Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.08.2013., 21:56   #3061
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Koliko vidim u platinumu je postao ban, pa je praktično ban TF/Yi/Elise/Thresh/Vayne/Nunu, barem koliko sam vidio i spectateao kod frenda pošto smo imali rasprave o Yiu.

Inače, počeo sam igrati 5vs5 ranked, pošto planiram postati aktivan s 3 različita tima.

Ima netko možda neke savjete o team kompozicijama? Ako je netko nešto isprobavao?

http://www.lolking.net/summoner/eune/28604868#history

Orianna OP
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2013., 21:57   #3062
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,173
Ovo je za ne povjerovati.

Igram dravena. Krenem 0:2 jer moj blitz samo pulla na lvl 2 i ide u tf-ove, a ja nemam mane. Dođem na 6:2, moji ovako: Lee jungler 1:5, nasus 2:3 top, blitz, 1:8 i kata protiv annie mid 0:5.

I onda im serem ofc, i onda se brane međusobno, pogledam, premade naravno
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.08.2013., 22:17   #3063
HAL
Premium
Moj komp
 
HAL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 416
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ovo je za ne povjerovati.

Igram dravena. Krenem 0:2 jer moj blitz samo pulla na lvl 2 i ide u tf-ove, a ja nemam mane. Dođem na 6:2, moji ovako: Lee jungler 1:5, nasus 2:3 top, blitz, 1:8 i kata protiv annie mid 0:5.

I onda im serem ofc, i onda se brane međusobno, pogledam, premade naravno
Ja sam od zadnjih 20 gameova u njih barem 16 imao neki premade i iskreno već mi se to polako gadi, niti jedan premade nije bio dobar, niti jedan nije završio game sa pozitivnim skorom i samo flame od njih. Iskreno se nadam doslovno solo queue opciji.
HAL je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2013., 23:34   #3064
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,078
Trebam savjet neki za cs u jungle-u. Kada jungleam imam uznasno nizak cs i uvijek drugi jungler ima vise od mene, pokusavam se fokusirat vise na gankanje ali opet mi je nekako prenizak. Jel bi mozda trebao uzimati par miniona na lane-u kad dodem gankat?
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2013., 00:34   #3065
Tex Willer
Premium
Moj komp
 
Tex Willer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 277
Kada gankas uszimas tzv. minion tax xD, naravno da uzmes koji minion ali samo last hit i ako tvoj ode base onda samo last hit radis.
__________________
Origin: Dead_Body_cRo
Tex Willer je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2013., 03:44   #3066
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Trebam savjet neki za cs u jungle-u. Kada jungleam imam uznasno nizak cs i uvijek drugi jungler ima vise od mene, pokusavam se fokusirat vise na gankanje ali opet mi je nekako prenizak. Jel bi mozda trebao uzimati par miniona na lane-u kad dodem gankat?
TAXES TAXES TAXES

ja svaki put kada gankam, makar ne uspio, ako ništa, smajtam njihovog velikog creepa



EDIT:

Ne igrati pijan - http://www.lolking.net/summoner/eune/28604868#history

Alistar ne znam kako smo winali, jer sam svom ADCu (premade skype) krao CSove i killove i trčao među njima (igrali protiv nekih domaćih) i derao se na njih..fascinantno kako ljudi pokušavaju ubiti alistara kada ima ult

drugi nisam bio svjestan što se desilo dok nisam bio x/7/x, ali onda sam bio proxy elise support

Zadnje izmijenjeno od: X-Plosiv. 02.08.2013. u 10:17.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2013., 10:39   #3067
HAL
Premium
Moj komp
 
HAL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 416
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Trebam savjet neki za cs u jungle-u. Kada jungleam imam uznasno nizak cs i uvijek drugi jungler ima vise od mene, pokusavam se fokusirat vise na gankanje ali opet mi je nekako prenizak. Jel bi mozda trebao uzimati par miniona na lane-u kad dodem gankat?
Iskreno malo previše ljudi ovdje brinu za CS kada igraju junglera, uzmi savjet od osobe koja je nezaposleni klošar i gleda stream doslovno svakog pro igrača nekoliko sati dnevno: CS u džungli ovisi isključivo o dinamici igre, dakle nekad pro igrači imaju smiješan CS, nekad je igra spora pa imaju lagano farm fest po džungli i taxaju laneove pa su na razini top/mid lanea skoro. Po meni jedini pravi savjet je da ne trošiš previše vremena na gankove koji nema velike šanse za uspjeh, tipa nemoj stajati20-30 sekundi u bushu, ako vidiš da nema kruha odmah ili odi, ili uđi u lane i malo izpushaj sa svojim timom.
HAL je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2013., 14:12   #3068
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Danas idem u Gold. Al ozbiljno. Al Bundy. Nema zajebancije kao dosad, počinje godišnji.

Guls the man - AP carry. Tko hoće, noćas sam online.


edit: OK what da fuck, jučer igram kvalifikacije za Silver 1, izgubim prvi gejm, ostanu mi još dva za odigrati, danas gledam i mene bez ikakvog razloga izbace iz kvalifikacija, znači opet moram winati dva gejma da uopće uđem u kvalifikacije. Really Riot??

Znači, prvo me kickaju iz Silver 1 zbog neaktivnosti što uopće nije istina, zatim me kickaju iz kvalifikacija... ok, kaj je slijedeće, kickat će mi ženu iz kuće? hm, to i nije tako loše...

Nvm, nitko me neće zaustaviti, godišnji FTW
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2013., 15:18   #3069
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Ja mislio da vi zagrepčani uzimate godišnji da odete na more i gledate pičiće u kupaćim :P
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2013., 15:21   #3070
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Imam ja pičića doma, a mora sam se nagledao i previše... treba centralno slagat jbg.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.08.2013., 16:28   #3071
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Ja pao iz SI u SII -_-

sad odmah i popljugao prvu u SII i pao sa 75 lp na 60

previše je kretena sa slobodnim vremenom na rukama...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2013., 17:46   #3072
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,173
Kako mi je faljelo da igram s dianom malo.

Nisam dugo igrao mid, i ajde sad ću pickati. 16:4:19 score.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2013., 20:44   #3073
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
previše je kretena sa slobodnim vremenom na rukama...
Sorry jbg, nemam puno slobodnog vremena, ali se uvijek nađem u krivo vrijeme na krivom mjestu
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2013., 21:08   #3074
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,173
Ko i svi mi.

EDIT: Igram malo taj aram. I gledam. Neki champovi su OP u tom aram-u, neki su totalno useless. Npr. fizz, kata, nidaa, AP ez su jednostavno OP za ARAM. A većina ostalih je jednostavno useless. Jer svaki champ je napravljeni s razlogom za 5v5, i ima svoju ulogu/e. Ali ovdje neki su jednostavno ništa...

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 03.08.2013. u 13:05.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2013., 13:13   #3075
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Ziggs je pre OP u aramu

http://i.imgur.com/NXiRZrS.jpg

igrao jučer protiv challenger-a, čovjek je 45. na ljestvici...umro 2x zbog prokletog TF-a, ali to nekada ne možeš spriječiti...na lv1 je uspio pullati našu soraku, pa smo se morali oboje vratiti u bazu, pa je MF dobila prednost pa smo pod turretom farmali praktički...

lik je nakon gejma rekao Aatroxu koji je bio mid protiv TF i ownao "lol d2 lolbob noob" ...a meni jedan od najačih midera u hrvatskoj

statitsike s gragasom su mu OP
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2013., 13:16   #3076
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,173
Majstor ima s svim champovima ranked odigran. Svaka čast

Zašto skrivaš imena kad se vide?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2013., 14:12   #3077
siloman
Premium
Moj komp
 
siloman's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Otok Krk
Postovi: 325
trazim par pocetnika moze east moze west za malo team fighta
i naravno par porcija zivciranja samnom, ukljuceno u ponudu
__________________
Gdje se jede jedem,gdje se pije pijem,gdje se radi ne smetam!
siloman je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2013., 15:10   #3078
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Majstor ima s svim champovima ranked odigran. Svaka čast

Zašto skrivaš imena kad se vide?
Ma tako, ako netko dođe ovdje vidjeti nakon par dana, neće znati o kome se sve radi.

Inače, gledao LCS što je Qpie radio na Ezrealu, te zbog toga krenuo tim buildom..moram reći da ga moram još testirati ali

1. Brutalizer
2. Manamune
3. Iceborn
4. LW

s time da pošto sam imao para ja sam nakon brutalizera krenuo na BT pošto sam imao soraku kao supporta

Citiraj:
Autor siloman Pregled postova
trazim par pocetnika moze east moze west za malo team fighta
i naravno par porcija zivciranja samnom, ukljuceno u ponudu
Slobodno dodaj (ShadowSneakDude), pomognem ti ako ikako mogu
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2013., 15:19   #3079
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Tražim nekog za duoq ranked na EUW, ako je neko zainteresiran nek se javi.

Silver IV sam trenutno, nickname: iMogy

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 03.08.2013. u 15:27.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2013., 19:22   #3080
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Sorry jbg, nemam puno slobodnog vremena, ali se uvijek nađem u krivo vrijeme na krivom mjestu
haha, dobra, dobra



obožavam ovog šampiona
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2013., 10:40   #3081
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,078
Dobio sam chat restriction

Mogu 5 poruka napisat u game-u na početku, a kasnije mi se s vremenom otključava po jedna poruka

Btw. danas series igrao i u jednom game-u imam double jungle a u drugom nam Xin ide na bot kao "support". Naravno izgubio oba game-a.

Zadnje izmijenjeno od: Mirkopoter. 04.08.2013. u 13:44.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2013., 19:49   #3082
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Koja je sad isprika hejtera Athenea, kad je u 2 tjedna u sklopu summer challengea došao od Bronze 5 do Platinum?

Carried? Cheatao?

A sve je streamao, i da nitko nije ništa vidio.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2013., 19:57   #3083
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,773
Da i? Lik je prije na nepošten način postizao uspjeh u igri. To što je sada on solo došao do negdje ne znači apsolutno ništa.

Ako želiš, evo ovako:
Ista stvar je i sa cheaterima u CoDu npr. Ako netko jednom, ali samo jednom upali wh, aimbot ili nešto drugo, ta osoba je smeće od čovjeka i gotovo. Nema tu više nikakog načina da se ispere to sa sebe. Možeš ti imat godlike skill u igri, ali ako upališ wh, ta povijest te prati posvuda, sve esport platforme će znat za tebe kada riječ jednom krene.

Ne kužim što želiš postići ovim postanjem o njemu? Opće je poznato da je bio debil u WoWu, da je u D3 sve na ruku dobio bez imalo truda, da je LoL igrao na način kakav je igrao. Pa tisuće i tisuće ljudi je to vidjelo. Da, skupio je puno novaca za djecu. I što sad? Kao on je sada neka svetinja? Ako nekome pomogne, što njemu daje pravo da drugima uništava igru?
I naposlijetku, zašto se uvijek netko nađe da mora isponova i isponova namatat priču o Atheneu? Sve se zna, sve je već miljun puta diskutirano, pa zar je zaista potrebno da se još jednom o tome priča?

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 04.08.2013. u 20:06.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2013., 20:02   #3084
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Dokaži mu to i eno lik će ti dati Blade Pro
Neloše za odma prodat, možeš 2 'iljade $ zaradit

To o cheatanju je samo nagađanje, kao nemoguće da lik jednostavno dobro igra.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2013., 20:15   #3085
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,773
Ne kažem da ne igra dobro, dobar je sa Ryzeom i to nitko ne može negirati. S otalim championima je tak-tak, prosječan. Meni se i užasno zamjerio kada je izazvao Alex Icha na 1vs1 Ryze duel i onda lik nije imao toliko poštovanja prema njemu da je trollao i bio AFK bezveze, neku glupu scenu napravio.
Lik je idiot koji je puno novaca skupio u dobrotvorne svrhe. Fakat ne kužim što želiš postići?
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2013., 00:14   #3086
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Koja je sad isprika hejtera Athenea, kad je u 2 tjedna u sklopu summer challengea došao od Bronze 5 do Platinum?
Znači:

Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Da i? Lik je prije na nepošten način postizao uspjeh u igri. To što je sada on solo došao do negdje ne znači apsolutno ništa.

Ako želiš, evo ovako:
Ista stvar je i sa cheaterima u CoDu npr. Ako netko jednom, ali samo jednom upali wh, aimbot ili nešto drugo, ta osoba je smeće od čovjeka i gotovo. Nema tu više nikakog načina da se ispere to sa sebe. Možeš ti imat godlike skill u igri, ali ako upališ wh, ta povijest te prati posvuda, sve esport platforme će znat za tebe kada riječ jednom krene.

Ne kužim što želiš postići ovim postanjem o njemu? Opće je poznato da je bio debil u WoWu, da je u D3 sve na ruku dobio bez imalo truda, da je LoL igrao na način kakav je igrao. Pa tisuće i tisuće ljudi je to vidjelo. Da, skupio je puno novaca za djecu. I što sad? Kao on je sada neka svetinja? Ako nekome pomogne, što njemu daje pravo da drugima uništava igru?
I naposlijetku, zašto se uvijek netko nađe da mora isponova i isponova namatat priču o Atheneu? Sve se zna, sve je već miljun puta diskutirano, pa zar je zaista potrebno da se još jednom o tome priča?
i

Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ne kažem da ne igra dobro, dobar je sa Ryzeom i to nitko ne može negirati. S otalim championima je tak-tak, prosječan. Meni se i užasno zamjerio kada je izazvao Alex Icha na 1vs1 Ryze duel i onda lik nije imao toliko poštovanja prema njemu da je trollao i bio AFK bezveze, neku glupu scenu napravio.
Lik je idiot koji je puno novaca skupio u dobrotvorne svrhe. Fakat ne kužim što želiš postići?

Što se tiče, izazvao je Alex Icha jer je pobijedio klona od Alex-a (jedan lik na EUW koji ima isti nick samo promijenjeno slovo i i l) i izazvao je Alexa....Alex je prihvatio čisto zbog "for dem kidz", i onda je ovaj prvo išao afk, pa je onda odglumio da je došla policija što sve ne..a čovjek koji je pro gamer + otac bla bla bla je došao i trošio svoje vrijeme na to što ovaj trolla.


Ne mrzim ga, dapače, boli me qrac za njega, ali je đubre, jer svi znamo što se desilo u LoL-u/Wow-u/D3. Tako da jedini koji ovdje započinje temu s njim si ti, no offense.

EDIT:

Epic scena.
Igramo premade, ja Katarina mid, odmah na 1 lv odem kod njihovog turreta i pustim da me ubije....i turret baš da me ubije, kada se flasha njihov Gragas i baca svoj barrel...i ubije me turret, koji je to bio lol materijal

Zadnje izmijenjeno od: X-Plosiv. 05.08.2013. u 01:29.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2013., 09:00   #3087
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,078
Sto kazete na moć Lee-a na prvom levelu?

Vec mi se jednom prije dogodilo da me napao na prvom waweu miniona sa 3. spellom i nenormalno me spustio da sam morao ici nazad, naravno nisam se mogao maknut sa turreta cijeli game i svejedno me ubio par puta pod turretom i iskljucio me iz cijelog game-a kao da sam afk bio.

Mislio sam "ajde slucajnost, lik zna igrat Lee-a" ali nije to. Dogodila mi se ista stvar jucer. Docekao me lik u bush-u i kad su minioni dosli i ja krenuo da last hitam lik izleti i lupi me sa 3. spellom i autoattackima i spusti me da moram nazad ici. Isto se nisam mogao maknut sa turreta i lik me bez problema dive-ao.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2013., 10:41   #3088
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Sto kazete na moć Lee-a na prvom levelu?

Vec mi se jednom prije dogodilo da me napao na prvom waweu miniona sa 3. spellom i nenormalno me spustio da sam morao ici nazad, naravno nisam se mogao maknut sa turreta cijeli game i svejedno me ubio par puta pod turretom i iskljucio me iz cijelog game-a kao da sam afk bio.

Mislio sam "ajde slucajnost, lik zna igrat Lee-a" ali nije to. Dogodila mi se ista stvar jucer. Docekao me lik u bush-u i kad su minioni dosli i ja krenuo da last hitam lik izleti i lupi me sa 3. spellom i autoattackima i spusti me da moram nazad ici. Isto se nisam mogao maknut sa turreta i lik me bez problema dive-ao.
Istina, to radi i na mid-u, zato i je jako snažan early jungler....moj savjet ti je čisto pripaziti prvih par lv kada je stvarno jak, jer je i mene tako jednom zeznuo da me na 1lv krenuo napadati i dobio je odmah prednost u lejnu
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2013., 13:39   #3089
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2013., 17:18   #3090
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Nasus

koja životinja dok nafarma Q

neopisivo

roknem pol turreta skoro onda
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na