Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.12.2007., 14:38   #451
Yoman
Premium
Moj komp
 
Yoman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 706
Ovak nadam se da se jos sjecate moje P5W DH Delux sa izgorenim tranzistorom.....

Ja sam u ADM odnio maticnu i oni su poslali u M Sun (12.11)

Prije 2 tjedna su me zvali iz ADM-a da mi garancija nije priznana zbog fizickog ostecenja nisam nis puno pitao jer sam mislio da je to zbog tranzistora na MBO !
Danas sam odludio da cu otic uzet MBO iz ADM-a i otic u M Sun nekaj probat isposlovat i tako sam ih prije nazvao i pitao dal mogu nac tu zaprimku da vidim zakaj opce nije priznana garancija.
Javio mi se jako uljudan decko i sve mi objasnio. Nakraju je ispalo da garancija nije odbijena zbog tog tranzistora nego zato kaj je jedan pin slomljen jos mi je covjek poslao obrazlozenje sa slikom koju su slali u ADM.
Znaci ADM je primio sliku slomljenog pina s obrazlozenjem da ASUS neprizna garanciju na slomljeni pin a o tranzistoru ni rijeci.

Nakon toga sam zvao ADM i pitao dali mi oni mogu reci koji je razlog odbijene MBO i oni mi kazu da je to zbog tog tranzistora da su njima tak rekli iz M Suna i nisu spominjali nikakav pin i naravno nisam ga ni ja spomenuo zato kaj mi je to odma bilo sumljivo jer sam 100% siguran da nisam slomio pin na socketu i i cudno mi je kak se nepoklapaju price...

Dali postoji kakva mogucnost da me neko mulja tipa da su poslali neku drugu MBO a moju pokusavaju zadrzat sebi ili tak nekaj??? Stvarno cudno kaj ne

Danas idem u ADM i pitacu direkt lika kako i zasto da ga ulovim na prepad da vidim kaj ce mi probat smuljat ako muljaju
Yoman je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 14:38   #452
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
jel mi može netko dati link gdje je zakon da se nakon 45 dana trebaju vratit pare ili šta već drugo ??
Ne moze jer ne postoji. Zakon ne definira rok u danima, 45 dana je (obicno) kod nekih poduzeca definiran kao rok u kojem problem mora biti rijesen, no ne kod svih.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.12.2007., 14:41   #453
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Ne moze jer ne postoji. Zakon ne definira rok u danima, 45 dana je (obicno) kod nekih poduzeca definiran kao rok u kojem problem mora biti rijesen, no ne kod svih.
danas je 45 dan da mi je monitor u vemilu i znači oni mene mogu prcat do kad hoćeju ili??
marq20 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 14:43   #454
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
danas je 45 dan da mi je monitor u vemilu i znači oni mene mogu prcat do kad hoćeju ili??
Sto pise u jamstvu?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 14:44   #455
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Sto pise u jamstvu?

nemam kod sebe nikakve papire od monitora jer su kod njih
marq20 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 14:54   #456
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
nemam kod sebe nikakve papire od monitora jer su kod njih
Kvragu, ni jamstveni (jamcevni) list? Ima netko pa da procita sto pise?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 15:17   #457
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
našao sam jedan jamstvni iz vemila i piše da nakon 45 dana kupac ima pravo na novi prozvod
marq20 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 15:23   #458
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
našao sam jedan jamstvni iz vemila i piše da nakon 45 dana kupac ima pravo na novi prozvod
Eto.

BTW, sto pise, dana ili radnih dana?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 15:24   #459
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,406
Sretno s nabavkom novog monitora.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 15:31   #460
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Eto.

BTW, sto pise, dana ili radnih dana?
45 dana
marq20 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.12.2007., 15:36   #461
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
45 dana
Idi po novi monitor, sto jos cekas. I ne zaboravi uzeti novo jamstvo, naravno.




Jos si tu?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2007., 10:11   #462
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 756
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
danas je 45 dan da mi je monitor u vemilu i znači oni mene mogu prcat do kad hoćeju ili??

monitor je bas pod vemil jamstvom ili od msana ili nekog drugog distributera?
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2007., 12:59   #463
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
monitor je bas pod vemil jamstvom ili od msana ili nekog drugog distributera?
ma bio sam jučer za monitor, i kao još je na servisu ali je gotov i da vozač treba otić po njega
marq20 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2007., 16:58   #464
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
jel mogu ja odbit primit monitor nakon 48 dana i reć da mi daju povrat novca ili drugi proizvod??
marq20 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2007., 16:59   #465
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
jel mogu ja odbit primit monitor nakon 48 dana i reć da mi daju povrat novca ili drugi proizvod??
da , i drzi se toga jer si vec istrpio cijelu vjecnost dok to nisu rijesili , a kako je propisani rok prosao - cudim se da nisi vec 46. dan dosao po kune
Router je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2007., 17:40   #466
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
da , i drzi se toga jer si vec istrpio cijelu vjecnost dok to nisu rijesili , a kako je propisani rok prosao - cudim se da nisi vec 46. dan dosao po kune
bio sam jučer i rekao je da vozač ide po njega sutra ili preko sutra, a ja sutra idem opet do njih pa ako ga nisu donijeli, tražit ću lovu ili drugu komponentu
marq20 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2007., 17:46   #467
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
bio sam jučer i rekao je da vozač ide po njega sutra ili preko sutra, a ja sutra idem opet do njih pa ako ga nisu donijeli, tražit ću lovu ili drugu komponentu
da sam bio na tvom mjestu - odnosno da jos jesam - i da prodje 45 dana , uopce me taj artikl ne bi zanimao , samo puni povrat , ako sam ja postovao ugovor onda ima da i oni postuju a i lova je lova , a monitori su danas i vise nego povoljni ... bitan je samo profit ako ga je moguce ostvariti , a ne da jedan vemil ostvari nesto na tvoj racun ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2007., 17:49   #468
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
da sam bio na tvom mjestu - odnosno da jos jesam - i da prodje 45 dana , uopce me taj artikl ne bi zanimao , samo puni povrat , ako sam ja postovao ugovor onda ima da i oni postuju a i lova je lova , a monitori su danas i vise nego povoljni ... bitan je samo profit ako ga je moguce ostvariti , a ne da jedan vemil ostvari nesto na tvoj racun ...
sve to stoji, samo jučer nisam imao vremena se svađat, pa ću sutra
marq20 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2007., 17:59   #469
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
sve to stoji, samo jučer nisam imao vremena se svađat, pa ću sutra
fino - sretno ,ja sam na cekanju kod njih za (opet) jednu grafu , prosli put sam nakon 45 dana dobio povrat , ovaj put sumnjam da ce tak dobro za mene proci ali imam jos 20 i koji dan fore a mozda i doslovno ovaj put dovedem inspektora da im objasni neke stvari jer prosli put sam se time samo prijetio - mozda ovaj put cu sprovesti u djelo moje prazne prijetnje ... ( a i 2700kn se isplati pricekati )
inace,hgspot se sve vise i vise popravlja - ili ja samo naletim tako , ploca nije nikako reagirala na novu graficku , nazvao i objasnio iako je proslo par dana od kupnje jer nisam stigao probati odmah i veli covjek - moze biti neka nekompatibilnost sa plocom ili chipsetom , samo donesite , i samo donio i dobio ne drugu grafu nego odmah povratnicu za lovu ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2007., 04:02   #470
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,385
Mene je sreća napustila.
Da je u vreči 100 pič... ja bih uhvatio za kur...

U ponedjeljak mi je počeo zujati vent i ja jučer idem pogledati. Naravno da je na grafulji.
Nađem račun. Gle super. Kupljeno lani 16.06.2006., garancija 18 mjeseci.
Ja računam kad ono 16.12 2007. bio u nedjelju.
Kao da su znali. Prozujao je točno dan nakon isteka garancije.

Da se malo razveselim zamjenio sam ga sa pasivnim Zalmanom ZM80D-HP, ali sam mu dodao i vent na 5v.
Jedino kaj sam slagal 2 sata to čudo. Ima 10 stranica uputa.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2007., 08:40   #471
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 786
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
fino - sretno ,ja sam na cekanju kod njih za (opet) jednu grafu , prosli put sam nakon 45 dana dobio povrat , ovaj put sumnjam da ce tak dobro za mene proci ali imam jos 20 i koji dan fore a mozda i doslovno ovaj put dovedem inspektora da im objasni neke stvari jer prosli put sam se time samo prijetio - mozda ovaj put cu sprovesti u djelo moje prazne prijetnje ... ( a i 2700kn se isplati pricekati )
inace,hgspot se sve vise i vise popravlja - ili ja samo naletim tako , ploca nije nikako reagirala na novu graficku , nazvao i objasnio iako je proslo par dana od kupnje jer nisam stigao probati odmah i veli covjek - moze biti neka nekompatibilnost sa plocom ili chipsetom , samo donesite , i samo donio i dobio ne drugu grafu nego odmah povratnicu za lovu ...
je istina, nikada sa hg-spotom nisam imao problema sa reklamacijama, čak štoviše prije cca 2.g na procu ( kojeg sam si sam skurio ) prošao je garantni rok 2 dana i ljudi su mi priznali garanciju, dobio novi proc.

sa vemilom imam jako loših iskustava, cigane se ko zadnja ološ i nema šanse da bi tamo više kupio bilo šta, taman da je besplatno.......al samo ih čekam,
hebo me as ak neću sljedeću put pokrenuti sudski spor. ako će mi višak vremena dozvoljavati i ako iz gigabyte-a dobijem odgovor kakav priželjkujem sljedeći put ćemo razgovarati preko klupe. svi trgovci se tješe činjenicom da se ljudima neda (što je i u 99,99% slučajeva) zahevavati s ali drukčije će rezonirati kad prime sudski poziv
glista je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2007., 19:50   #472
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
Ostavio u subotu jedan disk na reklamaciji u HGspotu. Rece - zvat ce me za 2-3 dana. iako su bili praznici, prosla su vec i preko 3 radna dana. Koliko su spori kaj se toga tice?
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2007., 14:08   #473
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
nakon sto sam dobio sa servisa u 7 dana 8800GT sa reklamacije u linksu, jos jednom same pohvale...

No tog istog dana krepala ili maticna ili proc ili oboje... Odnio sam oboje na servis (ADM) posto nisam imao nikoga u blizini da mi pomogne dijagnosticirat kvar...
Prosli petak odneseno, do sad nije gotova dijagnostika, mislim, iako su bili praznici i sve, al opet... ne osudujem nikoga, samo hocu vise taj yebeni komp, da ga slozim i da ga nemoram iz rupe vadit uopce, nikad vise.... da gaa mogu zbetonirat. i tocka.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2007., 00:58   #474
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
pozdrav

Imam problem sljedeče vrste:
Kupio sam TV u petak naveče 28.12. i navečer sam ga upogonio ali nisam zadovoljan njegovim radom(nađem sliku-nemam ton,uspijem nači i jedno i drugo ali javlja se neko cvrčanje iz zvučnika)sve opcije koje su dozvoljene sam pokušao i nisam uspio riješiti problem.
Pitanje je mogu li vratiti navedenu robu u trgovinu(kao neispravnu radi navedenog) ili mogu reči da sam nezadovoljan njezinim radom "što i jesam" te navesti nedostatke iste i kao takve tražiti novu ili uz nadoplatu uzeti drugu???
Postoji li kakvo zakonsko vremensko ograničenje?

Svaki savjet je dobrodošao i hvala.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2007., 12:31   #475
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Ja mislim da možeš. Meni se ista stvar dogodila prilikom kupnje televizora. Nešto je zviždalo u njemu, nazvao servis a oni rekli samo da odem u dućan i tražim da mi daju novi. I bome je tak i bilo.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2007., 11:52   #476
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
pozdrav

Evo jučer sve sredio bez ikakvih probleme glede TV-a isti kupio u Emezzeti i tamo zamjenio začuđujućom lakočom došao i objasnio o čemu se radi i nisam imao nikakvih problema sve riješio u 15-ak min.TV radi super da bi kasnije skužio u čemu je bio problem(u neposrednoj blizini bio telefon i izgleda da mu je to smetalo-isti maknio 2 metra dalje i sve "OK" što sam otkrio slučajno jer su smetnje bile iste ko na prvom Tv.


Hvala i pozdrav.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2007., 11:58   #477
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor tdominov Pregled postova
Evo jučer sve sredio bez ikakvih probleme glede TV-a isti kupio u Emezzeti i tamo zamjenio začuđujućom lakočom došao i objasnio o čemu se radi i nisam imao nikakvih problema sve riješio u 15-ak min.TV radi super da bi kasnije skužio u čemu je bio problem(u neposrednoj blizini bio telefon i izgleda da mu je to smetalo-isti maknio 2 metra dalje i sve "OK" što sam otkrio slučajno jer su smetnje bile iste ko na prvom Tv.

Hvala i pozdrav.
To je Emezzeta. Njihova interna pravila su bitno bolja za kupce nego sto su to zakonske obveze.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 11:45   #478
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Evo jedno najsvjezije iskustvo , naravno sa Vemilom i ovo mi je jako diglo tlak ... Imao sam ecs plocu za am2 sve integrirano na njoj i pocelo me zezati nesto zvucna i mrezna rade zajedno(i zvao tamo u vemil i doslovno su me otkanatali kao da drugacije i ne moze biti ) , i da bi rjesio nesto sam kopao po netu i vidio da moze biti do biosa i da bi updejt to rjesio , i tako prosli tjedan u cetvrtak odem na ecs web i skinem zadnji bios , velicina filea nekih 550kb a prosli bio nekih 720 i nije mi to bilo sumnjivo , otpakiram paket i krenem iz wina flashat i flasha najnormalnije , reset i javi Bios rom error ... dakle mrtvo , nista odustanem i odnesem plocu tamo , popodne sam gledao opet na ecs web i sad onaj isti bios file koji sam ja skinuo ima 850kb vec ... i danas ujutro me zovu iz vemila - da nista od jamstva , da je to van jamstva , probao objasnit sve ali nula bodova , veli mi tip da sam ubio plocu da su probali vratiti bios ali da ne prima , ja rekao dobro i probam mu opet objasniti ovo za bios fileove sa weba ali ne , nije tako i gotovo , jedino mogu doci podici plocu i to je to . dakle 8 dana im je trebalo , to cak i ne zamjeram jer su bili blagdani , ali ovo sto me uvjerava u nesto sto nije - mislim digli su mi tlak , ali dobro , sve je skola ....
Router je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 12:11   #479
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Evo jedno najsvjezije iskustvo , naravno sa Vemilom i ovo mi je jako diglo tlak ... Imao sam ecs plocu za am2 sve integrirano na njoj i pocelo me zezati nesto zvucna i mrezna rade zajedno(i zvao tamo u vemil i doslovno su me otkanatali kao da drugacije i ne moze biti ) , i da bi rjesio nesto sam kopao po netu i vidio da moze biti do biosa i da bi updejt to rjesio , i tako prosli tjedan u cetvrtak odem na ecs web i skinem zadnji bios , velicina filea nekih 550kb a prosli bio nekih 720 i nije mi to bilo sumnjivo , otpakiram paket i krenem iz wina flashat i flasha najnormalnije , reset i javi Bios rom error ... dakle mrtvo , nista odustanem i odnesem plocu tamo , popodne sam gledao opet na ecs web i sad onaj isti bios file koji sam ja skinuo ima 850kb vec ... i danas ujutro me zovu iz vemila - da nista od jamstva , da je to van jamstva , probao objasnit sve ali nula bodova , veli mi tip da sam ubio plocu da su probali vratiti bios ali da ne prima , ja rekao dobro i probam mu opet objasniti ovo za bios fileove sa weba ali ne , nije tako i gotovo , jedino mogu doci podici plocu i to je to . dakle 8 dana im je trebalo , to cak i ne zamjeram jer su bili blagdani , ali ovo sto me uvjerava u nesto sto nije - mislim digli su mi tlak , ali dobro , sve je skola ....
to MORA pokrivati garancija, pogotovo zato jer to nije pravi oblik hardverskog kvara... Isto se moze dogoditi da krepa bios cip sam od sebe, pa opet...
Ti si po mome trebao se pravit malo budalast i rec da si upalio komp (restarto ga) i da se nije htio pokrenut, da sve ostalo radi da maticna ne valja i NE spominjat da si krivo flashao, jer eto, cini se da neki malo gluplji rade u vemil servisu i ne znaju flashat ponovo bios, a kladim se da mogu, da imaju opremu...
ak nista drugo, uzmi fino maticnu i racun, odnesi kod glavnog uvoznika (msan mozda?) direkt u servis, oni ce ti ziher uzet to, bez obzira sto im ti rekao. samo saznaj generalnog zastupnika za tog proizvodaca. Valjda sam pomogao
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 12:29   #480
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,406
Stvarno si naiva. Ja sam flashao Gb ploču najnovijim originalnim BIOS-om (disketom!) da bi ploča nakon toga otkazala poslušnost. Odnio u vemulj, rekao da ne daje sliku (isto je bila am2 sa integriranom grafikom), serviser provjerio i u roku 10min dobio novu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na