Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.06.2012., 23:00   #3451
goranszd
Registered User
Moj komp
 
goranszd's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 185
Rastavio ja svoj huawei, zamjenio ekran , stavio novi, i koristio sam kirurske rukavice i u wc di nema prasine rastavio sastavio u pola sata evo ga sljaka ko lud i da nema zrna prasine ispod ekrana odnosno digitizera..... jeste primjetili kako na skupim mobitelima je ekran jako blizu digitizeru a na huaweiu je vise unutra, i to sam rijesio, ekran je 1mlilemtar od digitizera i puno je ljepse sad..... mogao bi u servisere hehe, i da vidio sam nas jadni mali procesor hehehe
__________________

Zadnje izmijenjeno od: goranszd. 13.06.2012. u 23:29.
goranszd je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2012., 00:02   #3452
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Svaka čast, gdje si nabavio zaslon tako brzo?
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.06.2012., 00:35   #3453
goranszd
Registered User
Moj komp
 
goranszd's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 185
hvala njuškalo 170kn original upakirano zasticeno, ma najvise mi je drago sto sam uspio priblizit ekran digitizeru da nije onoliko unutra kao tvornicki, sad je mozda milimetra od digitizera kao u sgs2 npr ili xperie neo ili ostalih malo skupljih uređaja, za sad evo 2 sata radi sve odlicno koda nista nije bilo, prasina mi nije usla nigdje bas sam gledao pod jakim svjetlom stolne lampe kad sam ga sastavio, vicemo hoce li s vremenom uci
__________________
goranszd je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2012., 13:32   #3454
giz87
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: zg
Postovi: 19
jel ima netko problem sa superchargerom da se mob smrzne kad se recimo istovremeno uključe neke aplikacije koje troše puno rama? ne mislim na lag, nego se zamrzne i zna se i ekran zacrniti ali osvjetljen je i jedino se može baterija izvaditi... probao sam više onih minfree values i sve isto... vidio sam tu da je možda u kernelu problem... inače radi odlično... dok se ne smrzne =) npr par tabova u operi mini i dođe poruka na viber i aj bok. ima kakvo riješenje za to? rom je sonicov cyan. hvala!
giz87 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2012., 19:00   #3455
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
I nakon rootanja (kako mi je bilo predloženo) nisam nikako uspjevao instalirati službeni 2.3.6 rom, skinuo sam sa različitih linkova onaj isti (Germany), provjerio da se dload i vendor folderi nalaze na memorijskoj kartici i da su u njima .apk....
U uvijek bi stalo na istom zaslonu:
Firmware update
Step 1/2
Unpacking
(ikonica žutog trokuta sa uskličnikom)
Update failed


Pa sam odlučio zaboraviti garanciju i staviti Fundowsky 4.0 - Wow mobitel leti! Od paljenja mobitela do home screena par sekundi, puno brže nego na službenom 2.3.3 kojeg sam imao prije. Ma da mi se čini da službeni 2.3.3 brže dođe do home screena nakon vađenja i vraćanja baterije od Fundowskog 4.0 (ovo je moje subjektivno mišljenje, jer nisam mjerijo sekunde), ali ako se prije paljenja nije vadila baterija Fundowski je primjetno brži. Eto sada se zabavljam istražujući novi rom...

Pitanje vezano za Fundowsky 4.0: Kada sam ga prvi puta upalio mogao sam odabrati između Launcher Pro, Huawei Launcher i 360 Launcher. Kada bih pritisnuo tipku home opet bih mogao birati između te tri opcije, akon što sam jednom stavio kvačicu da mi Huawei bude defoultni više ne mogu pronaći Lancher Pro. Kako mogu vratiti da kad pritisnem tipku home opet imam te tri opcije?
summus je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2012., 20:11   #3456
KeiOffice
JDM
Moj komp
 
KeiOffice's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Dublin
Postovi: 182
Ides u settings - applications - manage applications, onda tamo nadjes huawei launcher ili huawei pokretac (tako nekako se zove ako ti je mob na hr meniju) i odaberes ga i onda stisnes clear data, to mi je jedini poznati nacin, ili da putem root explorera maknes sam huawei launcher iz system/app direktorija...

Nakon sto stisnes clear data za huawei launcher, gubis sve postavke screenova i shortcute i slicno
KeiOffice je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2012., 21:26   #3457
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Nemojte to skidat. Navodno treba prvo flashat neki njegov ROM, pa onda samo update s ovim napravit. Genokolar je napravio port za c8650, a ovaj sad ponovno port za u8650, napisao je da sve radi pa sam mislio da će i radit jer radi na c8650... Nakon par stranica komentara dođe se do toga da ne radi.

EDIT: dobre vijesti, benru će napravit finalnu verziju svog ROM-a za vikend i najavljuje da će konačno sredit i zvuk: http://www.htcmania.com/showthread.php?t=399134. Uzima i prijedloge tak da mu možete zdrmat poruku što još da popravi. Ja nisam dosad koristio njegov ROM tako da ne znam radi li sve u CM meniju...
ajde da i to vidimo
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2012., 21:33   #3458
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
@KeiOffice hvala!

Joj, heće li meni na androidu jednom nešto upaliti od prve
Išao sam: Postavke-Aplikacije-Upravljanje aplikacijama-(odabrao huawei pokretač) Izbriši podatke. (to bi trebalo biti Clear data)

I opet sve po starom, samo mi se sve ikaone i hemescreen vratili na staro (što nisam htio), a Louncher Pro i dalje ne postoji kao opcija kada stisnem tipku home.

Onda sam opet išao istim putem i na kraju umjesto Izbriši podatke, scrollao malo dolje i odabrao Izbriši zadane postavke - i onda sam opet dobio ove tri opcije kada stisnem home tipku.
summus je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2012., 21:45   #3459
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
Citiraj:
Autor summus Pregled postova
@KeiOffice hvala!

Joj, heće li meni na androidu jednom nešto upaliti od prve
Išao sam: Postavke-Aplikacije-Upravljanje aplikacijama-(odabrao huawei pokretač) Izbriši podatke. (to bi trebalo biti Clear data)

I opet sve po starom, samo mi se sve ikaone i hemescreen vratili na staro (što nisam htio), a Louncher Pro i dalje ne postoji kao opcija kada stisnem tipku home.

Onda sam opet išao istim putem i na kraju umjesto Izbriši podatke, scrollao malo dolje i odabrao Izbriši zadane postavke - i onda sam opet dobio ove tri opcije kada stisnem home tipku.
izaberes CLEAR DEFAULTS i klikni home tipku i to je to
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2012., 01:46   #3460
tincha95
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Žabnik
Postovi: 120
Citiraj:
Autor KeiOffice Pregled postova
Ides u settings - applications - manage applications, onda tamo nadjes huawei launcher ili huawei pokretac (tako nekako se zove ako ti je mob na hr meniju) i odaberes ga i onda stisnes clear data, to mi je jedini poznati nacin, ili da putem root explorera maknes sam huawei launcher iz system/app direktorija...

Nakon sto stisnes clear data za huawei launcher, gubis sve postavke screenova i shortcute i slicno
Citiraj:
Autor summus Pregled postova
I nakon rootanja (kako mi je bilo predloženo) nisam nikako uspjevao instalirati službeni 2.3.6 rom, skinuo sam sa različitih linkova onaj isti (Germany), provjerio da se dload i vendor folderi nalaze na memorijskoj kartici i da su u njima .apk....
U uvijek bi stalo na istom zaslonu:
Firmware update
Step 1/2
Unpacking
(ikonica žutog trokuta sa uskličnikom)
Update failed


Pa sam odlučio zaboraviti garanciju i staviti Fundowsky 4.0 - Wow mobitel leti! Od paljenja mobitela do home screena par sekundi, puno brže nego na službenom 2.3.3 kojeg sam imao prije. Ma da mi se čini da službeni 2.3.3 brže dođe do home screena nakon vađenja i vraćanja baterije od Fundowskog 4.0 (ovo je moje subjektivno mišljenje, jer nisam mjerijo sekunde), ali ako se prije paljenja nije vadila baterija Fundowski je primjetno brži. Eto sada se zabavljam istražujući novi rom...

Pitanje vezano za Fundowsky 4.0: Kada sam ga prvi puta upalio mogao sam odabrati između Launcher Pro, Huawei Launcher i 360 Launcher. Kada bih pritisnuo tipku home opet bih mogao birati između te tri opcije, akon što sam jednom stavio kvačicu da mi Huawei bude defoultni više ne mogu pronaći Lancher Pro. Kako mogu vratiti da kad pritisnem tipku home opet imam te tri opcije?
decki.. ima vam jedan program(free je na marketu) i najbolji je sto se toga tice... zove se HomeSmack.. sa tim programom mozete birati defaultne launchere... prebacivati izmedju razliciti launchera.. i web browsera! dakle ako imate operu i boat browser.. mozete prebacivati izmedju ta dva koja zelite da bude default! (: nadam se da sam pomogao

EDIT: jel zna ko u cemu je probel? imam fundowskog 4.0 gore vec 2 mjeseca.. i sve super funkcionira.. i svaki dan sam na wifiu i danas ujutro sam bio.. no sad idem na viber da posaljem poruku preko wifia i nece mi se spojit na ruter(a sad vam pisem sa laptopa sa iste veze na koju bi se mob trebao spojiti)idem u wifi postavke pritisnem na ROBY(kako se mreza zove) upisem lozinku i samo pise dohvacanje IP adrese.. ne zeli dalje.. ?! zasto?!
i drugo pitanje.. zasto npr kad je mobitel dulje vrijeme u stand by modu onda se wifi iskljuci i nazad ukljuci.. zasto je to tak.. jel se moze to sredit da bude cijelo virjeme povezan na wifi?

Zadnje izmijenjeno od: tincha95. 16.06.2012. u 17:12.
tincha95 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.06.2012., 20:12   #3461
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Citiraj:
Autor maxtormaster Pregled postova
izaberes CLEAR DEFAULTS i klikni home tipku i to je to
Hvala na odgovoru, ali napisao sam da sam upravo to i napravio "izbriši zadane postavke" - tako je ne hrvatskom. Uglavnom problem riješen
Citiraj:
Autor tincha95 Pregled postova

EDIT: jel zna ko u cemu je probel? imam fundowskog 4.0 gore vec 2 mjeseca.. i sve super funkcionira.. i svaki dan sam na wifiu i danas ujutro sam bio.. no sad idem na viber da posaljem poruku preko wifia i nece mi se spojit na ruter(a sad vam pisem sa laptopa sa iste veze na koju bi se mob trebao spojiti)idem u wifi postavke pritisnem na ROBY(kako se mreza zove) upisem lozinku i samo pise dohvacanje IP adrese.. ne zeli dalje.. ?! zasto?!
i drugo pitanje.. zasto npr kad je mobitel dulje vrijeme u stand by modu onda se wifi iskljuci i nazad ukljuci.. zasto je to tak.. jel se moze to sredit da bude cijelo virjeme povezan na wifi?
Ovo boldano je meni pisalo kada sam bio na drugom katu gdje je veza bila malo slabija, kad sam došao malo bliže do rutera normalno se spojio.
summus je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2012., 02:09   #3462
Caks
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
jel zna neko dali je benru izbacio novu verziju cyana..ak moze dat izravan link za download..hvala
__________________
Accidentaly sent from my SGS i9000
Caks je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2012., 03:38   #3463
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Ništa još. Kaže da ima problema sa distorzijom zvuka pa neće postat ništa dok to ne popravi. Inače izašla je finalna verzija CM 7.2 od THePoisona. Neke sitnice su popravljene:
ROM: CM 7.2 Ultima - THePoison
Changelog: http://cm-7-nightlies.appspot.com/?device=liberty
Novi kernel za probu: Kernel Lucky CM
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2012., 10:44   #3464
Caks
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
karnel se ko fix stavlja jel?
__________________
Accidentaly sent from my SGS i9000
Caks je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2012., 11:45   #3465
goranszd
Registered User
Moj komp
 
goranszd's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 185
Citiraj:
Autor Huawei Pregled postova
karnel se ko fix stavlja jel?
da, nemoras nista wipeat
__________________
goranszd je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2012., 14:24   #3466
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor goranszd Pregled postova
Rastavio ja svoj huawei, zamjenio ekran , stavio novi, i koristio sam kirurske rukavice i u wc di nema prasine rastavio sastavio u pola sata evo ga sljaka ko lud i da nema zrna prasine ispod ekrana odnosno digitizera..... jeste primjetili kako na skupim mobitelima je ekran jako blizu digitizeru a na huaweiu je vise unutra, i to sam rijesio, ekran je 1mlilemtar od digitizera i puno je ljepse sad..... mogao bi u servisere hehe, i da vidio sam nas jadni mali procesor hehehe
Hajde mi malo opisi da li je komplikovan za rastaviti,mada mi se cini da nije rastavljao sam druge telefone ali u malog huaweica jos nisam zavirio i meni je otisao i touch i display pa cu morati obadvoje mjenjati,a da nosim u neki servis zvani DERIKOZA ne zelim,informativno sam pitao i dobio odgovor da zamjena kosta 70 evra,a narucio sam obadvoje na e-bay za cca 30-ak dolara,sad cekam da stigne pa ako mozes da mi preneses svog iskustva sa ovim problemom,nesto na sta bi po tebi morao da posebno pripazim!HVALA
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2012., 14:34   #3467
tincha95
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Žabnik
Postovi: 120
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Ništa još. Kaže da ima problema sa distorzijom zvuka pa neće postat ništa dok to ne popravi. Inače izašla je finalna verzija CM 7.2 od THePoisona. Neke sitnice su popravljene:
ROM: CM 7.2 Ultima - THePoison
Changelog: http://cm-7-nightlies.appspot.com/?device=liberty
Novi kernel za probu: Kernel Lucky CM

daj mi samo reci sta je ovo tu changelog??
EDIT: jos mi recite koji je ovo launcher na tome cm-u??

Zadnje izmijenjeno od: tincha95. 17.06.2012. u 15:48.
tincha95 je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2012., 15:57   #3468
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Ono što je promjenjeno u odnosu na prošle verzije, ispravci, prijevodi, dodaci u kodu.

EDIT: To ti je orginalni launcher koji se koristi u CM 7.2 - ADW Launcher (uglavnom open source projekt, bla bla bla, nije najbolja stvar u svemiru ali ga stavljaju upravo zbog te činjenice). Inače novija verzija ADW Launcher EX je gro bolja, brža i fluidnija. Prvi launcher koji me baš oduševio da sam ga išao kupit na Marketu , inače sam dotad koristio LauncherPro...

Zadnje izmijenjeno od: tutix. 17.06.2012. u 16:14.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2012., 16:37   #3469
Caks
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
jel bi mi mogo neko dat link za skinut..nemrem nac onaj launcher..xperia..kaj je bio u nekom cyanu..sad stavljam novi cyan..a tamo nema tog launchera :/


EDIT: naso
__________________
Accidentaly sent from my SGS i9000

Zadnje izmijenjeno od: Caks. 17.06.2012. u 16:46.
Caks je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 13:00   #3470
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Citiraj:
Autor Gongy Pregled postova
Nasao sam ovaj malo poznati launcher na marketu i ubacio ga,radi vec nekoliko dana vrlo dobro,brz je dosta opcija na MENI se dobije kako za pocetni ekran tako i za raspored ikonica (kad udjete u meni opet stisnite tipku meni za opcije) nacin scrollanja i td ko je zainteresovan evo link neka ekserimentise https://play.google.com/store/apps/d...bGF1bmNoZXIiXQ..
jos nesto pronasao sam i ovu boot animaciju http://www.youtube.com/watch?feature...&v=w-5Av_EVpyI
malo istrazivao kako da je nabacim i prosto,ode se u phone nadje se default animacija u zip-u i zamjeni root explorerom sa ovom,sa tim da se ova stara defaultna moze snimiti i sacuvati root explorerom na SD recimo!
Svoju default animaciju sam nasao ROOT EXPOLREROM u cust>>telekomsrpske(moj operator inace)>>ba>>media>>bootanimation.zip
staru move na SD a novu na njeno mjesto i restartam mob. dobijem ovu animaciju jedino je problem sto su slicice velicine 240x320 sto je maleno za nas ekran pa sa starne ostane praznog prostora pa bih pitao STRUCNE OSOBE KAO STO JE FUNDOWSKI i DR. jel ima mogucnost da napravi se resize svih slicica na nas default ekrana 320x480 (ako se ne varam) ili se mora raditi resize svake slicice posebno sto bi potrajalo jer tamo ima oko 280 slicica cca!
Umalo da zaboravim evo link za skinuti animacije u velicini 240x320 http://www.4shared.com/rar/kdYRENVM/...imation_2.html
POZZ I JAVITE UTISKE
Ne treba ti stručna osoba da napraviš resize sličica. Svaki program za foto obradu ti nudi batch convert i napraviš resize sličica za par sekundi.
Al evo, napravio sam ti to i stavio na 4 shared. Samo što nije 320 x 480 nego 320 x 427, morao zadržat aspect ratio.

http://www.4shared.com/rar/cBbOJ7xI/...imation_3.html
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 14:26   #3471
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor Huawei Pregled postova
jel bi mi mogo neko dat link za skinut..nemrem nac onaj launcher..xperia..kaj je bio u nekom cyanu..sad stavljam novi cyan..a tamo nema tog launchera :/


EDIT: naso
Taj launcher ti je u mixed cyanu-defaultni
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 18:21   #3472
Caks
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
ma znam..al sad sam na drugom romu..samo bi htio taj launcher..a neznam kak da ga "izvadim iz tog mixed cyana tj neznad di se nalazi"..ak zna neko..
__________________
Accidentaly sent from my SGS i9000
Caks je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 19:11   #3473
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,848
Otvoriš zip, uđeš u system/app i nađeš ga. Ne znam kakav je to launcher, ali valjda se zove Launcher2.apk ili nekako prepoznatljivo. Ekstraktaš apk, pušneš na mob u system/app i rebootaš.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 20:38   #3474
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ne treba ti stručna osoba da napraviš resize sličica. Svaki program za foto obradu ti nudi batch convert i napraviš resize sličica za par sekundi.
Al evo, napravio sam ti to i stavio na 4 shared. Samo što nije 320 x 480 nego 320 x 427, morao zadržat aspect ratio.

http://www.4shared.com/rar/cBbOJ7xI/...imation_3.html
Znam vec sam to uradio ali nisam uspio dobiti onih 320x 480 zato sam pitao jel ima nacina da se sredi na tu velicinu ali ipak hvala na trudu ako neko pozeli da stavi ovu animaciju opet bolje izgleda nego ona prva
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 17:08   #3475
bbeco
Registered User
Moj komp
 
bbeco's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Split
Postovi: 14
Moze li pomoć zasto mi ne radi wifi na ovom romu

http://u8650.ru/forum/topic_458

mislim on se poveze ali di god udem browser youtube ... piše nema mreze havala unapri
bbeco je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 20:00   #3476
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
da li ikako ama ikako postoji neki nacin da namjestim da mi exdialer brise call log ikonu gore u lijevom cosku kad ga otvorim ? to jedino ide sa defaultnim call log
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 00:40   #3477
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor bbeco Pregled postova
Moze li pomoć zasto mi ne radi wifi na ovom romu

http://u8650.ru/forum/topic_458

mislim on se poveze ali di god udem browser youtube ... piše nema mreze havala unapri
Stavi supersonic patch
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 00:51   #3478
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor maxtormaster Pregled postova
da li ikako ama ikako postoji neki nacin da namjestim da mi exdialer brise call log ikonu gore u lijevom cosku kad ga otvorim ? to jedino ide sa defaultnim call log
uđi u meni-postavke-Plugin,za ex dialer kažem,get more plugins,i skini xmissedcall,i to ti je to,brisat če ti propuštene pozive
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 02:59   #3479
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
CM od benrua samo što nije . Speakerphone radi, nema distorzija sa zvukom na max.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 07:33   #3480
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
uđi u meni-postavke-Plugin,za ex dialer kažem,get more plugins,i skini xmissedcall,i to ti je to,brisat če ti propuštene pozive
jel ikako mogu da skinem taj plugin bez donacije ? ne dam mi ako ne doniram a ne mogu iskopati nigdje full verziju ? moze neki link?

update : nista zaboravi nasao sam i radi perfektno . hvala puno

Zadnje izmijenjeno od: maxtormaster. 20.06.2012. u 10:39.
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na