Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.05.2006., 10:04   #61
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,551
Citiraj:
Autor Isus
2 miljuna ljudi a uvaženi treneri poput Skoblara, Ivića, Blaževića tvrd enekaj drugo, hm tko li je u pravu?????
Joj decko, zasto si nasrao sve ostalo u postu kada ti je ovo bilo dovoljno da se mozes diskreditirati kao ozbiljan sugovornik? Uostalom, a sto ce i reci ostali; odnosno gdje to tvrde - u novinama ili kod tebe doma u cetri oka? Da su Nikica i tatek mu taoci odredjenih ljudi (nije bitno, da Jelc ne dobije menstruaciju) pa je tateku uputno da drzi Nikicu, evidentno _loseg_ igraca (doduse, buduci da ima loptu u nogama duze od 3 sekunde svega 5 puta na utakmici, tko zna...), sto duze u momcadi kako bi se Niko, ljubav caletova, prodao u Dagestan za 5M $. Cik pogodi - igraci "losiji" od Nikice, radosti tatine, dobivaju ponude sa svih strana. Celticov scout (a ne tamo neki klaun i kriminalac Blazevic) sprdao se s Nikicom i 'ajdukom javno pred novinarima, a kad je tatek (ili netko od kriminalaca s vrha) plasirao novicu da ce se Nikica, dusa tatina, prodati u tamo neki francuski klub, celnik tog kluba rekao je da nikada nije _cuo_(!!!) za naseg Niku, ponos tatin. Is'krsta ti, NIJE CUO za NAJBOLJEG hrvatskog fantazistu, virtuoza, Pelea u malom (errm, velkom).

Bolna cinjenica je da Niko, oci tatine, nije napravio _nista_ od kada je dosao u prvu momcad. Takodjer je cinjenica da je Cico Kranjcar, osim sto je kreten, zaista izvanredan trener kad moze doci do ovdje gdje je dosao s 10 igraca, i to svaku utakmicu po 90 minuta...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 10:21   #62
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,551
Citiraj:
Autor Domi
Uostalom, on je s 14-ak golova bio najbolji strijelac Hajduka.
10, sreco, 10. U 32 utakmice i punom satnicom. I to citava 3 iz igre (a od toga su jedan ili dva bili iz slobodnjaka). Znaci nas Niko, ako budemo dovoljno dobri i ne racunamo da je vjerojatno sve golove zabio iz prekida, zabijao je svakih 960 minuta.

Citiraj:
Ali zbilja se pretjeruje kad se toliko gleda kaj će Kranjčar napraviti, a istovremeno se zanemaruju loše igre ostalih igrača u repki.
Super, ostali IGRAJU lose ali nas Niko NE IGRA uopce. Shvatjas razliku?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 12:48   #63
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,373
Citiraj:
Autor Bubba
Joj decko, zasto si nasrao sve ostalo u postu kada ti je ovo bilo dovoljno da se mozes diskreditirati kao ozbiljan sugovornik? Uostalom, a sto ce i reci ostali; odnosno gdje to tvrde - u novinama ili kod tebe doma u cetri oka? Da su Nikica i tatek mu taoci odredjenih ljudi (nije bitno, da Jelc ne dobije menstruaciju) pa je tateku uputno da drzi Nikicu, evidentno _loseg_ igraca (doduse, buduci da ima loptu u nogama duze od 3 sekunde svega 5 puta na utakmici, tko zna...), sto duze u momcadi kako bi se Niko, ljubav caletova, prodao u Dagestan za 5M $. Cik pogodi - igraci "losiji" od Nikice, radosti tatine, dobivaju ponude sa svih strana. Celticov scout (a ne tamo neki klaun i kriminalac Blazevic) sprdao se s Nikicom i 'ajdukom javno pred novinarima, a kad je tatek (ili netko od kriminalaca s vrha) plasirao novicu da ce se Nikica, dusa tatina, prodati u tamo neki francuski klub, celnik tog kluba rekao je da nikada nije _cuo_(!!!) za naseg Niku, ponos tatin. Is'krsta ti, NIJE CUO za NAJBOLJEG hrvatskog fantazistu, virtuoza, Pelea u malom (errm, velkom).

Bolna cinjenica je da Niko, oci tatine, nije napravio _nista_ od kada je dosao u prvu momcad. Takodjer je cinjenica da je Cico Kranjcar, osim sto je kreten, zaista izvanredan trener kad moze doci do ovdje gdje je dosao s 10 igraca, i to svaku utakmicu po 90 minuta...
Bubba, čekao sam tebe i tvoj divni topli i argumetirani iznos pun, činjenica, hvala otvorio si mi oči kako sam mogao takvo nešto misliti.

Gdje sam ja ikada spomenuio da je kranjčar jr. novi Boban? Nigdje , to ni ne tvrdim jer nije! Mali nije loš a ponajmanje je toliko loš kolko ga se prikazuje.
Što se tiče slučajnog pasa, nije sve u nogometu promišljeno ali je bilo promišljeno da je bio tamo naprijed što govori u tome da je pratio akciju.
Da nije ono što se očekivalo a očekivalo se po riječima da će bit novi Boban stoji, jer boban je u njegovim godinam bio bolji, no isto tako Boban je igrao u boljoj momčadi a imao je i bolje trenere ( izvjesni Vlatko Marković je od Bobana napravio klasu). Cico istina gura ga i sad kad je van forme ali njega proglasit za glavnog krivca za sve loše, e pa stvrno malo smo ga pretjerali. BTW. od debele svnje kaj je bio u Dinamu nije niš ostalo. EOD

Usput molim Jelca da temu prepravi u Niko Kranjčar najgori hrvatski nogometaš ikad?! jer ovo s tekmom protiv Irana nema veze.
EOD s moje starne o temi Kranjčar jr i Kranjčar sr.


Tekma s Iranom je po meni bila dobra da nas sve spusti na zemlju jer se nakon Austriej govorilo nabit ćemo Brazilu 3 gola, sad je splasnulo. Obrana je očito najveća rupa, nepokrivanje igrača, statičnost, grozno za ne prepoznat, samo se nadam da će dobit extra tretman jer na taj način će nam Brazil sprašit 7 komada.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum

Zadnje izmijenjeno od: Isus. 30.05.2006. u 13:02.
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 13:06   #64
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,551
Citiraj:
Autor Isus
Bubba, čekao sam tebe i tvoj divni topli i argumetirani iznos pun, činjenica, hvala otvorio si mi oči kako sam mogao takvo nešto misliti.
Ne znam cemu pokusavas neduhovito kontrirati necime sto si ti trebao uciniti. Jer moji argumenti stoje, na tebi je da nekolicini milijuna hrvata pokazes cime je to Niko zasluzio mjesto medju prvih 11?

Citiraj:
Gdje sam ja ikada spomenuio da je kranjčar jr. novi Boban?
Koga briga, zar je uopce bitno, tko ti je uopce rekao da je Niko novi Boban?

Citiraj:
Mali nijr loš a ponajmanje je toliko loš kolko ga se prikazuje.
Fantasticno. Mozes li mi konkretno reci gdje smo to tocno propustili Nikovu virtuoznost, fantazmagoricnost, kreativnost, statisticke pokazatelje izvanredne igre. Gdje, gdje, ooo, gdje?

BTW, http://index.hr/clanak.aspx?id=317990
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 13:23   #65
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,205
owa debela pigica(niko kranjčhar) ne zaslužuje igrati za repku...neka igra cijelo wrijeme,ali da se i trudi nikada nistha ne bih rekli...nego on je siguran da che igrati ...kad che ga tatica progurati...
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 13:46   #66
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,373
O tempora o mores!
ne bubba, ne kontriram ništa nego me samo čudi da si uvijek smao ti u pravu i nitko drugi jer ostali tako i tako nisu dorasli tvom intelektu.

Zakaj uvijek mi hrvati moramo srat i kenjat do te mjere po nečemu??????Svaki puta nam s eobilo o glavu???
kaj sad pak nevalja s repkom??? Jesmo došli bez poraza Jesmo! jel napokon imamo repku koja nakon slaven 98 može proći prvi krug na nekom natjecanju? Imamo! Zašto onda sztalno srat i kenjat????

***************ala vas više i opsedutost s krančariam odite do Sakoman lijeliti se od ovisnosti. FOAD!!
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 13:51   #67
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
Dečki-možete se vi svi skupa samnom j****i sa spikom-Gicko je u repki i možemo se samo nadati da će uz kvalitetne igrače i on do SP-a proigrati bolje.
Jelc je online   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 14:16   #68
replace
Registered User
 
replace's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 19
Citiraj:
Autor Domi
Isus
signed.. Potpuno se slažem s ovim kaj si rekao.
Isto me

Replace
Na Maksimir ne stane 50 000 ljudi. :P

"Neki dotepenci se sad kunu u Kranjcara koda im je brad rodjeni"
- a isto tako se radi NEKIH dotepenaca sada toliko pljuje po obitelji Kranjčar. Mamić ga je potjero iz Dinama i od onda je krenula paljba po Kranjčarima.

"imas krive informacije sto se tice misljenja ivica, cire i skoblara o pajceku"
rofl
A ti si njihov kućni prijatelj, piješ s njima kave pa znaš da ono kaj govore za novine zapravo ne misle? Pa Ćiro se još danas kune u Niku i tvrdi da će biti igračina.


Ali fakat pretjerujete kaj se tiče pljuvanja općenito (nakon jedne lošije partije) i kaj se tiče pljuvanja po Kranjčarima. Svaku tekmu gledate samo poteze Kranjčara, da li je dva puta krivo dodao loptu, da li je napravio ovo ili ono..

Isto, stalno se komentira kak je u Hajduku imao jako lošu sezonu blabla. A kako je uz onakve kretene od suigrača i mogao imati bolju sezonu? Hajduk je ove sezone imao očajnu ekipu i ne vidim načina na koji bi ih Kranjčar mogao sam izvlačiti iz utakmice u utakmicu. Uostalom, on je s 14-ak golova bio najbolji strijelac Hajduka.
Vjerujem da bi i Vugrinec, u kojeg se mnogi kunu i uvjereni su da ej bolje rješenje od Nike, u Hajduku imao prosječnu, odnosno lošu, sezonu jer kad nema pomoći suigrača teško možeš i sam nešto napraviti.

Btw, sviđa mi se kaj je Krušelj jučer napisao u svojoj kolumni o tome da Hrv igra s 10 igrača:


Ajde, moram se složiti da Cico ipak forsira Niku i da bi ga zblija mogao zamijeniti pa da vidimo neke alternative na toj poziciji..
Ali zbilja se pretjeruje kad se toliko gleda kaj će Kranjčar napraviti, a istovremeno se zanemaruju loše igre ostalih igrača u repki.

za kraj >>>
http://youtube.com/watch?v=9-nnKkt578E&search=kranjcar

Prijatelju nebrini se na maximir stane 40 000 mjesta po propisima a kad igra repka stanca se jos nekoliko tisuca ulaznica tako da kad bi bar jednome otisao na maximir i vidio kako izgleda onda i mozemo rezgovarati ovako nema smisla

NEKI DOTEPENCI su i dalje pri svojemu a nas je oko 90 % a vi i dalje kako vjetar puse se okrecite,tako da nas je malo vise,a protiov debeloga se pljuvalo i u dinamu kad je bio eto ti jdan veliki LOL toliko o poznavalnju situacije

Da poznajem iviceve pa tako i znam cijelu situaciju,ciro se kune i u prosineckoga pa znas kako ga je za***************ao okrece se ko vjetar.

Nije jedna losa partija nego cijeli niz losih partija .

Pa bas zato sto je imao losu sezonu u hajduku i kako ti tvrdis da nema suigrace pa sta se nije istaknuo bio,najsporiji je i ima najsporijia zapazanja na testiranjima,a motorika nula,i kako je onda hajduk toliko los kad i on ima igraca manje.

Dao je 10 golova a 6 iz penala.

Taj isti kruselj je pisao drugacije dok je bio u dinamu,opet vjetar puse a on se okrece,tako da ti se nebi svidjelo kako je bilo prije kako je sad a kakao ce biti i u buduce jos ce te on razocarati.

Kao prvo brazil dozivi tezu katastrofu ma po cemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neznalica novinarska nezna on sta je brazil frende i koje je brazil sramote sve dozivio...

Da zasto smo popili 2 gola u maximiru,a vodili 2-0 da bi na kraju 2-2 zavrsilo,sredina nam nije bilo nigdje a vec znas ko je najgori igrac bio... jedina svjetla tocka uzvrat u bugarskoj i gol jedina!

mogao bi i od vugrineca staviti video pa usporedi vugrinca koji je odigrao 30 -tak tekmi za repku i podigao rijeku,govoris koda je neki bezveznjak naglo bi promijenio misljenje odjedanput
replace je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 16:08   #69
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Citiraj:
Autor replace
cut
Maksimir, 50 000 ljudi? No way.
Da jednom odem na Maksimir? Do sada sam bio na 50-ak utakmica. Ali ne kužim zašto bi imalo smisla tvrditi da na stadion stane 39 000 ljudi, a da je kapacitet zapravo 50 000, ali dobro, u pravu si.

Koliko ja znam, dok je Niko igrao u Dinamu njega se obožavalo, bio je idol navijača (pa i meni osobno je bio najdraži igrač jer je u to vrijeme bio 17-godišnjak i dok ga je vodio Ćiro zbilja je strašno napredovao i odigrao odlično). Zadnju polusezonu kaj je igrao u Dinamu (dakle govorim o prošloj sezoni) je zbilja odigrao lošije nego prije, tada se i počelo govoriti o njeogovm problemu s kilama i ne trčanjem, ali se i dalje po njemu nije pljuvalo, nego se (među Boysima također) komentiralo kako bi možda bilo najbolje da se stavi novi trener umjesto Jure jer je bilo očito da Jura ipak nije onaj pravi, ali dobro, nebitno. Point je da se sve do odlaska u Hajduk po njemu i obitelji Kranjčar nije pljuvalo. Naravno, komentiralo se kad bi Niko lošije odigrao, ali ga se nije toliko vrijeđalo i omalovažavalo.

Ćiro je rekao kako je Prosinečki bio njegova velika pogreška i da je pogriješio kada ga je poslao u Zvezdu, ali i kaže da je Robi bio pravi igrač, genijalac.

Kaj briješ. Evo, na Hajdukove utakmice ne idem, ali koliko sam čitao izvještaje Niko je uvijek bio jedan boljih ako ne i najbolji u lošem Hajduku. Pa sjećam se ocjena novinara - Kranjčar je uvijek dobivao veću ocjenu od ostalih Hajdukovaca.

Da, u pravu ste ti i Bubba za 10 golova. Ali fakat mislim da sam vidio da ih je zabio više (možda je ta statistika bila prvenstvo + kup, neznam), ali ajde, u pravu ste kaj se tiče broja golova.

Krušelj. Gle, briga me kaj točno Krušelj misli, da li ovo sere jer mu je to neko naredio i slično, ali je stvar u tome da se slažem s time što je napisao u zadnjoj kolumni - previše se vrijeđa Kranjčara jr.
Brazil bi doživio težu katastrofu.. Da, to je isti taj famozni Krušelj napisao. Jesi ti uopće pročitao taj kvot i shvaito zašto je to rekao. DAkle, budući da Kranjčar toliko smeta u našoj repki i ne napravi apsolutno ništa korisno, onda bismo mi bez njega definitivno uspjeli razvaliti Brazil budući da nam isti taj Kranjčar nebi smetao na terenu. Jel tako?

2-2 vs Bugara.
I kaj, hoćeš reći da je Kranjčar jr. kriv i za to kaj su oni preokrenuli na 2-2???
A niti ti možda zaboravio da je CICO sam priznao kako je ON (Cico) pogriješio jer je napravio neke nelogične i glupe izmjene koje su uzrokovale neke rošade u ekipi zbog kojih se naši nisu snašli i Bugari su preokrenuli.
Na istoj toj tekmi je Kranjčar pogodio stativu ak se ne varam, ali ok, ovo je fakat nebitno, sad mi je palo na pamet

Tvrdim da se, da je Vugrinec završio u tako lošem Hajduku, nitko nebi sjetio Vugrinca i plakao za njim jer nije pozvan u repku. Pa puno je lakše igrati kada kraj sebe imaš igrače poput Linića, Šarića, Rendulića nego Blatnjaka i njemu sličnih.



Bubba

Ovo sad pišem iz glave.
Iz igre je zabio protiv Zagreba, Osijeka, Intera. To su prvi kaj su mi pali na pamet, uglavnom, nije točno da je sve zabio dok je lopta bila mrtva


Uostalom, nebitno, niti sam Kranjčar fan, niti ovisim o njima i obožavam ih, ali mi ide na živce kad se jednog igrača uzme na pik i to samo zato kaj je napustio pravi klub zbog drugih ljudi (Mamić) i otišao u "ljutog neprijatelja". Da je ostao u Dinamu vjerojatno se više pola ovih ljudi koji sada pljuju po njemu nebi žalilo zakaj je on pozvan i igra u repki.

: cheers2
__________________
KAJ
Domi je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 16:58   #70
replace
Registered User
 
replace's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 19
da frende 40 000 sjedecih mjesta ja sam ti napisao koliko stane jer se stanca vise ulaznica na sjeveru dole je bilo 3 covjeka na jednoj stolici a na navijackoj tribini sam od rodjenja znaci nekih 250 - 300 utakmica samo dinamovih,a inace kapacitet stadiona prije je bio 60 000 mjesta jer je bilo jos i stajacih ja sam ti rekao da se stanca vise ulaznica i u pravu sam.

da slazem se on je napredovao bio ali je poceo nazadovati mi boysi smo mu davali podrsku i kad je bio totalno za ********************c,a on je dosao i popisao nas lagano,bili smo na treninzima i prijateljskim tekmama i trebao si vidjeti kako se ponasao i koje je prohtjeve imao,znamo iz svlacionice koje su spike bile takodjer nije sve za net! prebahat je bio tako da nema smisla raspravljati o klubovima kad repka igra sta znaci u osijeku je cijeli stadion isto zvizdao bezveze,jeli i tu dinamo kriv zbog toga ???

zato je genijalca prosineckoga uvijek popisao u tekmama kad je trebao u polufinalu raditi zamjenu on ga u 90 uvodi a za trece mjesto nam donese broncu,i tako cijelu karijeru prdonja ciro se okrece kako vjetar puse!

kaj brijem jesi gledo tv debatu sta su ti novinari rekli kako se ocjenjuje kranjcar junior,pa ja imam frendove hajdukovce znam o cemu se radi jer sam ti napisao gore koga znam,e to ti je iz prve ruke informacije !

da opet si spomenuo bugare ti nisi shvatio bio o cemu sam pricao i sta sam mislio,a sto se tice katastrofe brazila hvala olicu na iskopanoj lopti i odbijancu njega se zaboravlja u cijeloj prici i hvala mu na penalu koji je iskopao bio sad da ne popusimo bezveze protiv irana,a ne na serviranu loptu doci uvijek i kurciti se ja sam zabio!

dobro je prso rekao hvala klasnicu ni(t)ko me nije ni vidio !

kao prvo novakovic i linic su bili na transfer listi dok ih nije preuzeo dobar trener tako da toliko o kvalitetenim nedokazanim igracima koji su uz vugrineca stasali i napredovali tako da padaju u vodu neke stvari oko pajceka i vugrineca nebo i zemlja!
ti opet mijesas klubove i repku jeli i u osijeku bilo 20 000 dinamovih navijaca.

i pogledaj kolko je nas fantazist totti imao asistencija u sezoni sramota! e zbog toga je ljudima pun ********************c kranjcara kao nezamjenjiv je a on je razigravac a nije ni cudo sto je obrana u kurcu kad nam srednjega reda nema igramo s igracem manje!
replace je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 18:59   #71
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 826
Genijalno mi je čitati ove svađe oko nogometa, ovaj treba igrati, ne nego ovaj itd...
Vidim i da imate dva tabora, za i protiv Kranjčara, pa da se i ja priključim.
E da, inače imam parapsihološke moći, evo vidim projekcije, baš da probam nešto...
Slika prva:
13. 06 2006. Njemačka, utakmica Brazil-Hrvatska, utakmica na nož, 89 min. a još uvijek 0:0, mada je Brazil bliže pobjedi. Loptu imaju naši, R. Kovač izbija jednu svijeću na nekih 30 m gdje dobiva do tada neprimjetni Kranjčar, prima loptu, vuče ju 5 m i iz očaja šuta po golu. Nekim čudom lopta sjeda u same rašlje, 1:0 za nas! Bengalke u zraku, hladno pivo teče niz grlo, ovacije mladom i debelom Kranjčaru, u ovom topicu same pohvale na račun Hrvatske, idemo do finala i ostale parole, ovi što su pljuvali po Kranjčaru ml. pišu da će ipak biti nešto od tog malog.....
Slika druga:
13. 06 2006. Njemačka, utakmica Brazil-Hrvatska, utakmica na nož, 89 min a još uvijek 0:0, mada je Brazil bliže pobjedi. Lagani vjetar počinje puhati. Loptu imaju naši, R. Kovač izbija jednu svijeću, vjetar ju usporava i ona pada oko centra točno na noge Emersonu............kraj projekcije

Stvarno je bezobrazan taj vjetar. Jedan umjereni do pretežiti sjeverozapadnjak i ode pobjeda u tri p.m-a.
Jedan umjereni do pretežiti sjeverozapadnjak određuje kakvo će biti mišljenja nas hrvata.
Zbog jednog gola ćemo glorificirati jednog igrača, ma kakav on bio.
Zbog jednog poraza znamo pljuvati sportaša ma koliko on imao pobjeda prije toga. To je naša zemlja, to smo mi rvati. Da nas nema , trebalo bi nas izmisliti.
Ma zaboli me neka stvar tko će igrati na SP-u. Kranjčar, Eduardo, Modrić ili netko deseti. Ako ćemo doći do četvrtfinala s Srebrićem u špici, Markovićem u sredini i Ivkovićem na golu, nek i oni igraju.
Čekajmo SP pa ćemo vidjeti šta će biti.
Do tada...
KUCA ZA NJU JAKO VOOLIIM MOJU HRVATSKU SRCE MOOOJE!!!!: cheers2
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"
newalss je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2006., 19:07   #72
maxxp
Premium
 
maxxp's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 323
možemo mi mrzit ili volit Niku, ali on igra.Igra punu minutažu,jer nedaj bože da netko uđe na desetak minuta pa pokaže više od njega.Dal si nebi tata Cico tako sam skočio u usta?Ovako igramo sa desetoricom...obrana nam šuplja,jer Tudor mora igrati zadnjeg veznog i biti prvi razigravač...bočni Babić i Srna trće naprijed,nazad dok ne lipsaju...i dok Babić ima pomoč od Prše, Klasnića na ljevoj strani, Srna nema s kime pas odigrati,ako ne priđe Šimić...i onda komentator broji neuspjele pokušaje Srne jedan na jedan.
još jedan podatak...16 kornera a niti jedna ozbiljna šansa.Ili viješto skrivamo svoje adute, ili smo u prdekani.(pitam se dal samo ja mrzim nikine cepeline iz kornera)
maxxp je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2006., 01:17   #73
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,373
Citiraj:
Autor Jelc
Dečki-možete se vi svi skupa samnom j****i sa spikom-Gicko je u repki i možemo se samo nadati da će uz kvalitetne igrače i on do SP-a proigrati bolje.
Slažem se ! I on i cijelokupna obrana na čelu sa sva tri golmana. napad je još OK iako mislim da Klasnić može i bolje.

Maximir i 50000? od kad je stari da radit preinake te više nema stajanja istok i sjedenja zapad i stajanja jug, teško ma nikako! U jugi je službeno bilo 70000, posliej je zbog pravila o sjedačim mjestima to srezano na oko 50000. Sda je po mojoj procijeni oko 38000, kad bude gotov čemo vidjet ali gore od sadašnejg stanja nemre bit Betonsko čudovštie, svaki put me strese kad vidim stadion.
Kaj se tiče dotepenca ja ga oduvjek nisam podnosio i to tako ostaje imao sam nesreću upoznat mu sina kroz 3. tjedna svaki dan i žalim za time, mali je isti stari seljačina do bola.brr

Sad sam malo bacio oko na isječke Japan Švabija i Japanci su dosani koliko su uporni, brzi su i na taj način se ubacuju u prazan prostor i golove koje su zabili švabima liče jako na onaj prvi kaj smo mi pobrali protiv Irana.

Ako se ne bude pazilo mogli bi nam zapapriti, posebice uz onakvo igranje obrane.
jKad su üvabi stisli Japance su se oni pogubili jer u baratanju loptom stvarno nisu jaki, no uporni su i u svojoj upornosti su užasno dosadni. Iran po meni je bolja ekipa od njih, no mora se bit maksimalno oprezan oni su kak s eto voli reć plutajuća mina i sma čekaju da ih netko pokupi sam nek to bude netko drugi a ne mi.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2006., 08:09   #74
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Citiraj:
Autor replace
cut
E ono, meni je već dosta ovoga Ali fakat.

Evo, nek buda kak hoćeš, u pravu si, nedamise. Makar ima još stvari koje bi išao odgovarati, ali već mi se to raspravljanje o Kranjčaru popelo do tud (sjedim ispred monitora i pokazujem do kud ) tak da odustajem jer zbilja mislim da više nema smisla kenjati o ovome jer bude išlo unedogled.
: cheers2


Njemačka - Japan.
Isto sam gledao tekmu na satelitu, kako su ti Japanci naporni to je strašno . Cijelo vrijeme ti se motaju ispod nogu, grizu, trče.. Ono, dignu ti tlak odma s takvom igrom. Iran je imho bolji od njih, ako ne Japancima ne pristupimo kako treba bit će nam dosta zeznuto.
__________________
KAJ
Domi je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2006., 17:30   #75
undo
You'll Never Walk Alone
 
undo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,287
gledao sam ja japan na satelitu i razbili su njemacku sto se same tekme tice,lehman ih je spasio od teze katastrofe,tako da upozorio bi na japan,vodili su 2-0 do 15 minuta prije kraja i onda su iz prekida dobili 2 gola,naravno to im je jako slaba tocka i tu imamo prednost.Trkacki su jako snazni i stoje blizu igraca nedaju mu da prdne,zico im je trener i zna sta radi brazilska ja legenda,ona repka iz 98 njihova se nemoze s ovom uopce usporedjivati poboljsali su igru jako puno,nasi neka samo hrabro i cvrsto ulete u duel i probaju parirati treba im stajati jako blizu i neostavljati prostora kao protiv irana,jer njemacka je rastrcana repka i japan ih je razbio svejedno,iran i japan su nebo i zemlja,stoga nemojmo podcjenjivati ni japan ni brazil,a pogotovo ne australiju kao sto citam po novinama,samo hrabro uc u tekmu,a ne preseravat se kao protiv irana i osramotit se bezveze,jos bih htio dodati za one koji protiv poljske bodriti repku,neka se neza***************avaju previse po gradu jer ovi poljaci su ono engleska kopija huligana,huliganska scena im se digla pun qurac makar su malo zakasnili snjom,poceli su prije nekih 10-tak godina i samo sranja rade nebiraju sredstva bili to nozevi ili pljuce,neka paze nasi decki kaj rade dole,poljaci spadaju u rizicnu skupinu na sp zajedno s engleskom i njemackom, 2001 je torcida bila dole kod njih na euro tekmi poljaci su ih napali sa svim zivim ako se sjecate bilo je svasta,tako da oprez kaj se toga tice,najavljuju po svim forumima da ce raditi sranja i da jedva cekaju njemacku da se posibaju s njemcima i ostalima i tako dalje,eto samo sam to htio nadodat jer znam da s foruma par ljudi ide sigurno....
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad






Zadnje izmijenjeno od: undo. 01.06.2006. u 02:41.
undo je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2006., 11:48   #76
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Iran jucer zdrobio BiH 5-2.
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2006., 12:27   #77
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 459
I dalje stojim kod tvrdnje da nije fer da neki igrač bude nezamjenjiv zato jer ga je trener mami napumpal!
I dalje stojim kod tvrdnje da Niko od utakmice sa Bugarskom u Sofiji nije odigrao dovoljno da bi bio reprezentativac!

Jednostavno tvrdim da nije fer prema drugima!

Ali bez obzira na sve, moram citirati kolegu newalss-a:

KUCA ZA NJU JAKO VOOLIIM MOJU HRVATSKU SRCE MOOOJE!!!!: cheers2
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2006., 15:11   #78
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
Citiraj:
Autor Gigi1
Iran jucer zdrobio BiH 5-2.
Je, ali su ispočetka pušili 2:0
Jelc je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na