Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.03.2024., 21:07   #211
OnionKnight
Premium
 
OnionKnight's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2023
Lokacija: Catarina
Postovi: 55
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ma nisam ja za to.

ER mi je bio prvi takav naslov, došao na jedno 40h, prestao igrati, više me nije primilo.

DS sam probao možda 1h i to je više manje to.
Probaj s DS3, nije open world, linerniji, ali opet sjajan. Mislim da u 20h mozes rijesit main game. I laksi je, manje frustracije

Mislim da nemozes fulat
OnionKnight je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2024., 23:36   #212
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,086
Citiraj:
Autor bambi56x Pregled postova
Ne moraš u ER sve bossove ubijat svaki put, ionak ih je jedno 40% copy/paste. Vidi kakav build hoćeš napravit, vidiš u kojim katakombama/tamnicama je to što ti treba, ostale sve preskačeš, osim ako radiš kvest iz njih ili nešto i to je to. Ionak je prelagano kad sve redom čistiš, osim ako ne doniraš rune skloništu za magarce onih nesretnika što prodaju stvari ili nešto.


Ja sam se ipak natjerao Dark Souls 1 igrat, kaže zmija da još moram gravelorda i seatha ubit. Nakon dulje pauze mi je mal bolja igra, ali naspram DS2 i 3 je baš korak unazad...(da znam, ko mi kriv što sam ih obrnutim redom igrao)
ER sam nakon prvog prelaska tamo 2022 kad je izašla igra krenuo NG+. Odmah skefao tree senitela, zaletio se do Margita pa do godricka i otopili su se ko putar . Onda sam izgubio nekako interes.

Više mi se sviđa ER ispočetka ng, dovoljno sam zaboravio da mogu igrat polu blind. Na što naletim - naletim, ne moram imati svaki najbolji item jer se i onako overbuildam kroz istraživanje. Questove neke povežem, neki mi skroz promaknu . Wiki izbjegavam, dovoljne su mi poruke drugih igrača, kao 2022 kad se još nije sve znalo.

DS1 mi ima neki poseban šarm. Uvijek će mi ostati poseban jer sam ga prvog igrao.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2024., 08:15   #213
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,049
Citiraj:
Autor OnionKnight Pregled postova
Probaj s DS3, nije open world, linerniji, ali opet sjajan. Mislim da u 20h mozes rijesit main game. I laksi je, manje frustracije

Mislim da nemozes fulat
Laksi? Midir je jedini boss u DS serijalu kojeg nisam imao zivaca pobijediti.... Al dobro, on je tajni boss u ekspanziji...
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2024., 08:57   #214
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 321
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
ER sam nakon prvog prelaska tamo 2022 kad je izašla igra krenuo NG+. Odmah skefao tree senitela, zaletio se do Margita pa do godricka i otopili su se ko putar . Onda sam izgubio nekako interes.

Više mi se sviđa ER ispočetka ng, dovoljno sam zaboravio da mogu igrat polu blind. Na što naletim - naletim, ne moram imati svaki najbolji item jer se i onako overbuildam kroz istraživanje. Questove neke povežem, neki mi skroz promaknu . Wiki izbjegavam, dovoljne su mi poruke drugih igrača, kao 2022 kad se još nije sve znalo.

DS1 mi ima neki poseban šarm. Uvijek će mi ostati poseban jer sam ga prvog igrao.

Slažem se za NG+ (iako kažem, isto je i u prvom prelazu ako sve istražuješ, prebrzo prejak lik bude), nije kao Dark Soulsi gdje neke iteme dobiješ samo na drugom prelazu. Kad sam išao za sve achievemente (za krajeve i nisam siguran jel mi još šta falilo) sam zato nove likove pravio, meni je isto tak puno bolje, plus preskakao sam što mi se nije sviđalo. Wiki koristiš samo ako baš nešto specifično hoćeš, i to nakon što pređeš igru bar jednom, normalno. A poruke drugih igrača su nekad smiješne, a nekad znaju spoilat "puzle"...tak da sam ja igrao offline.


DS1 završio jučer, cijela igra gotova, a trebalo je samo jedanput nadopunit Dualshock 4.
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Laksi? Midir je jedini boss u DS serijalu kojeg nisam imao zivaca pobijediti.... Al dobro, on je tajni boss u ekspanziji...
Kak moraš DS3 igrat i na NG+1 i 2 (za iteme/achievemente), ubio sam ga na NG+, a na trećem prelazu nisam, jer je popriličan skok HP-a dobio (i na NG+ doduše...) i nisam imao volje trčat za njim 15 minuta. Vrlo sličan koncept kao Sinh u DS2.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2024., 09:11   #215
georgy
Premium
 
georgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 407
Ja sam probao prvo Bloodborne, potrošio par sati da ubijem prvog bossa (Gascoigne) i zaključio da to nije za mene. Previše truda i trebao bi guglati za sve živo jer je sve misteriozno i slabo objašnjeno, a nije mi toliko wow.

Nakon toga sam odigrao Mortal Shell koji mi je bio dosta lakši i zapravo je imao tutorial koji je pojasnio ideju i kako stvari funkcioniraju. S tim mi je valjda nešto kliknulo pa sam ponovno probao Bloodborne i bio mi je super
Mislim, opet mi je trebalo puno vremena za bossove i par njih sam morao cheesati - ali mi je nekako bilo fora.

Nakon toga su mi Demon's Souls i Elden Ring bili odlični - svaki na svoj način.
Još uvijek se ne smatram nekim pro igračem, ali mogu uživati u ovima
georgy je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2024., 09:58   #216
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,086
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Laksi? Midir je jedini boss u DS serijalu kojeg nisam imao zivaca pobijediti.... Al dobro, on je tajni boss u ekspanziji...
Trojka je po meni najlakša i najlinearnija, ali DLC je klasično dost teži od base igre.

Iako mislim da je najiritantnija stvar od DLC-a frigid outskirts u dvojci gdje se ništa ne vidi i ne znaš di ideš, a sobovi samo iskaču . Nisam nikad ni skefao one bosseve tamo jer je bilo prefrustrirajuče uopće doći do njih.

Citiraj:
Autor bambi56x Pregled postova
Slažem se za NG+ (iako kažem, isto je i u prvom prelazu ako sve istražuješ, prebrzo prejak lik bude), nije kao Dark Soulsi gdje neke iteme dobiješ samo na drugom prelazu. Kad sam išao za sve achievemente (za krajeve i nisam siguran jel mi još šta falilo) sam zato nove likove pravio, meni je isto tak puno bolje, plus preskakao sam što mi se nije sviđalo. Wiki koristiš samo ako baš nešto specifično hoćeš, i to nakon što pređeš igru bar jednom, normalno. A poruke drugih igrača su nekad smiješne, a nekad znaju spoilat "puzle"...tak da sam ja igrao offline.


DS1 završio jučer, cijela igra gotova, a trebalo je samo jedanput nadopunit Dualshock 4.
Meni je online komponenta super, pogotovo kad je igra tek izašla pa je svima sve novo i ne znaš šta je trollanje, a šta dobar savijet . Plus invazije, co-op pomaganje ostalima itd.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2024., 19:08   #217
OnionKnight
Premium
 
OnionKnight's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2023
Lokacija: Catarina
Postovi: 55
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Laksi? Midir je jedini boss u DS serijalu kojeg nisam imao zivaca pobijediti.... Al dobro, on je tajni boss u ekspanziji...
Pa preporucio sam base game, DLCjevi su dosta tezi.
Midir zapravo i nije mehanicki tezak, samo je fajt jako dug i zahtjeva pun k koncentracije.
A uzmi u obzir da svakoga nesto drugo muci. Recimo mene Sister Friede unistavala, dok ju nisam prvi put ubio.
DS3 ima dosta dobar flow za nove igrace, mozes i prelevelat bossove na pocetku. Uz to, raznovrsni su i pripremaju te za zadnje, teze bossove
OnionKnight je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2024., 19:16   #218
OnionKnight
Premium
 
OnionKnight's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2023
Lokacija: Catarina
Postovi: 55
Citiraj:
Autor georgy Pregled postova
Ja sam probao prvo Bloodborne, potrošio par sati da ubijem prvog bossa (Gascoigne) i zaključio da to nije za mene. Previše truda i trebao bi guglati za sve živo jer je sve misteriozno i slabo objašnjeno, a nije mi toliko wow.

Nakon toga sam odigrao Mortal Shell koji mi je bio dosta lakši i zapravo je imao tutorial koji je pojasnio ideju i kako stvari funkcioniraju. S tim mi je valjda nešto kliknulo pa sam ponovno probao Bloodborne i bio mi je super
Mislim, opet mi je trebalo puno vremena za bossove i par njih sam morao cheesati - ali mi je nekako bilo fora.

Nakon toga su mi Demon's Souls i Elden Ring bili odlični - svaki na svoj način.
Još uvijek se ne smatram nekim pro igračem, ali mogu uživati u ovima
Meni je BB zadnja FS igra koju sam igrao, posto nisam imao PS4/PS5 prije toga i one-shotao sam Gazzu ;D . Kupio sam PS5 samo radi BBa i Demon's Soulsa.
Meni je BB bio lagan radi parry systema koji je jako lagan za executat za razliku od DS serijala, gdje parry nisam ni koristio jer ga nisam mogao konzistentno pogadjat
OnionKnight je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2024., 22:14   #219
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,560
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 18.06.2024., 21:57   #220
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,086
lets goooooo

nub je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2024., 10:33   #221
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,288
Ovo je prvi puta da IGN-ova 10-ka nešto znači, pošto ju inače dijele svim mogućim poluprizvodima od igri, kao nekoć tomato i bonbon brojeve kad su tek došli.

Veselim se, ali došlo je lijepo vrijeme, a meni se ljeti ne pali konzola. Doduše niti ovako ju ne igram jer mi je sve dosadno, ali ovo mi definitivno nije datum za gejmanje. Osim tamo idući tjedan kad najavljuju neku kišu.
devaa je online   Reply With Quote
Staro 19.06.2024., 12:18   #222
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,086
Ha gle, ja sam vani skoro svakodnevno. Po ljeti imam prosječno 300km bajkom tjedno, ali ovo bu se svakako igralo.

nub je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2024., 13:21   #223
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Ha gle, ja sam vani skoro svakodnevno. Po ljeti imam prosječno 300km bajkom tjedno, ali ovo bu se svakako igralo.

To apsolutno u moru američkog smeća, da čovjek može odigrati i nešto dobro.
Zaboravio sam da se preload može već skinuti, to ćemo odraditi navečer.
devaa je online   Reply With Quote
Staro 20.06.2024., 10:56   #224
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,560
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 21.06.2024., 19:48   #225
Promo
Registered User
Moj komp
 
Promo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2024
Lokacija: Space
Postovi: 12
Ljudi, malo glupo pitanje ali; nisam mogao nikako igrati Elden Ring zbog kamere. Prva verzija igre je imala forsiran "Auto Rotation" i nikako mi nije odgovaralo.


Par verzijha poslije su uveli opciju da se "Auto Rotation" ugasi. Ali od tad imam drugi problem. Kada okrecem kameru palicom, prvih mozda 5% mog povlacenja palice, ako ja idem desno, kamera ide lijevo, ako predjem taj prvi dio, onda kamera ide tamo gdje je usmjerim.


Znaci sami pocetak povlacenja palice je invertovan. To vazi samo ako ugasim auto rotation. I kada igreas i hoces da polako okreses kameru, kamera trza lijevo-desno konstantno.



U pitanju je XBOX Searies X kontroler. Sa kontrolerom je sve ok. U drugim igrama se ovako ne ponasa. Upravo sam ulupao tridesetak sati u No Rest for the Wicked. Igram s njimn sve RPG igre pa i MFS. Verzija igre je 1.101.1, Steam verzija je bila. Zna li neko da li su ovo fixali? Kontam da kupim "Shadow of the Erdtree Edition". Igra + DLC ali je ne bi igrao ako su kontrole iste.



Uzeo bi i za PS5 kada bi znao kako se ponasa.
Promo je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2024., 21:40   #226
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,288
Krenuo danas dlc rokao neka 2-3h, al su mi se majke naj*** 😄
devaa je online   Reply With Quote
Staro 22.06.2024., 00:42   #227
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 321
Ja sam malo više, i došao do lika iz trailera. Nešto su žestoko overtjunali boss fajtove, ili mi je to samo zato što je novo.


@Promo - a što te točno muči s auto rotationom? Ja sam sve te igre na default postavkama igrao, i kamera jako polako prati lika dok skrečeš, uopće ne smeta (meni). Na auto rotation off ništa ne trza, ništa nije invertirano, sve skoro isto radi, osim tog skretanja dok okrečeš lika u pokretu s lijevom palicom.

Zadnje izmijenjeno od: bambi56x. 22.06.2024. u 00:48.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2024., 02:25   #228
Promo
Registered User
Moj komp
 
Promo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2024
Lokacija: Space
Postovi: 12
bambi56x Kada vuces desnu palicu, recimo lijevo. Zamisli prvih par milimetara kada guras palicu, kamera ide desno pa onda kada palicu gurneš malo vise, ide lijevo gdje i hoces. Isto je problem kada nagnes kameru skoro iz "ptičije" perspektive. I recimo hoces da zarotiras kameru u lijevo. Prvih milimetar dva dok guras palicu, kamera se rotora desno ali se ujedno i ispravlja, znaci pada, i onda kada gurnes palicu malo više onda ide kako treba. Sama sredina, senzitivitet kao da ima neki auto korekciju centriranja kamere, i onda kada gurnes malo vise, ide gdje i hoces.



Tesko obasnit, cak i kada bi snimio mislio bi da trzam palicu lijevo-desno. Za obe strane je tako ako ugasim auto rotation.


Sa auto rotation bi se mozda navikao ali dok se borim ne koristim lock on na target. I tada auto rotation konstantno ispravlja kameru, hoce da centrira na glavnog lika i poprilicno smeta u borbama sa dva ili vise neprijatelja. Opet, mozda mi treba navikavanje ali to podupravljanje dezorjentise.


Nisam je dugo igrao, mozda do lvl 11-12 pa cu joj dati drugu sansu.
Promo je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2024., 08:20   #229
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 321
To sam isprobao dok sam pisao post, ništa meni ne invertira ni trza ni sa off ni on, Steam verzija, igram na Dual Shock 4 gamepadu (od playstation 4). Sad sam opet i sa malim sensitivitijem i sa visokim (ja igram na 9/10), ponašanje je isto osim brzine, u svim smjerovima, onak kak se očekuje. Si probao nekakav test palica napravit da se ne događa nešto što druge igre isprave ili nešto? Kalibracija?


A lock on nekad i dobro dođe, nemoj to baš otpisat, kad je više neprijatelja između njih šaltaš desnom palicom. Ali u većini slučajeva više odmaže.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2024., 14:20   #230
Promo
Registered User
Moj komp
 
Promo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2024
Lokacija: Space
Postovi: 12
Evo instalirao sam ovu Shadow of the Erdtree Edition, verzija: 1.12.1

Ovo je novi profil, igra od samog pocetka. Izgleda da nije bug igre. Mislim da se ovako najbolje vizuelo primjeti. Znaci ako trcim lijevo i hocu rotirat kameru desno, kamera prvo ide lijevo a onda desno. I obrnuto, ako trcim desno i da rotiram kameru lijevo, kamera krene prvo desno pa lijevo. Tih prvih pare milimetara pomjeranja palice kamera kao da se hoce centrirat sa glavnim likom. Moram gotov max povuci palicu da izbjegnem to podupravljanje:

https://www.youtube.com/watch?v=5qKHDeWN8CM


Kamera uredno radi i fino se rotira kada je glavni lik statican, sto se vidi na samom pocetku kada se penjem. Moguce da mi je XBOX controler prolupao samo u drugim igrama nemam problem.


Ima li nacina da povezem playstation Dualsense? Igra ga ne prepoznaje dok normalno radi/reaguje u control panelu. Win10.

U najgorem slucaju cu onda probati sa tastaturom i mišem i ako igra nije dizajnirana da se tako igra.
Promo je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2024., 15:54   #231
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,789
Koristim Dualsense s ER na kompu bez problema,
doslovno plug'n'play bez ikakvih zaobilaznih podešavanja (isto Win10)
Javlja ti neku grešku, ili što?
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder



Zadnje izmijenjeno od: fler. 22.06.2024. u 16:34.
fler je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2024., 16:14   #232
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 321
Kod mene isto plug'n'play, ali na Fedori, ali to sve Steam konfigurira ionako i na Win i na linuxu. Ako baš neće, ugasi u steamu, a stavi ds4windows program (mislim da radi i sa dualsense), ostavi na defaultu sve, ako igra opet ne vidi, u opcijama imaš "hide ps4/5 controller" ili nešto tako, pa bude radilo kao da imaš samo xbox kontroler uštekan što se tiče igara.


A ovo s videa nije normalno, probaj miš okrenit da ništa senzor ne vidi, ako bude slučajno i s drugim gamepadom. Ili ga ištekaj da ga sigurno eliminiraš.




U ostalim vijestima, gotov DLC, zadnji boss je pakšu.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2024., 19:26   #233
Promo
Registered User
Moj komp
 
Promo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2024
Lokacija: Space
Postovi: 12
fler
Ne javlja nikakvu gresu ali ako odaberem na steamu "enable steam input" vrti se lik u krug jer je rotacija kamere "left trigger" a ne lijeva palica. Ako ne koristim steam overlay, Dualsense uopste ne radi. Nesto su izgleda kontrole prolupale kod mene skroz.

Probat cu sa tastaturom i mišem. Miš sa kamerom nema bas nikakvih problema. Jedino je glupo sto moram koristiti strelice na tastaturi za prebacivanje healing/ring, stvari koje su na dpadu na kontroleru.


Ali evo nisam jedini, mozda se ne desava svima:

"in elden ring, pushing right on the stick at <10% moves the camera left, then pushing past >10% moves the camera right."


https://www.reddit.com/r/Eldenring/c...era_is_broken/


Hvala na savjetima svakako. Vidjet cu dokle cu dogurat sa M+K.
Promo je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2024., 20:53   #234
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 321
Jel ti isto na kablu i blutut? Probaj stavit ds4w, obicno take gluposti ispravi.


Nego vidim mišljenja su podijeljena o ekspanziji, zbog težine i zbog problema s performansama. Meni bilo zakucano na 60 fps-a cijelo vrijeme, ni jedan frejm drop nisam primjetio, doduše malo je prejak komp za 1920*1080(sve max, RT ugašen), ali svašta ljudi prijavljuju. A težina, jako je bitno skupit stvari za te blessinge, inače neke fajtove ko da perjem udarate. Rješio sve (mislim bar sve) bez većih problema kad sam se prebacio na str/dex/arc build, lijen sam čarolije koristit. Za neodlučne, dex/arc vam je mislim pun pogodak za DLC, dost oružja to traži.

Sve u svemu, meni OK. Igra je kvalitetnija, ali je ovo skroz OK za ekspanziju, osim malo čudnih kreativnih izbora (veliki kontrasti boja, orografija, pa i priča ). Ak niste baš zagrijani, čekajte popust iako mislim da neće skoro.

Zadnje izmijenjeno od: bambi56x. 22.06.2024. u 20:59.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2024., 22:17   #235
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,086
Citiraj:
Autor Promo Pregled postova
Ljudi, malo glupo pitanje ali; nisam mogao nikako igrati Elden Ring zbog kamere. Prva verzija igre je imala forsiran "Auto Rotation" i nikako mi nije odgovaralo.


Par verzijha poslije su uveli opciju da se "Auto Rotation" ugasi. Ali od tad imam drugi problem. Kada okrecem kameru palicom, prvih mozda 5% mog povlacenja palice, ako ja idem desno, kamera ide lijevo, ako predjem taj prvi dio, onda kamera ide tamo gdje je usmjerim.


Znaci sami pocetak povlacenja palice je invertovan. To vazi samo ako ugasim auto rotation. I kada igreas i hoces da polako okreses kameru, kamera trza lijevo-desno konstantno.



U pitanju je XBOX Searies X kontroler. Sa kontrolerom je sve ok. U drugim igrama se ovako ne ponasa. Upravo sam ulupao tridesetak sati u No Rest for the Wicked. Igram s njimn sve RPG igre pa i MFS. Verzija igre je 1.101.1, Steam verzija je bila. Zna li neko da li su ovo fixali? Kontam da kupim "Shadow of the Erdtree Edition". Igra + DLC ali je ne bi igrao ako su kontrole iste.



Uzeo bi i za PS5 kada bi znao kako se ponasa.
Ne znam kaj da ti velim. Preporučam da staviš na defaultne postavke i privikneš se. Dost dobro to sve radi jer im nije prva igra tak da je bar to ispeglano. Nisam nikad primijetio te probleme da kamera ide prvo na kontra stranu pa onda na ispravnu.

Moguće da ti joypad ne štima. Probaj vidjeti dal izgleda sve ok kad mičeš gljive na nekom testeru, npr tu https://hardwaretester.com/gamepad
nub je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2024., 22:45   #236
Promo
Registered User
Moj komp
 
Promo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2024
Lokacija: Space
Postovi: 12
Radi gamepad savrseno. I u drugim igrama i na GAMEPAD TESTER-u. Isto je i na kablu i preko BT. Obzirom da je taj na reddit-u opisao isti problem, definitivno nisam jedini izgleda.



Mozda bolje radi na konzolama ali moram prvo probati prije nego dam 80€.

Zadnje izmijenjeno od: Promo. 22.06.2024. u 22:50.
Promo je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 08:42   #237
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,288
Dafak pogledao video, jebote ovak ni ja nebi mogao igrat. 😅
devaa je online   Reply With Quote
Staro Jučer, 09:17   #238
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,086
I
Citiraj:
Autor Promo Pregled postova
Radi gamepad savrseno. I u drugim igrama i na GAMEPAD TESTER-u. Isto je i na kablu i preko BT. Obzirom da je taj na reddit-u opisao isti problem, definitivno nisam jedini izgleda.

Mozda bolje radi na konzolama ali moram prvo probati prije nego dam 80€.
Odigrao sam na pc-u i na ps5 i nisam primijetio nikakve razlike. Na pcu sam koristio Xbox one kontroler.

Btw na ps5 najbolje radi ps4 verzija jer je locked na 60fps, a vizualne razlike su minimalne. PS5 verzija previše stuttera i fps pada poprilično kada su zahtjevnije scene.
nub je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na