Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > HT
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.08.2013., 13:57   #3181
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,556
Citiraj:
Autor MuroF Pregled postova
grom mi sprzio modem,kaj sad,zvati sluzbu ili mogu nesto sam,je skup novi modem?
Ovisi koji, ali 100tinjak kn na njuskalu
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 25.08.2013., 13:58   #3182
iNoob
Game Collector
Moj komp
 
iNoob's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Viškovo (Rijeka)
Postovi: 366
Ma zovi njih i pravi se da nemaš pojma šta je bilo i dat će ti novi ruter. Ako ti je ruter otišo vjerovatno i spliter treba zamjenit.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
iNoob je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.08.2013., 14:26   #3183
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
tmomson tg 782i,kupio bi ja an necu znat to podesit opet,kaj vec treba..
Nazvat cu pa nek rijese..
__________________
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2013., 14:27   #3184
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,556
Prijavi kvar, oni ce vidit da ne radi odmah na centrali i poslat nekog
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 25.08.2013., 15:01   #3185
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
aha,kuzim,tnx
__________________
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2013., 16:50   #3186
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ja jućer komunicirao sa djelatnicima glede uzimanja Max3 paketa i pitam zašto 275kn+30 i što to toćno znaći tih 30kn kaže mi teta da je to najam uređaja ako nešto rikne dobije se novi jbg. pored cijena koje imaju još deru korisnike i s tim sranjem to je da nepovjeruješ dakle raćunica 30x24=720kn baciš za ništa(ako se nepokvari ili crkne) a ako vrisne ruter kupiš za cca 200kn i spliter nešto sitno kakve lopine su postali...Jednom prije 4god. mi spalio grom ruter i STB od maxTV-a i ja nazvo službu i došo tehnićar provjerio i sve zamijenio badave, dakle sad više toga nema osigurali su se na taj naćin pa opet po korisncima ....

Preći ću na Optimu pa ćemo vidjeti kakva je usluga u VU.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2013., 18:43   #3187
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
ajde da pitam...

vidim da na t-com onim MAX paketima
tocnije MAX3 M i MAX3 L, pise
"razgovori unutar t-com mreze", za M paket 60 minuta za L neogranicen

sta im to znaci ?
jel tih 60 minuta besplatno ili samo smanjena cjena ?
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2013., 18:51   #3188
Andrija M
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 469
Pa valjda 60 minuta mukte?

Nego bliži se 01.09. kad t-com tradicionalno svake godine izlazi sa nekim novim poklonima za produženje UO i slično. Jel ima tko kakav insiderski info jel nam se sprema štogod ove godine ?
Andrija M je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2013., 19:04   #3189
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ja jućer komunicirao sa djelatnicima glede uzimanja Max3 paketa i pitam zašto 275kn+30 i što to toćno znaći tih 30kn kaže mi teta da je to najam uređaja ako nešto rikne dobije se novi jbg. pored cijena koje imaju još deru korisnike i s tim sranjem to je da nepovjeruješ dakle raćunica 30x24=720kn baciš za ništa(ako se nepokvari ili crkne) a ako vrisne ruter kupiš za cca 200kn i spliter nešto sitno kakve lopine su postali...Jednom prije 4god. mi spalio grom ruter i STB od maxTV-a i ja nazvo službu i došo tehnićar provjerio i sve zamijenio badave, dakle sad više toga nema osigurali su se na taj naćin pa opet po korisncima ....

Preći ću na Optimu pa ćemo vidjeti kakva je usluga u VU.
Svi ti sad uzmaju tu naknadu za održavanje opreme, 15-20-30 kuna, kako gdje...

Uglavnom, ja nemam više ugovornu obvezu i neću potpisat pa makar mi autobus darovali.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2013., 20:25   #3190
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
To sa tih 30kn, to je kao hakom rekao da je cijena 275kn preniska, pa su onda umjesto da su stavili paket 305kn stavili su tih 30kn, to održavanje opreme je tek tako naziv.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.08.2013., 21:25   #3191
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Jedino mi nije jasno kako ostali operateri imaju niže cijene a kad se spomene sniženje cijene T-com-a onda ispadne da neda HAKOM kako to? jbg. tu ima dosta nelogićnosti i mućkanja ili je to samo tako za sirotinju, mislim dosta ćitam i pratim forume i imaju lijep "odlazak korisnika" na druge operatere koji su povoljnjiji sa komplet uslugom.... a T-com neda ništa mukte nažalost ako je tome tako onda bi mogli za navedenu cijenu podići one osnovne brzine na 6 ili 8mbit-a pa nebi bilo puno tih 305kn ali za osnovni paket je to jako puno jbg. jer drže tu cijenu poprilićno u odnosu na ostale.
Ispada da su oni "sveta krava" i da nitko nema usluge ko oni kad pošalješ upit ili razgovaraš na spomen o prelasku najjaća fora im je "ma svi se vrate natrag jer nitko nenudi što i oni" takav sam ja dobio odgovor na spomenuti prijelaz dalje
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2013., 21:28   #3192
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,716
Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
ajde da pitam...

vidim da na t-com onim MAX paketima
tocnije MAX3 M i MAX3 L, pise
"razgovori unutar t-com mreze", za M paket 60 minuta za L neogranicen

sta im to znaci ?
jel tih 60 minuta besplatno ili samo smanjena cjena ?
nemoj se zaletit jer je puno ljudi prešlo na druge operatere, a zadržali broj tako da ti možda ni ne znaš a razgovaraš sa drugom mrežom tak da ti tih 60 minuta "mukte" ne ide...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2013., 21:43   #3193
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Max3m ima 60min prema t-com besplatno, a u max3l je 60min besplatno, a nakon toga se prva minuta naplacuje ali to je samo prema t-com mrezi, ali ima sad mogucnost ukljucenja obavijesti o mreži ko na mobilnoj.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2013., 23:09   #3194
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
nemoj se zaletit jer je puno ljudi prešlo na druge operatere, a zadržali broj tako da ti možda ni ne znaš a razgovaraš sa drugom mrežom tak da ti tih 60 minuta "mukte" ne ide...
ma Max3 L paket je za 55kn skuplji a nist nenude, a oba paketa nude samo "unutar t-com mreze"
tak da u oba paketa korisnik je limitiran na NJIHOVU mrezu

a razlika je 55 kuna
a nazalost nemogu alternativu uzet, optima iako je dosla u moj grad ali to je sve nesto polovicno

Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
onda bi mogli za navedenu cijenu podići one osnovne brzine na 6 ili 8mbit-a
mislim da nemogu svugdje
neke kuce a njih je vecina (van metropola) imaju stare parice zato se i ogranicavaju s onim "od 2 do 4mbit"
inace bi bilo galame :P
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2013., 00:36   #3195
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ispada da su oni "sveta krava" i da nitko nema usluge ko oni kad pošalješ upit ili razgovaraš na spomen o prelasku najjaća fora im je "ma svi se vrate natrag jer nitko nenudi što i oni" takav sam ja dobio odgovor na spomenuti prijelaz dalje
Pa odgovor je djelomično na mjestu jer ako drugi operater nema svoju infrastrukturu onda ga je bolje zaobić. Naime iako tehnički posve funkcionira ona opcija da na t-comovu paricu ide bilo koji operater sa sve tri usluge problemi nastaju kad t-com počne petljat po takvim paricama. U prijevodu: zoveš službu za korisnike svog operatera, a on ti kaže da ti ne može pomoć te da će prosljedit t-comu upit ili ti odgovori da je parica od t-coma i da nije do njih. Pa ti šteka tv, pa ti je net spor itd.

Rezime: tvoj operater je polu svezanih ruku, t-com se pravi blesav ti plaćaš jeftinu uslugu i pitaš se što mi je to trebalo.

Dok kod t-com.a ako nešto ne radi nakon par poziva (učestalih) na SZK obično se problem uklanja.

Druga stvar je ako imaš mogućnost infrastrukture drugog operatera - takvi korisnici vjerojatno više nikad t-com ne vide.

Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova

mislim da nemogu svugdje
neke kuce a njih je vecina (van metropola) imaju stare parice zato se i ogranicavaju s onim "od 2 do 4mbit"
inace bi bilo galame :P
Nije stvar toliko do stare parice koliko je pitanje udaljenosti i opreme u centrali. Mislim da oni mogu puno više ali ne postoji još kak bi se reklo "opravdana potreba" ta tim. Sam internet je još uvijek za prosječnog korisnika dovoljno brza na tih 4 Mbit/s ili do. Kad internetu bude trebalo više podizat će oni, bitno je što prosječni korisnik primjeti.

Uostalom s kojim brzinama je krenuo ADSL kod nas i prije koliko vremena ? .
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2013., 00:45   #3196
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Uostalom s kojim brzinama je krenuo ADSL kod nas i prije koliko vremena ? .
ma joj kad se tog sjetim, e to je bio harač
ak se nevaram prvo su po MB-u naplacivali i to su bile shit brzine
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2013., 15:03   #3197
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
Citiraj:
Autor MuroF Pregled postova
grom mi sprzio modem,kaj sad,zvati sluzbu ili mogu nesto sam,je skup novi modem?
drugi dan stigao tekomovac,stavio novi modem i to je to,mali crni,piše ADB gore,puno ljepši od thomsona..paše mi sa zvučnicima
__________________
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 19:03   #3198
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
Citiraj:
Autor MuroF Pregled postova
drugi dan stigao tekomovac,stavio novi modem i to je to,mali crni,piše ADB gore,puno ljepši od thomsona..paše mi sa zvučnicima
Dobrodošao u klub. To će ti bit vrlo vjerovatno najgori router u životu.
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 19:04   #3199
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,556
Zasto?

Evo meni je dobar.
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 20:40   #3200
bokinho
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Usa
Postovi: 253
bokinho je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 21:20   #3201
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
ajde vrijeme je da pitam
za manje od mjesec dana moram ukinut voljatel i prec na t-com
pa me zanima posto cu uzet taj maxdsl, kako ide ta procedura
ako popunim zahtjev preko neta ili ih nazovem preko telefona
dali oni salju ono za faksirat ili se to instant sve rjesi, i koliko se ceka za prelazak ?

imajte na umu da mi je dsl-link i telefon tv na t-comu
voljatel je samo bio preprodavac
tak da u biti prelazi samo "account"
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 21:31   #3202
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
e taj je moj!
__________________
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 22:14   #3203
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
ajde vrijeme je da pitam
za manje od mjesec dana moram ukinut voljatel i prec na t-com
pa me zanima posto cu uzet taj maxdsl, kako ide ta procedura
ako popunim zahtjev preko neta ili ih nazovem preko telefona
dali oni salju ono za faksirat ili se to instant sve rjesi, i koliko se ceka za prelazak ?

imajte na umu da mi je dsl-link i telefon tv na t-comu
voljatel je samo bio preprodavac
tak da u biti prelazi samo "account"
sto se tog tiče, odi samo u t centar, kazi da ti otvore user sa paketom prometa koji želiš, dobit ćeš info za spajanje i onda se prvi put spojiš sa tim podacima kad ti prestane važiti voljatelov acc.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 23:21   #3204
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,556
hmm, ja imam malo drugačiji adb..u čem je caka?koja je razlika?
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 09:35   #3205
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,118
Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
ajde vrijeme je da pitam
za manje od mjesec dana moram ukinut voljatel i prec na t-com
pa me zanima posto cu uzet taj maxdsl, kako ide ta procedura
ako popunim zahtjev preko neta ili ih nazovem preko telefona
dali oni salju ono za faksirat ili se to instant sve rjesi, i koliko se ceka za prelazak ?

imajte na umu da mi je dsl-link i telefon tv na t-comu
voljatel je samo bio preprodavac
tak da u biti prelazi samo "account"
Samo nazovi, poslaće ti ugovor putem dostavne službe, potpišeš i gotovo.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 18:10   #3206
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
dobri ljudi voljni pomoci......... nadam se .

ukratko, koji mi je najbezbolniji nacin da zajebem t-com sto je moguce vise, jer ovo nije normalno vise. ne u smislu da ih prevarim, da im ukradem ili nekako ostetim, jednostavno da ih maknem u potpunosti od sebe.

rezime: imam adsl, imam maxtv. sljakalo dugo sa 2Mbit adsl, maxtv uredno sljakao. do ~3 tjedna, od onda je sve u klincu, tj od danas (kako je bio tehnicar, ali ja nisam bio doma nego je zatekao starce od skoro 60 godina svaki) je prekokrasan adsl - http://www.speedtest.net/my-result/2934138519

katastrofa. pa preko tomata mi je valjda veca brzina od ove sramote. maxtv necu preko satelita jer ga ne zelim na kuci, tj pretpostavljam da im se zivo fucka za usere, pa je konkretno pitanje:

da li po hakomu je min 2Mbit potreban za imati adsl? kod t-coma barem, ne pitam za druge providere?

pitam, jer mislim da jest. no, da li se to odnosi i sa drugim uslugama (posto ja imam maxtv), tj, da li se ta brzina odnosi na cijelu liniju? jer tom logikom mi mogu samo reci "ok, ne mozete imati maxtv" i hop! - imam adsl od ~5Mbit (posto mi je tolika propusnost linije).

cista napomena, pitam ovakvo pitanje jer mi je maxtv bez ugovora. dok je maxadsl pod ugovorom. e sad, ako mi ne mogu dati i jedno i drugo (a stvarno sam godinama kod njih), nek odjebu onda skroz jer necu samo adsl od njih. prelazim na drugog providera onda skroz (samo adsl, naravno) i uzimam EVOtv. jeftinije ispada nego kod ovih........


savjet? tj, da li je tko toliko upucen da mi zna odgovoriti? i kako pomoci?

zahvaljujem .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 18:49   #3207
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Pa najbolje da prijaviš kvar, pa ako ne žele ponovo poslati tehničara prijeti otkazom matv-a.

I provjeri kućne instalacije, često se zna u tavanu i sl. oksidiraju spojevi pa je linija ima lošiju propusnost.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 19:02   #3208
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
ma bio danas lik, dosao sve izviditi posto sam poslao prigovor na mail t-comu. mislim, to mi je stvarno odlicno, podrska....... ali usluge, barem u mojem slucaju, je propucati nekome noge.

ali cisto da odgovorim, sve instalacije su kod mene 5/5 dobre. nece se naci nista oksidirano ili loseg kontakta, to kad ja stegnem ili zalotam sa buzirom, to nece raditi probleme godinama......... i to je tehnicar i ustanovio, da problem nije kod mene . tric-trac, da je problem nadzemna parica, jer na nekoj točci gdje dolazi od centrale linija je (valjda) 9 Mbita, pa je jos negdje oko 6.5, da bi kod mene bilo 5.1 Mbit . ali, nije problem kod nas, ali to nije njihov teren nego vanjskog izvodaca . za koji je upitno hoce li ici od kuce do kuce i traziti gdje je problem........


nego, ovo za hakom, zna tko? sve mi se vise gade, realno imam maxTV zbog dokumentaraca i eventualno areneSport, necu niti dvije minute oklijevati ako mogu raskinuti ugovor. dat cu bilo kome (osim iskonu ) pare za adsl, neka bude 2 Mbit-a, vise nego sada sto imam.

btw, sada cupam gigantskih 175 MB. sveukupno ce proci 45 minuta za posao . jad i bijeda..........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 19:25   #3209
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Ma kakav HAKOM i kome drugom onda će ti tek bit gore (osim ako nemaš infrastrukturu od nekog drugog) jer netko drugi na parici od t-coma je još lošija opcija.

Što se ovog tiče - što manje ti znaš to bolje, znači zivkanje korisničke službe konstantno prijavljivanje kvara i ustanovljavanje "da ti se ne isporučuje usluga koja je radila". Znači ne njima objašnjavat da tebi treba određena propusnost nego "šteka mi internet", "trza mi maxtv" itd. Politika: zbunjeni i nezadovoljni korisnik, a usluga je radila te se odjednom pogoršala .

Na takav način sam bolje prolazio sa kvarovima i popravcima od strane njih , jer njima je bitno da ticket nije otvoren i da se problem otkloni. Ako korisnik konstantno zove da ima određeni problem onda se ticket diže na višu razinu ... doć će u konačnici vjerojatno i do toga vanjsko kooperanta -

- ali će te pokušavat uvjerit da bolje ne može, da je to komplicirano itd.


Mene su isto uvjeravali u čuda, čak mi je i sad ADSL i MaxTv konfiguriran da dijeli propusnost iako imam preko 20 liniju. Uglavnom MaxTv ne koristim toliko, a kad je ugašen imam efektivnih 1.1 MB/s na drugoj brzini pa se ne bunim, al baš da mi se da morao bi prvo sredit kućnu instalaciju i onda ih pilat da ispravno konfiguriraju liniju.
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 22:41   #3210
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,383
Jel to bila praksa da ne smanjuje brzinu ialo zatrazite da smanje nakon akcije za 10mbita?
Sad se vratio s mora i vidio na racunima da nisu smanjili iako je receno da jesu.
Juice je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na