Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.09.2009., 15:56   #3211
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Ako nekome padne napamet napravit nastavak Watchmena ja ću ga osobno ubit. Sjekirom. Hrđavom.
Nevezano. Neznam ak si gledao!
http://bluray.highdefdigest.com/2102...freighter.html
  Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 18:06   #3212
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930




1. Zašto su došli?
- To je vrlo nespretno objašnjeno (tj. nije).
Došli su tamo, no nisu se spustili, nego samo čekali - zašto?

Na kraju Christopher bježi sam sa sinom u velikom brodu ostavljajući sve one na Zemlji...

Mislim koja je svrha toga puta bila?
Oni su čekali 20 godina da ih ljudi hebu... zašto su uopće došli na Zemlju kad od tamo se nisu makli (van D9) i još su čekali na brodu 3mj da ljudi dođu po njih.

2. Wikus bježi iz laboratorija MNU-a bez problema... čovik bi mislija da ga čuvar neće tako lako pustit da pobjegne iz top-secret lokacije.

3. Nije li ona raketna baterija sa 100 raketa na sebi mogla pogoditi onaj brod nakon što ga je mothership počeo vući pomoću tractor beama.

4. Imali su video snimku shuttlea kako napušta mothership i ogradili su to područje, ali nisu ga mogli pronaći 20 godina...




Overall, film je zanimljiv.
Daleko od toga da će postati klasik, no nije loš s obzirom na današnje stanje SF žanra (aka superheroji u tajicama).
Sviđa mi se što nema sveprisutnih Amera i radnja se odvija u JAR-u, te je glavni protagonist nestandardan.

Efekti su dobri, no po meni to se ne bi trebalo spominjati u kontekstu modernog filma visoke produkcije jer je to očekivano.

Možda će se nekima sviditi način kako prikazuje ljudsku prirodu i izvanzemaljce, no iskreno - već smo takve prikaze vidjeli prije u raznim filmovima i serijama, tako da ovo nije nešto novo i nikad viđeno.

Na kraju krajeva - solidan SF film, ali ne nešto što će mi se urezati u pamćenje kao jedan on važnijih SF filmova, te mislim da se oko istog diže preveliki hype.
-->
Evo upravo pogledah D9.
Film je zanimljivo snimljen i na prvi pogled ostavlja jak dojam, no kad ga malo secirate, ima poprilično rupa.

Dobra stvar je onaj mech... dosta me podsjetilo na Half-Life

Sad, što mi se nije svidjelo:




1. Zašto su došli?
- To je vrlo nespretno objašnjeno (tj. nije).
Došli su tamo, no nisu se spustili, nego samo čekali - zašto?

Na kraju Christopher bježi sam sa sinom u velikom brodu ostavljajući sve one na Zemlji...

Mislim koja je svrha toga puta bila?
Oni su čekali 20 godina da ih ljudi hebu... zašto su uopće došli na Zemlju kad od tamo se nisu makli (van D9) i još su čekali na brodu 3mj da ljudi dođu po njih.

2. Wikus bježi iz laboratorija MNU-a bez problema... čovik bi mislija da ga čuvar neće tako lako pustit da pobjegne iz top-secret lokacije.

3. Nije li ona raketna baterija sa 100 raketa na sebi mogla pogoditi onaj brod nakon što ga je mothership počeo vući pomoću tractor beama.

4. Imali su video snimku shuttlea kako napušta mothership i ogradili su to područje, ali nisu ga mogli pronaći 20 godina...




Overall, film je zanimljiv.
Daleko od toga da će postati klasik, no nije loš s obzirom na današnje stanje SF žanra (aka superheroji u tajicama).
Sviđa mi se što nema sveprisutnih Amera i radnja se odvija u JAR-u, te je glavni protagonist nestandardan.

Efekti su dobri, no po meni to se ne bi trebalo spominjati u kontekstu modernog filma visoke produkcije jer je to očekivano.

Možda će se nekima sviditi način kako prikazuje ljudsku prirodu i izvanzemaljce, no iskreno - već smo takve prikaze vidjeli prije u raznim filmovima i serijama, tako da ovo nije nešto novo i nikad viđeno.

Na kraju krajeva - solidan SF film, ali ne nešto što će mi se urezati u pamćenje kao jedan on važnijih SF filmova, te mislim da se oko istog diže preveliki hype.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.09.2009., 18:18   #3213
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a




1. Zašto su došli?
- To je vrlo nespretno objašnjeno (tj. nije).
Došli su tamo, no nisu se spustili, nego samo čekali - zašto?

Na kraju Christopher bježi sam sa sinom u velikom brodu ostavljajući sve one na Zemlji...

Mislim koja je svrha toga puta bila?
Oni su čekali 20 godina da ih ljudi hebu... zašto su uopće došli na Zemlju kad od tamo se nisu makli (van D9) i još su čekali na brodu 3mj da ljudi dođu po njih.

2. Wikus bježi iz laboratorija MNU-a bez problema... čovik bi mislija da ga čuvar neće tako lako pustit da pobjegne iz top-secret lokacije.

3. Nije li ona raketna baterija sa 100 raketa na sebi mogla pogoditi onaj brod nakon što ga je mothership počeo vući pomoću tractor beama.

4. Imali su video snimku shuttlea kako napušta mothership i ogradili su to područje, ali nisu ga mogli pronaći 20 godina...


Hmm.





1. Koliko sam shvatio bili su u prolazu i otišao im je neki kontrolni modul, koji su uz nula pomaganja od ljudske strane uspjeli tek za dvadesetak godina ponovno napravit. Ali nisam sto posto siguran, a cekam da opet pogledam film kad izadje sa ekipom.

2. Mislim da to uopce nije neka tajna lokacija. Uostalom, najbolja tajna lokacija je in the plain sight. Ne mora sve biti Area 51 (nes ti tajne lokacije). Tajna lokacija je mjesto gdje je Fritzl drzao kcer.

3. Možda je mogla, možda nije.

4. Koliko sam ja shvatio, oni su taj ship napravili u tih 20 godina. A to nije bio shuttle koji se odvojio nego samo jedan kontrolni dio koji je otpao. Iako, nije bas da si imao kameru na svakom uglu u JAR-u 1989 godine.




Ovo mi je vise kao trazenje dlake u jajetu. I definitivno mislim da spada pod ponajbolje SF-ove ikad napravljene.
-->
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Evo upravo pogledah D9.
Film je zanimljivo snimljen i na prvi pogled ostavlja jak dojam, no kad ga malo secirate, ima poprilično rupa.

Sad, što mi se nije svidjelo:




1. Zašto su došli?
- To je vrlo nespretno objašnjeno (tj. nije).
Došli su tamo, no nisu se spustili, nego samo čekali - zašto?

Na kraju Christopher bježi sam sa sinom u velikom brodu ostavljajući sve one na Zemlji...

Mislim koja je svrha toga puta bila?
Oni su čekali 20 godina da ih ljudi hebu... zašto su uopće došli na Zemlju kad od tamo se nisu makli (van D9) i još su čekali na brodu 3mj da ljudi dođu po njih.

2. Wikus bježi iz laboratorija MNU-a bez problema... čovik bi mislija da ga čuvar neće tako lako pustit da pobjegne iz top-secret lokacije.

3. Nije li ona raketna baterija sa 100 raketa na sebi mogla pogoditi onaj brod nakon što ga je mothership počeo vući pomoću tractor beama.

4. Imali su video snimku shuttlea kako napušta mothership i ogradili su to područje, ali nisu ga mogli pronaći 20 godina...


Hmm.





1. Koliko sam shvatio bili su u prolazu i otišao im je neki kontrolni modul, koji su uz nula pomaganja od ljudske strane uspjeli tek za dvadesetak godina ponovno napravit. Ali nisam sto posto siguran, a cekam da opet pogledam film kad izadje sa ekipom.

2. Mislim da to uopce nije neka tajna lokacija. Uostalom, najbolja tajna lokacija je in the plain sight. Ne mora sve biti Area 51 (nes ti tajne lokacije). Tajna lokacija je mjesto gdje je Fritzl drzao kcer.

3. Možda je mogla, možda nije.

4. Koliko sam ja shvatio, oni su taj ship napravili u tih 20 godina. A to nije bio shuttle koji se odvojio nego samo jedan kontrolni dio koji je otpao. Iako, nije bas da si imao kameru na svakom uglu u JAR-u 1989 godine.




Ovo mi je vise kao trazenje dlake u jajetu. I definitivno mislim da spada pod ponajbolje SF-ove ikad napravljene.
  Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 18:56   #3214
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986



Definitivno se slažem s Marom. Dođu ovdje, tri mjeseca vise iznad i ne izlaze, al kad ljudi dođu gore, onda ih se milion spusti dolje. Malo mi je mutno što se onog kontejnerčića tiče, jel on bio neophodan za pokretanje mothershipa ili tek za pokretanje samog shuttlea. Jerbo je shuttle oživio kad su ga utaknuli unutra. Slijedeća stvar je da su došli tu i žive ko stoka u slamu, a s druge strane posjeduju superiornu tehnologiju koju ne koriste. Zašto? I ako su rakete prvi put zveknule onaj shuttle, definitivno su ga i kasnije mogle pomest s neba. A i taj shuttle je misteriozno nestao u sekundi, a na koncu, bio zakopan ispod pol metra zemlje. Nisu ga mogli nać, ziher. I na koncu Chris ode sa sinom sam tak, ko jebe ostalih milju i osamsto tisuća. Pošto je očito da je ostavljeno prostora za nastavak, nadam se da će u nastavku bar malo više pojasnit neke stvari.

-->
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Ako nekome padne napamet napravit nastavak Watchmena ja ću ga osobno ubit. Sjekirom. Hrđavom.
Ja ću ga držat da ne pobjegne.

Što se Districta 9 tiče, dobar, drugačiji SF. Al nije traženje dlake u jajetu nego priča definitivno ima dosta rupa.




Definitivno se slažem s Marom. Dođu ovdje, tri mjeseca vise iznad i ne izlaze, al kad ljudi dođu gore, onda ih se milion spusti dolje. Malo mi je mutno što se onog kontejnerčića tiče, jel on bio neophodan za pokretanje mothershipa ili tek za pokretanje samog shuttlea. Jerbo je shuttle oživio kad su ga utaknuli unutra. Slijedeća stvar je da su došli tu i žive ko stoka u slamu, a s druge strane posjeduju superiornu tehnologiju koju ne koriste. Zašto? I ako su rakete prvi put zveknule onaj shuttle, definitivno su ga i kasnije mogle pomest s neba. A i taj shuttle je misteriozno nestao u sekundi, a na koncu, bio zakopan ispod pol metra zemlje. Nisu ga mogli nać, ziher. I na koncu Chris ode sa sinom sam tak, ko jebe ostalih milju i osamsto tisuća. Pošto je očito da je ostavljeno prostora za nastavak, nadam se da će u nastavku bar malo više pojasnit neke stvari.

__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 19:07   #3215
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Znam ime nastavka.
District 10
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 19:16   #3216
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Što se Districta 9 tiče, dobar, drugačiji SF. Al nije traženje dlake u jajetu nego priča definitivno ima dosta rupa.
Pa dal je itko vidio iz kojeg je film kuta sniman, na koji način i na koji se način priča razvija. Zato je tako dobar, jer nije polu "gej", polu naratorski gdje ce ubaciti neki miran razgovor nasred filma da ti sve objasni, ili krajem filma. Pratili smo praktički jednu osobu cijelim skoro putem. Ono što nije neobjašnjeno nije rupa, nego jednostavno tako. Ja bi to usporedio sa odlaskom na nogometnu utakmicu. Ovaj film je sniman kao da si na nogometnoj utakmici, dok je prosjecni americki SF film sniman kao da si doma pred televizorom. Ne mogu vise pojednostaviti od toga. Ne moraš imati nekog Obi Wan-a da ti objasni zašto je nešto tako kako je isto kako ne trebaš imati bad guya koji ce ti objasniti što želi i zašto učiniti prije nego te pokuša ubiti... list goes on... Kao da je rupa u priči u jednom Metropolisu recimo zašto se nije radna klasa prije pobunila

Neznam. Možemo pričati o ukusima, ali ovaj film je jednostavno nemoguce usporediti sa bilo kojim SF filmom ili serijom od 1920->.
Mozda su se neki dotaknuli te teme, ali ne na ovaj način. (npr. Star Trek se tokom svih svojih generacija doticao ove teme, ali na potpuno drugačiji način).

Ali dobro, neka ga ljudi pogledaju, pa tko voli nek izvoli!
  Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 19:16   #3217
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Znam ime nastavka.
District 10


A možda odluče napravit i teenage sapunicu o bogatim klincima s beverly hillsa i njihovom suživotu s bogatim pripadnicima aliena pa ga nazovu District 90210.

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Pa dal je itko vidio iz kojeg je film kuta sniman, na koji način i na koji se način priča razvija. Zato je tako dobar, jer nije polu "gej", polu naratorski gdje ce ubaciti neki miran razgovor nasred filma da ti sve objasni, ili krajem filma. Pratili smo praktički jednu osobu cijelim skoro putem. Ono što nije neobjašnjeno nije rupa, nego jednostavno tako. Ja bi to usporedio sa odlaskom na nogometnu utakmicu. Ovaj film je sniman kao da si na nogometnoj utakmici, dok je prosjecni americki SF film sniman kao da si doma pred televizorom. Ne mogu vise pojednostaviti od toga. Ne moraš imati nekog Obi Wan-a da ti objasni zašto je nešto tako kako je isto kako ne trebaš imati bad guya koji ce ti objasniti što želi i zašto učiniti prije nego te pokuša ubiti... list goes on... Kao da je rupa u priči u jednom Metropolisu recimo zašto se nije radna klasa prije pobunila

Neznam. Možemo pričati o ukusima, ali ovaj film je jednostavno nemoguce usporediti sa bilo kojim SF filmom ili serijom od 1920->.
Mozda su se neki dotaknuli te teme, ali ne na ovaj način. (npr. Star Trek se tokom svih svojih generacija doticao ove teme, ali na potpuno drugačiji način).

Ali dobro, neka ga ljudi pogledaju, pa tko voli nek izvoli!
Ma gle, meni se film sviđa. I način na koji je sniman i kut gledanja itd. I dobro si rekao, sviđa mi se to što nije polugay i nema objašnjavanja poglupom dijelu publike.
Ali ovo što ti veliš "Ono što nije objašnjeno nije rupa, nego je jednostavno tako" je jedno od najgorih mogućih objašnjenja. Pa s tim stavom možeš obranit svaki loš film. Tako možeš i za War of the worlds 2 reć da radnja nije debilna, scenarist nije bio na teškim drogama i režiser nije mentalno zaostao nego je to jednostavno tako. I to je super film. Mada je stvarnost potpuno drugačija.
District 9 je dobar, svakako preporuka, al ima rupa. Kao i većina filmova.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE

Zadnje izmijenjeno od: fanATIk. 07.09.2009. u 19:26.
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 20:05   #3218
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 336
A jesi uzeo film za primjer ... "War of the worlds 2"
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 20:14   #3219
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,884
Pogledao nastavak Trasformersa. Super mi je film.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je online   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 20:18   #3220
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Citiraj:
Autor ONeill Pregled postova
A jesi uzeo film za primjer ... "War of the worlds 2"
Pa primjer je baš dobar. Film je ono, ultimativna katastrofa, neviđen promašaj, žešča bljuvotina. Al po onoj logici možeš reć, film je baš dobar, a sve loše stvari u filmu jednostavno moraju bit takve. To je jednostavno tako.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.09.2009., 21:14   #3221
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Meni je D9 jednostavno loš. Jedino mi se sviđa to kaj je snimljen kao dokumentarac, a ne klasičan film.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 21:23   #3222
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pa primjer je baš dobar. Film je ono, ultimativna katastrofa, neviđen promašaj, žešča bljuvotina. Al po onoj logici možeš reć, film je baš dobar, a sve loše stvari u filmu jednostavno moraju bit takve. To je jednostavno tako.
Mislim da malo pretjerujes. Netko je spomenuo "jezičnu barijeru". Ja je uopce ne vidim jer bi i prosjecna osoba savladala bilo koji jezik na svijetu zadovoljavajuce da mu je to glavna duznost u godinu dana, a ne prek 20+ godine. Evo, ja sam ju objasnio. Zar je to potrebno biti i u filmu? Nije. Ekipa nije preko 20 godina znala dal je Ford u Blade Runneru replikant ili nije. Zar je to lose? Sto smo dobili nesto prije par godina kada je Ridley Scott rekao da je. Ja bi prije rekao da smo izgubili.
  Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 22:07   #3223
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,362
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
Meni je D9 jednostavno loš. Jedino mi se sviđa to kaj je snimljen kao dokumentarac, a ne klasičan film.

A to je tako, nekom to odgovara a nekome ne. Meni je evo ok film, rekao bi ništa presprektakularno, ali super u odnosu na većinu današnjih filmova.
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 22:10   #3224
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Mislim da malo pretjerujes. Netko je spomenuo "jezičnu barijeru". Ja je uopce ne vidim jer bi i prosjecna osoba savladala bilo koji jezik na svijetu zadovoljavajuce da mu je to glavna duznost u godinu dana, a ne prek 20+ godine. Evo, ja sam ju objasnio. Zar je to potrebno biti i u filmu? Nije. Ekipa nije preko 20 godina znala dal je Ford u Blade Runneru replikant ili nije. Zar je to lose? Sto smo dobili nesto prije par godina kada je Ridley Scott rekao da je. Ja bi prije rekao da smo izgubili.
Da ne bude zabune, ovo što si me kvotao sam izjavio za film War of the worlds 2.
A što se Districta 9 tiče, očito se ne možemo složit (mada mislim da se slažemo u tome da je dobar film). Ti i ja drugačije gledamo na pojam "rupa u scenariju". A i nekako mislim da usporedba Forda iz Blade Runnera i ovog gore što sam naveo baš i nije na mjestu. Al to je IMO.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 22:10   #3225
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Dobro, ali KOMANDNI MODUL (znači nešto VRLO VAŽNO za funkciju broda) se ne stavlja tek tako i otpada s broda.
Naravno, sad možda izađe District 10 koji će objasniti da je to u biti bio Elijenski eksperiment i veliki socijalni ekperiment nad ljudima da vide koliko smo "humani" i bla bla.

Sumnjam da tako s nekog ultra-naprednog međuzvijezdanog broda otpadaju i nestaju dijelovi kao da su ga Kinezi radili

No, dobro - sve se može objasniti uz dovoljno mašte, ali nemože se osporiti da tih nekoliko rupa u scenariju bodu u oči i da bi film bio puno bolji da njih nije bilo.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 22:38   #3226
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539



koliko sam ja skuzio, onaj mali brod/shuttle ili stovec je bio taj komandni modul velikog broda i to je kao predvideno da se da odvojiti

-->
OK je film, malo drugaciji koncept za promjenu, a sto se broda tice...




koliko sam ja skuzio, onaj mali brod/shuttle ili stovec je bio taj komandni modul velikog broda i to je kao predvideno da se da odvojiti

__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 22:42   #3227
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Tako možeš i za War of the worlds 2 reć da radnja nije debilna, scenarist nije bio na teškim drogama i režiser nije mentalno zaostao nego je to jednostavno tako. I to je super film.
Gledao sam neki dan taj film.. Isuse Bože koja katastrofa..

Gledao sam "jedinicu" prije njega i nije loš film, očekivao sam da će "dvojka" bit bolja, ali kako sam se zaje*ao..
  Reply With Quote
Staro 08.09.2009., 00:02   #3228
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,221
Pogledao District 9, jedan od boljih SFova u zadnje vrijeme. Svidja mi se, pogotovo način na koji je snimljen, malo možda previše zakompliciran.Frajer počne bježat, sruše ga, onda ga vojska uzme, pa ga uzmu pobunjenici pa ovo pa ono, reko sam daj crkni više
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2009., 07:41   #3229
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Gledao sam neki dan taj film.. Isuse Bože koja katastrofa..

Gledao sam "jedinicu" prije njega i nije loš film, očekivao sam da će "dvojka" bit bolja, ali kako sam se zaje*ao..
Vidiš, nisam ni znao da ima prvi dio od iste ekipe. Znao sam za onu verziju s Tom Cruiseom.
Inače, kad vidite da glumi C. Thomas Howell, bježite daleko od tog filma.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2009., 09:20   #3230
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
District 9..... iznadprosjećan SF ali ništa jako spektakularno. Možda da je dođel u tišini i da nismo tolko razglabali o njemu bi bil i heben ovak.....daje dozu nedorečenosti
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2009., 14:31   #3231
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
thx

Nabavio sam, pogledao onaj Under The Hood, a crtić ću kad stignem.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2009., 18:26   #3232
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Pogledao Wall-E na HBO Comedy sada, prije ga nisam gledao.

Prelijep crtani.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2009., 22:01   #3233
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
Htio bi pogledat nesto tipa the forbidden kingdom znaci neko trenira i postaje jaći i tako
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2009., 23:00   #3234
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Wolfblade Pregled postova
Htio bi pogledat nesto tipa the forbidden kingdom znaci neko trenira i postaje jaći i tako
Rocky? :P
  Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 00:07   #3235
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:21.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 00:19   #3236
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,998
Tipične američke gluposti za djecu

Pogledaj rađe ovo:


Works even if you're not a christian
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 00:21   #3237
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:21.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 00:24   #3238
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,998
Ledger je letio vrlo visoko, zato je i postigao ono šta je. Nažalost, kratko je trajalo.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 00:34   #3239
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Trick r' Treat ...ovo bude ludo.
zgodan trailercic, totalno zaboravih na taj horrorac, cuo za njeg prije nekih godinu dana al zaboravih na njega
sad vidim da je na imdb dobio iznenadjujuce dobre ocjene
bas cu ga pogledat, da vidim jel se izdvaja iz gomile losih horrora, u kojima hrpa glupih teenagera biva iskasapljena, koje nam ameri serviraju u zadnjih 15ak godina
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 07:42   #3240
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Let the Right One In

Jednostavno predobar film. Predobro iznenađenje. Totalno sam neočekivano naletio na istog.
http://bluray.highdefdigest.com/2037/letrightonein.html
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na