Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.03.2016., 19:14   #451
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,533
Brzinski par nocnih slika. Auto postavke, point'n'shoot.

http://imgur.com/a/rUJDC
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2016., 19:56   #452
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,697
Slike izgledaju dosta dobre, ovako na prvi pogled preko moba...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.03.2016., 23:20   #453
Brko
Antimićanin
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Mićanland
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Ispada da je kamera totalno random i nevezana uz soc/regiju/i sl. Virujem da ce veci % korisnika dobit sony a manji samsunga.
Sad, koja je "bolja" nitko jos ne zna, testovi ce pokazat uskoro... Mislim da ce razlike biti minorne, al ja bi ipak izabra sonyev senzor prije neg samsungov da mogu birati
Slažem se. Jer ipak Sonyjev senzor radi bolje u Samsungu nego u Sonyju. Po meni, najveća ironija u povijesti mobitela
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2016., 00:54   #454
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 8,014
Double ironija. Sony kamera na sonyju losija nego na samsungu, samsung kamera na samsungu losija od sonyja
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2016., 07:46   #455
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,578
Nije ni izašao, a već prvi update za S7E
http://phandroid.com/2016/03/09/psa-...urgent-update/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2016., 09:58   #456
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Jel ih ima izloženih u HT-u ili Samsung storeu u Arena Centru?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2016., 13:07   #457
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,710
Samsung Galaxy S7 Britecell vs Sony IMX260 sensors, Low Light Comparison

Nego ko je reko da je loš ovaj britecell
Dal to znači da nam je svejedno dal je sony il britecell, prosudite sami.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2016., 15:39   #458
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
di se moze isprobat galaxy s7 ili s7 edge.koji t centar ih ima.iblerov nema jer sad sam prolazii tam
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2016., 16:26   #459
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,578
Jel' netko zna hoće li t-koma imati u svojoj ponudi srebrni S7? Imaju bijeli, crni i zlatni, ali od srebrnog ni traga ni glasa.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2016., 17:55   #460
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,697
Snapdragon 820 vs Exynos 8890 - izgleda da sd820 pobjedjuje u nekim testovima samo radi brzeg rama, inace pojedini cpu testovi su na strani exynosa... Isto tako exynos je nesto stedljiviji u battery testovima: link


Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Samsung Galaxy S7 Britecell vs Sony IMX260 sensors, Low Light Comparison

Nego ko je reko da je loš ovaj britecell
Dal to znači da nam je svejedno dal je sony il britecell, prosudite sami.
Khmm nemam pojma o kome ti to
Izgleda da je sammy poboljsa svoj senzor koji definitivno parira (i odnosi blagu pobjedu u nekim scenama) onom od sonya. Iako su razlike minorne, moje oko jedinu znacajnu razliku vidi u white balanceu... Al sve u svemu dobra vijest za nas, krajnje kupce. Idem si sad posebno naruciti verziju sa kombinacijom exy + britecell

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Jel' netko zna hoće li t-koma imati u svojoj ponudi srebrni S7? Imaju bijeli, crni i zlatni, ali od srebrnog ni traga ni glasa.
Revieweri govore da je opcenito jako tesko doci do te srebrne boje, oce li je tkom imati u ponudi - ne znam...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 10.03.2016. u 20:15.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.03.2016., 00:22   #461
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
U toj zabavi oko Britcella i Sonyja, zaboravljate da Sony nije htio prodat (a zapravo brijem zamijenit za OLED) svoj najbolji senzor... 260 je dobar i nov, ali daleko od 230 ili 300...
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 08:52   #462
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,697
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
U toj zabavi oko Britcella i Sonyja, zaboravljate da Sony nije htio prodat (a zapravo brijem zamijenit za OLED) svoj najbolji senzor... 260 je dobar i nov, ali daleko od 230 ili 300...
Kako mislis zamjeniti za OLED?
Ne kuzim kakve veze OLED ima sa kamera senzorima...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 09:31   #463
Brko
Antimićanin
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Mićanland
Postovi: 22,222
Znači - Sony njima top senzore, Samsung njima OLED ekrane.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 09:45   #464
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,697
Aha, da - to ima smisla...
Ok, ali zar je tolika razlika izmedju 230/300 (kojima ide u prilog veca reza) i 260 (kojem idu u prilog veci pixeli)?
Znam da je IMX 300 rezerviran samo za sony mobitele, to je poznato vec neko vrime, no pitanje je bili glavesine iz sammya uopce isli na tu opciju ako su vec zabrijali na bolje nocne fotografije tj. vece pixele drugom rijecju - koji nisu prisutni na IMX 230/300...?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 11.03.2016. u 12:47.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 11:52   #465
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,578
Badava Sloniju super duper senzor kad ga neće znati iskoristiti. Mogu samo zamisliti kakve bi fotke Sami radio s njime.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 16:23   #466
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,697
Quote od jednog upucenog i cijenjenog komentatora phone-arene vezano uz razlike izmedju Britecell i IMX260 senzora...

Citiraj:
Seems to me like the only difference is white point, which can be due to older firmware on the model with IMX260 variant (since the red on the ISOCELL looks so much better than the yellow tint on the IMX).
Na pitanje zasto Sammy uopce ugradjuje 2 razlicita senzora u svoje flagship mobitele i dali je moguce da je to samo jos jedan pokusaj samo-propagande, kaze:

Citiraj:
This is done as Samsung can't fab enough sensors... So it offloads some to Sony to meet with the demand. IMX260 is not an Exmor RS sensor, it's a Sony fabbed ISOCELL sensor.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 16:55   #467
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
S obzirom da me prosao hype oko S7, stigao mi Note 5 Sta reci, impresivan komad tehnologije. Dizajn, materijali, izrada, sve vrhunsko. Ekran i kamera ocekivano odlicni. Dosao sa 5.1.1 Lollipopom. Bez ikakvih instaliranih aplikacija pull down notifikacija trza da je bolno za gledati. Animacija one handed operation modea ne da nije fluidna nego radi na mozda 5fps. Skrolanje trza. Vec sam ga mislio u smece bacit ali softver update na 6.0.1 Marshmallow i mob je PRODISAO. Sada sve radi glatko, uz ipak poneki trzaj tu i tamo i po tome se ne moze mjeriti sa starim Nexusom 5 ali nijedan Samsung ne moze. Znaci ogroman napredak ali Samsung to moze jos puno bolje uz ovakav hardver. Novi Tacviz mi se zapravo vizualno jako svidja samo sto je kombinacija boja katastroficno pogodjena za AMOLED ali dobro, postoje teme. Sve u svemu daleko najbolji Samsung mob kojeg sam ikad imao priliku koristiti. Bezeli su tako uski da je cak dosta upotrebljiv i jednom rukom. Ne znam sto im bi da ovakav uredjaj odluce ne prodavati u Europi.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 18:10   #468
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,710
E i meni se N5 mnogo dopada, super mob, imao N4, stroj samo takav, a u N5 ne sumnjam..
Steta kaj nema vazecu garanciju kod nas..

Nego, ipak dajem prednost S7 ispred N5..
Ovaj MM ocito pase Samsunzima, S6 je isto donesel znacajna poboljsanja a i batka je profitirala..

Ocito umjesto nas razmisljaju pa su mislili da europljanima vise odgovara S6E+, kako li su samo u krivu, naravno govorim u svoje ime

Kakva je batka na N5?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 20:43   #469
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
S6E+ je nista drugo nego povecani, deformirani S6 i to ne bih nikada uzeo

Za bateriju jos ne znam, jos uvijek sam u periodu gdje stalno cackam nesto i cepim ga Ocekujem dobre iako ne spektakularne rezultate.

Generalno sam sa jako zadovoljam, za sada mi je jedina zamjerka software. Zivcira me sto zna povremeno zatrzati pri najobicnjim operacijama bas kao i S6 a to se na starom Nexusu jednostavno nikada nije dogadjalo. Uopce me ne cude slicna pojedina iskustva sa S7. Ali ovo je mila majka u usporedbi sa Lollipopom. Zato kolutam ocima kad vidim i spomen na antutututue pa i usporedbe "brzine" gdje gledaju samo brzinu otvaranja aplikacija. N5 na Lollipopu je dalje super brzo otvarao aplikacije a i ne sumnjam imao "jak" score u benchmarkovima ali sami user experience je bio katastrofa. Osim toga novi TW je dosta dobar. Naravno da nije kao stock Android ali uopce nisu puno toga usrali Eto jedino me smeta sto nema jednostavnog i brzog nacina kako ukljuciti vibru sa samog lockscreena koristeci volume tipke, ili ja ne znam kako.

Hardver je kako rekoh vrhunski i tu nema zamjerke. Cak je i ekran sa najmanje sugavo bijelom za AMOLED koji sam vidio do sada. Ogromna razlika u odnosu na npr. Nexus 6P koji "ima isti panel" a zapravo nema.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 21:05   #470
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,697
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
S6E+ je nista drugo nego povecani, deformirani S6 i to ne bih nikada uzeo

Za bateriju jos ne znam, jos uvijek sam u periodu gdje stalno cackam nesto i cepim ga Ocekujem dobre iako ne spektakularne rezultate.

Generalno sam sa jako zadovoljam, za sada mi je jedina zamjerka software. Zivcira me sto zna povremeno zatrzati pri najobicnjim operacijama bas kao i S6 a to se na starom Nexusu jednostavno nikada nije dogadjalo. Uopce me ne cude slicna pojedina iskustva sa S7. Ali ovo je mila majka u usporedbi sa Lollipopom. Zato kolutam ocima kad vidim i spomen na antutututue pa i usporedbe "brzine" gdje gledaju samo brzinu otvaranja aplikacija. N5 na Lollipopu je dalje super brzo otvarao aplikacije a i ne sumnjam imao "jak" score u benchmarkovima ali sami user experience je bio katastrofa. Osim toga novi TW je dosta dobar. Naravno da nije kao stock Android ali uopce nisu puno toga usrali Eto jedino me smeta sto nema jednostavnog i brzog nacina kako ukljuciti vibru sa samog lockscreena koristeci volume tipke, ili ja ne znam kako.

Hardver je kako rekoh vrhunski i tu nema zamjerke. Cak je i ekran sa najmanje sugavo bijelom za AMOLED koji sam vidio do sada. Ogromna razlika u odnosu na npr. Nexus 6P koji "ima isti panel" a zapravo nema.
Sve je to super ...
Al kad mislis izvrtit antuntuna, geekbench, 3dm i ostale bitne testove?
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 21:34   #471
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,710
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Uopce me ne cude slicna pojedina iskustva sa S7.
Jel mozes pojasnit ovo?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2016., 00:57   #472
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Sve je to super ...
Al kad mislis izvrtit antuntuna, geekbench, 3dm i ostale bitne testove?
Nikad Ali stvarno, razlika u brzini otvaranja aplikacija je tako mala na flagshpovima da je neprimjetna osim u direktnoj usporedbi. Trzanje, stucanje pri samom koristenju aplikacija je kao saka u oko s druge strane.

Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Jel mozes pojasnit ovo?
Ne mislim na nista posebno osim par random korisnika kojima i S7 trza. Jako bi me iznenadilo da je gladak kao Nexus npr. jer nije do hardvera.

Eh da i skrolanje mi je dosta cudno. Ne mislim na performanse vec nema onaj "momentum" kao na stock Androidu gdje je scroll brzi ali se brze i zaustavlja. Touch je isto jako osjetljiv.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2016., 09:18   #473
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,697
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Nikad Ali stvarno, razlika u brzini otvaranja aplikacija je tako mala na flagshpovima da je neprimjetna osim u direktnoj usporedbi. Trzanje, stucanje pri samom koristenju aplikacija je kao saka u oko s druge strane.

Da, to ti virujem za otvaranje appsa, al opet cudi me da se toliko primjeti to trzuckanje iako je isto gotovo pa prirodna stvar za android (cak i MM na nekim flagshipovima). No kako ti kazes, stvar je najvjerojatnije softverske prirode. Kod mene primjerice MM na G4 radi dosta glatko i u vecini slucajeva cak i istrenirano oko nece uociti lag ni trzanje, no uvik postoje odredjene animacije/tranzicije koje pokazu suprotno... Pa cak i aplikacije (obicno 3rd party) koje se iz verzije u verziju povezuju sa lagom (svi znamo na koje mislim)...
Pokusaj upaliti "Force GPU rendering" pod Developer options, mozda malo pomogne sa animacijama.

Citiraj:
Ne mislim na nista posebno osim par random korisnika kojima i S7 trza. Jako bi me iznenadilo da je gladak kao Nexus npr. jer nije do hardvera.

Eh da i skrolanje mi je dosta cudno. Ne mislim na performanse vec nema onaj "momentum" kao na stock Androidu gdje je scroll brzi ali se brze i zaustavlja. Touch je isto jako osjetljiv.
Na to se jednostavno triba naviknuti, taj "momentum" iliti scroll acceleration je kod svakog proizvodjaca drugacije podesen. Meni je to dosta izrazeno kod curinog MI4c koji ima izrazenu tu akceleraciju pri skrolanju, tipa svajpas prsom lagano a lista na ekranu leti 100 na sat . Dok npr. kod HTC-a je ta akceleracija dosta smanjena i dosta je izrazeno "kocenje" ako me razumis, tipa napravis veliki svajp i lista krene brzo al isto tako brzo i stane...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2016., 09:35   #474
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova

Da, to ti virujem za otvaranje appsa, al opet cudi me da se toliko primjeti to trzuckanje iako je isto gotovo pa prirodna stvar za android (cak i MM na nekim flagshipovima). No kako ti kazes, stvar je najvjerojatnije softverske prirode. Kod mene primjerice MM na G4 radi dosta glatko i u vecini slucajeva cak i istrenirano oko nece uociti lag ni trzanje, no uvik postoje odredjene animacije/tranzicije koje pokazu suprotno... Pa cak i aplikacije (obicno 3rd party) koje se iz verzije u verziju povezuju sa lagom (svi znamo na koje mislim)...
Pokusaj upaliti "Force GPU rendering" pod Developer options, mozda malo pomogne sa animacijama.
Jednim dijelom jest prirodna stvar za Android ali kad dodjes sa Nexusa 5, svako malo vidis situacije gdje padaju frejmovi a prije nisu. Valjda se ljudi jednostavno naviknu na to pa ne vide. Na MM je savrseno podnosnjivo vecinu vremena doduse.


Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Na to se jednostavno triba naviknuti, taj "momentum" iliti scroll acceleration je kod svakog proizvodjaca drugacije podesen. Meni je to dosta izrazeno kod curinog MI4c koji ima izrazenu tu akceleraciju pri skrolanju, tipa svajpas prsom lagano a lista na ekranu leti 100 na sat . Dok npr. kod HTC-a je ta akceleracija dosta smanjena i dosta je izrazeno "kocenje" ako me razumis, tipa napravis veliki svajp i lista krene brzo al isto tako brzo i stane...
Zapravo je ovo jedina stvar koja me bas iritira. Kombinacija te akceleracije i vrlo osjetljivog toucha rezultira u naizgled trzavom skrolanju cak i kada radi savrseno glatko. Npr kad kontinuirano skrolam, touch registrira svaki sitni pomak prsta, pa i onaj u "medju skrolanju" zbog cega tranzicija nije glatka. Ne svidja mi se to nikako i zahtjevat ce dosta privikavanja. ZASTO netko ne moze napraviti ovakav mob ali sa stock, ili bar blizu stock Androidom
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2016., 09:54   #475
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,697
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Jednim dijelom jest prirodna stvar za Android ali kad dodjes sa Nexusa 5, svako malo vidis situacije gdje padaju frejmovi a prije nisu. Valjda se ljudi jednostavno naviknu na to pa ne vide. Na MM je savrseno podnosnjivo vecinu vremena doduse.

Zapravo je ovo jedina stvar koja me bas iritira. Kombinacija te akceleracije i vrlo osjetljivog toucha rezultira u naizgled trzavom skrolanju cak i kada radi savrseno glatko. Npr kad kontinuirano skrolam, touch registrira svaki sitni pomak prsta, pa i onaj u "medju skrolanju" zbog cega tranzicija nije glatka. Ne svidja mi se to nikako i zahtjevat ce dosta privikavanja. ZASTO netko ne moze napraviti ovakav mob ali sa stock, ili bar blizu stock Androidom
Da, nexusi su zaista posebni po tom pitanju fluidnosti, iako LG-evi, Samsungovi i ostali "skinovi" imaju svoje drazi...
Vezano uz taj touch i akceleraciju, mozda bi se proizvodjaci androida mogli malo ugledati na apple
Btw, moja sedmica bi tribala stici u ponediljak/utorak pa cu prosuditi iz prve ruke kako to sve skupa dihta...

Galaxy S7 review by GSMarena
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 12.03.2016. u 11:23.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2016., 11:38   #476
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,710
@Rista, pa Nexus linija i je sinonim za lag free OS, tak da tu usporedba sa drugim smartfonima na androidu po tom pitanju je i očekivana, a pogotov od korisnika koji dolaze sa nexusa na neki drugi flagšip i onda im upada u oči to trzuckanje..

Al mislim, da se većina naviknula na to trzuckanje pa postaje praktički nevidiljiva pojava, ni jedan OS nije 100% kak bi se reklo, bez trzaja, pa čak i svehvaljeni ios (9.0.2-9.2) zna zatrzat..

Vjerujem da je TW doveden do "savršenstva" da tog trzanja ne bi ni bilo, al ka je tu je..

Nego, razlika u cijeni S7 vs S7E je 800tinjak kn, nije mala cifra, al opet batka je značajnije veća..

Nekak si mislim da bi S7 (al dok dobije neke updatee, da se to dovede u red do kraja) trebal imat autonomiju u stilu svehvaljenog G2..

A kolko čitam batka na exynosu je čak nekaj bolja neg na sd820..

Ovaj SD820 je mrcina al Exynos nije niš lošiji od njega, a gpu performanse su tu negde..
Čak i za britecell vele da stoji uz bok sloniju, a i u nekim stvarima je bolji od potonjeg..

Zvučnik na S7 baš i nije tak bajan ko na S6, pretpostavljam radi tog što je vodonepropustan...

Samo me zanima na kraju, dal će se tih 3000mAh pokazat ko prava mjera na S7..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2016., 11:43   #477
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,533
Baterija na S7 je odlicna. Malo vise od 5h SOT-a imam a non stop sam ga koristio.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2016., 16:44   #478
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Jednim dijelom jest prirodna stvar za Android ali kad dodjes sa Nexusa 5, svako malo vidis situacije gdje padaju frejmovi a prije nisu. Valjda se ljudi jednostavno naviknu na to pa ne vide. Na MM je savrseno podnosnjivo vecinu vremena doduse.



Zapravo je ovo jedina stvar koja me bas iritira. Kombinacija te akceleracije i vrlo osjetljivog toucha rezultira u naizgled trzavom skrolanju cak i kada radi savrseno glatko. Npr kad kontinuirano skrolam, touch registrira svaki sitni pomak prsta, pa i onaj u "medju skrolanju" zbog cega tranzicija nije glatka. Ne svidja mi se to nikako i zahtjevat ce dosta privikavanja. ZASTO netko ne moze napraviti ovakav mob ali sa stock, ili bar blizu stock Androidom
Jedini je bio S4 GP edition, cisti android..
http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy...news-13959.php
imart je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2016., 07:55   #479
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,892
Koji je najbolji official za Note 4? Trenutno imam COK1.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2016., 17:10   #480
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 681
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Da, nexusi su zaista posebni po tom pitanju fluidnosti, iako LG-evi, Samsungovi i ostali "skinovi" imaju svoje drazi...
Vezano uz taj touch i akceleraciju, mozda bi se proizvodjaci androida mogli malo ugledati na apple
Btw, moja sedmica bi tribala stici u ponediljak/utorak pa cu prosuditi iz prve ruke kako to sve skupa dihta...

Galaxy S7 review by GSMarena
Super, onda napiši koju kako to sve fercera, a pošto znam da si kolega po G4-ki, malo usporedbe, kopka i mene. Najviše me zanima koliko je to manje za držati u ruci, pomalo dolazim do zaključka da je 5.5" previše.
tOta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na