Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.03.2012., 15:17   #451
Sokinnen
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Eksperti, što mislite o ovoj stolici odnosno ima li tko iskustva s istom?

http://www.kika.com/hr/katalog/m/dne...-duino-215659/
Sokinnen je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2012., 15:35   #452
Pegasus8
Premium
 
Pegasus8's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 480
Bio sam jućer u Kiki, i mogu ti reći da nist ne valja, niti jedna stolica.
Ova koju si stavio u link, sama plastika, nogice i ručke su od plastike i po meni se ne isplati dati
1k kn za takvu stolicu. Ima još jedna stolica koju sam planirao jućer uzet, oko 700kn spustena s 1500kn i ista stvar, sve plastično, umjetna koža i nije ništa posebno.
Poprilično klimavo te izgleda jeftino.

Imam doma stolicu od 350kn s metalnim nogicama i naslonima za ruku koja je puno bolja od njih po čvrstoći, jedini problem je što nije toliko udobna jer nije kao fotelja nego ona tkanina obična.
__________________



Intel i3 8100 @ 3.6GHz

Asus ROG Strix H370-I Gaming

Corsair LPX 2x8GB DDR4 3200MHz

Sapphire RX580 Nitro+ 4GB

Adata SX8200 Pro 256GB

Western Digital Red 3TB

Corsair SF600W Gold

Lian Li TU150W





Pegasus8 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.03.2012., 16:02   #453
Sokinnen
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Ma piše da u nedjelju 11.3 imaju 20% popusta na uredski namještaj pa bi onda stolica trebala biti 800kn. Na slici izgleda prilično udobno a ručke mi nisu neki faktor u životu ali plastične nogice su već problem iako sam i po slici pretpostavljao da su plastične. Drug stvar koja mi se dopada kod nje (osim izgleda) je to da ima 2 ručkice za podešavanje a ne kao većina jeftinih samo jednu pa se uvijek malo ljuljaš iako ne bi smio.

Ovo je druga stolica koja mi je upala u oko a nisam primjetio da ste ju do sada spominjali.
Radi se o modelu THEO http://www.jysk.com/hr/120/122/3699303/a/catalog
ak ju stave na akciju kako rade svakih 2 tjedna onda bi mogla biti 600-700kn
Sokinnen je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2012., 17:29   #454
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Bio u jysku, baš tražio stolicu, katastrofalno su sve loše. Na žalost u virovitici nije bilo svih modela, ali s obzirom na viđeno...
Najbolja stolica koju sam pronašao je jedna u lesnini za 200kn. nema kotače, ne može se podešavati, ali ima najbolju potporu za leđa, očito potpuno slučajno.
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 09:53   #455
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,018
Kupio sinu ovu: http://www.jysk.com/hr/120/122/3620017/a/catalog prije desetak dana,... meni savršena, od sjedeće površine do naslona koji nije fiksan već te prisiljava da sjediš ravno,... ovaj tjedan idem po još jednu za sebe
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 10:30   #456
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 906
Evo prije mjesec dana kupio u kiki stolicu, pukla ona zvijezda koja drži kotače,

odem u kiku, daju mi novu, i idem skinut kotačiće sa stare stolice da stavim na novu zvijezdu,

Kotačič pukne u ruci

btw 800 kn stolica, jeftini kineski šit deluxe, stoga bjež od kike
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 11:06   #457
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Ako može jedno malo OT pitanje. Naime, imam stolicu iz Lesnine (onu po 350kn što pola foruma ima jer ju je kupilo tada prije par godina) i stvar je u tome da se više ne podiže i spušta, znači spuštena je do dolje. Da li je to do plina ili?? Ima li pomoći?
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2012., 14:34   #458
PusA
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: The Other side
Postovi: 95
Uzeo sam iz JYSK-a stolicu, model Sebastian. Pa da napišem kratki review.
Kupio sam je na "akciji" za 450kn (inače je duplo). Odman da savjetujem nemojte ni slučajno davati 800-900kn za ovo jer ne vrijedi novaca.
Vidi se da je kineska proizvodnja ali ipak solidna. Podnožje je uglavnom metal sa malo plastike. Kotačići također plastika. Sama stolica je ok napravljena, udobna, dobro drži leđa. Nasloni za ruke su ok, sama plastika ali onako malo mekša. Nasloni se mogu podesiti samo malo i to u širinu. Ja sam inače 190cm i 85kg i glava mi "bježi" iznad naslona nekih cca. 10cm. Tako da je stolica idealna za ljude oko 180cm. Materijal je pomalo čudan ali udoban. Najveće je pitanje kako će biti sjediti na njemu tijekom ljeta. Lumbalna podrška nema mogućnost podešavanja.
Sve u svemu nakon par dana sam sasvim zadovoljan.
__________________
There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
PusA je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2012., 09:48   #459
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 900
Mark u jysku na akciji za 600kn

Se isplati jer moram promjenit stolac?


Ili gandalfa i charlia

Izgledaju mi ok a u lesnini su u istom rangu cijena.

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 22.04.2012. u 22:08.
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2012., 17:38   #460
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Eto ja bih isto priupitao koju stolicu piknuti do 500-600 hrk posto je na mojoj onoj legendarnoj iz lesnine od 300 hrk nakon par godina nedavno pukla nozica,a sutra idem u ZG pa da uzmem novu,sto se tice posta od mrve iznad,nekako bih ciljao na charlyja ili dallasa,ima tko kakav savjet?
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.03.2012., 19:33   #461
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Eto ja bih isto priupitao koju stolicu piknuti do 500-600 hrk posto je na mojoj onoj legendarnoj iz lesnine od 300 hrk nakon par godina nedavno pukla nozica,a sutra idem u ZG pa da uzmem novu,sto se tice posta od mrve iznad,nekako bih ciljao na charlyja ili dallasa,ima tko kakav savjet?
moraš probat. Po slika izgleda dobro, ali je najvjerojatnije ocaj kad sjednes.

Ja kad sam isao kupovat stolicu odlucio sam kupit jednu 1200kn, jer mi je bila na slikama i specifikacijama, ono, to je to. Onda sam dosao u ducan i kupio jednu ako se ne varam koja kosta 600kn - jer mi je bila 3x bolja.

Niti su slike realni pokazatalje, a i svako dupe je drugacije.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2012., 20:44   #462
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Eto,bio danas u JYSK-u ili kako se vec zove,i uzeo ROY za 175 HRK,mislim stvarno nevjerojatno,ova mi je stolica na cudo najbolje sjela,ali necu se cuditi ako za par tjedana mi leda otpadnu
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 21:11   #463
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 900
Bio danas u lesnini i isprobo hrpu stolica i uzeo jednu sličnu marku.
Ima kožu, memori pjenu, potporu za lumbalni dio, plastičnu zvjezdu, jedino mi malo sumnjivo pucketa kad se nagnem do kraja u njoj, pa ću vidjet kako bu bilo jer ako pukne bum ju reklamiro.
Cijena je 559kn
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 23:23   #464
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Citiraj:
Autor morernil Pregled postova
Evo mark je pao na 750 kn , pretpostavljam da nece ici nize?
Evo sad je 600 kn, biti će i niže samo neznam točno kad...
summus je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 19:20   #465
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
Pošto mi se stari stolac doslovno raspao; struže cilindar po podu, šarafi probijaju tkaniu, jer spužve više i nema, naslon se iskrivio.

I otišao u Jysk uzeti Mark-a ili Elias, a ono najbolje mi sjeo Sebastian.
Za sada zadovoljan, baš tjera da se sjedi uspravno. Iako mi je sjedišna spužva nekako tanka, to tek doma skužio pošto sam donedavno sjedio na dasci.
Ako bude kakvih problema javim.
kian je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 01:47   #466
kepmip
Premium
Moj komp
 
kepmip's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
evo da se javim samo s dojmovima, imam ovo 2 mjeseca, prezadovoljan, samo nek ovak ostane bar još 2 i pol godine
udoaban, čini se čvrst...
kepmip je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2012., 20:25   #467
Sokinnen
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Evo da se pohvalim kako smo frend i ja ugrabili priliku.
Stipić interart ima sniženje ali i rasprodaju korištenih stolica
http://www.stipicinterart.hr/akcijske-ponude.aspx (ponuda uredskog namještaja)

Malo sam prozujao i našao dve uredske stolice. Sitland - Free Spirit (str 69 u PDF-U). Svaka 375kn a bolje su od bilo koje lesninine, kikine.... zajedno.
Ovo što je na slici malo naborano to je od korištenja ali stolica uredno radi. Lift i naslon i udobna je i radit će još dugo dugo.
Više ih nema u ponudi ali imaju druge koje su osjetno skuplje (mislim da je sada najjeftinija 2100kn) a tu na forumu ima par ljudi koji su spremni dati i više pa možda nekome pomogne.
Sokinnen je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2012., 20:10   #468
W.Digital
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: SB
Postovi: 173
Ima li netko ovu stolicu > http://www.emmezeta.hr/namjestaj/ure...edska-stolica/
Jel valja šta?
Piše u opisu eko koža, kako se dotična pokazala u praksi?
Ne kužim se baš u te materijale... mislim, logično da je prava koža najbolja ali ne želim davati cifre od 1000 kn za stolice.

Za 500 kn ovo mi se čini dosta dobro.
W.Digital je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2012., 23:23   #469
ZOX
Premium
Moj komp
 
ZOX's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 297
E, sad jest da upadam nepozvan, al možda nekome pomogne ...

Neće svakome odgovarati, mi smo radili stol po mjeri pa smo si mogli priuštiti eksperiment.

Kupili smo prednja sjedala iz auta i montirali kotače za teretna kolica.
Sjedala su iz nekog OPC Opela (ne sjećam se više kojeg) i plaćena su 700 kn.
Kotači smo uspjeli ubosti za 30 kn komad.

Sve skupa za ispod 1000 kn napravili smo si najudobnije radne stolce koje smo ikad probali.

Nisko se sjedi, noge su ispružene, čista milina.

Preporuka!
ZOX je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2012., 13:43   #470
lolofuxy
Premium
 
lolofuxy's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,319
Pozdrav dečki, koju stolicu preporučujete do 500 kn?

Nisam ništa posebno gledao, ali samo mi je bitno da sjedim uspravno i da je udobna.
lolofuxy je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2012., 13:45   #471
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Citiraj:
Autor ZOX Pregled postova
E, sad jest da upadam nepozvan, al možda nekome pomogne ...

Neće svakome odgovarati, mi smo radili stol po mjeri pa smo si mogli priuštiti eksperiment.

Kupili smo prednja sjedala iz auta i montirali kotače za teretna kolica.
Sjedala su iz nekog OPC Opela (ne sjećam se više kojeg) i plaćena su 700 kn.
Kotači smo uspjeli ubosti za 30 kn komad.

Sve skupa za ispod 1000 kn napravili smo si najudobnije radne stolce koje smo ikad probali.

Nisko se sjedi, noge su ispružene, čista milina.

Preporuka!


Daj neke sličice da vidimo kako to izgleda
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2012., 15:49   #472
Tarjan
Premium
Moj komp
 
Tarjan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 94
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Daj neke sličice da vidimo kako to izgleda
Da se i ja ubacim u temu posto sam dosta vremena proveo s kemijanjem oko uredske stolice. Jedno vrijeme sam bio spreman istresti povecu sumu novaca za neki steelcase posto sam jednu imao prilike testirati ali se nikada nisam uspio smisiliti s novcima, tj. uvijek je nesto bilo vaznije. Stolice koje sam kupovao u rangu cijena do 1000kn su me redovito razocaravale na razne nacine pa sam od njih odustao. Tu je naravno igrala ulogu i moja nezanemariva masa ali opet, zelim da mi radna stolica ne skripi, da puca... Prije par sam godina u nekom trgovackom centru sam vidio stolicu koja je nalikovala na sjedalo iz auta i dobio ideju da bi se dalo nesto sloziti od oravog sjedala iz auta.

Trenutno stanje je kako slijedi:



Tj. sjedalo sam pricvrstio na drvenu dasku tako da šine po kojima klizi sjedalo legnu blizu ruba, a daska je pricvrscena na željeznu konstrukciju neke stolice kojoj sam skratio noge kako bih postigao zeljenu visinu. Iduci korak je zavrsetak spoja izmedju podnozja i stolice. Nikako da uhvatim vremena zavrsiti to. Ili je faks ili posao na putu ili kolega koji mi pomaze nema vremena kada bih ga ja imao (posto nisam vican varenju )



Podnozje je izvedeno od celicnih cijevi 70x30, na sredini je zavarena okrugla celicna ploca a na nju straznja osovina s nekog fiatovog kombi vozila. Na osovinu ce, osim lezajeva, doci jos i bubanj koji ce prekriti cijelu tu gadost (varove, osovinu...) a na njega ce se montirati sjedalo koje ce se vrtiti na osovini. Na pet nogu biti ce pricvrsceni kotaci za kolica. Nakon sto odradim spoj sjedala i podnozja slijedi bojanje (ili plasticiranje ako nadem nekoga da radi to u osijeku) i mogu juriti Sjedalo je inace iz opel astre (g).
Svi upotrebljeni materijali osim kotaca i stolice su s otpada. Milslim da ce sveukupni trosak biti oko 400-500kn
__________________
baaaa baaaa ba ba
Tarjan je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2012., 23:15   #473
jjd37
Premium
 
jjd37's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 241
Citiraj:
Autor W.Digital Pregled postova
Ima li netko ovu stolicu > http://www.emmezeta.hr/namjestaj/ure...edska-stolica/
Jel valja šta?
Piše u opisu eko koža, kako se dotična pokazala u praksi?
Ne kužim se baš u te materijale... mislim, logično da je prava koža najbolja ali ne želim davati cifre od 1000 kn za stolice.

Za 500 kn ovo mi se čini dosta dobro.
Nebi ti preporučio tu stolicu i to ne zbog konfora ili kože nego zbog pucanja na spoju između amortizera i metalnog držača sjedećeg dijela (var je ko da ga je radio početnik - samo na jednoj točki piknut). Imao isti model i nakon cca 1g dana pukla .
__________________

| MSI Z97 MPOWER (MS-7915) | Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz - Noctua NH-D14 | Coolermaster Stacker | 4x G.Skill F3-10666CL7-2GBRH | OCT Vector 180 240GB, Hitachi HDS721010CLA332,ST3250410AS,ST3250410AS | GAINWARD GeForce GTX 980Ti Phoenix GS | Corsair HX 850W | LG L1919S |UPS CyberPower 2200VA |

| ASRock EX58 Extreme | CPU Intel i7 920 | Corsair 3x2GB | WDC WD5001AALS,WDC WD6400AAKS,SAMSUNG HD322HJ,ST3160813AS,,ST3300622AS,WDC WD800JB-00JJC0 | CrossFire Sapphire ATI Radeon HD4890 Vapor-X | Corsair HX850W | CIBOX 22" | UPS Trust PW4105 |

| Spectrum 48K | Comodore 128 | PC 386 |

| Dell Latitude D820 |
jjd37 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 00:34   #474
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Citiraj:
Autor W.Digital Pregled postova
Ima li netko ovu stolicu > http://www.emmezeta.hr/namjestaj/ure...edska-stolica/
Jel valja šta? Piše u opisu eko koža, kako se dotična pokazala u praksi?
Standardna stolica u ponudi koju imaju od prvog dana otkako su dosli u Hr. Uz pauze, jedino se mijenjaju dobavljaci i nazivi modela ali okvir cijene i oblika se nije mijenjao. Jedino mislim da je prije bila 399 kn a ne pola glave kao sada. Neki poznati koji isto izbjegavaju zivotinjsku kozu, bacili su je nakon nekoliko godina jer se vanjski dio strasno ofuca sjedenjem. 'Eko koza' je u ovom slucaju precjenjeni naziv i radi se o obicnom vinil skaju ciji "aditiv" je toliko bezivotan, da gubi elasticnost nakon pola godine sjednja. Zato i dolazi do lakog pucanja i ljustenja. Najbolju medicina za spomenutu stolicu opisah u nekoliko postova ovdje.

Citiraj:
Autor W.Digital Pregled postova
mislim, logično da je prava koža najbolja ali
Pa i nije vise, skoro 15-tak godina. Polimeri daju mogucnosti savrsene zamjene, jedino je proces (ekoloski prihvatljiv) nazalost, astronomski skup dok ne udje u standarnije koristenje. Zbog trenutnog monopola uhodanih resursa "nus proizvoda" industrije klanja, potrebno je puno jos vremena da udje u opticaj.

Zadnja generacija daje bolju elasticnost od prirodne koze i neusporedivo je laksa za odrzavanje. Mana je samo cijena izvan masovnije proizvodnje. Tako da se moze naci tek u jako skupim proizvodima (namjestaj, poneki bolid, oblikovanje...) koji nisu prihvatljivi masovnijim proizvodima. Prva generacija (pocetak druge polovice 90-tih) sam imao u autu i malo tko je ostao ravnodusan na kvalitetu i dojam naspram koze. Nazalost, nije bila "reciklazno" prihvatljiva i proces termolabilnosti boje, nije bio ukrocen kao danas. Za visoku pohvalu su Svedi koji su (Volvo kao primjer) uveli na bazi Kalix T-tec materijala, jako slicne i robusne tekstilne presvlake koje izgledaju kao koza, resursima i etikom potpuno na visini zadatka. Treba jos vremena za neke stvari da dozriju.

Druga generacije "eko koze" koja je na pola puta, nije toliko uzasna, samo, nazalost po tebe, ne nalazi se na spomenutoj stolici. Bolje garniture, vecinom ITA destinacije dolaze uz drugu generaciju na slici:



za Merkatonku se drzi preporuke za presvlaku i neces imati problema.

Citiraj:
Autor jjd37 Pregled postova
amortizera i metalnog držača sjedećeg dijela (var je ko da ga je radio početnik - samo na jednoj točki piknut). Imao isti model i nakon cca 1g dana pukla .
U tome ima istine jer stolica nije za ljuljanje ili pretjeranjo naslovanjvanje odgurnut od stola. Ali imaj na umu da ima vise dobavljaca i da nisu sve iste odozdola. Dosta sam ih vidio i razlikuju se od modela do modela. Jasno da stolica ne cilja na olimp anatomskog ugodjaja jer cijenom to ne moze ni pokusati

...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 08.05.2012. u 00:54. Razlog: odgovor jjd37
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 16:06   #475
boldrik
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: DR
Postovi: 24
Ja sam pred mjesec dana kupio ovu u jysku : http://www.jysk.ba/120/122/3699303/a/catalog
Platio sam je dosta više nego što sad piše, a i bila je zadnja koju su imali na lageru. Ako je istina ova cijena kaj sad piše onda SVAKAKO PREPORUKA.

Presvučena je onim mrežastim materijalom tako da dihta. Zrak ide fino kroz tu mrežicu i ne ljepiš se za nju ko za kožnu ili onu od skaja. Ima potpuru za križa i naslone za ruke podesive po visini tako da ja laktove držim na tim naslonima i kad pišem na kompu. Precizno je podesiva i po visini i naslon.
Sveukupno mogla bi biti malo čvršća, ali ako je sad po ovoj cijeni -vrijedi.
boldrik je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2012., 00:11   #476
..::Matej::..
Premium
 
..::Matej::..'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 390
Ima tko iskustva s ovom firmom i stolicama ?
link
Kolega mi ih je spomenio da je gledao kod njih, ali nije kupio. Po cijenam izgledaju malo jaci, sad ne znam kakva je kvaliteta iz prve ruke
..::Matej::.. je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2012., 00:20   #477
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 900
Mi u uredu imamo samo njihove stolice

Ja imam ovu http://www.velinac.hr/hr/proizvod/nadir-steel-v/50/
nakon tri godine je ko nova i dalje, a ja imam 115kg a skoro pola dana sam na njoj.
Udobna, ergonomija je mrak a ovi drugi modeli su još bolji.
Svaka preporuka ako se možeš rastegnut toliko
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2012., 19:02   #478
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Ima li di kupit one ručke koje idu lijevo i desno za uredsku stolicu, ne znam di mi je bila glava da sam uze bez!?
Stolica je najobičnija moguća, koštala je 400-500kn prije godinu dvi.

Izgugla sam sve moguće, po eBayu tražim, ali slabo rezultata ima...
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2012., 14:10   #479
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,067
Ima gdje kupiti rezervnih cilindara za vulgaris bezvezeta stolice? Nije izdržao ni pola godine...

Tnx.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2012., 20:22   #480
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,957
Evo stigla meni nova radna stolica .





__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na