Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.08.2010., 10:03   #331
Nohabla
Premium
Moj komp
 
Nohabla's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 43
Evo intervju Mirka indexu:
http://5z8.info/snufffilms_pqi

Kaze da mu je ipak pukla kost ispod oka... Kako mu je nateklo lice nakon onog udarca od Barrya to sam odmah pomislio...
__________________


--- NEMAM SNAGE DA SE ZIVCIRAM ---
--- SAMO DJELUJEM ---

Nohabla je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2010., 21:51   #332
The Fury
Premium
Moj komp
 
The Fury's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 178
Mirko ulazi u mec sa najkracim pripremama u svojoj karijeri. Iako je protivnik stvarno respektabilan "CroCopu" takvi protivnici odgovaraju tj.dok je bio u naponu snage rjesavao je takve mrcine u roku 1-2 min. Sada kada je stariji i bez refleksa i brzine kao prije.. vidjet cemo! WAR MIRKO!
The Fury je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.08.2010., 23:01   #333
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,517
Citiraj:
Autor The Fury Pregled postova
Mirko ulazi u mec sa najkracim pripremama u svojoj karijeri. Iako je protivnik stvarno respektabilan "CroCopu" takvi protivnici odgovaraju tj.dok je bio u naponu snage rjesavao je takve mrcine u roku 1-2 min. Sada kada je stariji i bez refleksa i brzine kao prije.. vidjet cemo! WAR MIRKO!
Kaj je rjesio tako Fedora ili Minotaura? Nije, ali bar je izdrzao dosta sa njima.
Mirku jedino ce odgovarati ako ce Mir forsirati stajanje i tabanje, ali ako odvede borbu dolje problema ko u prici.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 00:18   #334
Robi88
Registered User
Moj komp
 
Robi88's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Ma razbit će ga Mirko 100%, a glasine govore da i naš drugi borac vraća se u oktagon, Goran Reljić na UFC 122 priredbi.
Robi88 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 10:15   #335
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
UFC 121 - Brock Lesnar vs Cain Velasquez
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 13:34   #336
morozinho
aka orozinho
 
morozinho's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: SB/ZG
Postovi: 264
bit ce cupavo ovo sa Mirom. Samo da Mirko udje sa samopouzdanjem u mec i ja se ne bojim za njega

A sto se tice Lesnara on je za mene slucajni prolaznik u UFC jer takvi ljudi ne mogu dugo ostati na vrhu, on nije jedan Fedor ili Minotaur njega Velasquez gazi bez jebemti.
__________________
L E G A L I Z I R A J M O P I R A T S T V O ! ! !
morozinho je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 13:42   #337
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,517
Citiraj:
Autor morozinho Pregled postova
bit ce cupavo ovo sa Mirom. Samo da Mirko udje sa samopouzdanjem u mec i ja se ne bojim za njega

A sto se tice Lesnara on je za mene slucajni prolaznik u UFC jer takvi ljudi ne mogu dugo ostati na vrhu, on nije jedan Fedor ili Minotaur njega Velasquez gazi bez jebemti.
Covjek poput Lesnara, zbog njegovih dimenzija i fizickih predispozicija, je daleko od slucajnog prolaznika. Covjek ima hrvacku proslost i u na sveucilistu je bio vrhunski u tome, sad je jos stekao i dosta solidno znanje all round, i iako osobno zbog njegovih ispada i karaktera nisam mu fan kao ni mnogi koji mu zvizde nakon borbi jer se kretenski ponasa, mora se priznati da je prvak sa pokricem. Samo je tuzno da je nakon samo 2 borbe u UFC i ucinka 1 - 1 dobio sansu za naslov gdje je cisto razbio Randya, to mu je jedina 'mrlja', instant prvak = tipicno americanski.
Protiv Caina sigurno bude odlicna borba, ali mislim da Cain nema dovoljno 'kapitala' da ga sredi, iako se takodjer radi o odlicnom borcu koji ce tek ostaviti traga u MMA.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 13:44   #338
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Citiraj:
Autor morozinho Pregled postova
bit ce cupavo ovo sa Mirom. Samo da Mirko udje sa samopouzdanjem u mec i ja se ne bojim za njega

A sto se tice Lesnara on je za mene slucajni prolaznik u UFC jer takvi ljudi ne mogu dugo ostati na vrhu, on nije jedan Fedor ili Minotaur njega Velasquez gazi bez jebemti.
Ako bude onakav kao sa Barrycom onda nema straha, nikad mi nije izgledao jači nego u toj borbi

...dobro ajde, i u onoj protiv fedora je bio "žila"
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 13:57   #339
Nohabla
Premium
Moj komp
 
Nohabla's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 43
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Covjek poput Lesnara, zbog njegovih dimenzija i fizickih predispozicija, je daleko od slucajnog prolaznika. Covjek ima hrvacku proslost i u na sveucilistu je bio vrhunski u tome, sad je jos stekao i dosta solidno znanje all round, i iako osobno zbog njegovih ispada i karaktera nisam mu fan kao ni mnogi koji mu zvizde nakon borbi jer se kretenski ponasa, mora se priznati da je prvak sa pokricem. Samo je tuzno da je nakon samo 2 borbe u UFC i ucinka 1 - 1 dobio sansu za naslov gdje je cisto razbio Randya, to mu je jedina 'mrlja', instant prvak = tipicno americanski.
Protiv Caina sigurno bude odlicna borba, ali mislim da Cain nema dovoljno 'kapitala' da ga sredi, iako se takodjer radi o odlicnom borcu koji ce tek ostaviti traga u MMA.
Slazem se skoro u svemu sa Routerom. Lesnar nije slucajni prolaznik, dobar je hrvac ali mu fali jos dosta znanja u stojci (trazio je Barrya da mu pomogne...).
Inace, covjek se potpuno promijenio otkad je zamalo popu*io od one bolesti, mentalno definitivno nije isti kao prije.
Tipujem da "Brown Pride" gubi od Lesnara...
__________________


--- NEMAM SNAGE DA SE ZIVCIRAM ---
--- SAMO DJELUJEM ---

Nohabla je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 13:59   #340
morozinho
aka orozinho
 
morozinho's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: SB/ZG
Postovi: 264
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Covjek poput Lesnara, zbog njegovih dimenzija i fizickih predispozicija, je daleko od slucajnog prolaznika. Covjek ima hrvacku proslost i u na sveucilistu je bio vrhunski u tome, sad je jos stekao i dosta solidno znanje all round, i iako osobno zbog njegovih ispada i karaktera nisam mu fan kao ni mnogi koji mu zvizde nakon borbi jer se kretenski ponasa, mora se priznati da je prvak sa pokricem. Samo je tuzno da je nakon samo 2 borbe u UFC i ucinka 1 - 1 dobio sansu za naslov gdje je cisto razbio Randya, to mu je jedina 'mrlja', instant prvak = tipicno americanski.
Protiv Caina sigurno bude odlicna borba, ali mislim da Cain nema dovoljno 'kapitala' da ga sredi, iako se takodjer radi o odlicnom borcu koji ce tek ostaviti traga u MMA.
Ako cemo pricati o dimenzijama onda je Sapp trebao biti Bog.
Stvar je u nacinu njegove borbe. Malo pametniji borac (Cain Velasquez) i on je gotov. Neki ljudi se citav zivot bore i imaju odlicne skorove pa im treba po par godina da dodju u sansu za pojas, sjetimo se mirka samo gazio je sve pred sobom, a priliku je docekao nakon sto je proslo podosta vremena. I onda dodje nabildano cudoviste koje u dvije borbe dobije sansu za pojas protiv didice kojem je dosadilo se tuci. Ja ti kazem da protiv Caina nema sanse.
__________________
L E G A L I Z I R A J M O P I R A T S T V O ! ! !
morozinho je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.08.2010., 14:05   #341
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,517
Nadam se da ti prognoza nude tocna Mir slovi za jednog od najinteligentnijih boraca pa mene je dusa i srce bolilo kad sam vidio kaj mu je Lesnar napravio u uzvratu proslo ljeto, to nije bilo ljepo za gledati, takva dominacija i masakar. Pa protiv Carwina ono što je podnio u prvoj rundi,naravno ostaje dvojba da nije title match da li bi sudac dozvolio ali prvak je i dalje. Navijat cu i ja za Caina, ali ne znam, inace slabo pogodim ishode i navijam za gubitnike
Router je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 14:16   #342
morozinho
aka orozinho
 
morozinho's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: SB/ZG
Postovi: 264
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Nadam se da ti prognoza nude tocna Mir slovi za jednog od najinteligentnijih boraca pa mene je dusa i srce bolilo kad sam vidio kaj mu je Lesnar napravio u uzvratu proslo ljeto, to nije bilo ljepo za gledati, takva dominacija i masakar. Pa protiv Carwina ono što je podnio u prvoj rundi,naravno ostaje dvojba da nije title match da li bi sudac dozvolio ali prvak je i dalje. Navijat cu i ja za Caina, ali ne znam, inace slabo pogodim ishode i navijam za gubitnike
Carwin ga je imao, samo sto je Carwinu ako se ne varam ovo prvi mec u karijeri koji je trajao duze od 1. runde. Covjek vec na pocetku druge nije mogao disati a ovaj ga jos i gusi. Da je Carwin bio malo pripremljeniji mislim da Brock danas ne bi imao pojas. Cain nece napraviti takvu pogresku, covjek je hladan ko led i to je to sto me najvise impresionira kod njega. Malo me podsjeca na Fedora. GO CAIN
__________________
L E G A L I Z I R A J M O P I R A T S T V O ! ! !
morozinho je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 14:30   #343
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Cane je zmaj. Kad sam ga gledao prvi put protiv Konga bilo je vau. Definitvno ima kaj treba da sredi Lesnara ali opet jedan Lesnarov ground and pound i gotovo je.

Mislim da ako Mirko sredi Mira, moglo bi bit svega. Mislim da bi ga onda jedna ili najviše dvije borbe dijelile od borbe za tituliu. Samo kaj bi te borbe bile opake. Carwin, Dos Santos ili sl.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 20.08.2010. u 14:38.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 14:40   #344
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Ja sam bio siguran da bude Carwin dobio Lesnara i nakon te borbe, ne želim više predviđati. No realno gledajući, Mirko ima više šanse kao i Cain protiv Lesnara. A sad, vidjet ćemo.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 14:40   #345
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Mod, double post, obriši ovaj.

Zadnje izmijenjeno od: Flikoman. 20.08.2010. u 15:23.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 18:10   #346
The Fury
Premium
Moj komp
 
The Fury's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 178
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Kaj je rjesio tako Fedora ili Minotaura? Nije, ali bar je izdrzao dosta sa njima.
Mirku jedino ce odgovarati ako ce Mir forsirati stajanje i tabanje, ali ako odvede borbu dolje problema ko u prici.
Fedor i Minotaur nisu ni slicnih predispozicija kao Mir. Pritom sam mislio na borce poput R.Watermana, Colemana, A.Emilianenka i sl. Jer su svi oni abnormalno jaki i skloni hrvanju. Dok je Mirko bio u najboljim godinama takvi borci sa ogromnom snagom i hrvanjem mu nista nisu mogli.., jednostavno je bio prebrz i imao je savrsen TD defense.
The Fury je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 18:34   #347
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,517
Mir se nece hrvati sa Mirkom, protiv Konga je pokazao da dovoljno vjeruje u svoj stand up, kao i protiv Minotaura, a i njemu vise odgovara da Mirko njega obori.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 22:47   #348
vrac
Premium
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 43
ak Mirko uđe izpočetka dobro u borbu (znači ne guranjem od sebe nego udaranjem) onda je car i ak izgubi(samo nek se pošora kak je to radio prije) i dalje je car, samo da ne nabaci neku defanzivu jer mi je to jako bolno za gledanje (s obzirom da je u svojim najboljim danima bio najbolji borac definitivno).............
vrac je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2010., 00:35   #349
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,517
Citiraj:
Autor vrac Pregled postova
ak Mirko uđe izpočetka dobro u borbu (znači ne guranjem od sebe nego udaranjem) onda je car i ak izgubi(samo nek se pošora kak je to radio prije) i dalje je car, samo da ne nabaci neku defanzivu jer mi je to jako bolno za gledanje (s obzirom da je u svojim najboljim danima bio najbolji borac definitivno).............
Ponekad je častan poraz i pokušaj zapravo pobjeda Kod mene osobno je Mirko uvijek prvak, najbolji vec samom cinjenicom da ima hrabrosti uci u oktogon. Samo nek proba, em itekako zna boksat em jos uvijek mislim da njegov high kick moze otvorit kožu na lubanji.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2010., 19:38   #350
vrac
Premium
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 43
slažem se, tko se borio u nekom borilačkom sportu zna što je to (a osobito ultimate), a Mirko je uvijek bio prvak i bit će za sva vremena.....
vrac je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 12:06   #351
morozinho
aka orozinho
 
morozinho's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: SB/ZG
Postovi: 264
Citiraj:
Autor vrac Pregled postova
ak Mirko uđe izpočetka dobro u borbu (znači ne guranjem od sebe nego udaranjem) onda je car i ak izgubi(samo nek se pošora kak je to radio prije) i dalje je car, samo da ne nabaci neku defanzivu jer mi je to jako bolno za gledanje (s obzirom da je u svojim najboljim danima bio najbolji borac definitivno).............
Jooooj kad vidim da na pocetku meca krece sa odgurivanjem protivnika odmah znam koliko je sati. ;(
__________________
L E G A L I Z I R A J M O P I R A T S T V O ! ! !
morozinho je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 12:29   #352
vrac
Premium
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 43
Mislim da je Mir jako dobar borac tak da će borba biti jako teška
vrac je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2010., 21:37   #353
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Frank Mir vs Cro Cop 25.9.2010.
-->
UFC 118

Randy Couture vs James Toney - meč završio očekivano, ništa spektakularno.

BJ Penn vs Frankie Edgar - obranio naslov prvi put, opet dominantno. Očekivao sam više od BJ Penna.

Slijedi UFC 119 --> Frank Mir vs Cro Cop 25.9.2010.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2010., 12:25   #354
morozinho
aka orozinho
 
morozinho's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: SB/ZG
Postovi: 264
Citiraj:
Autor Flikoman Pregled postova
UFC 118

Randy Couture vs James Toney - meč završio očekivano, ništa spektakularno.
Stovise smijesno. Nije mi jasno zasto ljudi srljaju u nesto ako se nisu pripremili. Ono je najgora obrana od TD koju sam ja ikada vidio.
__________________
L E G A L I Z I R A J M O P I R A T S T V O ! ! !
morozinho je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2010., 12:26   #355
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,517
Citiraj:
Autor morozinho Pregled postova
Stovise smijesno. Nije mi jasno zasto ljudi srljaju u nesto ako se nisu pripremili. Ono je najgora obrana od TD koju sam ja ikada vidio.
U nista on nije srljao, miris dolara kao jedina motivacija se njuši sa kilometra
Router je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2010., 18:09   #356
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Ne bih baš rekao da Toneyu trebaju dolari. Mislim da ipak nije spiskao lovu kao Tyson
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 10:17   #357
morozinho
aka orozinho
 
morozinho's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: SB/ZG
Postovi: 264
Ne znam sta je ocekivao.
Trebao je znati da Couture se nece boksati sa njime!!! Normalno da ce ga rusiti.
__________________
L E G A L I Z I R A J M O P I R A T S T V O ! ! !
morozinho je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 11:56   #358
Sektor
Registered User
Moj komp
 
Sektor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 0
Ma meč je bio bez veze to je Dana W. samo radi para organizirao!!! Glupost živa, Couture se isto tako mogao borit sa bilo koime sa ulice!!!
Sektor je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 17:11   #359
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 19:57   #360
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Haha, dobra dobra

Čekam onaj UFC 119 Countdown, no još ništa ne izlazi?! Dok to čekam, pogledat ću UFC Fight Night 22: Marquardt vs. Palhares.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na