Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.08.2006., 13:24   #421
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,363
LOL

evo ovako:

pošaljem ja proc u ve mil na reklamaciju prije jedno 2 tjedna,zovem ih par puta kažu da proc nije stigao... ajd mislim valjda pošta nešto ***************e, uglavnom dogovorio se sa mitzekom za proc i objasnim mu situaciju i on mi veli da ih malo stisnem zasto sto vole vozat ljude, spustim slušalicu zovem ve mil, javi se ista ženska koju sam zvao ujutro i kažem joj da sam sad bio u pošti i ženska me onak u pola rečenice prekine i kaže da da evo sad je došao proc... ma lol

da mi nije mitzek rekao da ih malo stisnem tko zan kod kog bi moj proc u kanti završio...

tako da je ovo prvi i zadnji puta da imam posla sa ve-milom, stoka
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2006., 13:34   #422
Defcon.OS
Contra bonos mores
 
Defcon.OS's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 159
Citiraj:
Autor freya.k Pregled postova
Inače Melior (prodavača tako zovem, baš mu odgovara) nema pojma.
OT:
Ako mislimo na istog ( vidim da ti je OS u profilu ), molim da se Melior Man-a ne vrijeđa po forumu, daaaaleko je od klasifikacije da nema pojma, a što je možda spalio sa tobom, a hebiga dogodi se.

S njim samo pozitivna iskustva, npr reklamacija grafe... ostavio mi osobni broj mobitela, poziv da je posalo, poziv da je stvar riješena i kad mogu preuzeti, dao mi zamjensku kartu u rangu servisirane da mi ne trpi udaranje po igrama- ma sve pet.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Defcon.OS. 22.08.2006. u 14:32.
Defcon.OS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.08.2006., 00:40   #423
alimilano
Premium
Moj komp
 
alimilano's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split Hrvatska
Postovi: 936
dođem danas u Ve-mila ,pitam imate tu i tu ploču (vidio online da je imaju ali znam da to kod njih ništa ne znači), imamo..platim i sa računom 5 metara dalje di drže u jednoj prostoriji dijelove...tražio tip 15-tak minuta i vrati se i kaže: "ja nju ne mogu nać".....uzmem drugu skuplju 50 kn..da je za mene nebi ali..........
alimilano je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2006., 11:58   #424
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Citiraj:
Autor technix Pregled postova
nisi skužio.. nisam rekao da su mu trebali besplatno ugradit, nego se zgražam nad cijenom takve banalne usluge - ti misliš da bi trebali za posao od 30 sekundi uzeti 100 kn? ja ne mislim tako. šta bi onda trebali, za dizanje windowsa uzeti 900 kuna?
a da ja imam dućan, ugradio bi mu besplatno ako je kupio čovjek konf kod mene.. definitivno (pogotovo ako je još pod garancijom). : suicide

al dobro.. zato i jesu dogurali do samog vrha (financijski i poslovno).
a ja da otvorim firmu, brzo bi spropao

moram se nadovezat na ovo , sorry na OT : stari , s vremeno mces naucit da se svo znanje naplacuje..
isto kak taj lik uzima lovu za svoje geološke projekte koje radi , slijepa crijeva koje vadi ili za novine koje pise, isto tak covjek ima pravo njemu naplatit takvu "banalnu" kak ti kazes uslugu.



Citiraj:
Autor alimilano Pregled postova
..da ja prije jedno 3 godine u ve-mila, dođem..pitam..kupio bi memoriju kod vas ...možete li mi je vi ugradit..kažu može nema problema..usluga servisa je 200 kn!!
..
isti slucaj . 200 kn mozda izgleda puno , al takva im je satnica . ikao sto rekoh , svatko naplacuje svoje znanje , zasto nebi i oni ?

Ja npr neznam ugradit daljinsko centralno u svoj auto . Ima ljudi koji ce to napravit za 200 kuna . Da ja stojim pokraj njega dok on to radi , ja bih ubudece znao to i sam napravit , za takav posao treba mozda 20 minuta.
Ali neznam , jer to nisam nikad radio.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2006., 12:33   #425
alimilano
Premium
Moj komp
 
alimilano's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split Hrvatska
Postovi: 936
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
moram se nadovezat na ovo , sorry na OT : stari , s vremeno mces naucit da se svo znanje naplacuje..
isto kak taj lik uzima lovu za svoje geološke projekte koje radi , slijepa crijeva koje vadi ili za novine koje pise, isto tak covjek ima pravo njemu naplatit takvu "banalnu" kak ti kazes uslugu.





isti slucaj . 200 kn mozda izgleda puno , al takva im je satnica . ikao sto rekoh , svatko naplacuje svoje znanje , zasto nebi i oni ?

Ja npr neznam ugradit daljinsko centralno u svoj auto . Ima ljudi koji ce to napravit za 200 kuna . Da ja stojim pokraj njega dok on to radi , ja bih ubudece znao to i sam napravit , za takav posao treba mozda 20 minuta.
Ali neznam , jer to nisam nikad radio.

šta je bilo dalje.....ja odem u drugu trgovinu platim memoriju 20kn skuplje i čovik mi je ugradi na licu mista..sa otvaranjem i zatvaranjem kućišta 3 minute.....i nenaplati ništa za ugradnju (to je logično, uzeo sam ram u njega)
..da su rekli 50kn dao bih ali 200......ja tu ne vidim neku pametnu trgovačku politiku(tko je prodao robu)...ni pošten odnos prema klijentu..(što je ve-mil i pokazao u narednim godinama)
alimilano je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2006., 13:06   #426
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor alimilano Pregled postova
šta je bilo dalje.....ja odem u drugu trgovinu platim memoriju 20kn skuplje i čovik mi je ugradi na licu mista..sa otvaranjem i zatvaranjem kućišta 3 minute.....i nenaplati ništa za ugradnju (to je logično, uzeo sam ram u njega)
..da su rekli 50kn dao bih ali 200......ja tu ne vidim neku pametnu trgovačku politiku(tko je prodao robu)...ni pošten odnos prema klijentu..(što je ve-mil i pokazao u narednim godinama)
Gle, da si meni dofurao ja bi ti ugradio besplatno lol, ali da radim u trgovini, naplatio bi ti 200 kuna.
  Reply With Quote
Staro 23.08.2006., 13:12   #427
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Ja bih recimo takve stvari da imam trgovinu sigurno besplatno jer time pokazuješ da si spreman pomoć kupcu i izać mu u susret. Pa makar to naplatio malo većom cijenom same robe. Najbolja reklama je dobra reputacija....
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2006., 23:11   #428
alimilano
Premium
Moj komp
 
alimilano's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split Hrvatska
Postovi: 936
Citiraj:
Autor Zvijerko Pregled postova
Ja bih recimo takve stvari da imam trgovinu sigurno besplatno jer time pokazuješ da si spreman pomoć kupcu i izać mu u susret. Pa makar to naplatio malo većom cijenom same robe. Najbolja reklama je dobra reputacija....
..ovo ja zovem pravilnim razmišljanjem...
alimilano je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2006., 23:27   #429
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 958
Citiraj:
Autor alimilano Pregled postova
..ovo ja zovem pravilnim razmišljanjem...
Također.
frANZi je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 00:53   #430
hmmm
Premium
Moj komp
 
hmmm's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: ???
Postovi: 370
naravno da bi trebalo bit besplatno jer ljudi se vecinom ne kuze u kompove i samim dolaskom u ducan osjecaju da su na tudjem terenu i ako im naplacujes tako minorne stvari i ne izlazis u susret dobiju osjecaj da ih se muze
hmmm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.08.2006., 01:17   #431
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Ali u cijeloj priči postoji jedan veliki problem - JA NEMAM NOVACA DA POKRENEM POSAO

Kad toga bude, a nadam se da će uskoro, očekujte takve stvari kod mene
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 01:25   #432
Defcon.OS
Contra bonos mores
 
Defcon.OS's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 159
Citiraj:
Autor Zvijerko Pregled postova
Ali u cijeloj priči postoji jedan veliki problem - JA NEMAM NOVACA DA POKRENEM POSAO

Kad toga bude, a nadam se da će uskoro, očekujte takve stvari kod mene
Podigni poduzetnički kredit, stavi kuću na hipoteku i udri...


...do bankrota i ovrhe. : goood :
__________________

Defcon.OS je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 02:29   #433
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Hehe, ne posjedujem kuću, ne mogu za trgovinu dobiti kredit.... i tak, slijepa ulica
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 03:29   #434
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Slažem se, ako se neka roba kupi u nekoj trgovini, bilo bi u redu da ti ju besplatno ugrade. Meni bi to uštedjelo silne novce u mojim informatičkim prapočecima. Ovo trenutno razdoblje smatram počecima
Ma da i tu ima jedna nelogičnost. Recimo da si u trgovini auto-dijelova kupio kompletno kvačilo(korpa, potisni...bla-bla). Ajde probaj od njih očekivati da ti to besplatno ugrade

I još jedna stvar me smeta. Ako već dereš ljude(oprostiti ćete mi, ali 150 ili 200 kn za ugradnju komponente je deranje kože sa leđa klijenta) , onda bar pošteno plati servisera koji radi u tvojoj firmi! Ali ne, svi rade na minimalcima! Normalno da tako bezobrazno slabo plaćen čovjek traži prvu pogodnu prigodu da nađe bolje plaćen posao. Tako se gubi kvalitetna radna snaga te se srozava kvaliteta usluge. Ali što vlasnike firme briga za te stvari dok zarađuju basnoslovne cifre iskorištavajući ljude(zaposlenike i stranke), a zaštita potrošača je u našoj državi znanstvena fantastika.
Delta S4 je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 03:55   #435
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Zvijerko Pregled postova
Ja bih recimo takve stvari da imam trgovinu sigurno besplatno jer time pokazuješ da si spreman pomoć kupcu i izać mu u susret. Pa makar to naplatio malo većom cijenom same robe. Najbolja reklama je dobra reputacija....
Hahaha, a svi ste mi dobri, dodje mi da placem od smijeha. Ovako, ako netko kupi bilo kaj kod mene u trgovini, naranvo da ce dobiti free ugradnju. A sto se tice ovoga, da ti dodje balavac i kaze da je kupio nesto negdje drugdje i da mu ga ugradis, naravno da cu mu naplatiti 200 kuna, a ove fore, kako ce tebe zapamtiti kaj si mu jeftino ugradio, lol, najbolje je jos da firma prodaje "besplatno" po nabavnoj cijeni sve komponenete pa bi vi svi bili zadovoljni. lol. Niste normalni.

Zadnje izmijenjeno od: Mad_Duke. 24.08.2006. u 10:22.
  Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 10:25   #436
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,303
@Delta Ne da nekoga branim ali stavi se u poziciju da si ti poslodavac. Bi li da zaposleniku više novca, a znaš da će raditi i za manje? Sumnjam. Ne kažem da je to fer, ali je*iga. Tak je to danas. Svake godine to okusim kad sezonski malo radim.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 10:49   #437
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Mad Duke, ne kažem za situaciju gdje netko kupi negdje drugdje i dođe do tebe da mu ugradiš, nego kad netko kupi nešto kod tebe. Uostalom, smatram da kakva god situacija 200, ma čak i 100 kn je previše za instaliranje memorije.
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 12:19   #438
-Vassago-
Registered User
 
-Vassago-'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Liliputanija
Postovi: 31
Svakakih budalaština ima al eto ovo se dogodilo mom frendu...

Ima neku bijesnu DVD/Cd pržilicu koju je kupio na preporuku prodavaća jel puno snima i trebalo mu je nešta kvalitetno i dobro.
Frend ima para i nije mu problem tak kupiti nešta bijesno.
Dakel kupi to i snimi s nom oko 100 DVD u 14 dana i krepa mu. Win prepoznaju i ali ništa ne reagira, tj akd ubaci stalno nešt škljoca.

Izvadi iz kompa, ode natrah u HgŠrotaru i kaže šta se dogodilo. (žena radi za šankom). Kaže ona nek on ostavi uređaj i neka dođe za 2 daan serviseri bi trebali provjeriti...

2 dana nakon dođemo ja i frend u HgŠrotaru i pitamo šta je. I kaže žena da en zna šta je ali ona savjetuje da snimimo ponovo drajvere za uređaj.
Ja i frend smo se pogledali i krepali od smijeha na što smo skoro pali na pod pred 20 ljudi.

još se frend napravi blesam i pita jel ima ona možda drivere, na šta mu ona da Neru na nekom original CD-u pa da probamo s tim
__________________
Vratite Šećer U Orbit !!!
(Još Danas)
-Vassago- je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 13:24   #439
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Zvijerko Pregled postova
Mad Duke, ne kažem za situaciju gdje netko kupi negdje drugdje i dođe do tebe da mu ugradiš, nego kad netko kupi nešto kod tebe. Uostalom, smatram da kakva god situacija 200, ma čak i 100 kn je previše za instaliranje memorije.
Bar je praksa da ako kupis nesto kod nekog da ce ti ugraditi, ja sam govorio kad ne kupis. A cuj, pare su pare, a radi se po satima
  Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 13:29   #440
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Dobro koliko sati ti onda ugrađuješ RAM? I kolika je onda tvoja satnica?
Da mi dođe lik sa pričom kako ugradnja RAM-a košta 200kn pa stero bi ga u rodno mjesto
kao što je i Zvjerko reko i 100kn je previše.

Zamisli situaciju gdje ti uzmeš RAM za 200-300kn a onda te lik traži 200kn za ugradnju.

Ko one fore 56k modem košta 45kn a ugradnja 100-200kn
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 14:42   #441
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Mad Duke, kao što vidimo na primjerima ljudi, očito nije praksa da će ti ugraditi besplatno. Zašt? Zato što je većina naših trgovaca razmišljanja da kupca treba oderat na svakom koraku, pogotovo one koji se slabije kontaju. Pa znam primjera gdje su ljude koji se ne razumiju preveslali samo tako, to jedva čekaju.

To je jako žalosno
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 15:18   #442
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Citiraj:
Autor Bran Pregled postova
@Delta Ne da nekoga branim ali stavi se u poziciju da si ti poslodavac. Bi li da zaposleniku više novca, a znaš da će raditi i za manje? Sumnjam. Ne kažem da je to fer, ali je*iga. Tak je to danas. Svake godine to okusim kad sezonski malo radim.
Da, bolje bih ga platio, ako je čovjek na mjestu, dakako. Tako bih stekao djelatnika u koga se mogu pouzdati i na koga mogu dugoročno računati. Da ne spominjem kako će se on s vremenom usavršavati i postati velika vrijednost za moju firmu.
S druge strane, ako ga plaćam manje, imati ću više love za otplaćivanje kredita svoje Lancie Thesis 3.2 V6 sa svom opremom...hmmm...ček, ček...pa nije ni to loša ideja (tipičan primjer razmišljanja hrvatskih poduzetnika)
Delta S4 je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 15:35   #443
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Dobro koliko sati ti onda ugrađuješ RAM? I kolika je onda tvoja satnica?
Da mi dođe lik sa pričom kako ugradnja RAM-a košta 200kn pa stero bi ga u rodno mjesto
kao što je i Zvjerko reko i 100kn je previše.

Zamisli situaciju gdje ti uzmeš RAM za 200-300kn a onda te lik traži 200kn za ugradnju.

Ko one fore 56k modem košta 45kn a ugradnja 100-200kn
Gle, ako ugradnje neceg traje sat i 5 minuta, platis 2 sata ako nes traje 5, 10, 25, 50 minuta , platis cijeli sat.
  Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 15:47   #444
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Talking

Citiraj:
Autor Defcon.OS Pregled postova
OT:
Ako mislimo na istog ( vidim da ti je OS u profilu ), molim da se Melior Man-a ne vrijeđa po forumu, daaaaleko je od klasifikacije da nema pojma, a što je možda spalio sa tobom, a hebiga dogodi se.

S njim samo pozitivna iskustva, npr reklamacija grafe... ostavio mi osobni broj mobitela, poziv da je posalo, poziv da je stvar riješena i kad mogu preuzeti, dao mi zamjensku kartu u rangu servisirane da mi ne trpi udaranje po igrama- ma sve pet.
POTPIS...pa što ako je on cvjećar...???KAKE VEZE ..leek je bar pošen...robu sa servisa mi donese sam kući...što dalje reći...:burn:
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 15:48   #445
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 906
Vjerovali ili ne u mojim počecima mi se skuril proc na ploči te sam furao u hgšrot da mi istestiraju ploču(iak je bila kupljena tam tip od kojeg sam je kupio mi nije dal račun)i ok sat im je bil mislim 150 kn....
Dođem za par dana pitam jel ploča ok....
I pazite čuda serviser mi veli je ok je sve radi,pitam ja kolko ,tip-- ma nije bilo niš posla daj 50 kn za kavu i to je to
ja ne vjerujem i odem doma(p.s ploča je i dalje u funkciji )
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 16:07   #446
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
ma nije bilo niš posla daj 50 kn za kavu i to je to
ja ne vjerujem i odem doma(p.s ploča je i dalje u funkciji )
Di? U veneciji?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 16:15   #447
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
meni je lik u ve-milu rekao da za pasivno hladjenju rafu 7300gt je 100 celzijevaca ok temperatura i da se ne moram bojati da nece trajati .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 16:20   #448
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Gle, ako ugradnje neceg traje sat i 5 minuta, platis 2 sata ako nes traje 5, 10, 25, 50 minuta , platis cijeli sat.
A zašto bi platio za nešto što traje 5 minuta cijeli sat? Jer na kraju krajeva, taj serviser će ti naplatiti sat vremena, ali isto tako će u tih sat vremena napraviti još 3-4 (ako ne i više) kompova te i njima naplatiti isti taj sat. I to je tebi normalno?
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 16:25   #449
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,919
Citiraj:
Autor Zvijerko Pregled postova
A zašto bi platio za nešto što traje 5 minuta cijeli sat? Jer na kraju krajeva, taj serviser će ti naplatiti sat vremena, ali isto tako će u tih sat vremena napraviti još 3-4 (ako ne i više) kompova te i njima naplatiti isti taj sat. I to je tebi normalno?
A je*iga, tarifa ti je tolka....
Ka i telefon il mobitel. Moš pričat 1 sek. on će ti je naplatit ka minut ili 15 sek. il koja već obračunska jedinica...

Tako i serviseri. Obračunska jedinica im je 1 sat, tako da ti je isto radija on 1 min ili 59 min.
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 16:38   #450
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,311
A kako deru kod mog bratića na Cresu..
Ima samo jedan lik koji se bavi time i on nabavlja svu robu..
Popravak stoji 500kn ( samo snimanje windowsa ) , zamjena napajnaja..itd..
I nabija cijene za sve 40%
blozer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na