Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.11.2011., 10:03   #3541
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
"- stationary aa guns can’t be damaged / destroyed"

Evo za sve one koji su zajedno samnom izgubili živce sinoć jer je onaj kreten na Canalsu kempao na brodu u aa i ubijao sve na a i b i skidao avione i helije odmah pri polijetanju iz naše baze. Poslije nemogućnosti otvaranja padobrana odmah, najretardiranija stvar u igri.
Totalna istina, moram priznat da sam jednom zasjeo na taj AA i rejpao sve na mapi-svi su ti na dlanu, nema helija i jeta koji može proletit, sva vozila možeš potući a i pješadija pošteno nahebe.
Na nekim serverima tog AA nema na brodu.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 10:04   #3542
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor xTreme GaMeR Pregled postova
@Intruder,i meni je cudno,ja sa 5770 imam 40fps prosjek na ultra bez aa,a on sa gtx580 ima 58,jel nebi trebala bit malo veca razlika.

To mi nije jasno,zasto se ta igra nevrti bas nesto posebno na tolko skupom HW-u?
Možda zato što imamo još jedan port sa konzole? Hello Kitty!

EDIT: Ovo je retardacija što se ne može stationary AA uništiti.Što je najgore, ne možeš mu niti pobjeći (s obzirom da dok te pogađa baca ti vozilo iz balansa).

Prvo što želim da riješe je black screen 1-2 sec nakon spawnanja.Ebem im feature.Nisam siguran da mi i oni igramo isti build igre, ili istu igru uopće.
Možda DICE igra BF4. :>
Bitno da sam browsajući oružja vidio da na svako oružje možeš attachat i 12x optiku (ali moraš biti zaposlen u DICE-u. ^_^).
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.11.2011., 10:19   #3543
Miratz
Ursus maritimus tyrannus
Moj komp
 
Miratz's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
Mislim da prva rečenica sve govori:
Citiraj:
"90% of the stuff mentioned here are not bugs, but intended game design features - or lack of. And thus never will be fixed / corrected."
Ako je nedostatak Capture the flag-a u BF3-u jedan od razloga zašto ova igra ne valja, mislim da je suvišno objašnjavati kakav je post nekog tko zapravo nea pojma o BF-u...

"- no voip" - prije bi rekao da se nije dalo njemu "programirat" comm cenatr u battlog-u. Da mu neko pokaže, vjerovatno bi napisao "complicated voip".
"- can’t reject getting revived" - Not accepting IS rejecting....
"- no official channel for upcoming updates," - Battlelog?
"- depressing colours and environments" - (facepalm)
"- not possible to see current round scoreboard in battlelog server browser" - Nije mi jasno jel on ima isti battlelog ko ja?
"- while dead, spawn menu is unavailable until 10 secs has passed" - A voli kad ga se oživi?
"- infantry crosshairs hard to see - white is the worst color thinkable ... size, thickness, color should be adjustable" - Double the facepalm, tripple the excitement
__________________
Miratz je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 10:33   #3544
Miratz
Ursus maritimus tyrannus
Moj komp
 
Miratz's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
I da, ako je nekog zanimala matematika iza skill levela:

Citiraj:
zh1nt0 (dice community mgr) just confirmed what was said earlier:

So basically, this is what determines your skill level on your stats page:

• You gain/loose SL based on every confrontation with another player
• Killing a highly skilled enemy gives you more points than killing someone less skilled
• Points are not transferred from a player to another, they are simply added/subtracted based on the encounter and the SL of both parts (thus, after an encounter, one part may go up 50 points while the other loses only 20)
• The SL is used for matchmaking
Tako da vam je zapravo bolje da NE switchate timove kad "g0vno udari u ventilator"...
__________________
Miratz je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 10:42   #3545
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Ja ne znam da li ti i ja igramo istu igru, ali meni je art direction, skupa sa kontrastom i nerealnim bojama totalno bezveze.


http://forums.electronicarts.co.uk/b...-graphics.html
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 10:46   #3546
Miratz
Ursus maritimus tyrannus
Moj komp
 
Miratz's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
Meni je skroz kewl, ali "de gustibus non est disputandum"... stoga...
__________________
Miratz je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 10:52   #3547
zen_sux
Premium
 
zen_sux's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: St
Postovi: 278
Znao sam da slijedi link EA/UK , neminovno je.
Tamo bi da je obrnuto se zalili na "pale colors".....svaki dan ima hit dana jucer je bio lik koji se zali da je hely op jer ga nemozes 1 IwinButtonat sa stingerom=EAUK community se slozio

Ajmo rec da nije do tvog 19"tnca, da kontrast je malo "overdone", sa svim cu se sloziti.

Al:

1.Jel te to tolko smeta, stvarno?
2.Ako je i osjetljiv si vizualan tip, cisto i pregledno i s manje kontrasta, kako te za ime isusovo nije smetao bloomfest u bc2?
zen_sux je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 11:01   #3548
Miratz
Ursus maritimus tyrannus
Moj komp
 
Miratz's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
OT:
Citiraj:
Autor zen_sux Pregled postova
1.Jel te to tolko smeta, stvarno?
Ima jedna poslovica, kaže "rđavu qrcu i dlaka smeta"

Morao sam
__________________
Miratz je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 11:03   #3549
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor zen_sux Pregled postova
Znao sam da slijedi link EA/UK , neminovno je.
Tamo bi da je obrnuto se zalili na "pale colors".....svaki dan ima hit dana jucer je bio lik koji se zali da je hely op jer ga nemozes 1 IwinButtonat sa stingerom=EAUK community se slozio

Ajmo rec da nije do tvog 19"tnca, da kontrast je malo "overdone", sa svim cu se sloziti.

Al:

1.Jel te to tolko smeta, stvarno?
2.Ako je i osjetljiv si vizualan tip, cisto i pregledno i s manje kontrasta, kako te za ime isusovo nije smetao bloomfest u bc2?
Možda zato što imam isključen bloom?
Ovdje ne mogu utjecati na promjenu boje.
Bez obzira bio EAUK link, ili neki drugi, činjenica je da kontrast ne valja.Jednostavno ne valja i da, smeta mi.
I ne, nije do mog monitora jer sve druge igre sasvim normalno izgledaju.
Ovaj se problem sa BF3 vuče još of Alpha verzije, to je ono što oni zovu :
'Art Direction', taj olfo filmski doživljaj.Meni je osobno nerealno i vizualno mi smeta.
Ne zato što sam eye-candy, već zato što jednostavno ne izgleda kako treba, a može se srediti u par navrata.
Prokleto su lijeni i sve mi je nekako...crno-bijelo.

@Miratz, ne provociraj, reportat ću ti post.Dojadilo mi je što se topic zaključava i što se infrakcije dijele jer neki nemaju pametnijeg posla nego podjebavati druge.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 12:49   #3550
El Indio
Registered User
 
El Indio's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Split
Postovi: 51
Citiraj:
Autor zen_sux Pregled postova
Ova tema je postala c/p EAUK foruma aka. whynesest




Nije.
20% je u pravu. A tih 20% su stvari koje se daju lako ispraviti u hodu, (minimapa, squad menagment, voip etc.) ako budu slusali community. Sta vjerojatno nece, kao ni s BC2, ni BF2 (kojeg su spasili modovi). Jbg.

Neki od tih 99% su presmjesni.
BC2 je imao 3 kolibe, destruction na ovom scaleu bi upropastio sve, air bi bio OP itd. Meni je taman.
Ovo o kontrastu je debilana na slikama se cinilo da je "overdone" u igri uopce nije bad...da nije do monitora? Meni je ovo naspram Atakame vizualna nirvana i pregledno do bola, sa superugodnim bojama.

Ma kojih 99% lik ga nateze, ovo su mi najdrazi:
- tree animations looks shaky and overdone
- unrealistic human animations
- no windows xp / directx 9 support
- no new and original modes
- no capture the flag -LOL!!!
- some vehicles only available in rush mode
- no underwater swimming-WOW
-can’t reject getting revived-jel igramo istu igru?


U principu najveca pusiona je rush, probao sam par puta i mape su grozne. Kao sto je 80% BBC2 mapa bilo dizajnirano za rush, pa je CQ bio totalni sux sa naljepljenim zastavama u nizu, sad mi se cini da je 80% mapa dizajnirano za CQ, a rushu povucen put na mapi od 20 metara unutar kojih se mozes kretat prije nego si "out of boundaries"


Sve ovo govorim s rezervom jer ako su promjenili flag placment na Karkandu i Omanu vratit cu se pridruzit kolektivnom whynu
Ma da, lol na EA UK link... nije ni cudo da taj forum zovu "the black hole of negativity"...
Da kojim slicajem ne igram igru, kad bi posjetio taj forum mislio bi da se radi o najgoroj igri svih vremena. Smijesna lista na smijesnom forumu...

Generalno, rush je u BF3 smece. (doduse, nisam ga volio ni u BC2)
Odmah iza toga je conquest na operation metro i damavand peaku.
I tu nema pomoci.

Krivim los koncept map designa. Naprosto je uzasno tesko napraviti mapu koja je dobra u oba moda. Ne znam cija ideja je bila uopce staviti opciju za conquest na te dvije mape, bolje bi bilo da su rush only.
Ostatak mapa je ok. Kharg, kanali, firestorm i caspian su super mape orijentirane na vozila, dok su siene crossing, teheran i bazaar dobre pjesacki orijentirane mape.

Squad management je meh, commo rose beskoristan. Ali to se da rijesiti patchevima (sto ce, mislim, i napraviti).

Cak i sa tim nedostacima, igra pruza daleko daleko najbolje mp fps iskustvo danas.
El Indio je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.11.2011., 12:59   #3551
Miratz
Ursus maritimus tyrannus
Moj komp
 
Miratz's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
Citiraj:
Autor El Indio Pregled postova
. Ali to se da rijesiti patchevima (sto ce, mislim, i napraviti).
True reče Bug i to izgleda uskoro...

__________________
Miratz je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 13:14   #3552
ezz
Premium
Moj komp
 
ezz's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 297
Ima jedan dobar server, zove se Hello Kitty server, 64 igraca

mixed rush/conquest mode, stim da su super porihtali koje mape daju u rush a koje u conquest
__________________
ezz je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 13:29   #3553
zen_sux
Premium
 
zen_sux's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: St
Postovi: 278
@ Mansky
Slazem se s ovim da se ne vrijeda -jer fakat nema smisla da se zakljucava zbog "cod sux" i ostalih spammova.

Art direction je onda stvar ukusa, neznam za vizualno bolji MP FPS, meni je bljedilo bc2 5 puta gore. Gledam novi karkand i razmisljam se "hvala bogu da bar ne izgleda ko da je tjedan dana 24/7 padala kisa govana po njemu"-kao u bf2.

Citiraj:
Autor El Indio Pregled postova
Krivim los koncept map designa. Naprosto je uzasno tesko napraviti mapu koja je dobra u oba moda. Ne znam cija ideja je bila uopce staviti opciju za conquest na te dvije mape, bolje bi bilo da su rush only.
Ostatak mapa je ok. Kharg, kanali, firestorm i caspian su super mape orijentirane na vozila, dok su siene crossing, teheran i bazaar dobre pjesacki orijentirane mape.
E upravo to.
Samo sam htio dodati da mi je 10000% vaznije hoce li karkand imati isti flag placement nego jesu li doradili destrukciju i slicne gluposti.
Kao sto mi je puno vaznije da il poprave aq CR il ga bar potpuno izbace -be done with it, ovakav je ruglo bf legacyu, od art directiona.

Eh, i da slazem se nerf neunistivi stacionarni AA-barem range, i nerf mobilni AA -da me rusi s po mape mogu prezivit, ipak je AA , al da u sekindi ubija pjesake i tenkove s guza nema nikakvog smisla
zen_sux je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 14:09   #3554
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 8,036
Nije mi jasno kako je stacionarni AA neuništiv, kad sam jednom igrao CQ na Canalsu i bio sam US. Neki lik je maltretirao cijelu mapu sa Havocom i tako sjednem u onaj AA na nosaču, i lik me uredno uništavao. Kako me gađao tako je health AA-u padao, i na kraju bi eksplodirao, skupa samnom. Jel to onda znači da možda admini na nekim serverima mogu to uključiti, možda je to dio iz hardcorea?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 14:20   #3555
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Citiraj:
Autor xTreme GaMeR Pregled postova
@Intruder,i meni je cudno,ja sa 5770 imam 40fps prosjek na ultra bez aa,a on sa gtx580 ima 58,jel nebi trebala bit malo veca razlika.

To mi nije jasno,zasto se ta igra nevrti bas nesto posebno na tolko skupom HW-u?
Hint - rezolucija.
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 14:47   #3556
zen_sux
Premium
 
zen_sux's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: St
Postovi: 278
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Nije mi jasno kako je stacionarni AA neuništiv, kad sam jednom igrao CQ na Canalsu i bio sam US. Neki lik je maltretirao cijelu mapu sa Havocom i tako sjednem u onaj AA na nosaču, i lik me uredno uništavao. Kako me gađao tako je health AA-u padao, i na kraju bi eksplodirao, skupa samnom. Jel to onda znači da možda admini na nekim serverima mogu to uključiti, možda je to dio iz hardcorea?
prilicno sam siguran da sam prvih dana unistavao stac AA s havoc/jetom, posljednjih 2 tj ne.

Server opcija vjerojatno.

Bilo kako bilo uzasno je glupo da je neunistiv+range mu je smjesan(nedopustivo je da na canalsima skida helija koji poljece iz svoje baze i pjesadiju na blizim pointovima).
zen_sux je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 15:00   #3557
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 8,036
Mape su općenito loše riješene, glupo je da je AA, top koji služi obrani spawn baze, toliko blizu same mape. Pogledaj samo Wake Island iz BF2, npr.
Onaj top, i nosač, su toliko daleko od samog otoka da s njim ne možeš ništa osim uništavati avione koji dolaze rapeat. Šta reći? Ja osobno nisam toliko impresioniran igrom, failala je u područjima koji su meni bitni, a grafika nije na prvom mjestu. Čekam B2K, ali poznavajući njih, čisto sumnjam da će se išta bitno promijeniti...fingers crossed.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 15:24   #3558
zen_sux
Premium
 
zen_sux's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: St
Postovi: 278
KArkand,Oman, Rape island mogu zasrat samo ako promjene flag placment, ako ostane isti u ovom enginu meni ce bit epic.

Nisu mape katastrofa (ok neke jesu) kolko range AA koji je prakticki beskonacan, ima neki spread al je nebitan ako spamas po meti dovoljno dugo.....

Mislim da je i fora u ocekivanju ljudi,+sta se DICE niakd nije izjasnio sta s cim zeli postici, more je primjera,npr. prvo je bilo AHAHAHA stinger je prejak, sad kad svi imaju flerove, stelth, ispod radara i ostala sranja, sad su AAAAA usless....a stinger u biti odlicno i sluzi svrsi (tjera Air da se povuce, i onemogucava da se ne ponovi silovanje jetova/helya mapom kao u bf2). Po meni je u vecini stvari (osim tehnickih) na game mehaniku mislim,problem u glavama novih igraca i K/D generaciji +da je dice tome pridonio onemogucivsi timsku igru onima koji bi je provodili/ ili se bili otvoreni upoznati s njom stoji....


Neznam pokusavam u biti ne gledati sve crno/bijelo, propusta ima, potencija ima+ svaki bf je pratila ovakva kontaverza uz promjene, mehaniku i rage po forumima, opet je svaki (bar pc verzije) na kraju ostao klasik. Vrijeme ce pokazati.
zen_sux je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 15:39   #3559
Miratz
Ursus maritimus tyrannus
Moj komp
 
Miratz's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
Citiraj:
Autor zen_sux Pregled postova
KArkand,Oman, Rape island mogu zasrat samo ako promjene flag placment, ako ostane isti u ovom enginu meni ce bit epic.
True

Citiraj:
Autor zen_sux Pregled postova
npr. prvo je bilo AHAHAHA stinger je prejak, sad kad svi imaju flerove, stelth, ispod radara i ostala sranja, sad su AAAAA usless....a stinger u biti odlicno i sluzi svrsi (tjera Air da se povuce, i onemogucava da se ne ponovi silovanje jetova/helya mapom kao u bf2).

Ima super fora, vjerovatno ste skužili ali ako niste... može imat flare-ove i sve ostalo, ali ako ga dva inžinjera lockaju sa stingerima, jedan opali a drugi ga drži na locku dok ovaj ne pusti flare-ove, kad pusti flare-ove, opali i drugi... u 90% slučajeva ode u papar... Jučer nas je jedan tim u heliju trao i trao na Caspian borderu, pa smo na respawnu, u dva puta uzeli I-gle i UVJERILI ih da pređu u tenkove...

...a tu ih je tek dočekao pravi problem
__________________
Miratz je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 15:47   #3560
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,206
Citiraj:
Autor zen_sux Pregled postova
KArkand,Oman, Rape island mogu zasrat samo ako promjene flag placment, ako ostane isti u ovom enginu meni ce bit epic.
Nisu mape katastrofa (ok neke jesu) kolko range AA koji je prakticki beskonacan, ima neki spread al je nebitan ako spamas po meti dovoljno dugo.....
Mislim da je i fora u ocekivanju ljudi,+sta se DICE niakd nije izjasnio sta s cim zeli postici, more je primjera,npr. prvo je bilo AHAHAHA stinger je prejak, sad kad svi imaju flerove, stelth, ispod radara i ostala sranja, sad su AAAAA usless....a stinger u biti odlicno i sluzi svrsi (tjera Air da se povuce, i onemogucava da se ne ponovi silovanje jetova/helya mapom kao u bf2). Po meni je u vecini stvari (osim tehnickih) na game mehaniku mislim,problem u glavama novih igraca i K/D generaciji +da je dice tome pridonio onemogucivsi timsku igru onima koji bi je provodili/ ili se bili otvoreni upoznati s njom stoji....


Neznam pokusavam u biti ne gledati sve crno/bijelo, propusta ima, potencija ima+ svaki bf je pratila ovakva kontaverza uz promjene, mehaniku i rage po forumima, opet je svaki (bar pc verzije) na kraju ostao klasik. Vrijeme ce pokazati.
U potpunosti se slažem, igra kao igra je odlična, savršena nije niti može biti, a propuste, bar ove major će nadajmo se ispraviti i to je to


Citiraj:
Autor Miratz Pregled postova
True

Ima super fora, vjerovatno ste skužili ali ako niste... može imat flare-ove i sve ostalo, ali ako ga dva inžinjera lockaju sa stingerima, jedan opali a drugi ga drži na locku dok ovaj ne pusti flare-ove, kad pusti flare-ove, opali i drugi... u 90% slučajeva ode u papar... Jučer nas je jedan tim u heliju trao i trao na Caspian borderu, pa smo na respawnu, u dva puta uzeli I-gle i UVJERILI ih da pređu u tenkove...

...a tu ih je tek dočekao pravi problem
Kad izbaci flare obojici prestaje lock i potrebno je opet lockati ga, naravno ako je heli u pitanju da nije problem brzo ga lockati opet, ali ako gađaš avion tim načinom, dok ti njega lockaš, on je već out of reach.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 15:50   #3561
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor zen_sux Pregled postova
problem u glavama novih igraca i K/D generaciji
najpopularniji BF3 server prema gametrackeru:
http://www.gametracker.com/search/bf3/
Operation Metro 1000 Tickets
Operation Métro • Conquest Large

__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 15:54   #3562
El Indio
Registered User
 
El Indio's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Split
Postovi: 51
Citiraj:
Autor DeadMan+ Pregled postova
najpopularniji BF3 server prema gametrackeru:
http://www.gametracker.com/search/bf3/
Operation Metro 1000 Tickets
Operation Métro • Conquest Large

Mislim da se to moze pripisati MMO mentalitetu dijela igraca i "moram grindati, moram dignuti level" razmisljanju...
Ako si spreman na bolno dosadno spamanje granata na skalama u Metrou, moze se dobiti kisa bodova...ako ti je do toga...
El Indio je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 15:58   #3563
Miratz
Ursus maritimus tyrannus
Moj komp
 
Miratz's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Kad izbaci flare obojici prestaje lock i potrebno je opet lockati ga, naravno ako je heli u pitanju da nije problem brzo ga lockati opet, ali ako gađaš avion tim načinom, dok ti njega lockaš, on je već out of reach.
Moramo daklem opet probat istu foru na avionu...
__________________
Miratz je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 16:00   #3564
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 8,036
Citiraj:
Autor DeadMan+ Pregled postova
najpopularniji BF3 server prema gametrackeru:
http://www.gametracker.com/search/bf3/
Operation Metro 1000 Tickets
Operation Métro • Conquest Large

Baš ta mapa i taj mode imaju najmanje veze sa BF-om i onda je najigranija? Pa kako onda neće raditi ovakve mape...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 16:13   #3565
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Citiraj:
Autor Miratz Pregled postova
Ima super fora, vjerovatno ste skužili ali ako niste... može imat flare-ove i sve ostalo, ali ako ga dva inžinjera lockaju sa stingerima, jedan opali a drugi ga drži na locku dok ovaj ne pusti flare-ove, kad pusti flare-ove, opali i drugi... u 90% slučajeva ode u papar... Jučer nas je jedan tim u heliju trao i trao na Caspian borderu, pa smo na respawnu, u dva puta uzeli I-gle i UVJERILI ih da pređu u tenkove...

...a tu ih je tek dočekao pravi problem
Iz moga iskustva to u 90% slučajeva ne funkcionira jer flareovi (pogotovo ako se heli sporije kreće) još neko vrijeme štite heli. I još jedna neviđena glupost je da gunner može bacati flareove!
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 16:14   #3566
zen_sux
Premium
 
zen_sux's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: St
Postovi: 278
Citiraj:
Autor DeadMan+ Pregled postova
najpopularniji BF3 server prema gametrackeru:
http://www.gametracker.com/search/bf3/
Operation Metro 1000 Tickets
Operation Métro • Conquest Large

ouch....

Citiraj:
Autor Miratz Pregled postova
Moramo daklem opet probat istu foru na avionu...
Kad i dalje pisti nakon flera, znaci kad si multilockan,s avionom trazis visinu, sa heliem sto nize +po mogucnosti iza brda,brdasca,kuce, u oba slucaja uz gtfo odatle manevar, znaci stingeri prilicno dobro sluze svrsi, doduse sa dobrim pilotom tesko da ce ga rusiti, al bar se povukao, zgodan bonus je pokoji noob kill(nema flares, leti visoko, il ih izbaci prerano,prekasno).

Nego jeste skuzili da stinger jednom u zraku kupi heat signiture , vec par puta mi se dogodilo da lockam i opalim na helic, ovaj baci flerove, a raketa produzi i obori jet koji je bas u tom trenutku prolazio pokraj nje

Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Iz moga iskustva to u 90% slučajeva ne funkcionira jer flareovi (pogotovo ako se heli sporije kreće) još neko vrijeme štite heli. I još jedna neviđena glupost je da gunner može bacati flareove!

Zato je to glupost, heli koji nema brzinu ni visinu jeta bi bio prelaka meta da nema 2x flare +sad cu ja sad ces ti kombinacija preko voica pridonosi ionako osiromasenom teamplayu ??
zen_sux je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 16:17   #3567
El Indio
Registered User
 
El Indio's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Split
Postovi: 51
Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
I još jedna neviđena glupost je da gunner može bacati flareove!
Zasto glupost?
Avion ima brzinu i visinu da ga stiti, i moze puno brze pobjeci iz dometa stingera/raketa. Heli to nema, pa zasto ne bi mogao imati uigrani pilot/gunner team koji duplo brze moze bacati flareove ako dobro komunicira.
El Indio je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 16:20   #3568
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Nezadovoljstvo je osnova progresa, pa ste strane doživljavam whineanje kao nešto pozitivno. Ali isto tako ne dvojim da će ovaj whiner s EA UK u sljedećih dva tjedna dodat više sati igranja nego svi mi zajedno, uključujući Manskyja.
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 16:26   #3569
El Indio
Registered User
 
El Indio's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Split
Postovi: 51
Citiraj:
Autor zen_sux Pregled postova
sa heliem sto nize +po mogucnosti iza brda,brdasca,kuce, u oba slucaja uz gtfo odatle manevar, znaci stingeri prilicno dobro sluze svrsi, doduse sa dobrim pilotom tesko da ce ga rusiti, al bar se povukao, zgodan bonus je pokoji noob kill(nema flares, leti visoko, il ih izbaci prerano,prekasno).
stingeri zapravo odlicno sluze svrsi da rade presing da air ne moze tek tako slobodno letjeti i silovati... rijetko ce te srusiti, ali ne smijes ih zanemariti...

losa stvar je da su apsolutni must have u avionu, a u heli bar na pilotu. tako da svim finim igrackama koje zauzimaju flare slot zapravo nema mjesta u igri

Citiraj:
Autor DeadMan+ Pregled postova
najpopularniji BF3 server prema gametrackeru:
http://www.gametracker.com/search/bf3/
Operation Metro 1000 Tickets
Operation Métro • Conquest Large


To samo znaci da ima puno budala (surprise!), a opet nedovoljno budala sa parama da zakupe servere za njih
El Indio je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 16:32   #3570
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Cartmann Pregled postova
Nezadovoljstvo je osnova progresa, pa ste strane doživljavam whineanje kao nešto pozitivno. Ali isto tako ne dvojim da će ovaj whiner s EA UK u sljedećih dva tjedna dodat više sati igranja nego svi mi zajedno, uključujući Manskyja.
Pa što? Nisam rekao da neću igrati, lijepo sam napomenuo da čekam patch, zatim B2K, pa ćemo vidjeti.
Ovo o čemu sam ja pričao su činjenice i neke stvari koje meni osobno smetaju.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na