponenti, isto tako normalno je da će servis riješiti ako nešto krepa, no u međuvremenu nije baš ugodno raditi na laptopu koji prži, niti si svatko može priuštiti čekanje servisa, niti je skraćeni životni vijek laptopa zbog zagrijavanja baš poželjna osobina.

Istina da neki nemaju problema sa zagrijavanjem, ali očito dobar dio ima. Pogotovo brine što u servisu vele da je "normalno" da temperatura ide do 100. Baš i nije. Znam kako je moj vruć i neugodan na dodir i kad je tem. procesora oko 80, a gdje je još 20 stupnjeva više. Zapravo, ako Dell smatra da je to normalna temperatura i da je bitno samo da se ne gasi, onda "ne, hvala", ne namjeravam ga nikomu preporučiti niti bi sebi takvo što uzeo.
redscro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.08.2011., 17:29   #491
dragutin985
Premium
Moj komp
 
dragutin985's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 172
sad na kraju nisam shvatio, pregrijava li se dell-ov spomenuti model generalno ili su to iznimke koje vrijede za neke laptope iz te serije. znam da ću prije osjetit razliku u hardu i grafi nego na procu, ali nisam siguran koliko je 940 lođiji od i3 odnosno koliko je ovaj bolji s obzirom da nisam uspio na netu naci neki benchmark, ne bi htio da mi zbog slabijeg proca grafa ne može biti iskorištena maximalno i da mi proc ne bude usko grlo na lapotpu...Koja bi onda bila preoruka kad se sve sumira. koji je najbolji lapotop od ovih spomenutih kad se sve zbroji i oduzme? gledao sam tu toshibu, ali ona nema chicklet tipkovnicu koju bi htio imati na lapotpu jer puno tipkam, a uz nju je puno ugodnije radit, ima li ta toshiba neku određenu prednost u odnosu na ostale da bi je razmatrao, jer koliko vidim, ima istu konfiguraciju kao i dell, samo malo veći hdd, ali to mi uopće nije bitno jer mi 500Gb sasvim dovoljno...

p.s. može li se na asus-u dokupit garancija na 3 godine i koliko to košta?

Zadnje izmijenjeno od: dragutin985. 26.08.2011. u 17:41.
dragutin985 je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2011., 17:48   #492
tino
Premium
Moj komp
 
tino's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Imam još jedno pitanje općenito vezano uz procesore.. Naprimjer, intel i3 ima 3 jezgre koliko sam skužio,e sad mene zanima jedna stvar: ako pokrenem neku igru, dali tada u igri rade SVE jezgre ( u ovom primjeru njih tri) ili samo jedna?
Neki kažu da radi samo jedna jezgra, a neki da rade sve koliko ih imaš..
To mi nikad nije bilo jasno u vezi takvih procesora
Neka mi netko to malo objasni..
tino je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2011., 17:51   #493
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,577
i3 nema 3 jezgre nego 2. AMD Athlon i Phenom X3 imaju 3 jezgre. Raditi će onoliko jezgara koliko je potrebno tj. sve regulira automatika i nema potrebe da time razbijaš glavu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2011., 18:10   #494
tino
Premium
Moj komp
 
tino's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Koji je procesor onda bolji od ova dva:

Intel Pentium B940 dual-core (2.00 GHz)
ili
Intel Core i3-2310M (2.10 GHz)
tino je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2011., 18:47   #495
dragutin985
Premium
Moj komp
 
dragutin985's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 172
bolji ti je i3 procesor, on ima 2 fizčke jezgre, ali ima 4 logičke jezgre dok b940 nema, ima još neke stvari, tipa turboboosta i još neke stvari da ne nabrajam, brži je itd.samo nisam siguran koliko je zapravo jači i koliko ti tu razliku možeš osjetiti u svakodnevnom radu na lapotopu.....
dragutin985 je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2011., 19:12   #496
dragutin985
Premium
Moj komp
 
dragutin985's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 172
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Ako ga misliš nosat okolo i ako doma imaš jak PC onda mi nije jasno zašto bi uopće igrao igre na laptopu?
Netko ko često nosi laptop okolo sigurno ga ne nosi radi igranja igara, a ako ne igraš igre neće se ni zagrijavati niti ti treba asus sa jačom grafom.

Sigurno nećeš fulat ni s asusom, sve su to prilično slične mašine, ali danas kad laptopi rikavaju malo-malo dodatna godina garancije dobro dođe.
ma zato što često igram u društvu igre tipa PES2011 ili nešto, spojim lapotop na plazmu pa igramo, ili kad putujem da se mogu i poigrat i opustit mozak...a s obzirom da je asus nešto jeftiniji, opcija bi bila kupiti asusa pa nadoplatit još za 1 god garancije. u tom slučaju bi imao 3 god garancije i lapotop koje se ne pregrijava, ukoliko je to uopće slučaj s dell-om, a za istu cijenu.
dragutin985 je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2011., 21:02   #497
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Citiraj:
Autor dragutin985 Pregled postova
sad na kraju nisam shvatio, pregrijava li se dell-ov spomenuti model generalno ili su to iznimke koje vrijede za neke laptope iz te serije. znam da ću prije osjetit razliku u hardu i grafi nego na procu, ali nisam siguran koliko je 940 lođiji od i3 odnosno koliko je ovaj bolji s obzirom da nisam uspio na netu naci neki benchmark, ne bi htio da mi zbog slabijeg proca grafa ne može biti iskorištena maximalno i da mi proc ne bude usko grlo na lapotpu...Koja bi onda bila preoruka kad se sve sumira. koji je najbolji lapotop od ovih spomenutih kad se sve zbroji i oduzme? gledao sam tu toshibu, ali ona nema chicklet tipkovnicu koju bi htio imati na lapotpu jer puno tipkam, a uz nju je puno ugodnije radit, ima li ta toshiba neku određenu prednost u odnosu na ostale da bi je razmatrao, jer koliko vidim, ima istu konfiguraciju kao i dell, samo malo veći hdd, ali to mi uopće nije bitno jer mi 500Gb sasvim dovoljno...

p.s. može li se na asus-u dokupit garancija na 3 godine i koliko to košta?
Što se tiče pregrijavanja, ne možemo baš znati je li češća situacija da se pregrijava ili da nije, no znamo ono što su na servisu rekli, da je to "normalno".

A što se tiče preporuke kad se sve sumira, nitko ti ne može reći uzmi to i to, morat ćeš sam odlučiti. Ja bih u tvojoj situaciji izabrao Asusa jer vjerujem da nikada nećeš osjetiti razliku u procesoru, a onu u brzini diska ćeš osjetiti svaki dan. Može se produljiti jamstvo i košta manje od 400kn. (Mora se produljiti u roku 3 mjeseca nakon kupnje)
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2011., 21:14   #498
overload
Premium
Moj komp
 
overload's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: rijeka - lič
Postovi: 326
Jel ovaj rok za produljenje jamstva vrijedi samo za asusa ili..?
__________________
t.ly/YLrl
overload je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2011., 23:24   #499
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Najcesce je godina dana, ali za Asus je 3 mjeseca.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2011., 01:37   #500
kiraxxx
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
Bih li se trebao zabrinjavati oko zagrijavanja tog Della N5110 ako ga uopće ne mislim koristiti za igre već za gledanje HD filmova i tu i tamo neki zahtjevniji program tipa Photoshop?
kiraxxx je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2011., 10:42   #501
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Vjerojatno ne bi.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2011., 17:34   #502
dragutin985
Premium
Moj komp
 
dragutin985's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 172
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Što se tiče pregrijavanja, ne možemo baš znati je li češća situacija da se pregrijava ili da nije, no znamo ono što su na servisu rekli, da je to "normalno".

A što se tiče preporuke kad se sve sumira, nitko ti ne može reći uzmi to i to, morat ćeš sam odlučiti. Ja bih u tvojoj situaciji izabrao Asusa jer vjerujem da nikada nećeš osjetiti razliku u procesoru, a onu u brzini diska ćeš osjetiti svaki dan. Može se produljiti jamstvo i košta manje od 400kn. (Mora se produljiti u roku 3 mjeseca nakon kupnje)
thnx na odgovoru. zanima me može li se jamstvo kupiti bilo gdje ili se mora kupiti u dućanu gdje je kupljen i lapotop. drugo pitanje je, može li se jamstvo produljit na svim modelima jer nalazim samo produljenja jamstva za N i G seriju...
dragutin985 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2011., 17:59   #503
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Može se kupiti bilo gdje.. i može za svaki laptop, no moraš pitati u trgovini konkretno za laptop koji želiš koji je točno artikal za njega. S 2 na 3 je samo za G i N seriju zato što K serija donedavno nije ni imala dvogodišnje jamstvo pa se nije moglo produljiti s 2 na 3, sad vjerojatno vrijedi isto za sve, ali pitaj svejedno.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2011., 03:02   #504
pezo
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 22
za početak, vrlo se slabo razumijem u računala, osobito hardware. zbog posla moram kupiti laptop od najmanje 17" (što veći dok je cijena normalna), ostale mogućnosti su relativno nebitne. jedino što bi htio je da se može spojit na tv i gledat bluray/dvd preko hdmi bez problema. cijena nije bitna, ali s obzirom na ograničenu svrhu korištenja ne bi htio platiti išta više nego moram. molim neke prijedloge i unaprijed zahvaljujem na odgovoru

bez windowsa

Zadnje izmijenjeno od: nino. 30.08.2011. u 08:35.
pezo je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2011., 14:27   #505
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Recimo ovaj Dell ili ovaj Asus.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2011., 14:32   #506
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Recimo ovaj Dell ili ovaj Asus.
... s tim da Asusa ima i jeftinije, ako je dostupan. Sličan je i K73. No svejedno bih rado izbjegao taj procesor.
http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=ASUS+A73
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2011., 15:44   #507
pezo
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 22
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
... s tim da Asusa ima i jeftinije, ako je dostupan. Sličan je i K73. No svejedno bih rado izbjegao taj procesor.
http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=ASUS+A73
hvala obojici na odgovoru, što onda ti redscro predlažeš? khm ima što veće? 4k nije gornja granica, samo da ponovim da su komponente manje više nebitne, glavno monitorski prostor
pezo je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2011., 15:52   #508
algol0405
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
komp za net, filmove muziku,pdf, da je brz i precizan. najvise mrzim kad hard steka pa zato preferiram 7200 rpm, noviju generacija cpu, igre ne igram tako da grafa nije toliko bitna
cijena od 3 do 4k, moram priznat da mi je za oko zapeo ovaj hp
jos prijedloga i savijeta su i vise nego dobrodosli
algol0405 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2011., 16:35   #509
overload
Premium
Moj komp
 
overload's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: rijeka - lič
Postovi: 326
Citiraj:
Autor algol0405 Pregled postova
komp za net, filmove muziku,pdf, da je brz i precizan. najvise mrzim kad hard steka pa zato preferiram 7200 rpm, noviju generacija cpu, igre ne igram tako da grafa nije toliko bitna
cijena od 3 do 4k, moram priznat da mi je za oko zapeo ovaj hp
jos prijedloga i savijeta su i vise nego dobrodosli
Obavezno racunaj da ipak produzis garanciju hp-u!
__________________
t.ly/YLrl
overload je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2011., 18:34   #510
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Citiraj:
Autor pezo Pregled postova
hvala obojici na odgovoru, što onda ti redscro predlažeš? khm ima što veće? 4k nije gornja granica, samo da ponovim da su komponente manje više nebitne, glavno monitorski prostor
Dell kojeg je kolega khm predložio, a ako trebaš još veće, onda je jedini izbor ovaj Fujitsu.

Citiraj:
Autor algol0405 Pregled postova
komp za net, filmove muziku,pdf, da je brz i precizan. najvise mrzim kad hard steka pa zato preferiram 7200 rpm, noviju generacija cpu, igre ne igram tako da grafa nije toliko bitna
cijena od 3 do 4k, moram priznat da mi je za oko zapeo ovaj hp
jos prijedloga i savijeta su i vise nego dobrodosli
Odličan izbor, samo poslušaj savjet da produljiš jamstvo.
redscro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na