Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.01.2013., 00:58   #301
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
ovo se ide i mene, zar ne?

ja samo opet kazem, da su francuzi bili na razini prije jedne godine ili nedajboze dvije, da vidis kako bi ih pobjedili u srijedu. danci su nas dobili i to od prve minute, a nisu nista nista posebno!

stoga, zasto bi ja pisao da smo odigrali dobro, kada nismo? da li ja to moram raditi, pisati samo dobro i pozitivno? ja bi bio puno sretniji nego sto sam sada da smo zgazili dance danas, ubili spanjolce i ko' vaterpolisti - ocitali lekciju svima na svijetu. eto vidis sta je ispalo protiv danaca, da budem sretan zbog toga i ne tvrdim da smo bili losi?


kako su francuzi bili nemocni protiv nas, tako smo mi bili protiv danaca. ima li ista krivo ili neistinito u napisanome?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 01:05   #302
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Jebo me pas, da smo razvalili dance i uzeli zlato u finalu, na ovom forumu bi se našao neko ko bi tvrdio da smo loši al sva sreća pa su svi ostali katastrofalni.
Misliš na onu: puno pričat,malo reć ?
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2013., 01:48   #303
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Ali realno, ovo i je jedno od lošijih prvenstava, pa igramo sa Slovencima za 3. mjesto.

Danci su odlični, brzi u obrani, nisu nam dali disat. Pa mogli ste vidjet, vode 5-6 razlike, grize se svaka lopta. Mutavi Ćos komentira kao kako im se svaka odbija u ruke, kako im se odbija kad idu agresivno. I ne da imaju jedno dobro krilo, imaju oba dobra krila, a Hansen koji se i nije baš nazabijao, podvaljuje odlične lopte, brz i eksplozivan.

Alilović po meni jedini na razini danas. Treba se pokušat odmorit i onda pokazat Janezima da su imali puno sreće kad su došli do ovdje.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 02:16   #304
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Nikada Golužu nisam uzdizao, te od početka prvenstva sam ga pljuvao, ne jer imam nešto osobno protiv njega, nego profesionalno gledano. Naša Repka igra sama po sebi, on je tu kao marioneta. Goluža nije zaslužan za ništa. Biti dobar igrač ne znači biti dobar trener. Rijetko ga tko sluša, dečki više igraju sami. Dokaz tome je ako pogledate snimke ključnijih tekmi, vidjet ćete da jednoteise greške u jednoj tekmi ponavljamo skoro u nedogled. Primjer Danske, ako već ne možemo proći njihovu obranu, onda se netko treba sjetiti da: Ili puca s 9 metara kao što je to radio Lacković ili puca s 9 metara ali hodajući u dijagonalu a ne naprijed ko muha bez glave (ili Francuzi) i rade prekršaje u napadu. Jer očito na klupi nema pametne glave koja bi uvidjela da prodiranje prema 6m jednostavno Dancima ne prolazi.

A ono što osobno smatram da je u dotičnoj situaciji trebalo napraviti jest staviti 2 pa ako ne i 3 igrača na crtu. Do bi Dance toliko zbunilo i izbacilo da bi rezultiralo višestrukim novim opcijama. Čistim šutevima s 9 metara, svaki 2-3 napad bok bi bio slobodan a isto tako i lopta bi lakše prolazila na crtu. Vezano za naše igrače, slažem se s većiom napisanim iznad. Sve kritike za igrače stoje, no iskustvo će napraviti svoje. Mladi su.

Fino ste rekli, nisu Danci toliko bili dobri, koliko mi loši, no da su vrlo dobro igrali, jesu. Da li smo im prostora da nas ponize, to su i napravili. Drago mi je da su to bili Danci, a ne Francuzi. Sretno nam sutra s Slovencima.

Druga i opet najvažnija stvar, mi smo narod koji ne zna gubiti, samim time i kad gubimo ne znamo se dignuti, jer nismo naučili gubiti. To je jedan teški psihološki nedostatak - odnosno NE DISCIPLINIRANOST. No, to ostavljam filozofima na komentiranje, to je ipak tema za one višeg IQa.

Za kraj što se tiče Goluže, on je "trener" koji gleda samo svoj ponos i svoje interese, odnosno dostignuća. Čovjek je muha bez glave i to se i vidi na terenu. Kao takav ne prolazi i nema autoriteta. Sve to je i rezultat današnje utakmice.

No, tko smo mi i što smo mi da se uopće miješamo, možda najbolje da pozovemo Anonimuse.
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 26.01.2013. u 02:33.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 09:49   #305
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Sramota pa ovo nije rukomet, kakav je to rukomet bez krila Ma vidjelo se odmah poslije francuske da su podcjenili dance, tak im i treba
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 09:55   #306
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Nikada Golužu nisam uzdizao, te od početka prvenstva sam ga pljuvao, ne jer imam nešto osobno protiv njega, nego profesionalno gledano. Naša Repka igra sama po sebi, on je tu kao marioneta. Goluža nije zaslužan za ništa. Biti dobar igrač ne znači biti dobar trener. Rijetko ga tko sluša, dečki više igraju sami. Dokaz tome je ako pogledate snimke ključnijih tekmi, vidjet ćete da jednoteise greške u jednoj tekmi ponavljamo skoro u nedogled. Primjer Danske, ako već ne možemo proći njihovu obranu, onda se netko treba sjetiti da: Ili puca s 9 metara kao što je to radio Lacković ili puca s 9 metara ali hodajući u dijagonalu a ne naprijed ko muha bez glave (ili Francuzi) i rade prekršaje u napadu. Jer očito na klupi nema pametne glave koja bi uvidjela da prodiranje prema 6m jednostavno Dancima ne prolazi.
Meni je upravo ovo najvise smetalo. Napad za napadom propadaju iz istog razloga, konstantno pokusavaju jedno te isto a ne ide.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 09:56   #307
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ovo se ide i mene, zar ne?

ja samo opet kazem, da su francuzi bili na razini prije jedne godine ili nedajboze dvije, da vidis kako bi ih pobjedili u srijedu. danci su nas dobili i to od prve minute, a nisu nista nista posebno!

stoga, zasto bi ja pisao da smo odigrali dobro, kada nismo? da li ja to moram raditi, pisati samo dobro i pozitivno? ja bi bio puno sretniji nego sto sam sada da smo zgazili dance danas, ubili spanjolce i ko' vaterpolisti - ocitali lekciju svima na svijetu. eto vidis sta je ispalo protiv danaca, da budem sretan zbog toga i ne tvrdim da smo bili losi?


kako su francuzi bili nemocni protiv nas, tako smo mi bili protiv danaca. ima li ista krivo ili neistinito u napisanome?
Bome, išlo je tebe.

Citiraj:
ali, isto tako se mora reci da je francuska jednostavno losa. ili da se bolje izrazim, nismo mi toliko toliko dobri (barem ne jucer, jer je tu opet odigrao respect i strah prema francuzima).
Citiraj:
i jos jednom, nitko nije rekao koliko su francuzi zapravo losi jucer bili . generalno na prvenstvu. a sada citam kurcenja i izdizanja ko' da smo pobjedili dream team svijeta
Citiraj:
francuzi su jebeno losi. mi smo danas malo manje losi od francuza prekjucer. danska nije nista posebno, ali nas trpaju. i neka, jer ne zasluzujemo pobjediti sa ovakvim nikakvim napadom.
Citiraj:
problem nije u dancima, problem je u nama. tocka. napad je vec neko vrijeme los
Citiraj:
vi ste i dalje uvjereni da je francuska ona "francuska" koja nas je pokopala u nekoliko posljednjih godina previse puta? stvarno to mislite, pa da se mozemo busati u prsa i izvlaciti na ovakve izgovore, da su se potrosili u igri?
Citiraj:
protiv francuza se vidjelo da su jednostavno francuzi losi (dakle, nismo mi toliko dobri)
Maltene svi tvoji postovi o Hrvatskoj na ovom prvenstvu su o tome kako smo mi loši. Jebote, za koga ti navijaš?
Pobijediš španjolce; ne, nije to to.
Pobijediš francuze; porećilo nam se jer su francuzi loši.
Pa jel smo ikog pobijedili i ušli u polufinale svjetskog prvenstva jer smo dobri?
Ja ne znam kakva ti iščekivanja u sportu imaš. Ne može neki igrač/tim/klub/repka bit konstantno na 100%. Ni u kojem sportu.
Pa kad i protivnik nema svoj dan, to je dio igre. Ono što se pamti je konačni rezultat.
Što je po tebi dobra igra? Kad svaki, ali baš svaki napad daje gol? Kad Alilović obrani svaki udarac prema golu? Kaj, rezultat 50:0 bi tebe zadovoljio? Bi i mene, al budi realan.
Po tvom ne možeš nikad reć; bili smo dobri. Il je Goluža kriv, il su igrači krivi, ili je protivnik bio loš. Jesmo li ikoga na ovom prvenstvu dobili zato što smo bili dobri???
Kakve hebene veze ima što francuzi nisu na razini prije dvije godine??? Pa nemamo vremeplov da provjeravamo. Smjena generacija je normalna stvar. Da osvojimo zlato, ti bi pričao da su francuzi prije dvije godine bili bolji. SO WHAT!!!
Možda smo se potrošili protiv francuza, možda smo bili umorni, možda je sto stvari. Možda bi pobijedili dance da se igralo u subotu itd... Pa ni Messi na svakoj tekmi ne da gol, a nekad ih zabije 3.
Gleda se rezultat, a mi smo dogurali do polufinala.

Zato što smo loši.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 10:56   #308
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
ajd........ dobro.

realno sam napisao sta sam mislio. francuzi su bili losi, to je cinjenica. sa spanjolcima je pobjeda (ako si gledao, ja se nadam) bilo nategnuto do samog kraja kada su ovi cudom puknuli dvije-tri lopte bezveze da nebi isli na francuze.


ono sto je meni smijesno je sto sam napisao da smo jucer bili losi. ali ono, LOSI. to je isto cinjenica, jer je ovo prvi protivnik za kojeg se moglo reci da su jednako jaki kao mi. madari su me iskreno iznenadili isto koliko su losi, nacija isto sa velikom rukometnom povijesti. recimo kao danska. taj rang. pa ocekujes veci otpor i napor.


ne znam uopce sta se palis i ne kuzim u cemu je stvar. za koga navijam, sta mislis, za etijopiju? ali nije stvar u tome, jednostavno jesi ti gledao nase napade? pa zar ces mi reci da su to uigrane kombinacije, da je to igra za zlato? ponavljam, krila su 98% stajala bezveze, mi smo imali 3 do 4 igraca u svakom napadu, imali iskljucenja ili ne. jel to dobra igra jebemu? ako nije dobra, jel losa igra? ili bezglavo od prve minute kroz sredinu i samo kroz sredinu, pa dode poluvrijeme i nije toliki minus i nadas se da ce se malo bolje poslozit igra u drugome - ono isti shit.


kako god, skroz mi je blesavo reci da smo dobro igrali sve do danske koja nije nista posebno . jucer smo svi valjda imali los dan, ja samo kazem opet - u 15 minuta zabiti 3 gola........ kakav mi vremeplov treba kad se sjetim prijasnjih tekmi protiv kud i kamo jacih repki.


iako ruku na srce, danska je uvijek jaka u rukometu. to je isto cinjenica i nismo mi porazeni protiv "tamo nekih". samo kazem da, ako i jesmo toliko dobri i jaki i zlato je nase i ostala sranja nakon francuza (za koje opet ponavljam - su losiji od nas i to se vidjelo od samog pocetka)", jucer se danska trebala tuci. nismo ih tukli, nismo imali sportske srece, bla bla.

jedini pravi izgovor na koji se mogu svi pozvati su ozljede. to stoji po meni. ostalo je jednostavno losa igra i to je to. nitko nije rekao da su losi igraci, to mozes ganjati uzduz i poprijeko, od mene to napisano neces naci. da li je to krivica goluze, pa stvarno ne znam tko kreira igru kod nase repke vec gro godina - trener ili sami igraci. ali ovo stvarno mislim, i dok je balic bio sa linom mislim da je to bila kreativnost samih igraca.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 11:29   #309
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
pa naravno da smo lošiji nego protiv francuza kad su jučer bili Danci sa druge strane. Fizički puno jači igrači, pokretniji, obrana bolja.
Naravno da smo lošiji bili jučer jer su Danci bili bolji ohoho nego Francuzi.

Gledas skroz obrnutom logikom. Tebi koji sjediš ispred tv-a ce se cinit da smo mi prelosi, ali njima koji zapravo igraju protiv nadmoćnije ekipe je ipak malo drugačije u glavi.
No, naravno, stoji i da smo dosta loše odigrali.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 12:14   #310
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
pa naravno da smo lošiji nego protiv francuza kad su jučer bili Danci sa druge strane. Fizički puno jači igrači, pokretniji, obrana bolja.
Naravno da smo lošiji bili jučer jer su Danci bili bolji ohoho nego Francuzi.

Gledas skroz obrnutom logikom. Tebi koji sjediš ispred tv-a ce se cinit da smo mi prelosi, ali njima koji zapravo igraju protiv nadmoćnije ekipe je ipak malo drugačije u glavi.
No, naravno, stoji i da smo dosta loše odigrali.


cek' onda. da li je kakva igra smisljena protiv reprezentacije koja je brza? - nije.
da li je obrana bila postavljena, kretanje, prekidanje napada tako da prekine kretanje lopte koja je brza? - pa ne bas, nije. ali danci su to recimo napravili.

ja gledam realno sto jest. danska nije reprezentacija koja je nepobjediva. ponavljam opet, francuska ili mi prije godinu-dvije bi tukli ovakvu dansku. da li je to greska igraca ili trenera ja isto ne znam, jer igraci imaju kvalitete (nasi igraci), sad sve ovisi kako ih postavis, sta izvjezbas s njima, kakvu igru nameces itd itd. stoga bi vise rekao da je ovo goluzina greska kako smo igrali jucer, jer ja se doslovce ne sjecam tekme polufinala u kojemu od cca 5 minute utakmice si siguran u poraz ili pobjedu. barem ne na nekom svjetskom natjecanju koje nije namjesteno.


svaka cast nasima, ja tu nemam prigovora i svakako ih zahvala na konstantnom nalazenju u samom vrhu svjetskog rukometa. no da smo bili dobri, da smo bili uigrani, da je ovo maksimum od ovakvih igraca - pa nemojte me jebat da to mislite .

jos jednom pitam - gdje su krila? ali ono, gdje su krila posljednjih par godina? totalno zanemarena, ide se kroz sredinu i na vorija, na crtu. naisla repka koja je jednako brza ili brža od nas, eto rezultata jucer.


i jos jednom ponavljam - francuzi na ovom prvenstvu su blijeda slika francuza od prije godinu-dvije. spanjolska je bila li-la, odgovarao im je poraz, no svakako nije bila dominacija nasih. madari su bili iznenadujuce jednostavni za pobjediti, dok bjelorusiju ipak ne svrstavam u kremu svjetskog rukometa.

tako da je danska, koja jest dobra i sve sto ide s tim, mogla/trebala biti pobjedena. ja se samo nadam da ce sljedece prvenstvo biti ljepsa igra, poletnija, da nece ici sa trojicom kroz sredinu i samo to forsirati.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2013., 12:17   #311
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
To me podsjeća kao na one priče da bi onaj stari dobri real madrid danas rastavio i sastavio jednu barcu.

Ne bi, barca igra novi i moderniji nogomet nego prije.

Ista stvar je i sa ovime, iz vedra neba se vidjelo da je Danska trenutno jača i kvalitetnija momčad. I tu je kraj priče.

To što ti misliš da je dovoljno samo "smisliti igru" protiv Danaca, neide to baš tako lako. Ako su Danci jednostavno bolji, oni će uvjerljivo i pobjediti. Što i jesu.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 12:35   #312
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
To što ti misliš da je dovoljno samo "smisliti igru" protiv Danaca, neide to baš tako lako. Ako su Danci jednostavno bolji, oni će uvjerljivo i pobjediti. Što i jesu.
sve 5, ja se i slazem da je danska bolja od nas. tu nema govora, samo kazem da smo mi mogli i trebali odigrati puno puno kvalitetnije. pruziti barem bolji otpor. imati donekle igru protiv brze momcadi.

ovo jucer je bilo polufinale. dvije momcadi jako blizu, odlucuju nijanse. jel izgledalo tako?

ili ako ljudima smeta (a ocito da smeta), ne, nismo jucer bili losi. mi smo bili standradni, ali smo naletili na jebeno odlicne i svemirski raspolozene dance .


pa nemojte me pravit blesavim, sa ovakvim igracima kakve mi imamo (duvnjak, bicanic, cupic i alilovic prvenstveno, musa je tu, horvat i kopljat takoder, šprema sam zabravio skroz kao i vorija, hej......) da se nije mogla odigrati bolja tekma . pa nemamo mi B reprezentaciju. vukovica nisam spomenuo jer je ozljeden.


dakle, sa ovim gore igracima i svi dobro znamo koliko mogu, jesmo odigrali dobro ili lose? realno?

ponavljam, nije krivica njihova sto ih trener ili oni sami nisu pripremili na onakvu obranu koja presjeca svaki napad. ok, to je do repke kako igra. nije niti nasa obrana bila uopce losa. no napad, bezidejni skroz, ali nista. krila stoje bezveze. da se napravi mjesta za njih, smijesno nesto. pa nemojte pricati da smo bili dobri kada nismo.


naravno, to je moje misljenje. nisu danci toliko superiorni bili jer su takvi, mi smo bili losi. tocka od mene. mozete dalje pisati nesto drugacije, ja svoje misljenje imam na temelju videnoga.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 12:49   #313
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Razmazile su nas prethodne generacije - jos od Kljuna na ovamo. Realno - ova momčad je limitirana, pogotovo u napadu, i sa limitiranim "strucnim" stozerom, i za zlata ce nam trebat vise. Ne moze se uci u finale bez krila - sto jucer nismo imali i vanjskih sutera - kojih uopce nismo imali Srce i zelja je nadomjestalo tu limitiranost, ali protiv ocito dosta boljih, brzih, organiziranijih i mentalitetno cvrscih danaca se nije moglo...

Pozdravljam pomladjivanje repke, i ako pogledamo, nadmasili smo ocekivanja koja su bila osmina finala. Vjerojatno je i savez bio svjestan da nemamo ni ekipu, ni trenera za zlato
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 12:52   #314
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Generali nastavljaju bitke, iako je rat izgubljen
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 15:14   #315
Quick22
Premium
Moj komp
 
Quick22's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 113
Ne možemo uvijek biti najbolji, a kod nas se večinom samo to prizna. Danci su bili bolji od nas i točka. Od Francuza i ostalih smo pak mi bili bolji.
A one fore s sms-ovima da su utjecale na igru su bez veze. Trebali su samo onda opet pročitati taj sms i pobjedili bi i Dansku.
Quick22 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 15:18   #316
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
ali kako ne razumiješ quick, nisu oni bolji nego smo mi lošiji
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 15:40   #317
vision19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Vinkovci / Njemačka
Postovi: 494
Ma j*beš Francuze oni su prošlost. I prije kad smo s njima igrali mi smo zbog glave kretali u utakmicu s -5. Je da imaju mega momčad kojoj se i nekad kroz prste progleda i sve ali više nas neće dobivati

Pa kakva je to nacija da tipa iz zatvora odvede da bude glavni igrač, ponos, moral, ovo ono?? Pedala iz repke dok se nevinost ne dokaže. To dovoljno govori o njima. Svi neki stranci, srbi itd najmanje francuza.

Goluži kapa dolje što je pomladio ekipu, to je netko morao napraviti. A o njegovim postupcima da Vori bude na klupi cijelo vrijeme, da se forsira u meso s Dancima itd se može raspravljati ali dok je on trener ima pravo slagati taktiku kako hoće.
__________________
"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new." A.E.
vision19 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 15:47   #318
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Generali nastavljaju bitke, iako je rat izgubljen


Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
ali kako ne razumiješ quick, nisu oni bolji nego smo mi lošiji


Citiraj:
Autor vision19 Pregled postova

Pa kakva je to nacija da tipa iz zatvora odvede da bude glavni igrač, ponos, moral, ovo ono?? Pedala iz repke dok se nevinost ne dokaže.
Inače, u pravosuđu, moraš nekom dokazat krivnju, a ne da on dokazuje nevinost.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 17:15   #319
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor vision19 Pregled postova
Pa kakva je to nacija da tipa iz zatvora odvede da bude glavni igrač, ponos, moral, ovo ono?? Pedala iz repke dok se nevinost ne dokaže. To dovoljno govori o njima. Svi neki stranci, srbi itd najmanje francuza.
Nemoj samo to povlačit, i mi smo puni bosanaca, od tenisa, nogometa pa do rukometa, najmanje hrvata.

Enivej, pitanje je hoćemo li uopće dobiti slovence, moral je nikad niži.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 17:23   #320
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Citiraj:
Autor vision19 Pregled postova
Nećemo sada srati po Goluži nakon uzdizanja prekjučer itd. Nećemo također biti ni malodušni s brdovitog Balkana. Izgubili smo od boljih, europskih i budućih svjetskih prvaka. Treba im to vratiti iduće natjecanje.

Danas se vidjelo koliko bi nam Balić dobro došao kad su se svima knedle u grlu stisnule kad nitko nije smio proći, kad je Duvnjaku trebalo 5 minuta odmora a da ga netko zamjeni.

Glave gore, bronca ima dobar sjaj. Od 9 tekmi mi ćemo 1 izgubiti. Samo Danska je bolja od nas i to je sve. Nismo igrali kako znamo i možemo.
Ajde molim te...

Srati ćemo po goluži koji zadnjih par natjecanja s repkom nije napravio ništa... Nisu danci toliko bolji (ako su uopće bolji) nego jesi li ti gledao tekmu prvih 15 min.. Jesi li ti vidio da je on izvadio voria a kopljara držao cijelo prvo poluvrijeme unutra, a on je drvo od igrača...

Goluža nije materijal za medalje, goluža nije materijal za trenera, goluža je čovjek koji je jednostavno nakon svoje, po meni, žblj rukometne kariere, moga otići u mirovinu i to je to...

Nije zvao balića, drži si tog kopljara i ćupka unutra ko neku svetinju, kad se desi da treba dati sve od sebe i rasturiti ekipu koja je po kvaliteti ista ili možda i jaća od nas, onda se vidi ko tu koga.. Duvnjak je jučer doslovce sam igrao.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 20:17   #321
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
razvaljotka slovenaca. bolja igra, puno bolje od prve minute se uslo u tekmu. svaka cast na bronci, jos da se poslozi igra u buducnosti bez gresaka, bit ce to vise nego dobro.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 20:27   #322
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Ali, možda mi ne igramo bolje, možda su slovenci samo lošiji od nas...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 20:44   #323
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Svaka čast dečkima i sve čestitke za osvojeno 3. mjesto i svjetsku broncu. Odličan rezultat obzirom na sve okolnosti u i oko reprezentacije.

a sad, generali, nastavite sa obzervacijama i taktiziranjem "trebalo je ovako, moglo je onako"
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 20:45   #324
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Ja u Celju gledao tekmu!

Svaka čast našima!! (osim kopljaru) :P
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 21:00   #325
vision19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Vinkovci / Njemačka
Postovi: 494
Citiraj:
Pa kakva je to nacija da tipa iz zatvora odvede da bude glavni igrač, ponos, moral, ovo ono?? Pedala iz repke dok se nevinost ne dokaže.

Inače, u pravosuđu, moraš nekom dokazat krivnju, a ne da on dokazuje nevinost.
Mislim da si mogao shvatiti poantu moga posta.

Ja ne branim Golužu, ali dok je on na klupi on povlači poteze koje povlači jer je trener. Kažem, da bi se dalo razgovarati o njima. Od ne pozivanja Balića na dalje.

Enivej, bravo momci. 8 pobjeda od 9 tekmi. Jako dobro. Odlično.

Citiraj:
Nisu danci toliko bolji (ako su uopće bolji) nego jesi li ti gledao tekmu prvih 15 min.. Jesi li ti vidio da je on izvadio voria a kopljara držao cijelo prvo poluvrijeme unutra, a on je drvo od igrača...
Ne znam koliko pratiš rukomet, ali Kopljar igra jako dobro u obrani i igra i napad. Protiv superbrzih danaca po meni je to logičan potez. Ne možeš mijenjat 5 igrača. Za Vorija ne znam šta mu je bilo ali činjenica da Vorija šut ovo prvenstvo ne ide i ne ide pa tako ni danas

Citiraj:
drži si tog kopljara i ćupka unutra ko neku svetinju
A lol, trebao bi našeg najboljeg strijelca na klupi valjda držati?

Sve u svemu, imao je grešaka, ali dugoročno je možda napravio dobar potez s pomlađivanjem, to će budućnost pokazati.
__________________
"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new." A.E.

Zadnje izmijenjeno od: vision19. 26.01.2013. u 21:05.
vision19 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 21:35   #326
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ali, možda mi ne igramo bolje, možda su slovenci samo lošiji od nas...
ajd...... ok, ne moras vise. ja sam stao, jucer je ono bila losa igra, tocka. nakon 5 minuta se vidjelo da nista ne stima kako treba, zapravo obrana vec i da, ali napad katastrofa. ako grijesim neka grijesim, ali 3 gola u 15 minuta. danas je bilo vec drugacije.

slovenci su losiji od nas, pa to se dobro znalo i prije danasnje tekme. sudeci po jucerasnjim dancima, sutra bi trebali raskasapiti sa 10 razlike spanjolce. koje smo jelte, mi tukli suvereno . mene je jedino bilo strah da ce pasti nakon jucerasnjeg bas poraza, jer niti u jednom trenutku se nije naziralo izjedacenje ili mozda preokret.


kako god, ja nisam rekao da sam nezadovoljan nasima. rekao sam da je igra losa, pojedinci su odlicni i kao takvi su i dosli do bronce. danas je isla lopta lakse, jer je s druge strane bila i laksa momcad od danske. no svejedno opet ponavljam po koji put, napad se svodi na pojedinacna pokusavanja i pucanja, a sorry, meni to nije dobra igra. tu bi trebao jedan kvalitetniji trener (ne, nije niti lino bio "izabrani") i netko tko je kao balic znao razigrati igrace ili povuci sam.


jos jednom - svaka cast decki na medalji, treba biti konstantno na samom vrhu .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 22:53   #327
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Pa vidiš smajli, zajebavam se. Tj. podjebavam.
NHF
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 23:08   #328
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Svaka čast dečkima i sve čestitke za osvojeno 3. mjesto i svjetsku broncu. Odličan rezultat obzirom na sve okolnosti u i oko reprezentacije.

a sad, generali, nastavite sa obzervacijama i taktiziranjem "trebalo je ovako, moglo je onako"
ja se dam kladit da ti ovu temu pratiš sa bocom pive u ruci i kokicama

i smiješ se do iznemoglosti

inače, dečkima svaka čast na bronci, medalja je medalja
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 23:16   #329
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
ja se dam kladit da ti ovu temu pratiš sa bocom pive u ruci i kokicama

i smiješ se do iznemoglosti
hahahaha ne sa pivom, ali da sa kuhanim vinom i home-made čipsom u stanu sam cijeli dan jer je vani lepi minus i sve puno leda, tako da je dupe doma u toplom

ne mogu vjerovati kakve su gluposti ovdje napisane. zato ni ne komentiram, jer sam uvjeren kako pola (samo više) ovdašnjih sugovornika nikada nije igralo rukomet i ne zna kakav je to napor, kako je to kad te neće i kako je to kad te netko tuče, grize, čupa... no dobro, nastavljam uživati u odličnim konstatacijama

Citiraj:
inače, dečkima svaka čast na bronci, medalja je medalja
u svakom slučaju. 12 medalja u 19 godina, s time da je od 2003. to već deveta. ja sam sretan
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2013., 00:57   #330
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pa vidiš smajli, zajebavam se. Tj. podjebavam.
NHF
opet si stavio , sto znaci da podjebavas kada kazes da podjebavas. .


__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na