Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.10.2012., 16:39   #4591
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,944
Obje su lijepe ! Koji je motor u tom typeR?
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 16:40   #4592
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Već kad sam sve prepustio Kreši i ekipi oko PC Eksperta, da malo podijelim par stvari s ljubiteljima automobila na forumu, pogotovo što vidim da ima dosta ljubitelja japanskih jurilica:
http://www.evoxforums.com/forums/showthread.php?t=61193
http://www.evoxforums.com/forums/showthread.php?t=65751
http://www.gtr.co.uk/forum/163207-my...ack-devil.html
Znači tu je sanaderov plijen.
BTW, 2 djece ti je malo, posvoji me.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.10.2012., 16:40   #4593
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Obje su lijepe ! Koji je motor u tom typeR?
Jedan jedini koji R ima K20A2...

Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Znači tu je sanaderov plijen.
BTW, 2 djece ti je malo, posvoji me.


Dobra...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 19:42   #4594
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Meni osobno najdraža linija TypeR-a. Vidjel sam te negdje u prolazu, ne znam više di ali se točno sjećam auta i rege.

Ja sam pročital da usprkos tome što svi očekuju turbaka zbog troška bude ipak atmosferac... Da Honda nema namjeru razočarati pobornike kao što to radi BMW (turbaci, pojačan zvuk motora putem zvučnika u M5 (stvarno fuj), itd) i taj rad... Bumo vidjeli!

Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Moj put k hondi je počeo sedanom http://www.imagebam.com/image/7e1521198572677
a sad završio na r-u http://www.imagebam.com/image/725b1b163653546 http://www.imagebam.com/image/8e970f163653518 http://www.imagebam.com/image/addb69163655191... (novi mi nije sjeo)

p.s. honda sigurno ide k turbu...poprilično je skupo radit novi atmosferac od 200+ ks,pogotovo da zadovolji euro 5 norme...lupit će turbinu kao i svi i bok...
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 19:46   #4595
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Haha dobra! No, da je Sanaderov plijen, vozio bi se Veyron. Inače nije zeka, ali postoji čovjek koji je vlasnik Veyrona i koji živi u Hr. No auto nije tu već vani. U najgorem slučaju neki skupi Porsche - pa zna se da naši krimosi ne doživljavaju Japance...

Svašta se nađe kod nas!

Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Znači tu je sanaderov plijen.
BTW, 2 djece ti je malo, posvoji me.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 20:05   #4596
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
GT-R je stvarno zvijerka od auta. Vidio sam nekidan(?) crvenoga, izgleda moćno.

Da se prisjetimo starog Skylinea
Pohrani.com
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 20:22   #4597
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Meni osobno najdraža linija TypeR-a. Vidjel sam te negdje u prolazu, ne znam više di ali se točno sjećam auta i rege.

Ja sam pročital da usprkos tome što svi očekuju turbaka zbog troška bude ipak atmosferac... Da Honda nema namjeru razočarati pobornike kao što to radi BMW (turbaci, pojačan zvuk motora putem zvučnika u M5 (stvarno fuj), itd) i taj rad... Bumo vidjeli!
Iskreno nadam se,neće to biti to ako bude turbo...

Stalno zujim uokolo (najčešće po ljubljanskoj)...

Htio sam uzet 8 gen R-a ali nije mi se svidio...uzeo sedana s ciljem swapa motora,nije mi se čekao istek garancije i uzeo R-a 7 gen...brži,ljepši,kvalitetniji od 8gen...jedini bed nemam gdje mapirat hondatu (osim foltrana u ita,daleko) ,to me poprilično živcira
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 20:26   #4598
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,474
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Model izlazi 2013, sadasnji model. Bit ce predstavljen na Tokijskom salonu u studenome 2013 a u prodaji pocetkom 2014 u euro. Problem je u euro normi 5 i sve to pise u Auto Bildu. Pa ak ti znas da oni nagadju super..
Imaju i novi 1.6 dizel u Hondi, 118ks.

http://www.presretac.com/automobili/...o-svjetlo.html
The Autocar magazine of the UK reported that the next generation Civic Type R would be confirmed for production at the Paris motor show in September 2012 and would be previewed at the Geneva motor show in March 2013.[22]

On September 20, 2012, Honda announced that the next generation Civic Type R is indeed in the works and will be released sometime in 2015 around the same time as the NSX. Honda also stated that the goal of the next Civic Type R will be to be the fastest Front Wheel Drive production car on the Nurburgring. Honda CEO Takanobu Ito was quoted in a recent top gear article, "the Civic Type R is more likely to turn turbo. Ito said it will represent the ‘application of technologies developed through Honda’s participation in WTCC’. This isn’t mere marketing fluff, but CEO-speak for ‘the Civic will use a 1.6-litre turbo engine’, developed from Honda’s take on the FIA’s ‘global engine’ specification."


Sa: http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_C...rth_generation

Osim toga i: http://www.autocar.co.uk/car-news/pa...pe-r-confirmed
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 20:51   #4599
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Malo mi je nerealno da ce Honda bit bez TypeR modela vise od 3 godine. Tak da sam puno skloniji vjerovat da ce doc do kraja 2013 mada realno mi je to skroz nebitni podatak jer je necu kupit.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 21:50   #4600
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
To što kažeš stoji - tvoj ima bolji ovjes, diferencijal, itd. Iako moram priznat da sam vidjel jedan 8gen R sedan (JDM) i zgleda ludnica.

Kaj nema nitko? Kaj i Slovenija isto nula bodova?

Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Iskreno nadam se,neće to biti to ako bude turbo...

Stalno zujim uokolo (najčešće po ljubljanskoj)...

Htio sam uzet 8 gen R-a ali nije mi se svidio...uzeo sedana s ciljem swapa motora,nije mi se čekao istek garancije i uzeo R-a 7 gen...brži,ljepši,kvalitetniji od 8gen...jedini bed nemam gdje mapirat hondatu (osim foltrana u ita,daleko) ,to me poprilično živcira
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.10.2012., 00:21   #4601
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
To što kažeš stoji - tvoj ima bolji ovjes, diferencijal, itd. Iako moram priznat da sam vidjel jedan 8gen R sedan (JDM) i zgleda ludnica.

Kaj nema nitko? Kaj i Slovenija isto nula bodova?
0 bodova...dugo sam već u kontatku s ercom iz slovenije ali on nikako da dopelja hondatu,bio je čak deal da dođu ljudi iz engleske kod njega...ali izgleda ništa.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 07:22   #4602
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Erc mi je misterij, neki ga hvale do neba a neki tvrde da je totalna budala. Ništa u sredini, samo ekstremne ocjene... Ja sam mislio da kod njega nema beda, ipak je kao Honda specijalist. Ništa, jedan dan izlet u Italiju, kaj sad...

Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
0 bodova...dugo sam već u kontatku s ercom iz slovenije ali on nikako da dopelja hondatu,bio je čak deal da dođu ljudi iz engleske kod njega...ali izgleda ništa.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 11:15   #4603
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Erc mi je misterij, neki ga hvale do neba a neki tvrde da je totalna budala. Ništa u sredini, samo ekstremne ocjene... Ja sam mislio da kod njega nema beda, ipak je kao Honda specijalist. Ništa, jedan dan izlet u Italiju, kaj sad...
Erc je dobar kada su u pitanju stariji motori...za sve ostalo truba...on je bio u igri jer su ljudi iz hondate trebali doć k njemu,naravno da to nije uspio dogovorit,a foltran mi nudi k100 za 1200 eura,malo previše za k100...kpro ništa za sada... inače je cijena kprro-a 1000 eura kod ovlastenih,po kpro najbolje ukrcat auto u avion i via engleska
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 11:21   #4604
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,474
Zbog ceg' ti treba Hondata? Turbo? Druga bregasta? Nesto trece?
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 11:48   #4605
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor Nick7 Pregled postova
Zbog ceg' ti treba Hondata? Turbo? Druga bregasta? Nesto trece?
Nema turba...zbog snage,da...radio sam port&polish usisne,usis hladnog zraka (cai),kompletan ispuh s ispušnom granom,bregaste i šušte ventila sam skoro naručio,hvala bogu da nisam...+ auto je bio zbog ispušne bez katalizatora pa nije radio dobro,smjesa je bila siromašna,sad vratio stock ispušnu i kat.

Lud sam više od čekanja,a ne želim dat 1200 eura za K100 jer je to pljačka...no mislim da neću dočekat neku drugu opciju,tj. kpro,makar bio i 1500 eura.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 12:00   #4606
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
@Thoroughbred B... stvarno prekrasan auto

nadajmo se da nije zadnja verzija postenog typeR auta
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 13:40   #4607
HONDA type R
Premium
Moj komp
 
HONDA type R's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 335
Nije ni cudo da su zadnja 2 civica smece kad su made in Engleska ^^ (nisu naucili lekciju sa roverom ), dobro pa je accord ostao u japanu,,, da se napravi type R accord bilo bi preodobro, masina iz s2000 uz neke preinake bi vjerojatno dobro posluzila.
HONDA type R je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 14:42   #4608
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,474
Problem je sto su isli za tim da povecaju 'korisni prostor', sto i jesu postigli.
Na zadnjim sicevima ima stvarno puno mjesta, a kofer je ogroman.
No, zato je ovjes dobio gadan udarac, a i dodatni problem je sto dashboard ima milijun djelica + UK quality.. pa se nadje cvrcaka

No, ja osobno zadovoljan auticem (8th gen).

Uostalom, nije bas cilj auta da bude samo bolid, vec da bude i koristan.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 14:44   #4609
HONDA type R
Premium
Moj komp
 
HONDA type R's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 335
meni je preglednost dosta losa na gen 8, type R pogotovo, nakalemili su zadnji spojler na sred stakla, ne vidis kud ides u rikverc
HONDA type R je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 15:08   #4610
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Glupost je reć da englezi neznaju napraviti auto jer su englezi napravili 7 gen civic koji je u svim aspektima najbolji civic do sada,a 7gen type r pogotovo...

8 gen FN2 R je recesijski R,morali su izbaciti auto s popriličnim uštedama...motor je ostao isti,auto je sporiji,više troši,lošiji ovjes,loša unutrašnjost,nepregledan...plastik fantastik.

zaj... vremena,ja bi bio najsretniji kada bi se počeo uvoziti FD2,japanski R...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 15:57   #4611
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor Nick7 Pregled postova
Problem je sto su isli za tim da povecaju 'korisni prostor', sto i jesu postigli.
Na zadnjim sicevima ima stvarno puno mjesta, a kofer je ogroman.
No, zato je ovjes dobio gadan udarac, a i dodatni problem je sto dashboard ima milijun djelica + UK quality.. pa se nadje cvrcaka

No, ja osobno zadovoljan auticem (8th gen).

Uostalom, nije bas cilj auta da bude samo bolid, vec da bude i koristan.
Gepek je enorman, stvarno su zgurali po tipu "oš kupit japanski kanistar, velik je ko novčić a stane 100l", čudo jedno. Ostalo je OK, ali ne i voznost (lošiji ovjes i diferencijal, a veća težina)

Citiraj:
Autor HONDA type R Pregled postova
meni je preglednost dosta losa na gen 8, type R pogotovo, nakalemili su zadnji spojler na sred stakla, ne vidis kud ides u rikverc
Kao i u svim novim autima...

Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Nema turba...zbog snage,da...radio sam port&polish usisne,usis hladnog zraka (cai),kompletan ispuh s ispušnom granom,bregaste i šušte ventila sam skoro naručio,hvala bogu da nisam...+ auto je bio zbog ispušne bez katalizatora pa nije radio dobro,smjesa je bila siromašna,sad vratio stock ispušnu i kat.

Lud sam više od čekanja,a ne želim dat 1200 eura za K100 jer je to pljačka...no mislim da neću dočekat neku drugu opciju,tj. kpro,makar bio i 1500 eura.
Nevjerojatno skupo za tak mali auto, mene dođe Cobb sa custom mapom (odnosno 2-3) oko GBP 1100... I tu onda još dobim updejt softvera za getribu, LC5, on the fly promjene mapa, blah blah
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 17:49   #4612
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,474
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Gepek je enorman, stvarno su zgurali po tipu "oš kupit japanski kanistar, velik je ko novčić a stane 100l", čudo jedno. Ostalo je OK, ali ne i voznost (lošiji ovjes i diferencijal, a veća težina)
Ovisi kako definiras voznost.
Ako je 'voznost' ubrzanje 0-100, da.. tu definitivno ne briljira.
Jest, cinjenica je da je i prednji i zadnji ovjes korak unazad, ali daleko od toga da auto nije vozan.
Stovise, vrlo se neutralno ponasa, a kratki hod volana (2.2 lock to lock) samo doprinosi laksem upravljanju kroz zavoje.
Tu je i (pre)tvrd ovjes za ovakav auto, pa i bez balans stangi i s ovakvim tipom ovjesa vrlo dobro prolazi kroz zavoje, bez naginjanja.

Ukratko, auto ima vrlo dobre vozne osobine, a 'mana' mu je u odnosu na npr. 6th gen, sto se ta brzina puno manje osjeca, pa se cesto niti ne cini da se ide brzinom kojom se ide.
A najveca razlika u samom ovjesu je u biti - u udobnosti, koja je podosta manja kod ovoga.

Posto imam stari civic (6th gen, VTI motor) i ovaj (1.8), mislim da mogu ipak ponesto komentirati i o tome
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 18:38   #4613
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor Nick7 Pregled postova
Ovisi kako definiras voznost.
Ako je 'voznost' ubrzanje 0-100, da.. tu definitivno ne briljira.
Jest, cinjenica je da je i prednji i zadnji ovjes korak unazad, ali daleko od toga da auto nije vozan.
Stovise, vrlo se neutralno ponasa, a kratki hod volana (2.2 lock to lock) samo doprinosi laksem upravljanju kroz zavoje.
Tu je i (pre)tvrd ovjes za ovakav auto, pa i bez balans stangi i s ovakvim tipom ovjesa vrlo dobro prolazi kroz zavoje, bez naginjanja.

Ukratko, auto ima vrlo dobre vozne osobine, a 'mana' mu je u odnosu na npr. 6th gen, sto se ta brzina puno manje osjeca, pa se cesto niti ne cini da se ide brzinom kojom se ide.
A najveca razlika u samom ovjesu je u biti - u udobnosti, koja je podosta manja kod ovoga.

Posto imam stari civic (6th gen, VTI motor) i ovaj (1.8), mislim da mogu ipak ponesto komentirati i o tome
Ne možeš radit usporedbu 8gen i 6gen...ja ostavljam 8gen R 5-6 dužina do 200kmh,ali do 100kmh je cca 1 dužina...od 100-200 taj auto je mrtav...

Što se ovjesa tiče,7 gen je puno agilniji i upravljiviji pogotovo u "kritičnim" situacijama,8gen redovito ide preko nosa...razlike u ovjesu su i tehničke prirode,kod FN2 je bilo bitno - štedit.

8gen R je izgubio sve što je "R" ikada značilo,ali s druge strane je postao "normalan" auto,nema vibracija,nema buke motora (za razliku od EP3),motor radi puno uglađenije,razvija snagu dosta nježnije,linearnije...vtec je ne osjeti toliko više.

Dakle radi se o 2 različita,neusporediva auta,po meni je dizajn totalni promašaj (kao i kod svih civica novijeg datuma osim sedana),ali nije opravdao status R-a,auto je dosta tromiji i bježi u svakom jačem zavoju...

Špera tu puno pomaže,CW fn2 je za koplje bolji auto samo zbog špere,čak uspjeva dobro i izgledat...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 19:05   #4614
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,474
8gen je tezi, i drukciji ovjes.
Samim time 7gen je 'bolji', ako se gleda po cistim performansama.
Ali, 8th gen je daleko od 'loseg' auta - to sto vecina (i ja) smatra da je veliki zez sto auto i dalje ima tek 200KS je pak druga prica.

A dizajn - to je vrlo subjektivno. Meni recimo je 7th gen jedan od najruznijih modela. TypeR ipak donekle poboljsao isti.. ali...
S druge strane, 8th gen mi bas fora - te sam ga zato i kupio.

9th gen pak je nesto drugo. Od naprijed cak OK izgleda, izunutra je isto OK, ali odozada.. uff.. uzas.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2012., 10:08   #4615
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Ma uopće se ne postavlja pitanju da li je 8gen loš - nije. Radi se o super tutačima, i to što se kaže - radi se o različitim autima, sa drugačijim ciljem - novi je puno praktičniji i sofisticiraniji, stariji orijentiran na agresivnu vožnju. Što se izgleda tiče, meni su svi dobri :-)
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2012., 16:07   #4616
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Već kad sam sve prepustio Kreši i ekipi oko PC Eksperta, da malo podijelim par stvari s ljubiteljima automobila na forumu, pogotovo što vidim da ima dosta ljubitelja japanskih jurilica:
http://www.evoxforums.com/forums/showthread.php?t=61193
http://www.evoxforums.com/forums/showthread.php?t=65751
http://www.gtr.co.uk/forum/163207-my...ack-devil.html
Predivnog li stroja. Mislim na Evo, naravno.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2012., 20:12   #4617
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Zgodna reklamica..

MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2012., 20:37   #4618
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Borba tuniranih R32, R33, R34 vs. tvornički R35:



MCR R34 GT-R
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2012., 20:45   #4619
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Da bar Top Gear ima bar 5% njihovih mogucnosti, iskustva, opisa, zapazanja itd..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2012., 20:50   #4620
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Zato volim gledati te lude Japance to su sve pro vozači i pro tuneri i voze na pravim stazama (Tsukuba najčešće, Gunsai touge, Fuji speedway, itd.)
Sa strane Jubito nudi "Inline 6 Shootout", to mi je uvijek gušt pogledati.
Kad Tsuchiya kaže za Mine's R34:
Citiraj:
It's so fast that even a dead man will scream.
A to kaže čovjek koji je vozio u Le Mansu, GT500 i NASCAR-u, popularizirao drift, onda znaš da je vraški brz auto
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na