Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.07.2021., 10:17   #42421
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova

Ak si u Berlinu, pogledaj nudi li se nešto na mtb-news.de tržnjaku. Nisam dugo vremena pratio, pa ne znam kak se odrazila korona na cijene, ali si tam mogao za malu cifru dobiti dobar bajk, samo je pitanje što si tražio. Primjerice, upecao sam svog cdale cestovnjaka s full ultegrom, rabljenog naravno ali sve pic pic, za 350€. A kad pogledam da se pola te cijene traži za taj bajk sa linka, teško mi se pomiriti s tim.
Ček, za 350€ si ubo cestovanjaka sa ultegrom? Đeez, mora biti neki catch inače je deal stoljeća

Ja sam za uvod u cestovni svijet uzeo onaj Triban u Dechatlonu za 4000kn, i mislim kako sam super prošao
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2021., 11:16   #42422
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,256
Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
Ako kog zanima, nek se javi, ciljana cijena je ispod 4000kn
Bubni ga na bicreg, facebook imaš dvije dosta aktivne grupe
s bajkovima i klasika njuškalo i vjerujem da će otići unutar tjedan dana.
pogotovo u takvom stanju sa dodatnom opremom i cifrom ispod 4k.
devaa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.07.2021., 11:42   #42423
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 563
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Bubni ga na bicreg, facebook imaš dvije dosta aktivne grupe
s bajkovima i klasika njuškalo i vjerujem da će otići unutar tjedan dana.
pogotovo u takvom stanju sa dodatnom opremom i cifrom ispod 4k.
Fala. Prednost imaju forumaši, kako god bilo.

Također, ako ko ima prijedlog za neki bajk koji će mi bit bolji za po gradu, znači da se sjedi ko u fotelji, slobodno dajte savjet
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2021., 11:42   #42424
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
Ako kog zanima, nek se javi, ciljana cijena je ispod 4000kn
Uzeo sam ga sinu nedavno. Isto M. Trenutno je nemoguće naći nešto približno dobro za taj novac.
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2021., 11:56   #42425
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,256
Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
Fala. Prednost imaju forumaši, kako god bilo.

Također, ako ko ima prijedlog za neki bajk koji će mi bit bolji za po gradu, znači da se sjedi ko u fotelji, slobodno dajte savjet
Fino za znati veličina je M ? ja bi ga uzeo možda za buraza da smršavi krme
ali on je 185 i mislim da je na 100-110kg. bojim se da bi ga slomio haha.
tj. evo imam ti 3 potencijalna kupca ali kod svih je problem visina
ja kad sa svojih 182 uzmem od cure M kao da vozim igračku.

zanima te u tom slučaju neki trekking ? do koliko para ?
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2021., 12:39   #42426
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Da kupujem nešto za grad to bi sigurno bio Kona Dew Plus.
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2021., 12:47   #42427
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 563
Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
Da kupujem nešto za grad to bi sigurno bio Kona Dew Plus.
Ovo dobro izgleda, samo bih da je volan malo viši da se sjedi ko na skuteru

Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Fino za znati veličina je M ? ja bi ga uzeo možda za buraza da smršavi krme
ali on je 185 i mislim da je na 100-110kg. bojim se da bi ga slomio haha.
tj. evo imam ti 3 potencijalna kupca ali kod svih je problem visina
ja kad sa svojih 182 uzmem od cure M kao da vozim igračku.

zanima te u tom slučaju neki trekking ? do koliko para ?
Veličina je M, da, meni je sa 174 čak malo prevelik, a kvalitetno mi izgleda rama, teško da će ga slomit.
Javi se ak želiš pogledat bajs.
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2021., 13:18   #42428
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,256
Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
Da kupujem nešto za grad to bi sigurno bio Kona Dew Plus.
i napomenuti da u ciklo sportu uvijek budu kone jefitinije svida mi se bajk iako cim vidim da nema suspenziju ni ne razmisljam o njemu vise, al ova kona mi se bas svida.

Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
Veličina je M, da, meni je sa 174 čak malo prevelik, a kvalitetno mi izgleda rama, teško da će ga slomit.
Javi se ak želiš pogledat bajs.
budem bas pitao buraza pa se javim povratno.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2021., 13:37   #42429
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 563
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
i napomenuti da u ciklo sportu uvijek budu kone jefitinije svida mi se bajk iako cim vidim da nema suspenziju ni ne razmisljam o njemu vise, al ova kona mi se bas svida.

budem bas pitao buraza pa se javim povratno.
Može.

Ma ne bi uzimo bez suspenzije sigurno, al taj stil neki mi se sviđa, a i kažem, malo da je bar viši governal.
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2021., 13:45   #42430
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Konu Dew Plus sam si ja htio uzeti nakon sto je krcnuo moj stari c`dale, i ode mi zadnja ispred nosa, pa kazu trebala je doci posiljka sredinom lipnja, ali kao dolazi sredinom srpnja. Ja povarim ramu i cekam da vidim kaj bude (i uopce nisam optimistican ). Pukne rama ponovno, pricam bas s gazdom i kaze on dolazi krajem kolovoza. Aha.

Fino isprobam Konu Rove kad sam vec tamo, snimim Konu Blast, i tako isprobam jos pokoji meni intersantan biciklic...i na kraju kupim Trek X-Caliber 7 za po gradu i obiteljskim voznjama sa zenom i malom.

Zanimljivo kako je Dew Plus poskupio za iducu sezonu, za samo soma kuna, sto je cca 20%

Kona Rove je jako fora biciklic, za do posla mozda i najbolji a ide dobro i po cesti i po makadamima, skoro sam si uzeo onu malo bolje opremljenu i s blatobranima i odlicnim mehanickim kocnicama...malo je falilo https://ciklo-centar.hr/artikl/kona-...ial-edition-eu

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 28.07.2021. u 13:58.
Nik je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.07.2021., 13:50   #42431
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
i napomenuti da u ciklo sportu uvijek budu kone jefitinije svida mi se bajk iako cim vidim da nema suspenziju ni ne razmisljam o njemu vise, al ova kona mi se bas svida.



budem bas pitao buraza pa se javim povratno.
Na linku kojeg si stavio cijena je 50kn viša i to je 2021 model. (koji je identičan, razlika 2022 modela je samo u bojama).

S obzirom kakvo je stanje, tj nestanje jer bicikala nema, ne treba gledati u +- 100kn nego kupiti tamo gdje je, ako je, prije dobavljivo.
Ovaj Dew Plus je, osim što fantastično izgleda, stvarno dobro opremljen bicikl.
Obični Dew (Altus, 2x8, nema nogar) je dosta jeftiniji i ako bi se uspjelo nabaviti model 2021 za 3700kn, to je no brainer.
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2021., 17:36   #42432
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Ček, za 350€ si ubo cestovanjaka sa ultegrom? Đeez, mora biti neki catch inače je deal stoljeća

Ja sam za uvod u cestovni svijet uzeo onaj Triban u Dechatlonu za 4000kn, i mislim kako sam super prošao
Nisam u roadie svijetu i zapravo nisam siguran što sam kupio, ali sam siguran da je (pra)stari model.

Pretpostavljam da je R1000, ima nekakav natpis "CAD3" na rami, pa pretpostavljam da je to CAAD3 logo. Handmade in USA, alu okvir. Varovi su nevidljivi. Flip-flop boja zeleno-plavo-ljubičasto. Karbonska vilja. Bajk je izuzetno lagan.

A ja samo htio probati kak to ide po asfaltu i malo za trenažer po kući.

Podmazao lanac, kupio nove pakne i bajk je bio spreman.

Evo jedan prihvatljivi video s obzirom na godište bajka
https://www.youtube.com/watch?v=mU9CcYb1D5E

Ima li kakve značajne razlike u geometriji, veličini kotača i sličnih gluposti kod cestovnjaka u tih zadnjih 20 godina?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2021., 19:06   #42433
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,256
Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
Na linku kojeg si stavio cijena je 50kn viša i to je 2021 model. (koji je identičan, razlika 2022 modela je samo u bojama).

S obzirom kakvo je stanje, tj nestanje jer bicikala nema, ne treba gledati u +- 100kn nego kupiti tamo gdje je, ako je, prije dobavljivo.
Ovaj Dew Plus je, osim što fantastično izgleda, stvarno dobro opremljen bicikl.
Obični Dew (Altus, 2x8, nema nogar) je dosta jeftiniji i ako bi se uspjelo nabaviti model 2021 za 3700kn, to je no brainer.
vidis nisam vidio da je 2021.moj bed al svejedno sa. primjetio da u ciklo sportu nerijetko budu na popustu u odnosuna ciklo centar, a ciklo centar nasrpam ciklo sporta ima popust ma sve bicikle 5% ako si uclanjen u sindikat biciklista. na neku vecu cifru ni tih 5% nije za bacit eventualno uzmes neki bidoncek, cak i nosac za tu razliku.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2021., 20:54   #42434
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Nova pila (naopako) za do posla i obiteljske voznje sa zenom i malom.
Oliti drugi bajk u garazi. Uzivo boja je mrak, i bolja nago na slici.

To kako sam dobio ofrlje sklopljen bajke je kriminal, to nije bilo za voziti niti za slusati kakve je zvukove ispustao.
Tek kasnije sam to skuzio, posto sam ga u stan dovezao na krovu auta. A onda je vec bilo kasno i mrak.



Pogonski dio sve Deore 1x10, zracna Judy rahiticarka sprijeda, pocetna hidraulika MT200, Bontrager sve ostalo, i dozivotna gara na okvir.

Danas nakon posla bajk je isao na stalak i podesavanje kakvo i prilici novom biciklu. I vjerujte mi bilo je tu dosta posla, vrijeme je samo proletjelo.
Zamijenjeni glasno sustece-zvonko Shimano uteg plehove od RT-76 rotora sa XT 180mm komada 2, i to je sad odmah drugi bajk, tih i jace koci.
Stavljen novi sic Selle Italia X-Land, i gripove ESI Extra Chunky.

Sad je to neka sasvim druga prica, ono kako sam ga dobio iz ducana je bila katastrofa.
Deore M615 bremze cekaju u pricuvi, nije mi se dalo s njima gnjaviit. Imam i par vrhunskih pedala, ali mi sad pasu ove plasticne zbog tena za trcanje u kojima ljeti hodam, pa ce u dogledno vrijeme i postene pedale na bic.
Uglavnom to bi bilo to od ovog bicikla.
Slijedi nabijanje kilometraze, i kad se malo razradi jedno Sljeme da vidim kako dise u prirodnom okruzenju.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2021., 22:20   #42435
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Nek te dugo služi i da doživotno mijenjaš okvir u garanciji
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2021., 22:36   #42436
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Taj bajk ima čingčang opremu. Moraš biti svjestan da ako ga kupiš, pogotovo rabljenog i ako imaš >70kg, brzo može doći do kvrckanja pedala, bottom bracketa ili čak naba.

Znam da je situacija s kupovanjem novog bajka u odgovarajućoj veličini nemoguća misija, ali po meni, ovdje bacaš 170€, ili koliko već misliš platiti, u vjetar. Bolje u startu malo bolji bajk pa si duže vremena miran i neće ti biti mrsko drobiti pedale.

Ak si u Berlinu, pogledaj nudi li se nešto na mtb-news.de tržnjaku. Nisam dugo vremena pratio, pa ne znam kak se odrazila korona na cijene, ali si tam mogao za malu cifru dobiti dobar bajk, samo je pitanje što si tražio. Primjerice, upecao sam svog cdale cestovnjaka s full ultegrom, rabljenog naravno ali sve pic pic, za 350€. A kad pogledam da se pola te cijene traži za taj bajk sa linka, teško mi se pomiriti s tim.
Puno ti hvala. Mislite li da je onaj iz dechatlona single speed sto bolji?
Druga opcija mi je polovni treking provjerenih proizvodaca
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2021., 22:47   #42437
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Nek te dugo služi i da doživotno mijenjaš okvir u garanciji
Znas da racunam na to
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 00:11   #42438
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,256
Nik fina pila, boja je bomba. kad češ ić na sljeme ako si za zovi. cura mi je rekla da će bajkom na sljeme samnom samo u snovima. i to mi je zapravo to od "društva" za sljeme. 😂 a i moram poderat SX u garanciji da ubacim neki GX umjesto njega. 😬
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 05:43   #42439
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Nik, neka te služi dobro. Boja je super a i bike je općenito dobar za svoj cjenovni rang.

Moram se i ja pohvaliti novom pilom

Uzeo zadnji izložbeni primjerak iz Decathlona.



Bike je brutala, geometrija je odlična za penjanje, 68° ht je super za spuštanje, jednostavno su pogodili.

Kada sam ga složio sa Eggbeatericama i 2x nosača bidona vaga je pokazala 10.6 kg. Za 12000 kn točno koliko me izašao nema ni blizu ništa za xc da daje ovako dobru opremu. Kompletna GX grupa, Level T kočnice, Mavic Crossmax 25mm kotači sa ratchetom, Reba RL, karbonska šipka sica...

Već sam odradio 3 utrke s njim i mogu samo reći da je bomba.

btw prodajem svoj stari Cube pa ako nekoga zanima

https://www.njuskalo.hr/mtb-bicikli/...oglas-35028031

Servisiran kompletno taman prije nego sam kupio rockrider-a i nisam ga od tada ni pipnuo. Novi lanac, novi pogonski ležaj, veliki servis vilice, svježe tubeless mlijeko, gume skoro kao nove, opran, odmašćen, poštelan... stanje, sjedi i vozi

Zadnje izmijenjeno od: SaleFFS. 29.07.2021. u 05:49.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 08:57   #42440
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
@Sale - čestitke, bomba bajk

Da, nije neki razvikani brend - ali dobiješ najviše bicikla za najmanje para. Zapne i meni za oko uvijek kada se tamo smucam

Kada sam uzimao ovaj cestovi RC120 disk, razvikana konkurencija je sa sličnom opremom imala početne cijene od 1000€, a ovaj ide za 3800kn

A meni od sinčića na Rockrideru ST 900 je je počao zadnji kotač pjevat i zujat. Skinuo sam ga i podmazao osovinu od QR, ali doslovno zadnji kotač kad se brže vrti zuji i cvili

Što bih još trebao podmazat?
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 08:58   #42441
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Nik fina pila, boja je bomba. kad češ ić na sljeme ako si za zovi. cura mi je rekla da će bajkom na sljeme samnom samo u snovima. i to mi je zapravo to od "društva" za sljeme. 😂 a i moram poderat SX u garanciji da ubacim neki GX umjesto njega. 😬
Evo idem danas nakon posla i to na divlji istok, prema Gorscici, samo ne znam jesi li spreman nositi bajk uzbrdo . Ekipa je u utorak iskopala i spojila jednu vrhunsku stazu sa jednog divljeg vrha, treba krstit trail

Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Moram se i ja pohvaliti novom pilom

Uzeo zadnji izložbeni primjerak iz Decathlona.
Bome Sale pila i po, a i boja je upecatljiva
Koju garanciju daje Decathlon na karbon?
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 09:06   #42442
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
@Sam Fischer, thx. Što se tiče kotača, možda kočnice ili ležajevi u glavčini. Nema što drugo biti.

@Nik, 5 godina je na ramu. Dovoljno s obzirom da cu cjerojatno u tih 5 godina ga sigurno zamijeniti novim.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 09:32   #42443
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,256
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Evo idem danas nakon posla i to na divlji istok, prema Gorscici, samo ne znam jesi li spreman nositi bajk uzbrdo . Ekipa je u utorak iskopala i spojila jednu vrhunsku stazu sa jednog divljeg vrha, treba krstit trail
ma da definitivno sam za međutim trenutno sam na g.o. i na moru vraćam se 16.08. u Zagreb i onda sam definitivno za akciju. odradio sam prošli tjedan servis na bajku tako da je spreman kad se vratim.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 09:48   #42444
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Tada sam ja na GOu, ali ajde kad se vratim provedem te malo po biciklistickim stazama po istoku koje je ekipa iskopala, malo su zivahnije, i bilo bi dobro da imas fulku
Malo sam preskrolao topic da vidim koji bajk imas, budemo videli kako ces se snaci.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 10:27   #42445
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Moram se i ja pohvaliti novom pilom

čini mi se da su ti ručice kočnica postavljene previše prema dole, jedino objašnjenje je da imaš jako dugačke prste ako voziš xc utrke, tko sam ja da ti solim pamet, ali nisam dugo vidio ovako zašarafljene kočnice, osim ako kut kamere vara. na pravom spustu kad guzica ide iza sica, to zna biti dosta veselo
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 10:35   #42446
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,256
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Tada sam ja na GOu, ali ajde kad se vratim provedem te malo po biciklistickim stazama po istoku koje je ekipa iskopala, malo su zivahnije, i bilo bi dobro da imas fulku
Malo sam preskrolao topic da vidim koji bajk imas, budemo videli kako ces se snaci.
E da sam pisao prije 7+ god tad sam imao ovog ljepotana nažalost
neslavno su mi ga ukrali nikad nije pronađen i tad sam rasprodao svu opremu
alat i rekao nikad više. I eto ove godine me okinulo htio sam zapravo
Konu Mahunu međutim predugo bi se čekala više nego šta se meni dalo
pa sam uzeo Ghosta sa SX-om čisto da vidiš listu komponenti, i sad nanovo opet pribavljam alat, ali tamo sljedeće godine planiram uzet auto nosače i neki enduro.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 11:01   #42447
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
čini mi se da su ti ručice kočnica postavljene previše prema dole, jedino objašnjenje je da imaš jako dugačke prste ako voziš xc utrke, tko sam ja da ti solim pamet, ali nisam dugo vidio ovako zašarafljene kočnice, osim ako kut kamere vara. na pravom spustu kad guzica ide iza sica, to zna biti dosta veselo
To je slikano nakon što je došao iz dućana Podesio sam ja to po svojim preferencama odmah
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 11:26   #42448
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
E da sam pisao prije 7+ god tad sam imao ovog ljepotana nažalost
neslavno su mi ga ukrali nikad nije pronađen i tad sam rasprodao svu opremu
alat i rekao nikad više. I eto ove godine me okinulo htio sam zapravo
Konu Mahunu međutim predugo bi se čekala više nego šta se meni dalo
pa sam uzeo Ghosta sa SX-om čisto da vidiš listu komponenti, i sad nanovo opet pribavljam alat, ali tamo sljedeće godine planiram uzet auto nosače i neki enduro.
Ma s tim Gloryem, IMHO, nemas kaj raditi po Sljemenu osim umoriti se.
A s Ghostom se naravno mozes voziti po Sljemenu, samo je pitanje kako i koliko dugo, na kraju se sve svede da je do vozaca
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 11:28   #42449
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Citiraj:
Autor Chandler Pregled postova
Bizmark, Pisarovinska.
Meni je lik bas ok, rjeseno sve po dogovoru, nije skup.
Hvala, bio sam tamo i popravio mi je sve što je trebalo. Nije ni skupo
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 11:57   #42450
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,256
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Ma s tim Gloryem, IMHO, nemas kaj raditi po Sljemenu osim umoriti se.
A s Ghostom se naravno mozes voziti po Sljemenu, samo je pitanje kako i koliko dugo, na kraju se sve svede da je do vozaca
Tad sam bio mlađi i luđi pa se moglo ići posvuda. lako za sljeme
sad sa ovim mindsetom nebi više uzeo DH bike, tj bi al da živim
u atraktivnijoj državi. za sadašnje potrebe hardtail će poslužiti,
a dogodine ćemo vidjeti.
devaa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na