Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.02.2020., 13:32   #48151
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,035
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Moguće da smo na nekoj prekretnici, revoluciji, što se toga tiče.
Drastičan porast električara, nešto plinaša i običnih benzinaca, a pad dizelaša
A prošle godine prvi put kod nas regano više dizelaša nego benzinjara Izgleda da nam paše situacija u Švabiji
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 13:51   #48152
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
A prošle godine prvi put kod nas regano više dizelaša nego benzinjara Izgleda da nam paše situacija u Švabiji

Misliš "otpada" iz Njemačke i sličnih zemalja
lowrider je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2020., 13:53   #48153
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,965
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Misliš "otpada" iz Njemačke i sličnih zemalja
Zasto bi dizel star 5-10 godina bio "otpad" ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 13:55   #48154
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Čitao sam nekidan članak u kojem se navodi da je u Švabiji sve puno polovnih, a mladih dizelaša (neki čak zadovoljavaju Euro6 norme) koje nitko ne kupuje i zato im spuštaju cijenu do ubera samo da ih prodaju.

Možda Kie nekakve Dače i ostal bakarači. U potrazi sam za nekakvim GLCom trenutno i ne vidim da dobrim mladim dizelima(Euro6) pada cijena više nego u zadnje tri godine.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 14:03   #48155
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Možda Kie nekakve Dače i ostal bakarači. U potrazi sam za nekakvim GLCom trenutno i ne vidim da dobrim mladim dizelima(Euro6) pada cijena više nego u zadnje tri godine.
Pretpostavka (a pogotovo bakaračka) je majka svih zajeba.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 14:07   #48156
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Cini mi se da su te price o jeftinim dizelima u njemackoj pokrenuli preprodavaci, da navuku ljude da pomisle da mogu za male novce dobiti 3-5 god starog dizela s malo kilometara, da si olaksaju skidanje kilometara.
Istina je da se moze naci 3-4 god star auto, koji je 1500-2000 eur jeftiniji nego u HR, ali nije nista posebno jeftini u njemackoj nego sto bi inace bio.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 14:21   #48157
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Cini mi se da su te price o jeftinim dizelima u njemackoj pokrenuli preprodavaci, da navuku ljude da pomisle da mogu za male novce dobiti 3-5 god starog dizela s malo kilometara, da si olaksaju skidanje kilometara.
Istina je da se moze naci 3-4 god star auto, koji je 1500-2000 eur jeftiniji nego u HR, ali nije nista posebno jeftini u njemackoj nego sto bi inace bio.
prije 2 godine uzeo Mazdu 6 koja je u njemackoj kostala 12900, a u Hrvatskoj najjeftinija 16500 sa slicnom kilometrazom i vise opreme u njemackoj. porez na uvoz je isao nekih 10k kn. tako da ne znam sada, ali za vrijeme od prije dvije godine ovo sta ti kazes je totalna besmislica.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 14:34   #48158
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Ono sto govorim je da ta Mazda sad nije drasticno jeftinija nego sto bi inace bila. Automobili u njemackoj jesu jeftiniji ali nema tih super-jeftinih novijih dizelasa u njemackoj o kojima se govori da ih se rjesavaju jer ih nitko ne zeli kupiti. Ima ih super-jeftinih ali s preko 250k km na satu, a takvih je bilo oduvijek.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 14:57   #48159
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
2 para lezecih polizajaca maknuto sa Selske! Wuhuu
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 15:21   #48160
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,018
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
2 para lezecih polizajaca maknuto sa Selske! Wuhuu
Jesu, ali su uključili sad sva tri pješačka semafora na potezu od Ozaljske do Zagorske koji naravno rade asinkrono sa postojećim semaforima na križanjima pa čekaš na zeleno iako nema ni psa na ulici

... a bojim se da je i ovo micanje samo privremeno kao bi se rođama osigurao posao, tako su i na ulici Dubravica maknuli tri od pet apsolutno nepotrebnih LP pa su za par mjeseci došli, napravili ta tri stara ponovno i dodali još dva nova
bertone je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2020., 15:46   #48161
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Zasto bi dizel star 5-10 godina bio "otpad" ?
Auto s 400-500 000km je za otpad
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 15:50   #48162
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Cini mi se da su te price o jeftinim dizelima u njemackoj pokrenuli preprodavaci, da navuku ljude da pomisle da mogu za male novce dobiti 3-5 god starog dizela s malo kilometara, da si olaksaju skidanje kilometara.

Istina je da se moze naci 3-4 god star auto, koji je 1500-2000 eur jeftiniji nego u HR, ali nije nista posebno jeftini u njemackoj nego sto bi inace bio.
Upravo tako. Vijest sa naših "njuz" portala.

Sredinom prošle godine sam bio u procesu nabavke auta iz njemačke...tri mjeseca sam scoutao šta se nudi....svaki bolji unfalfrei euro6 sa važećom tvorničkom garancijom je bio prodan za par dana od pojavljivanja.

Tak da ne postoji ništa što se ne može prodati u njemačkim "žicama"
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 15:56   #48163
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Možda Kie nekakve Dače i ostal bakarači. U potrazi sam za nekakvim GLCom trenutno i ne vidim da dobrim mladim dizelima(Euro6) pada cijena više nego u zadnje tri godine.
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Upravo tako. Vijest sa naših "njuz" portala.

Sredinom prošle godine sam bio u procesu nabavke auta iz njemačke...tri mjeseca sam scoutao šta se nudi....svaki bolji unfalfrei euro6 sa važećom tvorničkom garancijom je bio prodan za par dana od pojavljivanja.

Tak da ne postoji ništa što se ne može prodati u njemačkim "žicama"
Nema dzabe dizelasa naravno, ali ono sto sam ja citao da su danas oko 10% jeftiniji nego prosle godine. Spustaju trgovci sa tipa 24,000 na 21,500 eura da prodaju, i kukaju malo. Ali nije da ces dobiti 2 godine starog Audija za cijenu nove dacie.

I da, rijec je o spustanju cijena na Audijima, BMWima i Mercedesima, ane Daciama k Kiama (cinjenica da si u proslom postu stavio Kiu i Daciu u isti kos pokazuje koliko ne znas o autima).

I to sto si trazio prije 8-9 mjeseci auto, ne znaci da je trziste danas isto.. dizelima cijene padaju, polako, ali sigurno.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 16:03   #48164
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Nema dzabe dizelasa naravno, ali ono sto sam ja citao da su danas oko 10% jeftiniji nego prosle godine. Spustaju trgovci sa tipa 24,000 na 21,500 eura da prodaju, i kukaju malo. Ali nije da ces dobiti 2 godine starog Audija za cijenu nove dacie.



I da, rijec je o spustanju cijena na Audijima, BMWima i Mercedesima, ane Daciama k Kiama (cinjenica da si u proslom postu stavio Kiu i Daciu u isti kos pokazuje koliko ne znas o autima).



I to sto si trazio prije 8-9 mjeseci auto, ne znaci da je trziste danas isto.. dizelima cijene padaju, polako, ali sigurno.
Čisto je moguće da ne znam o tim korejskom francusko rumunjskim automobilima jer preferiram švabe i to samo one iz Stuttgarta i Munchena. Za ostalo me nije briga i drago mi je da ne znam ništa O OSTALIM AUTIMA. Život je prekratak za znati sve o svemu.

Auto sam uveo prije 5 mjeseci i sad mi treba još neki terenac za ribičiju i dosta obilazim i Emil Frey(neku zamjenu da dogovorimo) I Mobile.de I mogu ti reći sa sigurnošću, da je kod Mercedesa I tržište i cijene isto ko do prije 5 mjeseci.

Možeš staviti i 9 mjeseci jer od tada aktivno pratim tržište.

Oces jahreswagena c klasu 220d sa full opremom unfalfrei i pod garom....hodati ćeš sa 33-35 hiljada u džepu po DE i 37-40 hiljada kod nas zavisno o km i ostalim gungulama.

Ove divlje žice sa 90% Karambola ala Saboborska nebi štel komentirat. Govori se isključivo o official (re) sellerima sa licencom gdje znaš šta kupuješ.

Zadnje izmijenjeno od: SympForTheDevil. 08.02.2020. u 16:18.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 00:37   #48165
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 415
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Auto s 400-500 000km je za otpad




Nekada da, a nekad ne. Sve ovisi kako je održavan
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 00:54   #48166
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,965
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Auto s 400-500 000km je za otpad
Zasto bi auto sa 5 godina morao imati 400-500 k km ? Odakle takve ideje ? Pa zar ti mislis da vani postoje samo auti sa 400-500k km. Tamo ljudi ne izlaze iz auta zanaci i ama bas svi prave 80-100k km/godisnje?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 09.02.2020. u 01:19.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 07:42   #48167
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Teza mu je smiješna.
Pa ja imam automobil sa 400.000 km na satu, i ništa na njemu nije neispravno. Ništa. Vozi se bolje nego neki sa 100.000 km.
  Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 08:06   #48168
Matex
Premium
 
Matex's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Split
Postovi: 53
Ako je redovito odrzavan nema tu nekih problema

Sent from my POCOPHONE F1
Matex je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 09:21   #48169
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,329
Možda čovjek misli da pričamo o kupnji šlepera.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 09:26   #48170
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,666
Inače kod nas vlada bojazan da dok auto pređe 100tkm onda počinju kvarovi, pa se gleda da ima bar ispod 100tkm ak se kupuje rabljeni, naravno, sve ovisi o održavanju auta..

Npr.150tkm na satu daje loš prizvuk pa tu već svašta ljudi pomišljaju da je vrijeme za zamjenu (zamašnjak, kuplung, turbina, dpf, dizne itd)

Kupio sa 136tkm, sad ima 152tkm, vozi se praktički ko novi, veliki servis napravljen na 140tkm, mada tvornica veli da može i do 180tkm, nisam se htio zafrkavat, bolje prije napravit neg dok bude kasno.. Ne postoji garancija da auto sa manje km neće imat problema a ovaj sa više km hoće.

A uostalom, kod nas auti tek sa 100tkm počinju živjet

Baš mi veli meho, nabavlja focuse izvana tj agregate (Engleska) veli motori crkavaju samo tak, dizeli, jel; veli, dok raskopa motor unutra je kuršlus, a najveći problem je produljenje servisnog intervala, skoro svaki je bio servisiran iznad 20tkm prosjek 30tkm, nije ni čudo da motor ode u vječna lovišta.. Zamjena ulja na 10tkm max.15tkm i teraj dalje, uglavnom prepolovit servisne intervale. Poanta priče, redovan servis i motor će doživjet 400tkm na satu

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 09.02.2020. u 09:34.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 09:45   #48171
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Teza mu je smiješna.
Pa ja imam automobil sa 400.000 km na satu, i ništa na njemu nije neispravno. Ništa. Vozi se bolje nego neki sa 100.000 km.
E to definitivno
Za tebe bar onda jeftinih auta vani.
Ok neki voze aute do raspada.
Osobno ne bih, hvala, do nekih cca 250 000km možda, dok su ulaganja koliko toliko isplativa, i dok još nešto vrijedi za prodaju

Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Zasto bi auto sa 5 godina morao imati 400-500 k km ? Odakle takve ideje ? Pa zar ti mislis da vani postoje samo auti sa 400-500k km. Tamo ljudi ne izlaze iz auta zanaci i ama bas svi prave 80-100k km/godisnje?

Viša srednja klasa dizla, kod nas često omiljena, uglavnom ima takve stvarne km.
40-60 000km godišnje.
Kao što je rečeno, s malo realnih km, poznate povijesti održavanja, brzo se proda.
Ovog ostalog ima na biranje. Posebno "nur fur export"
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 09:48   #48172
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor GreenLife Pregled postova



Nekada da, a nekad ne. Sve ovisi kako je održavan
To su još godišta koja su išla tolko. Današnji Merc s dačinim motorom, teško da bu odvrtil bez problema 500-600 000km
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 10:19   #48173
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Čisto je moguće da ne znam o tim korejskom francusko rumunjskim automobilima jer preferiram švabe i to samo one iz Stuttgarta i Munchena. Za ostalo me nije briga i drago mi je da ne znam ništa O OSTALIM AUTIMA. Život je prekratak za znati sve o svemu.

Auto sam uveo prije 5 mjeseci i sad mi treba još neki terenac za ribičiju i dosta obilazim i Emil Frey(neku zamjenu da dogovorimo) I Mobile.de I mogu ti reći sa sigurnošću, da je kod Mercedesa I tržište i cijene isto ko do prije 5 mjeseci.

Možeš staviti i 9 mjeseci jer od tada aktivno pratim tržište.

Oces jahreswagena c klasu 220d sa full opremom unfalfrei i pod garom....hodati ćeš sa 33-35 hiljada u džepu po DE i 37-40 hiljada kod nas zavisno o km i ostalim gungulama.

Ove divlje žice sa 90% Karambola ala Saboborska nebi štel komentirat. Govori se isključivo o official (re) sellerima sa licencom gdje znaš šta kupuješ.
Ako o necemu ne znas, nemoj pisati i usporedjivati. Jednostavno se drzi Minhena i Stutgarta.

Moguce da jahreswagen autima nije znacajno pala cijena, ja sam gledao i govorio o 2-3 godine starim autima, ja osbno sam pratio Audi A4, i 2.0 TSI cijene nisu bas padale, dapace cini mi se da su rasle, a 2.0 TDI se mogo dobit cak i za manju cijenu, ali sam gledao samo benzince za sebe.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 10:57   #48174
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Jesu, ali su uključili sad sva tri pješačka semafora na potezu od Ozaljske do Zagorske koji naravno rade asinkrono sa postojećim semaforima na križanjima pa čekaš na zeleno iako nema ni psa na ulici

... a bojim se da je i ovo micanje samo privremeno kao bi se rođama osigurao posao, tako su i na ulici Dubravica maknuli tri od pet apsolutno nepotrebnih LP pa su za par mjeseci došli, napravili ta tri stara ponovno i dodali još dva nova

To mi je nova ruta od prije mjesec dana, do sad, samo jednom bezveze stao na tim novim semaforima..bolje podnosim semafore od lezecih policajaca, ima dovoljno propalih šahtova po cesti..


Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Auto s 400-500 000km je za otpad

https://www.youtube.com/watch?v=NvaoIoULjrM

Garantiram da bi u ovom autu bio impresioniraniji udobnosti, tisinom i performansama nego u 10 godina novijim Oplima, Renolima, Suzukijima...
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 11:10   #48175
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,562
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
se ovakvo parkiranje prijavljuje komunalnom redarstvu?
Znam da od toga neće bit ništa al ču ih spamat svaki dan. jer su rođe svaki dan ovak parkirani pred svojom birtijom.

Vezano za Zagreb. Čuo sam da od kad je ona ženska rekla da je minus 1 milijarda u proračunu da nikad više kotrolora nije bilo u tramvajima, pauka na ulici i tak...

EDIT: Nije komunalno, nego prometno redarstvo.
https://www.facebook.com/startstylea...9803?__tn__=-R

naletih na ovo, iako je upitno kolko je korisno
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 17:38   #48176
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova

Garantiram da bi u ovom autu bio impresioniraniji udobnosti, tisinom i performansama nego u 10 godina novijim Oplima, Renolima, Suzukijima...
To je točno, stariji auti više klase kakvi su se nekada radili, ne mogu se mjeriti s današnjim.
I naravno, multi link je daleko udobniji od polukrute osovine.

Osobno nevjerojatno mi se sviđa E klasa tamo iz cca 2006.g., to je W211 ak se ne varam.
320 benzinac 4matic i plinara, da ima malo km i ok cijenu, udomio bi ga.

Inače,evo novi Fijat Pežopel

https://postimg.cc/m1HkCcY8
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 17:42   #48177
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,431
Žalosno kuda to sve ide, za par godina ćemo imati samo VAG i PSA od auta iz EU...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 17:58   #48178
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,113
Bome. Fijat sad radi na njihovoj bazi auto u klasi koja je već zasićena i gdje već unutar spojenog koncerna ima popriličnu konkurenciju.
A kad gledaš što imaju sve od modela, žalosno. 5-6 modela dostupni obično čovjeku u cijelom FCA. Alfa debelo kasni za konkurencijom, a sad kad još stigne mala Alfa SUV na bazi Pežoa, već se suvovi izaći iz mode

https://www.dnevno.hr/auto-moto/mali...-2022-1428244/

A možda bude i uspješna, pošto Alfe izgledaju fantastično. Ako nebu početni model 300 000kn
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 18:23   #48179
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,018
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
..bolje podnosim semafore od lezecih policajaca,..
Istina, ležeći policajci ionako uspore samo one sa normalnim autima, semafor zaustavi sve (ili skoro sve).
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 20:17   #48180
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 768
https://autoportal.hr/test/opel-mant...-peugeota-508/

Citiraj:
Opel Manta vraća se 2022. kao izvedenica Peugeota 508
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na