Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.05.2011., 13:16   #3781
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
ma steraj ga u rodno mjesto balavo! nemoze ti apsolutno nista! jos ti njega tuzi za prijetnje! o kojoj se svoti novaca radilo? sta si mu uopce isao vracat pola para?mozda ju je overclockao i krepala je!
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2011., 13:18   #3782
chumaman
Premium
 
chumaman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: na brdu daleko
Postovi: 99
Ne znaš ko je tu luđi,on sa tim cendranjem ili ti koji si mu vratio pola novaca,ali ko zna šta je ovaj u međuvremenu radio s grafom?
chumaman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.05.2011., 13:24   #3783
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ti si mu stvarno vratio pola novaca?
Nisi trebao bit tako naivan...

Edit:
Pretekli me :/
  Reply With Quote
Staro 07.05.2011., 13:25   #3784
CsH_58
Premium
Moj komp
 
CsH_58's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dublin
Postovi: 178
Radi se o svoti od 1000 kn, znači ja sam mu 500 kn uplatio natrag jer sam htio bit fer, što mislim da i jesam. Kaže da mu je stari informatičar i da će on to poslat u pećnicu, sad javlja da je GPU (koja je btw kupljena tu na forumu), već bila popravljana, što meni nije bilo rečeno kada sam je tu kupovao, pa tako ni ja njemu to nisam mogao reć jer nisam znao.. Rekao sam mu da je mogao vratiti karticu odmah i nebi bilo problema, a ne sad kad je pokušao popraviti i nije uspio, da mu opet vratim sve novce...
Zanima me samo dali postoji koji legalan način da me tuži ili nešto slično, mada mislim da ne..
__________________
All I'm gonna do is just go on, and do what I feel..
Jimi Hendrix
CsH_58 je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2011., 13:53   #3785
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
mda, nakon 3 tjedna je mogla biti već 100 puta u rerni ,pa nakon što je skužio da neide ,pokušava prijetnjama vratiti lovu...

kako kolega reče ,pošalji ga u rodno mjesto (osim ako si mu dao neki duži rok "osobne garancije")
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2011., 14:17   #3786
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
Citiraj:
Autor CsH_58 Pregled postova
Bok,
priča ide ovako..

Prodao sam GPU dečku preko oglasnika (ne ovog preko foruma), dečko dobio karticu koja je meni radila i nakon dva dana kaže da mu ne radi. Reko OK, ako ne radi, vrati karticu, ja ću ti uplatit novac i sve ok. ALI kaže on pošto je GPU neispravna, da bi je on zadržao i pokušao popraviti, ali da mu uplatim pola svote.
Opet ja reko OK i uplatio dečku..
I sad nakon tri tjedna, šalje mailove, kako ćemo se vidjet na sudu jer se kartica polovna, bez garancije, kupljena bez računa, preko oglasnika neda popravit i traži da mu vratim i ostale novce...
Vaše mišljenje molim... hvala...
hm nema tu sta, on je reka da ce probat popravit, to sta nije uspija je njegov problem, ti si mu izasa u susret, njegov problem sta nije tija odma sve pare nazad...

lol da na sudu

edit: tek sad vidija ostale komentare, kad sam maloprije stisnija reply nije bilo ni jednog :S
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2011., 15:47   #3787
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Za koliko si mu je prodao? Koliko je stara i ima li garanciju?
IMO može ti staviti soli na rep a ne dati te na sud. Mada si trebao mu odmah uplatiti svu lovu i tražiti grafu nazad.
EDIT: prije minute nije niti meni bio nijedan post koji odgovara na CsH-ov problem
EDIT2: prodao si mu repariranu grafu, neznam... i ako je kupljena još ovdje na forumu... više podataka tj. tko ti ju je prodao
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de

Zadnje izmijenjeno od: PointDexter. 07.05.2011. u 15:53.
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2011., 16:44   #3788
CsH_58
Premium
Moj komp
 
CsH_58's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dublin
Postovi: 178
Kupio sam je od clana C.J.B. , kod mene je radila normalno, testirao sam je.. Tako da je s te strane sve ok, osim ako je on znao da je reparirana a nije naglasio, to je vec druga prica..
Nisam znao da je reparirana, jer da jesam, nebi je ni uzimao.
Ali kad je decko vidio da je neispravna, ponudio sam mu refund, on je odbio i mislim da je to kraj price..
__________________
All I'm gonna do is just go on, and do what I feel..
Jimi Hendrix
CsH_58 je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2011., 17:11   #3789
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
I ti nemaš ništa za reći na to što ti je član foruma prodao reparian hardver? U najmanju ruku zato jer ti je stvario neugodnu situaciju,a da nepričam da te je to poprilično koštalo.
Trk na tržnicu i postaj na "nepoštene trgovce" da se to raščisit
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2011., 17:22   #3790
CsH_58
Premium
Moj komp
 
CsH_58's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dublin
Postovi: 178
To je bilo pred 3-4 mjesec i neznam koliko ima smisla.. Mislim da ni clan nije znao da je neispravna posto ju je on takodjer kupio na forumu.. Nadam se da ce se tu javiti da ga ne crnimo "bez razloga"... Uglavnom situaciju sa grafom sam rijesio sa ocem od decka koji je ocigledno razumniji nego njegov sin..
__________________
All I'm gonna do is just go on, and do what I feel..
Jimi Hendrix
CsH_58 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.05.2011., 17:26   #3791
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
IMHO ,nebi niti trebao voditi dalje razgovore ,imao je šansu za vratit kompletnu lovu i nije htio... prošla baba s kolačima ,ne!pogotovo nakon 3 tjedna.
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2011., 18:07   #3792
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
kako dokazati da je graficka popravljana? mislim, cista kupceva greska, niti prodavaca, niti prvotnog prodavaca.

situacija: graficka dode vlasniku, graficka ne radi. nema "joj kme, moj ce ju tata zapeci u pecnici, a ja staviti 500 kunica u dzep", i onda kada ne radi - daj sve pare nazad ili cu te na sud.

tko je i kako popravljao graficku karticu? tata? aloha, mi pricamo o covjeku koji ima minimalno 35 godina (ako cemo uzeti u obzir da kupac od 15 godina ima 1000 kuna), i mozes si misliti kako je to - tata popravljao. svatko iole odrasliji se nebi zajebavao nego bi poslao graficku nazad, dobio bi pare nazad, i mirna bosna. a ovako stvarno ispada ko' da je kupac htio i graficku i 500 kuna manje.............


i da, nebi se nimalo niti cudio da je graficka skurena OCom, ili ko' zna kakvih napajanjem, ili ko' zna kakvih rukovanjem. iznenadili bi se koliko je sve muskih sposobno za sve OC/popravak, a ne zna odvrnuti i spojiti bocu za plin. bez uvrede ikome, ali sud? jedino pod uvjetom da je snimao svaki trenutak sa karticom od trenutka kada je dosla do njega pa dok nije skuzio da ju je netko vec przio. inace je sve rijec protiv rijeci, a posto si ti ponudio cijeli iznos - jedino mi logicno da je kupac htio staviti 500 kuna u dzep. sada kada nije uspjelo bi 500 kuna ipak nazad, e pa zajebi.


EDIT.
koja je u igri od ove dvije za 1000 kuna, GTX 275 ili HD4870 X2? cisto informativno?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2011., 19:13   #3793
CsH_58
Premium
Moj komp
 
CsH_58's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dublin
Postovi: 178
To je klinac malo zabrijao i to je to.. Starom sam napisao mail i sad je sve ok. Samo sto sam ja potrosio dosta zivaca i vremena, nakraju i popusio 500 kn, al ajde.. Svaka skola se placa, a i ja sam takav da mi nije cilj nikog zaj***t..
Btw radi se o HD4870x2..
__________________
All I'm gonna do is just go on, and do what I feel..
Jimi Hendrix
CsH_58 je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2011., 21:14   #3794
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,759
to je ovaj mudrac?
LINK
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 00:10   #3795
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor CsH_58 Pregled postova
Btw radi se o HD4870x2..
Možda se o tome uopće ne radi, ali ako je nestručno skidao Accelera sa nje vrlo vjerojatno ju je sam skršio.

Ali jbga, grafičke kartice svaki dan crkavaju same od sebe, nije ni to ništa čudno i treba toga bit svjestan kad se kupuje preko oglasnika (a i kad se prodaje ).
  Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 00:43   #3796
CsH_58
Premium
Moj komp
 
CsH_58's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dublin
Postovi: 178
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
to je ovaj mudrac?
LINK
Nevjerovatno ali je.. Kad si ga prije nasao.. ?
__________________
All I'm gonna do is just go on, and do what I feel..
Jimi Hendrix
CsH_58 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 12:08   #3797
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
A ovo, kaže tip da mu je radila i da ju je prodo nekom tipu i njemu nije radila.

"Meni je uredno sljakala kartica na mom kompu jucer do 12 sati znaci vrtio sam sve na full hdu na 24" monitoru sa svime na maksu znaci bila je pod optrecenjem i uredno je radila"

http://www.bug.hr/forum/topic/slagan...=asc&view=flat

Taj mali samo kupuje i prodaje svašta.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 12:42   #3798
CsH_58
Premium
Moj komp
 
CsH_58's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dublin
Postovi: 178
E da sam ovo prije vidio nebi on vidio mojih 500 kn..
__________________
All I'm gonna do is just go on, and do what I feel..
Jimi Hendrix
CsH_58 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 13:33   #3799
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Sad znas sta ti je ciniti, odes na bug forum i popljujes ga gdje god stignes, jer mali ocito sere naveliko
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 17:08   #3800
CsH_58
Premium
Moj komp
 
CsH_58's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dublin
Postovi: 178
Ja sam tek sad skonto.. On mi je pred dva tjedna rekao da mu ne radi i da mu uplatim novce, a ovaj post je od 3.5. gdje mu grafa radi.. ?! I onda kad je crkla trecoj osobi opet mi se javlja... Wtf?!

"nije radila i cekao sam kesh od starog i onda je proradila pa sam
mislio prodat i cekat da mi stari da kesh ali je prestala radit isto
ko prije pa je bila neispravna I DA radila je pa je umrla pa proradila
i umrla i sad je mrtva permanetely"
__________________
All I'm gonna do is just go on, and do what I feel..
Jimi Hendrix

Zadnje izmijenjeno od: CsH_58. 08.05.2011. u 17:22.
CsH_58 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 17:46   #3801
mislavgray
Registered User
Moj komp
 
mislavgray's Avatar
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 41
Citiraj:
Autor CsH_58 Pregled postova
Ja sam tek sad skonto.. On mi je pred dva tjedna rekao da mu ne radi i da mu uplatim novce, a ovaj post je od 3.5. gdje mu grafa radi.. ?! I onda kad je crkla trecoj osobi opet mi se javlja... Wtf?!

"nije radila i cekao sam kesh od starog i onda je proradila pa sam
mislio prodat i cekat da mi stari da kesh ali je prestala radit isto
ko prije pa je bila neispravna I DA radila je pa je umrla pa proradila
i umrla i sad je mrtva permanetely"
necu se uopce prepirat imas u mailu sve sam ti objasnio prodao si mi graficku s kojom vise nemogu ni tetris igrat
mislavgray je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 17:49   #3802
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,735
Citiraj:
Autor mislavgray Pregled postova
necu se uopce prepirat imas u mailu sve sam ti objasnio prodao si mi graficku s kojom vise nemogu ni tetris igrat
Ajde ti lijepo objasni kako je tocno teklo sve to, jer po ovome sto je napisano tu i na bug forumu moze se zakljuciti jedino da si ti njega zavaljao za 500kn.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 17:50   #3803
CsH_58
Premium
Moj komp
 
CsH_58's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dublin
Postovi: 178
Sta ti nisam prodao ovu karticu?

"2. problem Prodao sam jucer graficku karticu 4870x2 2gb ddr5 sa arctic aftermarket kulerom znaci bolji kuler za tu karticu i bolje hladi. Meni je uredno sljakala kartica na mom kompu jucer do 12 sati znaci vrtio sam sve na full hdu na 24" monitoru sa svime na maksu znaci bila je pod optrecenjem i uredno je radila. u 12 sati zvadim ja nju jer sam nasao kupca i nadem se s kupcem predam mu graficku i sve ok. zove on mene da grafa ne funkcionira da baca blue screen kad se optereti, da nekad nece proc windowse, kao da ne radi, kaze s nekim driverima radi al rusi se pri opterecenju i sad di je sad problem nastao :S meni je sve sljakalo u mojoj konfiguraciji. Molim pomoc hitno, unaprijed hvala."
__________________
All I'm gonna do is just go on, and do what I feel..
Jimi Hendrix
CsH_58 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 17:51   #3804
mislavgray
Registered User
Moj komp
 
mislavgray's Avatar
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 41
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Ajde ti lijepo objasni kako je tocno teklo sve to, jer po ovome sto je napisano tu i na bug forumu moze se zakljuciti jedino da si ti njega zavaljao za 500kn.
necu se uopce upustat u takve gluposti ja sam mu rekao AKO misli da sam ga zavaljo nema frke daj mi broj racuna da ti uplatim 500 kuna nazad cak ti ju saljem da provjeris da kartica ne funkcionira.

Citiraj:
Autor CsH_58 Pregled postova
Sta ti nisam prodao ovu karticu?

"2. problem Prodao sam jucer graficku karticu 4870x2 2gb ddr5 sa arctic aftermarket kulerom znaci bolji kuler za tu karticu i bolje hladi. Meni je uredno sljakala kartica na mom kompu jucer do 12 sati znaci vrtio sam sve na full hdu na 24" monitoru sa svime na maksu znaci bila je pod optrecenjem i uredno je radila. u 12 sati zvadim ja nju jer sam nasao kupca i nadem se s kupcem predam mu graficku i sve ok. zove on mene da grafa ne funkcionira da baca blue screen kad se optereti, da nekad nece proc windowse, kao da ne radi, kaze s nekim driverima radi al rusi se pri opterecenju i sad di je sad problem nastao :S meni je sve sljakalo u mojoj konfiguraciji. Molim pomoc hitno, unaprijed hvala."
ne nisi imam 4870x2 dvije takve samo sam na prijasnju stavio arctic i stavio je u tvoju kutiju i prodao a TVOJU sam prodao frendu kojem je krepala

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 08.05.2011. u 20:31.
mislavgray je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 18:13   #3805
CsH_58
Premium
Moj komp
 
CsH_58's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dublin
Postovi: 178
Sta je ovo skrivena kamera?
__________________
All I'm gonna do is just go on, and do what I feel..
Jimi Hendrix
CsH_58 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 18:16   #3806
mislavgray
Registered User
Moj komp
 
mislavgray's Avatar
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 41
Citiraj:
Autor CsH_58 Pregled postova
Sta je ovo skrivena kamera?
mislavgray je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2011., 19:00   #3807
C.J.B.
Premium
Moj komp
 
C.J.B.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
Vidim da me se poteze ovdje u negativnom svijetlu. Samo cu napomenut da sam i ja karticu kupio preko ovog foruma i kod mene je bila nekih mjesec dana. Kartica je radila uredno i bez ikakvih problema.
Razlog sto sam ju prodavao je cinjenica da accelero extreme koji je bio gore montiran ne radi kako treba kad je kartica pozicionirana vertikalno. Posto sam nabavio silverstone raven upravo to je bio problem i razlog prodaje.
Toliko od mene.
__________________


C.J.B. je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2011., 13:14   #3808
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Ma balavcu mislavgray bananko i riješeno. šatro već imao jednu 4870x2 pa kupio još jednu koju je prodao frendu... Daj molim te

Nego, nešto sasvim drugo.
Jutros na stranici Svijeta medija pikiram tintu HP 300XL black po cijeni od 179kn. Nazovem i provjerim dostupnost, dođem po nju, kad ono... Cijena 189kn. Počinje priča kako je na webu drugačija cijena, ali ajde, prodat će mi je za 179kn, pa nek pričekam 15min da prebaci sa skladišta na web shop, pa ovo, pa ono... Kad je skužio da mi se ne žuri, pitao me jel može bez računa pa da će on to kasnije riješiti, ja reko može i aj bok.
Vjerojatno sam trebao inzistirati na računu i pretpostavljam da je sr** kvake, ali svojih 10kn sam dobio pa nije neki bed.
Ne mogu vjerovati kako neki dućani posluju, strašno...
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2011., 17:36   #3809
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,484
jesi napisao u oglasu da nema garanciju?
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2011., 17:47   #3810
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
@CsH_58

Sve mi se čini da si mu uvalio ovu grafičku?
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na