Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.03.2010., 22:25   #3481
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
@simba

ne možeš protiv struje..... kad je većini zakon ono što kaže konj koji radi u trgovini. nedavno sam se posvađao s jednim u trgovini koji me je pokušavao uvjerit da je nekakav grundig koji svijetli ko betlehem bolji od g10-tke koja je kraj njega stajala.... reko da si našo kaku lošiju plasmu možda bi me uvjerio ,al kud baš na g10-tku? konj....
uspio sam uvjerit dva bratića i ujaka i svi kupili plasme.... a isto su pričali , čuli su da se kvare, lcd bolji,troše ko nju jork i tak...... borba se nastavlja
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2010., 09:09   #3482
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Ma ja se ne mislim s njima borit, neka kupe što god im srce želi. Oni ionako nebi primjetili razliku jer im takve stvarni nisu bitne. Bitno da je velik ekran i da ima slike...
simba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.03.2010., 09:48   #3483
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,019
Čitam nekidan neku generalnu usporedbu plazmi i LCD-a i dođem do djela kao minusi i plusevi i kao plus kod LCD-a je naveden da može radit na velikim visinama. Reko ajde super, al nije da živim u 747



Citiraj:
Autor simba Pregled postova
Ma ja se ne mislim s njima borit, neka kupe što god im srce želi. Oni ionako nebi primjetili razliku jer im takve stvarni nisu bitne. Bitno da je velik ekran i da ima slike...

Stvar je što je LCD manji od plazme još uvijek

@ simba

Što je onda tebe zvala ako već zna odgovor na pitanje koje ti postavlja? Al to valjda mora tako biti. To sam doživio masu puta...
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2010., 09:58   #3484
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Što je onda tebe zvala ako već zna odgovor na pitanje koje ti postavlja? Al to valjda mora tako biti. To sam doživio masu puta...
Pod velik ekran sam mislio na 106 što je sad u biti neki standard...

A eto, ja već mjesecima pratim tu tematiku pa se recimo razumijem. Poslala mi neka 3 prijedloga LCD-a za koje nisam mogao naći skoro ništa na netu. Bio neki LG, sad košta 6.500 kn, našao neki malu recenziju i odmah u nedostacima piše prikaz crne boje. Misli potrošit dosta love na TV i onda neće G20 jer je plazma...
I onda na kraju sluša savjete polupismenih trgovaca (ne želim vrijeđati, ali uglavnom nemaju pojma o onom što prodaju) i nekih kolega koji se recimo kuže u to, ali već godinama ne prate situaciju...
simba je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2010., 10:10   #3485
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,019
Citiraj:
Autor simba Pregled postova
Pod velik ekran sam mislio na 106 što je sad u biti neki standard...

A eto, ja već mjesecima pratim tu tematiku pa se recimo razumijem. Poslala mi neka 3 prijedloga LCD-a za koje nisam mogao naći skoro ništa na netu. Bio neki LG, sad košta 6.500 kn, našao neki malu recenziju i odmah u nedostacima piše prikaz crne boje. Misli potrošit dosta love na TV i onda neće G20 jer je plazma...
I onda na kraju sluša savjete polupismenih trgovaca (ne želim vrijeđati, ali uglavnom nemaju pojma o onom što prodaju) i nekih kolega koji se recimo kuže u to, ali već godinama ne prate situaciju...

Vidim da si iz Našica a to mi je relativno blizu, da li ima kod vas neki shop da prodaju 42' X20 ili X10 a da je povoljnije od 4.800(toliko najjeftinije sam našao u Pž)
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2010., 10:46   #3486
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Hm, nebih rekao. Ima u Konikomu, ali tamo je isto 4.800. Preporučam ti da kupiš negdje preko neta gdje bi te izašlo dosta jeftinije sa dostavom. A imaš u Osijeku u Ekranu X20 za 4.500 kn.

NABAVA
simba je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 11:55   #3487
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,886
Treba mi preporuka za dobar LCD, obavezno Panasonic, 37". Panasonic jer mogu ostvariti popust od 2000kn. Ne najjeftiniji dakle, ne sad ni najskuplji

LCD zato sto ona za koju se uzima zeli LCD (stara prica, svi joj rekli da je LCD najbolji..).

Hvala..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 13:32   #3488
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,242
Jel ko vidio ovako šta?

Ta bijela "tkanina" se sama od sebe pojavila izmedju plastike i ekrana. Inače riješ je Grundigu 32" LCD.

Šta bi to moglo bit? Da nosim u trgovinu? Ima garanciju...
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 13:41   #3489
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Očito neka brtva ili zaštita ekrana od vibracija. Ja bih nosio na popravak... Ipak nije normalno da se tv raspada sam od sebe
simba je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 15:34   #3490
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,447
Citiraj:
Autor timmy Pregled postova
Jel ko vidio ovako šta?

Ta bijela "tkanina" se sama od sebe pojavila izmedju plastike i ekrana. Inače riješ je Grundigu 32" LCD...
Imam ja takve gace.

__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.03.2010., 15:46   #3491
wayfarer
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Uzimam maloj sestrici za sobu jedan lcd, nemora bit ništa posebno pa računam na oko 3000 kn.

Za toliko sam našao sljedeće modele Quadra;
TFT 32KM11
TFT 32KM20
TFT 32G220
TFT 32GH10

odaziv je svima 5m/s cijena svima 3000 kn,

da uzmem jednu od ovih?
__________________
Dogs are the leaders of the planet. If you see two life forms, one of them's making a poop, the other one's carrying it for him, who would you assume is in charge.


wayfarer je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 16:03   #3492
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,272
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
@simba

ne možeš protiv struje..... kad je većini zakon ono što kaže konj koji radi u trgovini. nedavno sam se posvađao s jednim u trgovini koji me je pokušavao uvjerit da je nekakav grundig koji svijetli ko betlehem bolji od g10-tke koja je kraj njega stajala.... reko da si našo kaku lošiju plasmu možda bi me uvjerio ,al kud baš na g10-tku? konj....
uspio sam uvjerit dva bratića i ujaka i svi kupili plasme.... a isto su pričali , čuli su da se kvare, lcd bolji,troše ko nju jork i tak...... borba se nastavlja

Ja opet imam obrnuto proporcionalnu situaciju, radim u trgovini, trudim se biti u toku svih novih modela daleko i prije nego što dođu na police, kolko god posao bio loše plaćen donekle ga i volim, dakle neka vrsta mazohizma .

No ugl., izgleda da spadam pod kategoriju netipičnog trgovca jer ću prije ljudima ponuditi plazmu nego lcd, više zbog negativnog generalnog stava prema plazmama koji me živcira a znamo svi da ne drži vodu.

Apsolutno nemam nikakve osobne koristi hoću im prodati skuplje ili jeftinije, lijepo im objasnim sve prednosti plazme naspram lcd-a ali sve mi se to na kraju čini uzaludnim, jer na kraju dolazimo upravo do tih već klišejiziranih razloga zašto neće plazmu; "kvare se, troše puno struje, tako mi je rekao susjed, bratić, zaovin jetrvin pasanac...."

Nedavno me jedan optužio da mu želim prodati muda pod bubrege kad sam mu preporučio x10 a on se zagledao u LG Lh2000 i uvjerava me da ima bolju sliku. A čovjek čučnio 30 cm ispred x10 i veli da mu nije oštra slika

Ugl. mislim da će proći još dosta vremena dok plazme dodju na glas kao kvalitetniji proizvod no u krajnoj liniji to toliko zapravo ni ne igra ulogu među kupcima jer većina njih ni ne pogleda plazmu iz drugog razloga a to je da 90% prodaje čine 32" inčni paneli
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 16:06   #3493
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,272
Citiraj:
Autor wayfarer Pregled postova
Uzimam maloj sestrici za sobu jedan lcd, nemora bit ništa posebno pa računam na oko 3000 kn.

Za toliko sam našao sljedeće modele Quadra;
TFT 32KM11
TFT 32KM20
TFT 32G220
TFT 32GH10

odaziv je svima 5m/s cijena svima 3000 kn,

da uzmem jednu od ovih?

Za 3000 kn možeš naći puno bolje televizore od Quadra
Samsung 32b350
Sony 32bx300
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 16:07   #3494
wayfarer
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Za 3000 kn možeš naći puno bolje televizore od Quadra
Samsung 32b350
Sony 32bx300
Super!
Znaš možda gdje ih ima uzet, nemora bit poslovnica u Zd, može i Zg.

edit: našao sam u protisa

Samsung 2800 kn
Sony 3000
Samsung onda?
__________________
Dogs are the leaders of the planet. If you see two life forms, one of them's making a poop, the other one's carrying it for him, who would you assume is in charge.


wayfarer je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 16:13   #3495
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,272
http://www.nabava.net/trazilica.php?...2b350&x=8&y=10
http://www.nabava.net/trazilica.php?...=Pretra%C5%BEi


Najbolje bi ti bilo da ih usporediš sam , to su ipak ulazni modeli oba proizvođača tako da ne očekuj neko ludilo od slike no mislim da će za tvoje potrebe sasvima zadovoljit.

No evo, moj glas za kvalitetu slike bi malo više išao Samsungu a dizajna Sony-u jer mi je b350 baš ružan telkač
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 16:43   #3496
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Ja opet imam obrnuto proporcionalnu situaciju, radim u trgovini, trudim se biti u toku svih novih modela daleko i prije nego što dođu na police, kolko god posao bio loše plaćen donekle ga i volim, dakle neka vrsta mazohizma .

No ugl., izgleda da spadam pod kategoriju netipičnog trgovca jer ću prije ljudima ponuditi plazmu nego lcd, više zbog negativnog generalnog stava prema plazmama koji me živcira a znamo svi da ne drži vodu.

Apsolutno nemam nikakve osobne koristi hoću im prodati skuplje ili jeftinije, lijepo im objasnim sve prednosti plazme naspram lcd-a ali sve mi se to na kraju čini uzaludnim, jer na kraju dolazimo upravo do tih već klišejiziranih razloga zašto neće plazmu; "kvare se, troše puno struje, tako mi je rekao susjed, bratić, zaovin jetrvin pasanac...."

Nedavno me jedan optužio da mu želim prodati muda pod bubrege kad sam mu preporučio x10 a on se zagledao u LG Lh2000 i uvjerava me da ima bolju sliku. A čovjek čučnio 30 cm ispred x10 i veli da mu nije oštra slika

Ugl. mislim da će proći još dosta vremena dok plazme dodju na glas kao kvalitetniji proizvod no u krajnoj liniji to toliko zapravo ni ne igra ulogu među kupcima jer većina njih ni ne pogleda plazmu iz drugog razloga a to je da 90% prodaje čine 32" inčni paneli
aj fala bogu da ima i normalnih prodvača. koji barem nešto pročitaju pa onda govore.... ovaj moj slučaj je iz vinkovaca, tamo gdje god došao praktički samo lcd-i jer plasme nitko neće jer nevaljaju... i prodavači se uopće ne trude to promjenit....i di neš onda ratovat....
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 16:56   #3497
Dr. Faustus
___________
Moj komp
 
Dr. Faustus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Treba mi preporuka za dobar LCD, obavezno Panasonic, 37". Panasonic jer mogu ostvariti popust od 2000kn. Ne najjeftiniji dakle, ne sad ni najskuplji

LCD zato sto ona za koju se uzima zeli LCD (stara prica, svi joj rekli da je LCD najbolji..).

Hvala..

Panasonic TX-L37G10E. Cijena bi mu se trebala kretati oko 6000kn.
__________________
Ich fühle Mut, mich in die Welt zu wagen, mich in die Welt zu wagen,
Der Erde Weh, der Erde Glück zu tragen,
Mit Stürmen mich herumzuschlagen
Und in des Schiffbruchs Knirschen
nicht zu zagen.
Dr. Faustus je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 19:43   #3498
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Koji od ova 2 modela uzeti za monitor koji ce bit spojen na Ati 5850 prek hdmi-a?

LG ili Panasonic

Naravno pod uvjetom da upecam lg s-ips(LGD) a ne mva(AUO) panel

Znaci za igre,surfanje,filmove.

Nikakav rad ozbiljni

I koja je razlika u panelima s-ips i ips alpha?
Nitko ne odgovara pa moram sam sebe kvotat

Kaj nitko nis nezna?
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 20:45   #3499
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,886
Citiraj:
Autor Dr. Faustus Pregled postova
Panasonic TX-L37G10E. Cijena bi mu se trebala kretati oko 6000kn.

thx, u biti gledam pa vidim da ima g10 i g15, u čemu je razlika između ta 2 modela? V10E je već malo natezanje s cijenom, ima li što vrijedno te razlike?
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 21:39   #3500
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Citiraj:
Ugl. mislim da će proći još dosta vremena dok plazme dodju na glas kao kvalitetniji proizvod no u krajnoj liniji to toliko zapravo ni ne igra ulogu među kupcima jer većina njih ni ne pogleda plazmu iz drugog razloga a to je da 90% prodaje čine 32" inčni paneli
ovo je ziva istina...od 10ak prijatelja/poznanika/rodbina koje znam da imaju hdtv , svi imaju 32 inca lcd jedan ima neki mislim 46 .... Mislim da dobar dio te fame oko LCDa dolazi od tog da je opcenito elcede poznatiji pojam od plazme, plazma zvuci valjda nekako neprovjereno pa se svi idu na alibi-odabir lcda.
Sve mi je bilo jasno kad sam starom od 50 godina koji je namjesto novi stan rekao da mora uzeti plazmu i to panasonic , malo je skuplje od konkurencije al vrijedi, kad je na to me blijedo pogledao i rekao " a sto nebi lcd?" samo sam se nasmijao , danas je na polici 32 LG lcd , slika sasvim solidna . Full HD velika naljepnica , jea !
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 22:48   #3501
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Meni mama neki dan rekla da ne pričam na mobitel dok se puni jer bi mi mogla baterija grunuti. Dobila jedan od onih chain mailova.

Sve je stvar marketinga. A što se tiče lošeg marketinga za plazme. Pa čak je i wikipedia katastrofalna po tom pitanju.

Jedino mi nije jasno zašto Panasonic ne izbaci 32" HD Ready modele. Pa to bi se razgrabilo za trenutak!
  Reply With Quote
Staro 25.03.2010., 23:34   #3502
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
aj fala bogu da ima i normalnih prodvača. koji barem nešto pročitaju pa onda govore.... ovaj moj slučaj je iz vinkovaca, tamo gdje god došao praktički samo lcd-i jer plasme nitko neće jer nevaljaju... i prodavači se uopće ne trude to promjenit....i di neš onda ratovat....
Takvi kao blackended su rijetkost. Većina trgovaca nema blage veze o onom što prodaje, a 98% kupaca ne provjerava po internetu niti traži neke savjete od ljudi koji znaju i za njih je riječ trgovca svetinja. Čak i ako pitaju nekoga ko se kuži, ali je ipak više ljudi reklo da je LCD bolji opet će poslušat te druge. A onda dolaze i govore kako je slika gora nego na starom CRT-u. Zato se više neću sekirat zbog drugih, ja im kažem plazma, oni me blijedo gledaju i zaboli me. A kad dođu kod mene onda će se divit slici koju ja imam, a njihov šrot LCD ne može tome ni prismrdit.
simba je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2010., 12:06   #3503
Dr. Faustus
___________
Moj komp
 
Dr. Faustus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
thx, u biti gledam pa vidim da ima g10 i g15, u čemu je razlika između ta 2 modela?
G15 ima ethernet, dakle ulaz za mrežu, može prikazivati DivX (pretpostavljam sa SD kartice), mislim da ima i bolji procesor za prikaz slike, ima funkciju VIERA Cast - pregledavanje određenih sadržaja na internetu (YouTube, Picasa i sl.)

Evo jedna od mnogih recenzija ovog modela.

Razlika u cijeni je 800 - 1000 Kn više u odnosu na G10 model.
__________________
Ich fühle Mut, mich in die Welt zu wagen, mich in die Welt zu wagen,
Der Erde Weh, der Erde Glück zu tragen,
Mit Stürmen mich herumzuschlagen
Und in des Schiffbruchs Knirschen
nicht zu zagen.

Zadnje izmijenjeno od: Dr. Faustus. 26.03.2010. u 14:11.
Dr. Faustus je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2010., 13:43   #3504
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Osim ako razlika u cijeni nije mizerna, ne vidim neki ekstra razlog zašto bi netko išao zbog tih par razloga. Puno je bolje kupiti neki wdtv, ili slični uređaj.
  Reply With Quote
Staro 26.03.2010., 15:55   #3505
maxtor
Premium
Moj komp
 
maxtor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Split
Postovi: 382
molim vas za savjet,idući tjedan planiram kupiti LCD TV od 32'' iliti ga 82 cm sa Full HD,zanima me vaša preporuka i mišljenje,šta se novca tiče nije problem bitnija je kvaliteta slike i samog tv-a+treba mi stalak za TV jer će staja ti na zidu...unaprijed zahvaljujem

što mislite o ovoj?

http://www.hgspot.hr/42526/lcd-tv-panasonic-tx-l32s10e
maxtor je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2010., 19:27   #3506
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Uzmi taj panasonic ili LG 32LH3000/4000

Drugo nije vrijedno spomena

Oba su IPS paneli i imas najbolje moguce boje
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2010., 21:19   #3507
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,242
Imam Grundig 32-6840. Spojio sam USB na TV. Na USB je .mkv materijal u 720p, toliko TV i podržava. Kad postim taj film nemam zvuka. Htio bi zvuk na zvučnike od TV-a. Također jel ima kakva fora kako ubaciti titlove? Jel trebaju bit u nekom posebnom formatu ili kako?
Jel postoji kakav update firmwarea preko USB-a?

Noob sam za TV-e i HD filmove pa me nemojte ismijat.
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2010., 17:19   #3508
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,385
Uzeo danas punici Plazmu LG 42PQ3000.
Slika mi je čisto OK, a i oni su ljudi u godinama pa da imaju velike titlove.
Cijena 3.999 u Mercatoneu.
Nisam čačkao po servisnom meniu i neznam kako uključiti gledanje divxa jer čita samo slike i muziku sa USB-a.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2010., 20:42   #3509
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor timmy Pregled postova
Imam Grundig 32-6840. Spojio sam USB na TV. Na USB je .mkv materijal u 720p, toliko TV i podržava. Kad postim taj film nemam zvuka. Htio bi zvuk na zvučnike od TV-a. Također jel ima kakva fora kako ubaciti titlove? Jel trebaju bit u nekom posebnom formatu ili kako?
Jel postoji kakav update firmwarea preko USB-a?

Noob sam za TV-e i HD filmove pa me nemojte ismijat.
vrlo vjerojatno je zvuk u DTS formatu kojeg TV ne podrzava, tj. ne moze dekodirati.
provjeri u knjizici TV-a.
ako je tako, onda mozes na kompu prekodirat film u nesto sto TV podrzava (AC 5.1 npr. ili obicni MP3) ili spojis TV na receiver koji podrzava DTS putem digitalnog kabela.

titlovi AFAIK moraju bit u .srt formatu s istim imenom kao i filmska datoteka.
isto tako najbolje ti je provjerit u knjizici.
  Reply With Quote
Staro 28.03.2010., 09:55   #3510
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,242
Da, zvuk je u DTS, valjda TV ne može to, nabijem ga.
Manual je za idiote i ne piše ništa...
Titlovi mi rade ako su u .srt, ne moraju se isto zvati ali onda ih moram samo ručno pokrenut.
Imam još problem da mi ne čita hrv. dijalektičke znakove kako treba. U svakoj riječi u kojoj ima naš znak se ne vidi taj znak i ostatak slova poslije njega.
timmy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na