Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.04.2012., 08:52   #451
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Generička poruka Kineza, zavlačenje da istekne rok za case. Samo ti otvori case prije isteka 45 dana i ne zanimaju te njihovi problemi. Prije toga mu pošalji poruku da tražiš refund ili ćeš otvoriti case, uglavnom ti odmah vrate novce jer case nije dobar ni za tebe ni za njega.

Ja čekam item iz Kine već 50+ dana, novci odavno vraćeni. Nekoliko predmeta od istog sellera poslanih samo dan prije ovoga je stiglo prije mjesec dana. Nema pravila nikakvog.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2012., 10:14   #452
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,480
Zasto case nije dobar za tebe (nas)? Dva puta sam do sada otvarao case jer su se selleri pravili blesavi i nisu odgovarali na poruke oko tjedan dana
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.04.2012., 16:50   #453
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,177
interestantna tema... nakon koliko dana ističe šansa za otvaranje case-a?

usput da pitam - ja već duže čekam wifi antenu 20dbi i nikako da stigne, premda mi je lik odgovorio da se strpim, nakon koliko dana da otvorim case? (to je ako se ne varam pod itemom onda more pa item not received?)

hvala ljudi!
__________________
ševa!
ALiEN17 je online   Reply With Quote
Staro 10.04.2012., 17:22   #454
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,490
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
interestantna tema... nakon koliko dana ističe šansa za otvaranje case-a?
Nakon 45 dana nemozes otvoriti case.

Uostalom, pise ti kada istice rok, negdje u opisu kupljenog itema.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2012., 19:00   #455
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Citiraj:
Autor imaticx Pregled postova
Zasto case nije dobar za tebe (nas)? Dva puta sam do sada otvarao case jer su se selleri pravili blesavi i nisu odgovarali na poruke oko tjedan dana
Ako otvaraš previše caseova, ebay ti može zatvoriti račun. Ja sam prošle godine dobio upozorenje od ebaya da imam previše otvorenih caseova i da pokušam to češće rješavati sa sellerima preko poruka jer bi mi inače account mogao biti zatvoren. Imao sam 4-5 caseova u godinu dana, uglavnom zato što sam naručivao u BiH gdje svaki trideseti predmet stigne.

Od tada sam otvorio samo jedan, jer 4-5 dana prije isteka roka pošaljem selleru poruku da mi vrati novce ili ću otvoriti case. I obećam da ću vratiti novce ako dođe predmet. U 99% slučajeva vrate novce odmah. Samo mi je jedan muljao do zadnjeg dana pa nisam imao izbora. Selleri se boje casea k'o vraga jer im ebay vrlo lako zatvara account ako se otvara previše protiv njih. Zato im je lakše vratiti novce odmah jer će i onako u 100% slučajeva izgubiti case ako nisu slali preporučeno.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2012., 19:16   #456
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Ako otvaraš previše caseova, ebay ti može zatvoriti račun. Ja sam prošle godine dobio upozorenje od ebaya da imam previše otvorenih caseova i da pokušam to češće rješavati sa sellerima preko poruka jer bi mi inače account mogao biti zatvoren. Imao sam 4-5 caseova u godinu dana
Ovo je totalno bizarno ponasanje od strane ebaya.

Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Selleri se boje casea k'o vraga jer im ebay vrlo lako zatvara account ako se otvara previše protiv njih. Zato im je lakše vratiti novce odmah jer će i onako u 100% slučajeva izgubiti case ako nisu slali preporučeno.
A ne znam bas da se toliko boje casea, pa cak i negativnog feedbacka. Eto, ima hrpa velikih sellera sa tisucama transakcija, ratingom od preko 99%, a u toj hrpi prodaja i sasvim solidna kolicina negativnog feedbacka gdje kupci pizde kako nesto nije stiglo, nije odgovaralo opisu, etc, etc. I usprkos tome posluju i dalje, nije da ih to previse dira.


BTW danas sam nesto platio i prodavac je pola sata kasnije stavio status: shipped. Koji muljator, bas mu vjerujem da je u pola sata uspio poslati.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2012., 23:04   #457
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,177
nikada nisam mislio da će se ovako nešto desiti - naručio sam curi dva piercinga, ali radi se o tome da je prodavač napisao točno šta šalje i šta se kupuje, znači u pravu je šta se tiče descrpitiona, dok sam ja sjebao stvar, naručio sam pretanke štangice, odnosno ne-odgovarajuće veličine, napisao sam mu poruku u inbox prije 2-3 dana i sada gledam status da je promjenio lik u shipped a na moje poruke u inboxu se totalno oglušio...?

šta sada da napravim? lik je očito odjebo moju poruku i poslao mi krive veličine (mojom krivicom)?

edit: koliko vidim, sada kada je ostavljen pozitivni feedback s moje i njegove strane, plaćeno preko paypala i shipped - više ne mogu contact a seller - mogu jedino resolve a problem i povući nazad purchase?
__________________
ševa!
ALiEN17 je online   Reply With Quote
Staro 10.04.2012., 23:19   #458
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,490
Pa zasto ostavljas feedback, a nisi jos robu dobio?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2012., 23:20   #459
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,177
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Pa zasto ostavljas feedback, a nisi jos robu dobio?
hoćeš reći da sada praktički više ništa ne mogu?
__________________
ševa!
ALiEN17 je online   Reply With Quote
Staro 10.04.2012., 23:20   #460
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,931
Jel se isplati radi toga zezat? Moš ga pitati ponovno da ti zamjeni (ti mu vratiš) za deblje.
Inače, nema on obvezu da ti ispravi tvoju krivu narudžbu.
Triba si provjerit bolje prije plaćanja.

Meni se par puta desilo da sam uzea nešto krivo u onda njima nije nikakav problem otkazati transakciju ako im pošalješ mail a nisi platio, inače je zeznuto jer ti trebaju radit refund...
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.04.2012., 23:24   #461
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,177
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Jel se isplati radi toga zezat? Moš ga pitati ponovno da ti zamjeni (ti mu vratiš) za deblje.
Inače, nema on obvezu da ti ispravi tvoju krivu narudžbu.
Triba si provjerit bolje prije plaćanja.

Meni se par puta desilo da sam uzea nešto krivo u onda njima nije nikakav problem otkazati transakciju ako im pošalješ mail a nisi platio, inače je zeznuto jer ti trebaju radit refund...
sada je i meni žao jer sam mu ostavio pozitivni feedback, jebiga, budala se tek uči na ebayu

ali - poslao sam mu poruku prije 2-3 dana u inbox da sam naručio krive debljine, čak sam mu i uplatio i ostavio pozitivni feedback - a on meni NIJE ČAK ni odgovorio na poruku u inboxu već maloprije promjenio status u shipped? smije to raditi lik ili? ja niti ne tražim refund, nego samo zamjenu za čak i jeftinije jer sam vidio da ih ima u ponudi...
__________________
ševa!
ALiEN17 je online   Reply With Quote
Staro 10.04.2012., 23:26   #462
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,490
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
hoćeš reći da sada praktički više ništa ne mogu?
Treba manuale pisat i za ovo. Danas ostavim feedback i vidim jos opciju za contact.

Lakse slikom objasnit.

__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2012., 23:30   #463
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,177
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Treba manuale pisat i za ovo. Danas ostavim feedback i vidim jos opciju za contact.

Lakse slikom objasnit.



objasni ovo kada si tolika faca
__________________
ševa!
ALiEN17 je online   Reply With Quote
Staro 10.04.2012., 23:37   #464
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,490
Gledam od prosle godine i imam opciju "Contact seller". Probaj drugi browser.

Moras imati tu opciju negdje.

Citiraj:
Note: Not all sellers accept questions before you buy an item, but all sellers will accept questions after you've bought an item.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera

Zadnje izmijenjeno od: nino. 10.04.2012. u 23:42.
nino je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2012., 00:00   #465
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,177
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Gledam od prosle godine i imam opciju "Contact seller". Probaj drugi browser.

Moras imati tu opciju negdje.
kako god bilo, uspio sam se dočepati da mu još jedanput pošaljem poruku i to preko resolve a problem (drkajući po formama maloprije), ali mislim da će se i ovaj put također oglušiti na moju poruku - jer - isto tako sam mu poslao i prije 2-3 dana da sam mu već uplatio i ostavio feedback, ali fulao, odnosno prije nego je uopće shippao itemse (a maloprije ih je), ali ništa od toga... popušio sam na fini način 10-ak dolara svojom krivicom, ali mi se peder makar i mogao javiti, dalo bi se to riješiti
__________________
ševa!
ALiEN17 je online   Reply With Quote
Staro 11.04.2012., 23:05   #466
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,177
lik se smilovao i odgovorio na drugu poruku i sve smo uspjeli riješiti i dogovoriti... šta je bilo, bilo je i prošlo, opekao se jesam i sada znam da više nikada neću ostavljati tako nasumice pozitivne feedbackove...


...zanima me ako ostavim pozitivni feedback prije nego li uopće lik pošalje robu, dođe roba, provjerim da je to to, da nije sjebana/rasturena i sve 5 - onda nemam šanse da ispravim tu grešku? tj. da tražim ono šta sam kupio? praktički me mogu svi kojima sam pustio poztivini feedback sjebati i ne poslati item uopće?

dakle, nema otvaranja case-a nakon pozitivnoga feedbacka s moje strane? praktički sam onda pušiona? nema izlaza?
__________________
ševa!
ALiEN17 je online   Reply With Quote
Staro 11.04.2012., 23:14   #467
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,710
Ja tebe ne kuzim.
Feedback sluzi za to da kad dobijes robu onda ocjenis tu kupnju, ocjenjujes komunikaciju sa sellerom, brzinu shipinga i sl stvari. Zasto bi netko nakon sto plati odmah dao pozitivan (ili bilo kakav drugi) feedback?

Nisam siguran jel pozitivan feedback ima veze sa otvaranjem casea, ali ako sljedis normalnu proceduru, +feedback dajes kad dobijes robu i kad si zadovoljan trgovinom.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2012., 13:59   #468
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,177
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ja tebe ne kuzim.
Feedback sluzi za to da kad dobijes robu onda ocjenis tu kupnju, ocjenjujes komunikaciju sa sellerom, brzinu shipinga i sl stvari. Zasto bi netko nakon sto plati odmah dao pozitivan (ili bilo kakav drugi) feedback?

Nisam siguran jel pozitivan feedback ima veze sa otvaranjem casea, ali ako sljedis normalnu proceduru, +feedback dajes kad dobijes robu i kad si zadovoljan trgovinom.
svakako
__________________
ševa!
ALiEN17 je online   Reply With Quote
Staro 12.04.2012., 22:22   #469
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,177
usput da pitam - jel mogu ja kao obični "nitkov" (bez firme i slično, kao fizička osoba) prodavati na ebayu? šta god poželim?

točnije, ono šta me muči - lako za lovu, valjda to riješavaju ebay i paypal da mi dođe/sjedne na žiro račun i to je to - ali šta onda? kako to onda poslati negdje? u ameriku? u bijelorusiju? u kinu/japan?

...odem u poštu našu i šta onda? ove babe se jedva snalaze kada treba poslati paket u zagreb, kamoli da šta treba u kinu ili japan - to je moguće kod nas ili nikako???

thnx - usput - postoji li ikakve opasnost da moram platiti nekakve troškove državi, carinu, pristojbinu, ili slično?
__________________
ševa!
ALiEN17 je online   Reply With Quote
Staro 13.04.2012., 23:04   #470
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Previse toga hoces odjednom , polako , prvo savladaj kupovinu.Pa bus skuzil da je slicno sa prodajom.

Ovo sa davanjem feedbacka odmah nakon sto kupis item i nakon sto platis ti je zestoko
to je kao da kupis auto na jakusevcu a da motor ne upalis , ono vidis auto izdaleka, pozoves prodavaca sa strane das mu novce i on ode.

Ja se pridruzujem koloni ovih sto se zale na sporost, dost su mi spori činezi.43 dana mi je proslo s zaruljicama za auto, vec sam kontaktirao lika, reko je da je sigurno poslo, vec da cu otvorit case kad ono dosle zarulje..

Sad se borim s jednim akademikom kinezom kojem sam platio MIMO ebaya , dakle direktno na paypal accaunt (suprotno svim uputama - kaze lik da mu ebay neda da shippa van UKa - mala je lova pa mi se neda istrazivat) mudrac je zesci, ja mu uplatim kolko je item, on kuka da ne vidi uplatu, aj mu pokazem mail di mi paypal potvrduje da sam uplatio, kad ono debos kaze e a daj mi uplati jos tolko love za shipping..stero sam ga u k, sad cemo vidjet kaj ce bit.Znam da cu vjerovatno spusit ove 2 funte kaj sam mu uplatio, al stvarno nisam to ocekivao od čineza .
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2012., 23:09   #471
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
Previse toga hoces odjednom , polako , prvo savladaj kupovinu.Pa bus skuzil da je slicno sa prodajom.

Ovo sa davanjem feedbacka odmah nakon sto kupis item i nakon sto platis ti je zestoko
to je kao da kupis auto na jakusevcu a da motor ne upalis , ono vidis auto izdaleka, pozoves prodavaca sa strane das mu novce i on ode.

Ja se pridruzujem koloni ovih sto se zale na sporost, dost su mi spori činezi.43 dana mi je proslo s zaruljicama za auto, vec sam kontaktirao lika, reko je da je sigurno poslo, vec da cu otvorit case kad ono dosle zarulje..

Sad se borim s jednim akademikom kinezom kojem sam platio MIMO ebaya , dakle direktno na paypal accaunt (suprotno svim uputama - kaze lik da mu ebay neda da shippa van UKa - mala je lova pa mi se neda istrazivat) mudrac je zesci, ja mu uplatim kolko je item, on kuka da ne vidi uplatu, aj mu pokazem mail di mi paypal potvrduje da sam uplatio, kad ono debos kaze e a daj mi uplati jos tolko love za shipping..stero sam ga u k, sad cemo vidjet kaj ce bit.Znam da cu vjerovatno spusit ove 2 funte kaj sam mu uplatio, al stvarno nisam to ocekivao od čineza .

Ovo za sporost je stvarno relativno

može biti da je do njih, a može biti i do naše pošte

tipa meni je paket iz kine u RH stigao u roku tjedan dana, i onda im je trebalo još 10 dana da dođe do mene
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2012., 09:28   #472
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 985
Imam jedno pitanje vezano za carinu. Na jednoj aukciji sam dobio jaknu dosta povoljno. E sad nisam 100 % siguran da ce mi broj odgovarati, a selleru sam vec javio da ako mi broj nece pasati da mu vracam item i on se slozio s tim. Mene zanima kada item stigne na carinu u ZG da li ja mogu prije placanja carine i PDV-a probati jaknu?
Ne znam jel tko imao takvu praksu jer mi je blesavo placati sve pristojbe a nisam 100 % siguran jel ce mi to odgovarati.
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2012., 10:30   #473
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,784
Ne možeš probati jaknu (bar kolko ja znam ). Uzmi ju onda takvu kakva je, pa ako ti ne bude odgaovarala, prodaj ju. To ne bi trebao biti problem, pošto si napisao da si ju dobio dosta povoljno.

Na odjeću ide 14% carine, to valjda znaš.
http://www.carina.hr/Carina/CarinskiPostupakPosta.aspx
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2012., 11:31   #474
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 985
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Ne možeš probati jaknu (bar kolko ja znam ). Uzmi ju onda takvu kakva je, pa ako ti ne bude odgaovarala, prodaj ju. To ne bi trebao biti problem, pošto si napisao da si ju dobio dosta povoljno.

Na odjeću ide 14% carine, to valjda znaš.
http://www.carina.hr/Carina/CarinskiPostupakPosta.aspx
Znaci nista od probavanja. A da li se mozda paket moze preusmjeriti na carinsku ispostavu u Bjelovar jer tu znam ljude, pa mozda tu nesto skemijam?
Za PDV i carinu znam, racunao sam 39 % na ovu cijenu i jos mi je uvijek povoljnije.
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2012., 11:36   #475
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,490
Imas 2 mogucnosti.

Primit posiljku (carina+pdv)
Odbit posiljku (vraca se posiljatelju)

Nece ti modnu reviju organizirat, sigurno.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2012., 12:02   #476
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 985
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Imas 2 mogucnosti.

Primit posiljku (carina+pdv)
Odbit posiljku (vraca se posiljatelju)

Nece ti modnu reviju organizirat, sigurno.
Vrijedilo je pitat . Hvala na odgovorima svejedno.
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2012., 18:59   #477
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,177
ljudi, imam dva pitanja;

1) postavio sam aukciju na ebay - i nigdje je ne mogu pronaći, nigdje nije listed, čak je ne mogu ni pronaći u onoj kategoriji di sam je i stavio? čak sam pokušao i skroz identično iskopirati naziv aukcije, kopirati u search i nema je nigdje?

2) cijena postavljanja aukcije koštala me 1.00 dolar, ali pogledam u pbz int.bank. - nije se skinulo ništa sa vise electron, paypal isto, nikakvih promjena, izgleda da je možda i u tome problem, kako da im platim jedan dolar za aukciju? (valjda tada će mi je izlistati i objaviti?)

thanks.
__________________
ševa!
ALiEN17 je online   Reply With Quote
Staro 17.04.2012., 15:39   #478
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,677
Ovako, trebao bi frendu naruciti http://www.ebay.co.uk/itm/Power-Lift...#ht_742wt_1139

zanima me hoce li oni uz pojas + poštu i carinu stisnuti i ako da kolika je ?

Thx
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2012., 16:51   #479
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 2,016
Kako pobjediti na aukciji?
Stalno biddam i uvijek netko sekundu poslije mene ponudi veču cijenu?
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2012., 17:04   #480
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,760
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Ovako, trebao bi frendu naruciti http://www.ebay.co.uk/itm/Power-Lift...#ht_742wt_1139

zanima me hoce li oni uz pojas + poštu i carinu stisnuti i ako da kolika je ?

Thx
Po zakonu bi ti trebali naplatiti 10% carine i 25% PDV-a na vrijednost robe + poštarina.

E sad da li hoće ili ne oni to napraviti ovisi jedino o sreći.
E-mil je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na