Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.11.2012., 21:40   #4231
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Posto nema Huawei opcenito teme, pitam ovdje, ima li ponosnih vlasnika Ascend G300? Ja ga nedavno nabavio, odlican mobitel, 4' ekran preko njega Corning glass, 5mpx kamera, 4gb memorije i 1GHz proc, i jos uz sve to jako dobro izgleda.

ICS za njega je vec vani, u HR dolazi sredinom ovog mjeseca, ima veliki community, ne na xda nego na modaco-u. Jednio mu kuciste malo zna zaskripat pri dnu bocni pritisak, sve u svemu za 1000kn, fantastican mobitel.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 00:22   #4232
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Gdje si ga našao za soma kuna?

Vidio sam da ga imaju u bonbonu za 1300. Gledao sam preglede, što domaće, što strane i ovo mi je najbolja kupnja trenutno. Može se uzet i nešto slično tipa Galaxy S ili Desire, ali prvo što su polovni, drugo nemaju official update na ICS.
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.11.2012., 13:10   #4233
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
I ja gledah u bonbonu uzet, ali mi je bas uletilo sa njuske, par dana star za soma, di ces bolje. Koliko vidim na Modacu ima dosta romova, CM9 i 10 bi trebali kompletirani doc u neko skorije vrijeme. Ugl, ima ekipe koja razvija romove.

Baterija je vrlo zanimljiva, kupljen je sa 69%, sad je na 24, ekran radio 2h40min, mirovanje 1d13h54min, nema kartice u njemu ali je spojen na wlan cijelo vrijeme. Izgleda da ce bit prebrutalna baterija.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 18:27   #4234
JuXo
Premium
Moj komp
 
JuXo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Cork, Irska
Postovi: 202
na U8650 vraćen Lean&Mean ROM (njega koristio preko 8 mj i bio ok), a Fundowsky sam imao 2 mj i katastrofa postao, baterija držala pola dana
JuXo je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 21:12   #4235
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
I ja gledah u bonbonu uzet, ali mi je bas uletilo sa njuske, par dana star za soma, di ces bolje. Koliko vidim na Modacu ima dosta romova, CM9 i 10 bi trebali kompletirani doc u neko skorije vrijeme. Ugl, ima ekipe koja razvija romove.

Baterija je vrlo zanimljiva, kupljen je sa 69%, sad je na 24, ekran radio 2h40min, mirovanje 1d13h54min, nema kartice u njemu ali je spojen na wlan cijelo vrijeme. Izgleda da ce bit prebrutalna baterija.
Ja ga baš večeras naručio preko bon bona,izgleda da se lako i otključava na modaco,jedva čekam da dodje.
Jel istina da mu je tih zvučnik?
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 21:35   #4236
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Citiraj:
Autor JuXo Pregled postova
na U8650 vraćen Lean&Mean ROM
koji ti je zadnji?
dudum48 je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 00:25   #4237
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Ja ga baš večeras naručio preko bon bona,izgleda da se lako i otključava na modaco,jedva čekam da dodje.
Jel istina da mu je tih zvučnik?
Ma jok, cuje se bez problema da zvoni u drugoj sobi, zapravo dosta je i glasan.

Jedino mi nije ful brzina kad mi je spojen doma na wlanu, na Noteu mi je 11Mbps a na njemu 7,5MBps, ista udaljenost od routera, ping i upload su isti ko na Noteu, nekaj u softu su zjebali.

Ili mu je to max brzina njegovog wlana?

I da, cak ima i led indikator gore desno, predobro, to mi je od Nexusa jos jako falilo.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zadnje izmijenjeno od: HCS. 06.11.2012. u 00:32.
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 15:14   #4238
JuXo
Premium
Moj komp
 
JuXo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Cork, Irska
Postovi: 202
Citiraj:
Autor dudum48 Pregled postova
koji ti je zadnji?
ako mislis koji Leanov, stavio sam ovaj: Sonic_CyanogenMod_v27012012
JuXo je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 23:02   #4239
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Meni se mob poceo sam od sebe gasiti, u zadnja 3 tjedna brojim 3 gašenja, i to random totalno. Nakon toga nezeli upaliti uopće dok god neizvadim bateriju...onda se upali, sve ostalo radi super osim neta koji je njesra ali to je drugi par rukava.

Preporuke za brze i jednostavne romove iz prve ruke( da ne srčam xda)?
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 23:09   #4240
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Meni samo da je narihtati onog Kineza od a.war-a, prvi sa notifikacijama. Vrhunski ROM, nema usporavanja. Od 5 puta što sam ga instalirao, samo jednom nije imao sranja sa soft rebootom (ujutro traži pin skoro svaki drugi dan).

Ostalo - vrhunski odradio.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.11.2012., 09:29   #4241
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
Citiraj:
Autor JuXo Pregled postova
ako mislis koji Leanov, stavio sam ovaj: Sonic_CyanogenMod_v27012012

link?
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2012., 16:01   #4242
JuXo
Premium
Moj komp
 
JuXo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Cork, Irska
Postovi: 202
posto je lean&mean otisao s ovog foruma, presao je na bug:

http://www.bug.hr/forum/topic/mobite...ot/138187.aspx

a evo link bas ROMa:

http://www.mediafire.com/?p4lcl416ar67ih9

ROM sam imao i prije i po meni je najbolji
JuXo je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 17:50   #4243
Caks
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
mislite da bi na g300 mogo doc official update na ice cream sandwich il na jelly bean?
__________________
Accidentaly sent from my SGS i9000
Caks je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 17:57   #4244
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Na ICS vec ima update, doci ce i do nas kroz koji tjedan dva, official jb sumnjam iskreno. Ali ima vec dosta romova na Modacu za njega.

Makar, po nekoj logic, svaki mobitel koji moze goniti ICS bi morao dobiti JB koji je osjetno laksi soft, ICS nebi smio bit zadnji soft ni na jednom uredaju.

Sad na proizvodacu ostaje hoce li pustiti ili ne.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zadnje izmijenjeno od: HCS. 08.11.2012. u 18:04.
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2012., 11:17   #4245
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Tražim

Kako ubaciti ono da mogu poslati poruku umjesto javljanja na telefon i kako složiti da mogu pisati ime i da sam traži kontakt.
Šta i kako izmjeniti ili instalirati u rom-u?
Neki romovi to imaju neki ne.
dudum48 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2012., 10:58   #4246
hooch
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: oroslavje
Postovi: 185
Citiraj:
Autor dudum48 Pregled postova
Kako ubaciti ono da mogu poslati poruku umjesto javljanja na telefon i kako složiti da mogu pisati ime i da sam traži kontakt.
Šta i kako izmjeniti ili instalirati u rom-u?
Neki romovi to imaju neki ne.
a koji ROM imas trenutno?

za ovo drugo trebas imati onaj smart dialer(ili kak vec) ako na to mislis? to u cyanogenu imas u defaultnoj Dial aplikaciji, mislim da na ostale romove možes instalriati neku drugu aplikaciju za pozive i da ces isto imati, ako nemas u trenutnoj.
__________________

hooch je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2012., 20:44   #4247
Caks
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
ako ocu staviti originalni recovery na mobitel..(sada imam onaj 6.x.x..i cyanogen benruv4..ali ako bi htio staviti znaci originalni rom i recovery (ovaj https://www.dropbox.com/s/i8ahdgr7p5xcwxp/RECOVERY.zip) da li prvo instaliram rom taj original ili prvo trebam recovery origial..moze li mi neko reci znaci sta trebam prije i postupak instaliranja recoverya..molim vas..hvala!!
__________________
Accidentaly sent from my SGS i9000
Caks je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2012., 15:17   #4248
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Citiraj:
Autor hooch Pregled postova
a koji ROM imas trenutno?
benru89 v4
Ovaj ima traženje ali nemam poruke
dudum48 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2012., 20:36   #4249
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,866
trebam link za otkljucat telefon ako nije problem da netko natipka ovdje

EDIT:
@dudum48
nasao sam na ebay-u par komada, vec me zanimalo mozda je netko u skorije vrijeme otkljucavao pa ima neku preporuku
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna

Zadnje izmijenjeno od: fre@k. 13.11.2012. u 15:53.
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 15:00   #4250
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
trebam link za otkljucat telefon ako nije problem da netko natipka ovdje
EBAY..
dudum48 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 16:58   #4251
Caks
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
Citiraj:
Autor Huawei Pregled postova
ako ocu staviti originalni recovery na mobitel..(sada imam onaj 6.x.x..i cyanogen benruv4..ali ako bi htio staviti znaci originalni rom i recovery (ovaj https://www.dropbox.com/s/i8ahdgr7p5xcwxp/RECOVERY.zip) da li prvo instaliram rom taj original ili prvo trebam recovery origial..moze li mi neko reci znaci sta trebam prije i postupak instaliranja recoverya..molim vas..hvala!!
iko? molim vas, hitno mi je
__________________
Accidentaly sent from my SGS i9000
Caks je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2012., 05:07   #4252
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor Huawei Pregled postova
iko? molim vas, hitno mi je
Vidi ovako,ako stavljas official rom to jest radis onu proceduru HARD RESETA sa dload folderom onda ti ovaj recovery nije ni potreban on dodje instalacijom,preporuka da ako radis HARD RESET prvo skini sebi ovu alatkicu
http://download.cnet.com/MiniTool-Pa...-10962200.html
instaliraj na PC,potom kopiraj sve podatke sa sdcard na komp (jer ces u sledecem koraku obrisati sve sa nje) zatim uradi formatiranje i particionoranje SD kartice,ovim alatom sto si skinuo,tako sto ces napraviti samo jednu particiju FAT32 i stavi da ti bude ACTIVE (ova opcija active ti se nalazi na spisku na lijevoj strani ovog mini tool partition wizard) evo ti link gdje mozes vidjeti kako to uraditi
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1485470
a imas i na youtube tih tutoriala pa pogledaj,tek kada ovo uradis prebaci SAMO ONAJ DLOAD folder na karticu i pokreni hard reset ugasi mob i drzi VOLUME + VOLUME- I POWER tipke SVE 3 zajedno dok ne pocne instalacija ali to mislim da znas i sam!
A ako imas neki backup originalnog roma onda PRVO prebaci njega na karticu,zatim udji u recovery uradi sve Wipove i formate i potom backup svog roma i kada to uradis TEK ONDA UBACUJES OVAJ stock recovery,a kako se to radi pise ti tamo prvo skini onaj RECOVERY.ZIP zatim ga raspakuj,dobices zatim Multyrecovery.zip raspakuj i njega (moja greska zipovo sam ga 2 puta,sorry) i tamo ces naci uputstvo za install!Nadam se da ti je sad jasnije ali opet mozes se javiti na PM ako trebas jos nesto!
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2012., 17:42   #4253
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
OT ako nekog zanima, prodajem svoj U8850 Vision, treba mi neki dual sim...
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2012., 23:19   #4254
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Za sve romoholicare,OVO MORATE PROBATI,danas sam trazio po netu i nasao nek dva roma,jedan na htc maniji evo link http://www.htcmania.com/showthread.php?t=488779,ja sam skuinuo ovu 2.0 verziju,rom je temeljen na CM7 ali sta ga razlikuje od drugih je fluidnost,brzina i slobodnog rama dosta vise nego na ostalim (meni je poslije instalacije svih apova koje koristim i dalje brz i stabilan,rama oko 100MB slobodnog)za sada sve radi OK,pazljivo samo sa onim MIUI LOCKEROM koristite onaj CM jer kada sam izabrao jednu od miui locker tema nisam mogao otkljucati ekran jer je locker pobjegao pod soft tipke pa je uninstall,takodje ja koristim FTL launcher koji dodje na njemu,jedino mana je prevod ima ubacen bosanski,hrvtaski i srpski prevod ali mjesa nas prevod sa spanskim i kada se rom pokrene default je spanski pa treba u postavkama promjeniti na nesto sto razumijemo ali kada vidim brzinu i fluidnost zanemarim taj mali problem,na 600Mhz je veoma brz,istina na antutu-u benchmarku Fundowsky je neprikosnoven!Drugi rom je od nekog rusa njega jos nisam testirao pa ga necu sada postaviti ali ako ima zainetesovanih postavicu pa nek testiraju!Ako ima ko kakvih pitanja ili mu treba neka pomoc neka se javi i napisite dojmove za rom ko ga bude probao
Edit:Nemojte brisati onu S2E apk jer je full za prebacivanje app sa interne memorije,meni je interna memorija 158MB Free od mogucih 161MB,steta sto radi samo na CM-u,SAMO PAZLJIVO SA NJOM,da i ako ko hoce jos nekih inovacija raditi na romu nek se javi ja sam vec dosta toga preuredio ubacio sam jos jednu temu za onaj theme chooser (izvadio iz lean&mena roma) pa sad estetski ljepse izgleda od onog klasicnog CM izgleda!
A evo i rom onog rusa http://u8650.ru/forum/topic_877/last tu je i link za download,pa ako neko proba neka javi dojmove!

Zadnje izmijenjeno od: Gongy. 18.11.2012. u 13:41.
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 00:52   #4255
briferboy
Registered User
 
briferboy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: RS,BiH
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Gongy Pregled postova
Za sve romoholicare,OVO MORATE PROBATI,danas sam trazio po netu i nasao nek dva roma,jedan na htc maniji evo link http://www.htcmania.com/showthread.php?t=488779,ja sam skuinuo ovu 2.0 verziju,rom je temeljen na CM7 ali sta ga razlikuje od drugih je fluidnost,brzina i slobodnog rama dosta vise nego na ostalim (meni je poslije instalacije svih apova koje koristim i dalje brz i stabilan,rama oko 100MB slobodnog)za sada sve radi OK,pazljivo samo sa onim MIUI LOCKEROM koristite onaj CM jer kada sam izabrao jednu od miui locker tema nisam mogao otkljucati ekran jer je locker pobjegao pod soft tipke pa je uninstall,takodje ja koristim FTL launcher koji dodje na njemu,jedino mana je prevod ima ubacen bosanski,hrvtaski i srpski prevod ali mjesa nas prevod sa spanskim i kada se rom pokrene default je spanski pa treba u postavkama promjeniti na nesto sto razumijemo ali kada vidim brzinu i fluidnost zanemarim taj mali problem,na 600Mhz je veoma brz,istina na antutu-u benchmarku Fundowsky je neprikosnoven!Drugi rom je od nekog rusa njega jos nisam testirao pa ga necu sada postaviti ali ako ima zainetesovanih postavicu pa nek testiraju!Ako ima ko kakvih pitanja ili mu treba neka pomoc neka se javi i napisite dojmove za rom ko ga bude probao
Edit:Nemojte brisati onu S2E apk jer je full za prebacivanje app sa interne memorije,meni je interna memorija 158MB Free od mogucih 161MB,steta sto radi samo na CM-u,SAMO PAZLJIVO SA NJOM,da i ako ko hoce jos nekih inovacija raditi na romu nek se javi ja sam vec dosta toga preuredio ubacio sam jos jednu temu za onaj theme chooser (izvadio iz lean&mena roma) pa sad estetski ljepse izgleda od onog klasicnog CM izgleda!
A evo i rom onog rusa http://u8650.ru/forum/topic_877/last tu je i link za download,pa ako neko proba neka javi dojmove!
probacu ovaj prvi, vratio sam se na fabrički rom, jer su me ostali izluđivali, al ovaj cu probat
__________________
Huawei U8650
briferboy je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 10:53   #4256
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Citiraj:
Autor Gongy Pregled postova
Za sve romoholicare,OVO MORATE PROBATI,danas sam trazio po netu i nasao nek dva roma,jedan na htc maniji evo link http://www.htcmania.com/showthread.php?t=488779,ja sam skuinuo ovu 2.0 verziju,rom je temeljen na CM7 ali sta ga razlikuje od drugih je fluidnost,brzina i slobodnog rama dosta vise nego na ostalim (meni je poslije instalacije svih apova koje koristim i dalje brz i stabilan,rama oko 100MB slobodnog)za sada sve radi OK,pazljivo samo sa onim MIUI LOCKEROM koristite onaj CM jer kada sam izabrao jednu od miui locker tema nisam mogao otkljucati ekran jer je locker pobjegao pod soft tipke pa je uninstall,takodje ja koristim FTL launcher koji dodje na njemu,jedino mana je prevod ima ubacen bosanski,hrvtaski i srpski prevod ali mjesa nas prevod sa spanskim i kada se rom pokrene default je spanski pa treba u postavkama promjeniti na nesto sto razumijemo ali kada vidim brzinu i fluidnost zanemarim taj mali problem,na 600Mhz je veoma brz,istina na antutu-u benchmarku Fundowsky je neprikosnoven!
Ovaj španjolac mi je ok..
dudum48 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 19:55   #4257
Uzemljivac
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Đakovo
Postovi: 29
stavio sam si i ja spanjolca, i nije los. malo mi smeta onaj spanjolski u postavkama i nekako sam vec navikao na default android tipkovnicu pa se polako privikavam na ovu.
izgleda lijepo, koristim onu MIUI temu koja dodje s romom. jel ima netko neku zanimljivu temu, ja sam dosad uvijek imao teme bazirane na ics-u pa mi je sad ova dobro sjela, malo za promjenu.
Uzemljivac je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 20:47   #4258
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Rusa nemojte stavljati,bar moje misljenje,gubitak je vremena i zivaca oko svega,nista posebno cist stock sa mogucnoscu OC-anja,dosta sporiji onako cist bez instaliranih apova od onog spanca.A tema za spanca ima jedna zanimljiva,nasao sam je u lean&mean romu,a ni na nekim samsung modelima dodje sa stock romom,evo link za download https://www.dropbox.com/s/gzni3zoabn...zzedB-1.01.apk
kada je skinete samo je root explorerom kopirajte u system\app stavite rw-r-r permissions reboot mob i onda u onom theme chooseru odaberite novu temu,evo jos tema ko hoce da mjenja izgled na svom sonicu http://forums.acsyndicate.net/showth...dMagic-for-CM7
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1167075 i ne zaboravite,NA NAS MOB IDU MDPI TEME!

EDIT:Meni isto spanac radi veoma brzo,ona S2E app mi je ocistila internu meoriju,osjeti se malo ali ne znatno usporenje kada sve prebaci na Ext particiju,a MIUI Locker sam vratio ali ne korisitim onu zadnju temu jer na njoj mi radi problem pri otkljucavanju ostale su OK,interne memorije kada kill sve sto ne koristim oko 100Mb i da na kameri sam primjetio da manje luduju one linije kada se digne procesor kao i nove rezolucije koje su dodane 1080HD i 720HD nisam primjetio neke bitne razlike ali OK su.Problem mi je isto radila Email app koju sam pozajmio iz Fundowskog roma ali instalacija K9-Mail app sa marketa rjesila problem,toliko za sad ako neko jos nesto primjeti neka javi!Za Uzemljivaca ako ti bas nedostaje ona stock tastatura izvadi je iz nekog drugog roma pa pokusaj je ubaciti ovom metodom sto sam gore napisao za temu,a ako ne pali onda je install sa SD kartice.Meni je isto malo novina ali vec mi je draza od one klasicne zbog nekih inovacija u njoj!

Zadnje izmijenjeno od: Gongy. 21.11.2012. u 05:09.
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 19:18   #4259
Petarlak
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
ljudi novi sam ovde. Instalirao sam onaj ZaDRom. Savrseno radi. Samo mi fali ona statusna traka. Postoji li mogunost da se ona vrati? ili ako ne? Koji je najbolji rom do sada. Hvala unaprijed.
Petarlak je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 19:42   #4260
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor Petarlak Pregled postova
ljudi novi sam ovde. Instalirao sam onaj ZaDRom. Savrseno radi. Samo mi fali ona statusna traka. Postoji li mogunost da se ona vrati? ili ako ne? Koji je najbolji rom do sada. Hvala unaprijed.
Imas na ovom forumu neka 3 roma koja sam licno probao i koji su OK po meni
evo link http://www.bug.hr/forum/topic/mobite...7.aspx?page=66
takodje jako dobar rom na benchmarku najbolji score je Fundowsky v4.1.1 imas na 133 strani ovde link za download,romovi su svi brzi i imaju notification bar taj koji ti nedostaje na Zadu ako sta zapnes ili trebas bilo kakvu pomoc javi se na PM i DOBRO DOSAO NA FORUM!

Zadnje izmijenjeno od: Gongy. 21.11.2012. u 19:47.
Gongy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na