Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 07.01.2013., 09:32   #4981
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Ima, jer ogavno izgledaju i takve su pod prstima.

@sarajevo
najbolje da mu daš malo vremena pa ćeš vidjet i sam hoće li se pojavit koja crtica (iako meni se i na svim dosadašnjim mobitelima sa gorilla premazom pojavljuju ali se i ne vide kad je ekran upaljen).
sh0kre je offline  
Staro 07.01.2013., 12:38   #4982
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Ne znam za xperiu S, ali svi P modeli (inače još od neo-a i arc-a tradicija sony/sony-e. uređaja) dolaze već sa tvornički postavljenom tankom kvalitetnom zaštitnom folijom preko ekrana
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je online  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2013., 13:53   #4983
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,381
Da moram birati između par $ za folije i bez nje, radije bih potrošio tih par $ i izabrao opciju s folijom (jučer naručio 10 komada anti-glare, anti-fingerprint za SGS3 za 4,98$). Bez obzira šta marketing priča (gorila, godzila i sl. beštije), kad tad će se pojaviti neka ogrebotina na ekranu ako se nema folije. A kad-tad će taj mob morati u oglasnik gdje mogu tražiti više ako je ekran cijel nego ogreban. I tako sam si refundirao lovu za folije.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 07.01.2013., 13:58   #4984
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pa svakom svoje. Ja ne bi sa prstima išao po tim govnima i tako se patio godinu ili dvije na mobitelu od nekoliko tisuća kuna. Zbog čega? Zbog eventualno jedne ili dvije ogrebotinice koje se ne vide.
 
Staro 07.01.2013., 14:19   #4985
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Ovaj Oppo je stvarno brutala, kao što sam i napisao
Link na fejs
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 07.01.2013., 14:31   #4986
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,859
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Pa svakom svoje. Ja ne bi sa prstima išao po tim govnima i tako se patio godinu ili dvije na mobitelu od nekoliko tisuća kuna. Zbog čega? Zbog eventualno jedne ili dvije ogrebotinice koje se ne vide.
Mene i ne *ebu toliko ogrebotine koliko feeling pod prstom Na tabletu nisam mogao odigrati 2 partije fruit ninje od ljepljivog filinga pod prstima kada se ekran nakon par dana zmaže - pa sam kupio mat foliju i ubio tri muhe. Sada je pod znojnim prstom svilenkast osjećaj, nema refleksija i nema rainbow efekta od znoja. Minusi: mrvu zrnat prikaz bijele i činjenica da je folija na ekranu. Iskreno, UX mi je puno važniji.

Na mobu, SGS2, imaš ga i ti (valjda). Ekran je valjda tako gladak da se svaki k lijepi na njega, ali je i otporan (provjereno). Svejedno, uzeo sam foliju i sad prsti lakše klize. Trebam probati još i mat foliju jer živcira me rainbow efekt.

TLDR, godine i praksa su mi pokazale da prst najbolje klizi po gov... ovaj, foliji. Na stranu ogrebotine i gorile i... Ako mi ta folija jednog dana spasi mob od pokoje ogrebotine, super! Ovako barem imam bolji osjećaj pod prstom.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 07.01.2013., 14:36   #4987
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,381
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Ovaj Oppo je stvarno brutala, kao što sam i napisao
Link na fejs
Šteta što te kineske pile slabo ili uopće ne dolaze u ove krajeve. Oppo bi trebao doći u EU. Će da idemo preko grane po njega, k'o nekada po trapke
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 07.01.2013., 14:55   #4988
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Istina.. Baš bi ga volio vidjeti uživo.. Jel se možda zna neki okvirni datum kada dolazi u EU? Nisam baš u toku, ali znam da se Oppo ovdje spominjao..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 07.01.2013., 14:59   #4989
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,338
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Ovaj Oppo je stvarno brutala, kao što sam i napisao
Link na fejs
Ajd ga nađi negdje za kupit u Kuala Lumpuru ili Tokyu

A što se tiče neogrebivih gorila stakala, umjesto nožem, ključevima i sl. probajte sa najobičnijim kamenom, pijeskom, prašinom
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online  
Staro 07.01.2013., 15:03   #4990
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Ah, znam da ideš gore/(dole), znam
Sjećam se kada je par puta redakcija BUG-a bila u tim "sličnim" krajevima, mislim da su se nakupovali svega i svačega za relativno malo novaca.. Barem po onome što su pisali u izvještajima.. Vidiš, mogao biš njih kontaktirati

EDIT: Evo našao na na onoj "fejk" stranici, IPS refina screen, 2500mAh, 149g sa baterijom, 1920x1080 - majko mila.. Quad core, 5", 13 f****** MP kamera........ MAJKO MILAAAA

EDIT 2: Pošto ideš u K.L. - Malezija jel? Pa tamo bi se trebao početi prodavati jako brzo, ili se je već počeo prodavati, svakako ga potraži kada budeš dole.. Ali cijena je 500$ za 16GB i 570$ za 32GB.. Što opet nije puno gledajući da je bolji u svemu od S3..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zadnje izmijenjeno od: Omerta. 07.01.2013. u 15:17.
Omerta je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2013., 15:26   #4991
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,338
A ono, baterija bi mogla bi i jača. I ne može se zamijenit.

Baš gledam, još nije u prodaji. Možda se pojavi taman u to vrijeme. Zna bit na aerodromima takvih stvari.

Pitat ću lokalce ako znaju

Edit: Nema ni card slot!!!
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online  
Staro 07.01.2013., 16:26   #4992
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
Pozz !! da ne otvaram novu temu ( ili ako postoji neka za to neka mod premjesti)

Naime imam Vip Racer 3 ( ili ti ga ZTE Blade 3) nako sto je pao na pod s nekih 30-40 cm puklo je staklo , sta uciniti sad ( servis zovem cijeli dan i nitko ne odgovara) , znaci to je puklo samo prednje staklo i koliko gledam po netu tu bi se samo trebalo zamjenit to staklo s digitizerom , ali bas nigdje nemogu naci to za taj model .... ima ko kakva iskustva i dali se to isplati popravljat !!





xPsycho je offline  
Staro 07.01.2013., 16:27   #4993
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
LAcy - Baterija je po mome mišljenju dosta jaka, mislim, pa moj DHD ima 1230mAh Izdrži bez beda 2 dana, solidnog korištenja (bez GPS-a naravno)..
Ok, ovo je quad sa 5" ali 2500 je ono, baš ok..
A ovo za SD slot, opet nije neki problem jer imaš verziju sa 16Gb (posve solidno) i 32GB (meni tu mač)..

E sad, ja bi da ga uzmeš ukoliko budeš imao priliku, jer pretpostavljam da ti 500$ i ne igra neku ulogu s obzirom koliku plaju imaš (nemam pojma di ni što radiš, samo pretpostavljam)..

Uvijek ga možeš ovdje prodati ako ne budeš zadovoljan, a ako se zaposlim kroz par mjeseci uzimam ga od tebe Imaš moju riječ.. (ne držim fige)
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 07.01.2013., 16:52   #4994
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,338
U postojećem imam 2430 mAh, 16 GB interne i 32 GB na kartici, što uz dual core sasvim lijepo radi i baterija drži dugo. Tako da mi se ovo ne čini baš kao neki ludi upgrade. Znam da je jači SoC, bolja kamera, ekran, rezolucija ali uzalud sve to ako moram hodati okolo s punjačem. A ni UT još nije izašao za Andorid da mi treba ta snaga

No ako ga nađem možda ga i kupim, barem da donesem jednog u Hrvatsku
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge






Zadnje izmijenjeno od: LAcy. 07.01.2013. u 17:24.
LAcy je online  
Staro 07.01.2013., 17:34   #4995
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 270
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ne znam za xperiu S, ali svi P modeli (inače još od neo-a i arc-a tradicija sony/sony-e. uređaja) dolaze već sa tvornički postavljenom tankom kvalitetnom zaštitnom folijom preko ekrana

Istina, ja ju imam na Xperia T, a i frend ima na Xperia S modelu.
salvarez je offline  
Staro 07.01.2013., 18:37   #4996
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Pa svakom svoje. Ja ne bi sa prstima išao po tim govnima i tako se patio godinu ili dvije na mobitelu od nekoliko tisuća kuna. Zbog čega? Zbog eventualno jedne ili dvije ogrebotinice koje se ne vide.
Ko da slušam sebe prije godinu dana
E, a sad odi negdje pa probaj par sonyevih modela (eto, npr xperiu P), sa tvorničkom folijom, pa ćeš vrlo brzo promijenit mišljenje u vezi screenprotectora
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je online  
Staro 07.01.2013., 18:45   #4997
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
ja mislim da sam to batalio prvog dana... ili se ni ne kuži, nešto je
syss je offline  
Staro 07.01.2013., 18:55   #4998
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ko da slušam sebe prije godinu dana
E, a sad odi negdje pa probaj par sonyevih modela (eto, npr xperiu P), sa tvorničkom folijom, pa ćeš vrlo brzo promijenit mišljenje u vezi screenprotectora
HTC Desire, bez screen protectora. Skoro dvije godine, niti jedna crtica. Samsung Galaxy S2, preko godinu, ni crtice. Nisam probao Sony jer mi nije interesantan tak da ne znam.
 
Staro 07.01.2013., 19:11   #4999
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,209
niste vi dica s mora, vidim..
Pođite na plažu sa tim nezaštićenim mobitelima, nema tog majmuna koji će spriječiti ogrebotinu. Folija je obavezna ako želiš očuvati ekran u tim slučajevima.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline  
Staro 07.01.2013., 19:39   #5000
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
HTC Hero,3 godine,plaža,kamen,pjesak i jedan uron na podvodni ribolov,nošenje na brodici,lomovi na skijanju,padovi,gađanje bahatih rospija po Sokolu,držan u Thor Steinar pederuši s ključevima,kovanicama,svaki put prek cifa stavljen i izvađen i neznam još šta....bez screen protectora,nijedna ogrebotina ekrana,prodan novom vlasniku za 350kn...

Screen protector = BS,tzv porez na budale...
trouble je offline  
Staro 07.01.2013., 23:44   #5001
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
niste vi dica s mora, vidim..
Pođite na plažu sa tim nezaštićenim mobitelima, nema tog majmuna koji će spriječiti ogrebotinu. Folija je obavezna ako želiš očuvati ekran u tim slučajevima.
Radio 3 mjeseca ovo ljeto na moru diljem obale. Svi tipovi plaža i kaj ti ja znam. Jedina oštećenja su ona na rubovima kučišta (i stražnjem dijelu) od padova sa 1> metara visine. Jednom čak 3> metra u dalj (slipped on the dance floor)
 
Staro 07.01.2013., 23:45   #5002
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Jednom čak 3> metra u dalj (slipped on the dance floor)
sad jednostavno lažeš.

ti nisi bio na dens floru

inače pogledaj si kojeg sonya po centrima ili kod mene na žderama (stock), mogao bi se iznenaditi
syss je offline  
Staro 08.01.2013., 00:05   #5003
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
HTC Hero,3 godine,plaža,kamen,pjesak i jedan uron na podvodni ribolov,nošenje na brodici,lomovi na skijanju,padovi,gađanje bahatih rospija po Sokolu,držan u Thor Steinar pederuši s ključevima,kovanicama,svaki put prek cifa stavljen i izvađen i neznam još šta....bez screen protectora,nijedna ogrebotina ekrana,prodan novom vlasniku za 350kn...

Screen protector = BS,tzv porez na budale...

Da igrao si boćanje s njim a ekran je presvucen dijamantom, kako da ne... Cool story bro. Mi smo budale što smo dali ČAK 2 dolara za 6 screen protectora koji ce nam cuvat ekran na mobu od 2+k kuna jer nam je zao kad se isti ogrebe? Uostalom kao i u svemu postoje kavlitetnije i nekvalitetnije folije, svakom po volji. I one najjeftinije rade svoj posao jako dobro.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 08.01.2013., 01:24   #5004
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor xPsycho Pregled postova
Naime imam Vip Racer 3 ( ili ti ga ZTE Blade 3) nako sto je pao na pod s nekih 30-40 cm puklo je staklo , sta uciniti sad ( servis zovem cijeli dan i nitko ne odgovara) , znaci to je puklo samo prednje staklo i koliko gledam po netu tu bi se samo trebalo zamjenit to staklo s digitizerom , ali bas nigdje nemogu naci to za taj model .... ima ko kakva iskustva i dali se to isplati popravljat !!
Popravak digitizera za Huawei U8650 je bio oko 250 kn u ovlaštenom servisu (mmm-agram), a za ovaj ZTE bi moglo biti isto tako pošto su mobiteli takvog ranga.

Uglavnom preko telefona u agramu ti neće ništa reći, ja sam ih kontaktirao preko maila jednom prilikom za jednog HTC-a i tražili su me da mobitel prvo donesem njima da oni to pregledaju pa da mi kažu više. Ali inače su skroz korektni - na Huaweiju mi zamjenili poklopac za koji su me lako mogli odj....

Što se tiče folije preko ekrana, nekad sam ju koristio, sad više ne. Isto kao i sa bumper caseovima. Nema smisla, mobitel je deblji s caseom, prsti preko folije ne prelaze kao preko golog ekrana.

Ali recimo, ne nosim ga sa ključevima, ne toliko zbog ogrebotina, koliko da ne zdrobim ekran. Za mob je uvijek rezerviran jedan džep hlača.

Zadnje izmijenjeno od: tutix. 08.01.2013. u 01:33.
tutix je offline  
Staro 08.01.2013., 01:53   #5005
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Da igrao si boćanje s njim a ekran je presvucen dijamantom, kako da ne... Cool story bro. Mi smo budale što smo dali ČAK 2 dolara za 6 screen protectora koji ce nam cuvat ekran na mobu od 2+k kuna jer nam je zao kad se isti ogrebe? Uostalom kao i u svemu postoje kavlitetnije i nekvalitetnije folije, svakom po volji. I one najjeftinije rade svoj posao jako dobro.
srećo,pošto ekipa s foruma zna s čime se bavim u slobodno vrijeme,i da je više navrata se i 5.,1. i 4. policijska postaja igrali s tim mobitelom boćanja,potom kolko puta mi je pijanom na Žderonjama opadao,kolko sam ga puta ostavljao na istima te se mrtav pijan vračao po njega....a moš mislit kolka je briga u takvim situacijama za mobitel za koji sam vriskao 2 i po godine(a imaš tu svjedoke) da ga oću mjenjat...stoga bro,reko bih da jedino imam za tebe cool život,a ne cool priču

I da,nudim ga se i poslikat slijedećih dana,da vidiš stanje kučišta i stanje ekrana....
trouble je offline  
Staro 08.01.2013., 02:56   #5006
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Da igrao si boćanje s njim a ekran je presvucen dijamantom, kako da ne... Cool story bro. Mi smo budale što smo dali ČAK 2 dolara za 6 screen protectora koji ce nam cuvat ekran na mobu od 2+k kuna jer nam je zao kad se isti ogrebe? Uostalom kao i u svemu postoje kavlitetnije i nekvalitetnije folije, svakom po volji. I one najjeftinije rade svoj posao jako dobro.
Da znaš koliko sam fotki ovo ljeto napravio tako da sam primio mobitel i doslovno ga "utrljao" u pijesak. Ono, leve, desne, leve, desne dok ne uđe dovoljno duboko dastoji stabilno. Ili naopače da mi zvučnik svira direkt prema meni na noisy plaži dok se sunčam. Pa nema više od dvije malecke ogrebotinice, a one su nastale kad je jednom frendu roknuo face-down na trgu u rizol.

EDIT:

Sad se sjetio
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...96010155_o.jpg
 
Staro 08.01.2013., 09:43   #5007
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,209
xulos, slika je slika.

@mad_duke:
Zar nije bila priča da baš Galaxy S2 ima osjetljiviji ekran, pogotovo naspram Galaxy S?
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline  
Staro 08.01.2013., 10:03   #5008
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,883
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Da znaš koliko sam fotki ovo ljeto napravio tako da sam primio mobitel i doslovno ga "utrljao" u pijesak. Ono, leve, desne, leve, desne dok ne uđe dovoljno duboko dastoji stabilno. Ili naopače da mi zvučnik svira direkt prema meni na noisy plaži dok se sunčam. Pa nema više od dvije malecke ogrebotinice, a one su nastale kad je jednom frendu roknuo face-down na trgu u rizol.

EDIT:

Sad se sjetio
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...96010155_o.jpg
Zar ti nije ušao pjesak u zvučnik dok je bio ovako "uronjen"?
BTW. mogu misliti na šta ti liči ona stražnja glatka plastika koja je ultra osjetiljiva na sve osim pamuka.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 08.01.2013., 10:08   #5009
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Svaka cast, pics or it didn't happen. Jebeno staklo onda ima, s tim da je meni ipak nekako lakse kad imam taj film od pol mm na ekranu pa nemoram pazit
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 08.01.2013., 13:18   #5010
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Očito je da kvaliteta stakla varira od mobitela do mobitela. Svakakvih iskustava ima samo za jedan model, a kamo li više. Meni se na defy-u pojavila ogrebotina na ekranu a ni sam ne znam kada ni gdje a još manje kako s obzirom da na mob pazim bolje nego na vlastite oči a defy je kak ti otporan na vodu udarce itd pa toliko o tome. A ovi sgs3 pucaju sami od sebe, ljudima stakla prsnu kod manjeg pada itd.
Ovo prepucavanje nema smisla, različite kvalitete na istim uređajima, različita iskustva, različiti karakteri korisnika.
Mihael je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na