Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.03.2018., 10:10   #991
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
A zato i pitam, nadam se da ima jos radnje, nestaje mi questova a treba se levelat
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2018., 10:11   #992
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Jedan od uzitaka igre je upgrade opreme. Otic na treasure hunt i naletis na moba 10+ levela jaceg od sebe koji te oneshota kad se sjeti, a ti mu ne radis dmga. Il ga kiteaj koliko mozes da disengageas i lootas planove iz chesta dok se ne vrati, il se vrati kad se levelas.

Jedna od glupljih stvari mi je sta mi da quest lvl 30, ja sav sretan, bice high level mobova i expa, dodjem tamo i docekaju me lvl 14-16 banditi. E jeb ga.

Pitanje, sad sam pred questom da skupim Ciri na Mist Islandsima, to je valjda zavrsna faza igre. Odraditi DLC sad ili prec prvo igru pa odradit onda?
HoS ekspanziju mozes kada hoces odraditi, BaW je uputno odraditi nakon kraja glavne priče.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2018., 10:12   #993
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ja preporučam da završiš igru, pa tek onda ekspanzije.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2018., 23:09   #994
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Presao W3.
Jebeno dobra igra. Sad su expanzije na redu. Ciri prezivila i sad je witcher, jasno.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 08:38   #995
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Po meni najbolji ending Takav sam i ja dobio.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 08:41   #996
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
+1
Ali ending za vještice nije baš bio najbolji jer je onaj Radovan osvojio sve kaj je mislio i počeo roštiljat sve heretike


Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 08:45   #997
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
+1
Ali ending za vještice nije baš bio najbolji jer je onaj Radovan osvojio sve kaj je mislio i počeo roštiljat sve heretike


Sent from Mobara
Ccc, kad se ne bavis politikom, ima i tome lijeka, da sad ne spoilam
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 10:12   #998
Hrwoye
Premium
Moj komp
 
Hrwoye's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
I ja sam dobio ending gdje Ciri postaje Bitcher. Koliko sam skužio, to je kao najbolja varijanta, ali mi gorak okus ostavio ovaj, kako ga Brko nazva, radovan palikuća i ona sestra Crone koja uteče Može li se nju ikako uganjat? Na NG+ deathmarch mi je to bio najteži dio, kad sa Ciri moram prebit njih tri. Brijem da bi ih sa Geraltom rastavio na proste faktore u roku keks.
Hrwoye je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 10:26   #999
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359



Ta zadnja te ubije, nakon sto Ciri pogine



Kaj se tice Radovida, to je rijesivo u misiji Reason of State, samo moras doc do nje.



Tu biras struju koja ce vladati Novigradom, meni je najdraza opcija dati support Rocheu, Temeria je obnovljena, pod patronatom cara. Najmanje zlo od ponudenih.

-->
Citiraj:
Autor Hrwoye Pregled postova
I ja sam dhttp://www.ign.com/wikis/the-witcher...eason_of_Stateobio ending gdje Ciri postaje Bitcher. Koliko sam skužio, to je kao najbolja varijanta, ali mi gorak okus ostavio ovaj, kako ga Brko nazva, radovan palikuća i ona sestra Crone koja uteče Može li se nju ikako uganjat? Na NG+ deathmarch mi je to bio najteži dio, kad sa Ciri moram prebit njih tri. Brijem da bi ih sa Geraltom rastavio na proste faktore u roku keks.
To je najbolja varijanta, makar meni je prihvatljivo i da naslijedi oca na tronu.
Kaj se tiče Cronice, ona uvijek utekne nažalost, ovo je vezano za najgori mogući kraj.



Ta zadnja te ubije, nakon sto Ciri pogine



Kaj se tice Radovida, to je rijesivo u misiji Reason of State, samo moras doc do nje.



Tu biras struju koja ce vladati Novigradom, meni je najdraza opcija dati support Rocheu, Temeria je obnovljena, pod patronatom cara. Najmanje zlo od ponudenih.

__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 10:38   #1000
trpi
Guest
 
Postovi: n/a



Ta zadnja te ubije, nakon sto Ciri pogine

vidim svuda to "pogine" dok na nekim possible witcher endings googlanjem stranicama pise da nije necessarily umrla vec samo otisla? i po onom sto sam vidio na svom endingu nije umrla vec samo otisla, bilo je i have to go, witcher: good luck ciri

i kod mene je nakon tog zavrsetka witcher isao ubiti zadnju cronesicu tako da ih nema vise
-->
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
A sad iskreno, jesi silovao space?
Takoder, vidim da si vozio gore build, elem, koristio si konzolu da se sgearas brze to tog nivoa. Da si picio sa serijala opremom, skupljanjem, itd itd, sve bi to puno duze trajalo ruku na srce.
mozda 20-30% dijaloga je isao space, procitam dolje subtitles sta kaze i ajde dalje
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Kaj se tiče Cronice, ona uvijek utekne nažalost, ovo je vezano za najgori mogući kraj.



Ta zadnja te ubije, nakon sto Ciri pogine

vidim svuda to "pogine" dok na nekim possible witcher endings googlanjem stranicama pise da nije necessarily umrla vec samo otisla? i po onom sto sam vidio na svom endingu nije umrla vec samo otisla, bilo je i have to go, witcher: good luck ciri

i kod mene je nakon tog zavrsetka witcher isao ubiti zadnju cronesicu tako da ih nema vise

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 13.03.2018. u 10:43.
  Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 10:40   #1001
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Radovane crni Radovane, nece on meni non-humane rostiljat.
Rjesen je on bio, i to sa uzitkom.

Zadnja Crone je utekla i to je sve.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 10:47   #1002
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Crone utekne vako i nako jelda?

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 10:51   #1003
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Mislim da da. Na best endingu nema ni rijeci o njoj. Boris se sa njom samo ako si zajebao svaki Ciri choice.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 10:52   #1004
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
kako utekla, ova sa muhama iz nosa? kod mene nakon zavrsetka witcher ju je sa nekim werewolfom isao ubiti
  Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 10:58   #1005
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359



Geralt se vraca u mocvare po osvetu jer je ta Cronesica uzela Cirin medallion, koji je bio Vesemirov. Ubije ju, dolazi u kucu gdje napokon nalazi pendant te se prepusta sudbini, vjerojatno je u tom trenutku shvatio da je on kriv za njezinu kletu sudbinu te ga vise nije briga hoce li prezivjeti ili ne. Nakon toga zadnju scenu vidimo da kucu okruzuje milion monstera, zakljucak: i Ciri i Geralt pogibaju.



Tolko od mene
-->
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
vidim svuda to "pogine" dok na nekim possible witcher endings googlanjem stranicama pise da nije necessarily umrla vec samo otisla? i po onom sto sam vidio na svom endingu nije umrla vec samo otisla, bilo je i have to go, witcher: good luck ciri

i kod mene je nakon tog zavrsetka witcher isao ubiti zadnju cronesicu tako da ih nema vise
A sad ovisi o poimanju price, to je ostavljeno igracu da zakljuci, na nacin koji je on dozivio pricu.
Geralt i Ciri su usko povezani kroz cijeli njezin zivot, te nakon donesenih losih odluka s Geraltove strane, ona ne vidi razlog povratka te se prepusta White Frostu. Spasi sve, ali ne i sebe.

Sto se tice Cronesice, nemozes ju sprijecit da utekne jer je to bitan faktor jedan od endinga, onog najgoreg.



Geralt se vraca u mocvare po osvetu jer je ta Cronesica uzela Cirin medallion, koji je bio Vesemirov. Ubije ju, dolazi u kucu gdje napokon nalazi pendant te se prepusta sudbini, vjerojatno je u tom trenutku shvatio da je on kriv za njezinu kletu sudbinu te ga vise nije briga hoce li prezivjeti ili ne. Nakon toga zadnju scenu vidimo da kucu okruzuje milion monstera, zakljucak: i Ciri i Geralt pogibaju.



Tolko od mene
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 11:00   #1006
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ma ne, za moje poimanje ciri je otisla u drugi svijet/dimenziju (kao sto vec ima sposobnost), a witcher je nakon kratke zalopojke u toj kuci izvadio mac i whirl-om porijesavao sve te monstere

edit: a sto se uopce dogada sa white frostom ako ona ne ode? djaba sto ostaje ako u tom slucaju dolazi white frost, spasila je sebe i geralt je sretan ali neizbjezno dolazi white frost?

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 13.03.2018. u 11:13.
  Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 11:24   #1007
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ne ode kamo? U portal? Mislim da nema tog endinga.


Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 13.03.2018. u 12:23.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 12:20   #1008
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Trebali bi koristit spoiler tagove
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 15:03   #1009
ddoxy
Banned
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: home
Postovi: 236
Meni je Ciri postala witcher, kučka s muhama iz očiju zaklana, Radovan zaklan...završetak iz bajke.
ddoxy je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 16:07   #1010
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Kako je zadnja Crone zaklana? Dobijes opciju za ic ubit je samo ako si zajebao sve Ciri trigere. Koliko vidim po netu, svi kazu da se ides borit sa njom samo u bad endingu.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 16:17   #1011
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
bad ending jel

kad se malo bolje razmisli ti vasi sretni zavrsetci su najgori, sebicni i kratkorocni

dobro je, zbog naizgled tuznog zavrsetka na trenutak sam pomislio kako sam lose poteze davao witcheru, ali crone je ubijena, svijet spasen

> https://gamefaqs.gamespot.com/boards...-hunt/72044584

Ciri and Geralt apparently die

In this ending, Ciri might have died or might have gone to another world, but she did so because that was what was ultimately necessary to stop the white frost. She was only strong enough to make this decision when she wasn't clouded by a strong personal bond to Geralt or a sense of duty to her father. As bad as things are in the short-term, This is the only ending where she made the truly right choice and stopped the white frost from destroying the world.
  Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 16:19   #1012
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Idite u qrac. Sad idem opet instalirat Vičera Moram ić skenjat Radovana tamo negdje ću loadat
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 17:12   #1013
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Ne mogu vjerovati da tvoj Radovid nije imao slučajan susret s oštrim predmetom... nekoliko puta.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 17:29   #1014
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Ja imao 3 prelaska, 3 razlicita kraja al svaki put je Radovid dobio
ostricu xD

Sent from LG G6
Spikeman je online   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 17:52   #1015
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Idite u qrac. Sad idem opet instalirat Vičera Moram ić skenjat Radovana tamo negdje ću loadat
Tak ti je to kad zuris s igrom i ignoriras side questove koji se ispreplicu s main questovima. :-D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 18:27   #1016
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Prvi pass u igri, 70h, i to samo zato jer mi je dopizdilo obilazit svaki upitnik na Skeliageu, plovim pola ure do tamo za nikakv loot, tako da ih je na moru jos 85% netaknuto. Ako je tu bio jos koji quest chain, e jeb ga.

Glede choiceva, e pa hocu da vidim happy end, da moj izbor ima smisla. Kad vec trebas stat i slusat razgovore i birat sta je najbolje il barem da sta manje zajebem stvar.
A ne da kupis igru, ulupas par stotina sati i dodje Casey Hudson i opali te nogom u jaja. Ne hvala.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 19:00   #1017
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Gle, nećeš uvijek uspjeti spasiti sve, ovdje možeš samo zajebati malo manje.

Ali priča, priča je next level. Još pišam od smijeha na 3 pijana witchera, konja koji govori, zločestog vuka sa cvikama i djevojčicu sa žigicama koja je zapravo diler.

I ne spominji kleto Caseyevo ime na ovom threadu o rijetko svijetlom primjeru moderne igre.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 19:22   #1018
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Na 3 pijana witchera sam plaka od smijeha. Ono je bas kad se ekipa napije ko zemlja. Ma imaju humora dobrano.
Kao kad Geralt kaze liku, daj Umu, zabavljaj se necim drugim, tipa zabijaj slamu zabama u guzicu. A lik odgovara jel se to vi witcheri tako zabavljate Jok, kaze Geralt nasa verzija je malo drukcija, os da ti pokazem.

A glede onog monstruma, vratio se u BW sa zeljom da "spasi" MEA arc.

Glede konja, vuka i male, jel to u expanzijama?
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2018., 19:49   #1019
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Konj je u baznoj igri (Equine Phantoms quest), a vuk i mala su pred kraj BnW ekspanzije, ne možeš ih fulati.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 09:12   #1020
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
E vidim da ste zasrali temu sa spoilerima, tako da više neću ni otvarat ovu temu
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na