Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.09.2013., 11:47   #6451
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Daky007 Pregled postova
Hmm ja sam uspio zaradit na Lacunijima.....kupim na d3geeks 30-Lacunija, ulete 3-4 dobra i zaradim samo od prodaje tih par
hohoh Pohrani.com

ovo zbilja radi Evo probao sa nekim ville vardovima, i ode prvi
odo nakupovat ostatak
  Reply With Quote
Staro 29.09.2013., 12:47   #6452
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Jel može mali gear check... šta bi mogao ili trebao promjeniti?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/d...0/hero/2147005

lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2013., 14:49   #6453
mahoona
Premium
Moj komp
 
mahoona's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 284
Citiraj:
Autor lateralus_eye Pregled postova
Jel može mali gear check... šta bi mogao ili trebao promjeniti?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/d...0/hero/2147005

Bracers i shoulders za početak.
mahoona je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2013., 15:07   #6454
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Citiraj:
Autor mahoona Pregled postova
Bracers i shoulders za početak.
Nažalost to dvoje mogu sam kraftati i nadat se da ću dobiti što bolji roll...
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2013., 17:14   #6455
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
predobro je ovo sa UNID



edit: hop, hop


koji lijepi goldi, a sad upgredat barabara, i tako sa svim likovima
da barem mogu na MP6. Zakon igra

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 29.09.2013. u 17:46.
  Reply With Quote
Staro 29.09.2013., 20:26   #6456
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Samo nemojte previse zabrijat na unid iteme posto je to lutrija te stvarno mozete potrosit hrpu golda bezveze.
Drugo je ako imate par bilijuna na accountu pa si mozete dopustit tako nesto, a drugo je kada gledate na svaku milju.
Uostalom, do tih 100 M mozete doci na puno, puno sigurniji nacin bez da se kockate, a to je flipanjem itema dok je jos ovdje AH.
Na flipanju i s dobrim itemima moze se doslovno doci bez beda do bilijuna (iz iskustva kazem), samo treba znati sta se kupuje i po kojoj cijeni okrenit item.
Ovo s unid itemima vas ponese i jako brzo ostanete bez svega posto nije svaki dan "nedjelja".

Za onih 100 M bolje uzmi jedan item i flipni ga te digni cca 50 M na njemu...tako naprvis s par itema i par puta te si mozes kupit ok gear dok za 100 M jedva kupis prosjecni ring.

Jos uvijek se lagano flipaju Echoingi s 1200+ DPS-a i free socketom, a i jako lako se mogu flipati Mempo-i s min. 4 CHD (tu vec pricamo o lijepom dizanju golda na samo jednom itemu).

Jos jedan nacin da jako brzo zaradite dosta love je kupovina na RMAH-u za par € i prodaja na GAH za golde....tu se moze dosta golda dignit, samo treba znati kako i sta okrenit pa za pocetak pocnite s manje vrijednim itemima tek da vidite kako to ide.

Uvijek ide prodaja recimo 1-handed weapona s 1100+ DPS, free socketom, obavezno LS, weapon damage-om, CHD (naravno odlicno je ako je tu i main stat. te recimo IAS).

Pala je cijena i Echoinga s free socketom i CHD pa se i tu moze nesto iskombinirat i flipnit.

Trifecta/guadfecta amuleti i ringovi, rare glovesi s main stat. te visokim CC, CHD i IAS-om, Lacuni s visokim CC.....samo treba pratit AH i uletit s dobrom cijenom (ni sam ne znam koliko puta sam na stoperici bidao u zadnjim sekundama i zaradio dosta golda.....samo je vazno da bidate u zadnjim sekundama i da nakon vas vise nitko nema mogucnost za bid).

Sada mi se to trenutno vise neda raditi te igram bez prevelikog njuskanja po AH (jedino ako prodajem neki gear koji mi dropa ili ako nesto mjenjam na nekom liku).
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...

Zadnje izmijenjeno od: win32. 30.09.2013. u 09:44.
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2013., 21:08   #6457
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Eto, to je upravo ono što ne valja u ovom diablu kojeg su nam dali, lijepo si to sročio samo ti je falila završna riječ.

__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2013., 21:10   #6458
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Eto, to je upravo ono što ne valja u ovom diablu kojeg su nam dali, lijepo si to sročio samo ti je falila završna riječ.

pusti ti sad to. dodji online pa da bacimo koji run
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2013., 05:42   #6459
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
win 32, ja ne znam o čemu ti pričaš, ali meni rođo apsolutno ništa kvalitetno ne dropa, kakvi božji echoingi i mempo s CHD? pa imo bi barem 400.000.000 golda da je drop dobar, sve što meni padne mogu prodat max za 2-3.000.000 golda. drop je sačuvaj bože, ako to ne poprave mislim da ću prestat igrat vrlo brzo nakon novog patcha, jer definitivno nemam motiva farmat ko mutav a da mi nikada ama baš ništa kvalitetno ne dropa. ja ne znam jesam ja neki pehist ili šta, ili ne igram na dovoljno visokom mp levelu, s WDom igram na MP7, a barbom na MP5 ali stvarno meni nikada ništa kvalitetno nije dropalo, a skupio sam s svim likovima 500 sati gaminga.

i šta vrijedi kompa šta je pala cijena na RMAH, kada ja imam 30tak milja golda, a namjerno ne želim šupcima iz blizarda eurima kupovat golde, iako se za 20tak eura fino može kupit golda, ali neću baš iz principa jer sam igru platio, i očekujem da imam sve na jednom mjestu a ne da ih još dodatno financiram, platiš im 400 kuna i još bi oni da im i RMAH financiram, kako da ne. to im kod mene neće proći, nek se šišaju rađe farmam ovako kako ide pa makar mi nikad ništa dropalo i makar vječno igro na MP5 jer mi šupci ne žele dropat ništa za lika šta valja. pa ti kupuj blizardove igre, i financiraju njihovu pohlepu. sam sam si kriv, što sam tako naivan mislio da će igra biti po tom pitanju kvalitetno podešena.


nego došo sam ovdje, da vas pitam jel se vama ponekad dogodi da s desnim klikom miša koji mi je whirlewind huricane i onda stinem lijevi koji mi je onaj glavni s barbom za udaranje protivnika izbaci van u windowse? npr kada skupim dovoljno fury, onda rabim desni klik i huricane a kada mi se isprazni počnem s lijevim klikom, i tada mi se zna dogodit da me izbaci u windowse i jedanput su me ubili zbog toga, jel to kod svih tako ili ja negdje neki zajeb radim? to mi se samo s barbom događalo, s nijednim drugim likom me nije izbacivalo van zbog promjene udaranja s desnog na lijevi klik, desni mi je dakle huricane a lijevi mi je frenzy maniac.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2013., 05:53   #6460
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
mogo bih recimo ove ice climbers prodat za nekih 50, možda 70.000.000 golda pa onda kasnije njuškat i probat naći nešto jeftinije, ali ne da mi se na to gubit vrijeme, a i zašto bih prodavo kada su mi to do sad najbolje za barbu koje su mi pale?

umjesto da mi blizard omogući uživanje u igri, on me zbog dodatne zarade RMAH dodatno prca i tjera da švrljam tamo, umjesto da mi u igri sve dropa šta mi treba dropat. ne kažem da mi odmah moraju popadat itemi za farm na MP10, ali bi bilo korektno da nakon svakih 100 sati igre padne barem par vrlo kvalitetnih stvari, ali ništa nula bodova. ne znam, valjda treba skupit 1000 sati, da bi ti pao jedan pošteni mač ili dobar belt, gloves šta li već. stvarno demotivirajuće, dok npr torchlight 2 koji po gameplayu i nije po meni u razini diabla 3, nekako mi je bolji dojam u diablu je daleko bolja igra po tom pitanju, tamo imaš stotine setova i izbora oklopa oružija, stalno nešto pada stalno nešto možeš mjenjat i uživat u igri. a blizard je to sve sjebo, ako to ne poprave, boga mi nakon patcha u roku od mjesec dana prestajem igrat igru. jer nemam ja živaca farmat i farmat, da mi nikada ništa ne dropa to jednostavno nema smisla.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/H.../hero/19756593

evo moj barb, sutra WD-a nabijam do 100tke, još mi ostalo 100 milja expirenca do 100 paragona, a onda krećem s barbom koji je stvarno zvijer, npr s njim već sada mogu igrat MP5 a sjećam se da sam s WDom s istom opremom koju imam sad, kada sam počinjo na 20 paragon levelu imo gadne probleme i na MP2, tako da brijem da bi s barbom do 60 paragon eventualno 70 paragon levela trebao bez problema farmat na MP8, nadam se da ne griješim, i živo me zanima dali će mi njemu nešto dobroga dropat pošto je ipak razina više od MP7 s kojim sada igram s WDom.

uglavnom, razočaran sam u tom segmentu igre, nisam očekivo da će kvalitetni itemi padat ko kiša u jesen, ali ono bar tu i tamo da čovjeka neki vrhunski drop obraduje, kad ćorak, evo na barbi su mi jedino ove ice climebers pale i to WDu, sve ostalo što je na njemu kupljeno s RMAH, pa sad vi recite da je to normalno.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2013., 12:47   #6461
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Evo nečega što me fino nasmijalo

__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2013., 12:51   #6462
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,117
@praskatonick Svaka čast stari kako ti se da više......daj se jednostavno pomiri s tim kao i mi ostali....svaki put kad nas pitaš jel to normalno dovodiš nas u situaciju da se oglasi majstor propagande....

Zadnje izmijenjeno od: Master_Hrc. 01.10.2013. u 14:04.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2013., 16:53   #6463
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
@praskatonick Svaka čast stari kako ti se da više......daj se jednostavno pomiri s tim kao i mi ostali....svaki put kad nas pitaš jel to normalno dovodiš nas u situaciju da se oglasi majstor propagande....

gle, nemam se ja šta s time pomirit, kada sam platio nešto da uživam u tome a ne da razmišljam i da provodim sate i sate na jebenoj RMAH. a samo zato, da bi dobio par stotina sati normalnog gameplaya.

jednostavno nadrkan sam, i popljuvat ću ih uvijek zbog toga. očekivanja su za ovu igru bila visoka, i zato je razočaranje po tom pitanju visoko.

ali ajde, neću vas više time davit, samo smatram da je idiotizam da kupiš nešto što se bazira na RMAH. i za to je kriva ništa drugo, nego blizardova pohlepa, a boga mi i pohlepa onih što kupuju igre ne zbog igranja, već zbog prodaje itema na RMAH.

i ako ne poprave ovo sranje od dropa, kada konačno izbace taj loot 2.0 nakon pune dvije godine od izlaska igre!!! prelazim na torchlight 2, i ne palim više diablo 3 dok sam živ. ciganija pohlepna, tolike miljarde su zaradili samo prodajom igre, pa za konzole sada možete mislit koje pare okreću, ali ne treba im još i RMAH da i tamo uberu 20-30 posto od kupoprodaje, pohlepna bagra ništa više ni manje. igrači su im na zadnjem mjestu, i boga mi dobro ću razmislit dali ću više ikada za bilo koju igru od blizarda dati pare.

pa neka filaju ove ostale glupostima, imam 200 brimestona, najmanje 50 sam ih potrošio na craftanje, dakle oko 250 legendi čisto sranje, ovih ostalih 10tak što valja sam opremio likove, pet likova. i sad je kao to normalno, da u 500 sati igre imaš 10 legendarya koji valjaju, a sve ostalo što stvarno valja, moraš na jebenu RMAH i tamo se nadmudrivat i nadat da će se neko zajebat i neki stvarno dobar item dati ispod cijene.

eto, to ti je blizardova politika, zbog koje će mene sigurno izgubit ko kupca. iako sam siguran da veliku većinu ostalih neće, ali briga mene za ostale ja znam da nisam platio igru da bi ispao budala, već da bi uživao u igri a ne sve ovo ostalo što sam nabrojo.

smrt blizardovoj pohlepi, sloboda fanatičnim igračima.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2013., 19:06   #6464
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Baš evo, kupujem AUD a prodajem CHF pa si gledam tečaj.. na CHF-u sam digao kojih par stotina kuna, AUD klasika- diže se stalno, samo je relativno velika razlika između tečajnog za devize i kupovnog, ali dugoročno se isplati. Jene gledam, nekako su mi sumnjivi, dosta padaju u zadnje vrijeme, rizični su.
Ufff već sam pomislio da je offtopic, kad ono na Diablo 3 sam. Znači na pravom mjestu
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2013., 20:00   #6465
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma Diablo 3 je igra, nekome se nesto svidja a nekome nesvidja. Evo i ja opet krenio malo vise paznje posvecivati D3. Sto reci, 100M golda jos nisam imao u kasici, najvise 97M pa craftao operemu, gemove i pao na 30M, par itema mi palo ok ali zali boze 40M potrosenih na craftanje. Sad opet farmam, mozda konacno i budem dobio sve sastojke za Hellfire ring, nadam se, jos nisam stigao, glavni mi barbar, MP4 ide s lakocom, zasada. Wizardica tek krenila, paragon 6, ostali likovi cekaju na Infernu.

I jos gustam dok igram D3, ali valjda sam to samo ja ....
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2013., 20:12   #6466
Thommy
Premium
Moj komp
 
Thommy's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 467
nisi jedini, i ja još uvijek guštam i kupujem expansion cim izađe očito sam i ja jedan od ovih "fanatičnih igrača" kak veli praskatonick

demon huntera lagano dižem do paragona 100 pa onda dalje sa drugim likovima
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Thommy-2942/

sestra igra na PS3 i tamo cure puno kvalitetniji itemi, ima nabrijanijeg lika nego ja i to u u roku par tjedana kak je igra izašla
Thommy je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2013., 21:26   #6467
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
ma igra je odlična, samo da poprave taj jebeni drop, jer to ti ubija volju za igrom. ono farmaš farmaš i farmaš, a bogte neće ubiješ 10.000 elitovih i ne dobiješ ništa što valja, pa to ne da je deprimirajuće nego ono nemam riječi.

nego da vam se pohvalim, WD je dosego 100, sada krećem s barbom do 100. nadam se da ću stići, prije novog pathca da poberem one "bonuse" što su obećali.

http://www.pohrani.com/f/3Z/PI/3EUcZ...eenshot003.jpg

http://www.pohrani.com/f/44/7F/3HA9C...eenshot005.jpg

a evo i mog barbe, na jubilarnom 15 paragon levelu.

http://www.pohrani.com/f/2O/Qy/174fj...eenshot006.jpg

i možda griješim, ali čini mi se da će mi s barbom biti osjetno zabavnije farmat nego s WDom brz je ko munja, jak ko stijena, sirovina s mount areat mountain.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2013., 11:47   #6468
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
@ praskatonick

Covjece sta si ti zabrijao i o kakvom dropu pricas!?
Da si malo bolje citao, vidio bi da sam pisao o flipanju itema i takvom dizanju love, a ne o dropu!

Nadi mi molim te gdje sam ja spomenio drop?

U postu sam pisao o flipanju itema na AH i takvom dizanju love, a ne o nekakvom dropu kojeg ti spominjes.

Ako ne znas snas o cemu pricamo kada je rijec o flipanju, onda jednostavno pitaj, a ne da bezveze lupas o nekom dropu (koji je btw ocajan).

P.S.

Jedan primjer ok flipa je Chantodo kojeg sam kupio prije par dana za 250 M, a jucer ga prodao za 400 M.

__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2013., 13:13   #6469
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,117
Čovječe o kojim vi ciframa ovdje pričate, 100 milja, 400 milja.....najskuplji item koji sam prodao je bio 15 milja i od toga sam kupio neku super imba kul opremu (tako da sada imam 80k dmg lolčina) kad je bila skupa i sad mi je ostalo nekih par milja......di bi doso da imam barem 50 milja


sad vidim da nisu svi razočarani sa ovom RMAH/AH ekonomijom
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2013., 14:04   #6470
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Čovječe o kojim vi ciframa ovdje pričate, 100 milja, 400 milja.....najskuplji item koji sam prodao je bio 15 milja i od toga sam kupio neku super imba kul opremu (tako da sada imam 80k dmg lolčina) kad je bila skupa i sad mi je ostalo nekih par milja......di bi doso da imam barem 50 milja


sad vidim da nisu svi razočarani sa ovom RMAH/AH ekonomijom
Gle, svatko ima svoj stil igre.
Da imam 80 k dmg, ne bi mogao nista igrat od onoga sto ja igram i kako se zabavljam uz igru.
Tebi je recimo 80 k dosta, meni nije i to je to.
Ne mozes mi reci da ne bi voliko imati veci damage, bolji gear etc. i da mozes igrati na visem MP gdje imas veci MF, visi exp., gold....
Cijela igra se svodi na to...sto bolji gear, sto bolji loot, sto visi MP...bar se svodi meni i skoro svoj ostaloj populaciji koja igra Diablo (farmas, skupljas golde, cekas sto bolji drop, pokusavas prezivjeti na sto vecem MP, sto brze ubit elite na sto vecem MP etc...to je Diablo).
Nisam ni ja oduvijek imao vise od 300 k dmg na barbu ili vise od 200 k dmg na wizu, ali se u cca 600-700 h gameplaya nakupilo i bilo bi uistinu zalosno da nije.
Nacin? Flipanje itema i zaradivanje golda te s tim goldom kupovanje opreme.
Dao sam i na RMAH cca 15 € za Mampo na wizu i naravno da mi nije zao kada mi igra daje toliko zabave i toliko gameplaya.
Od dropa sam zaradio jako malo love, ali bilo je i toga no iskreno ne bas previse.
Sta bi napravio da si flipao iteme ili da si imao ok drop te da si imao recimo 3 bilijuna na accountu? Kupio sto bolji gear, OFC!
Tako to ide, jer gold je da se trosi na sto bolju opremu i to je to.
E sada, to sto nemas dovoljno gameplaya, nisi naisao na dobar drop ili nisi shvatio koje iteme mozes preprodat....to je vec druga stvar.
Jos jedna stvar, bez AH sam imao preko 100 k dmg na barbu i na AH sam dosao tek kada sam presao ne znam koji paragon s barbom (sada mi je zao sto nisam odmah na lvl. 60 poceo kupovat gear i flipat ih da dignem sto vise golda).

P.S.

Imas na Youtube-u odlicnih tutoriala kako za malo love opremit likove s kojima igras, a ne da igras s 80 k dmg (no ako je to tebi super oprema i ako si ti zadovoljan, onda je to najvaznije i svi sretni no rekli smo sta je uz vrhunsku zabavu bit cijele ove igre).

Pogledaj samo jedan primjer sta mozes od wizarda napravit za 10 M:

http://goo.gl/6C6Qr6

Ovaj lik Shinobi je zakon, imas tutoriale i za ostale klase pa si pogledaj ako te zanima kako sklepat sto boljeg lika za tako malo golda (meni je pomoglo kada sam poceo s wizom).

Uostalom, post prije sam ti stavio koliko sam love digao na samo jednom itemu pa ne znam sta tebe sprijecava da ne napravis to isto par puta i kupis uistinu ok gear.
Nitko nije odmah poceo s ne znam kakvim gearom, ali nakupilo se dosta toga posto osobno igram od dana kako je igra izasla (uz malu stanku, na zalost).
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2013., 14:30   #6471
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,117
Svaka čast na volji i želji da mi objasniš kako se igra diablo....vec sam mislio da preko 10 godina igram krivo cijelu diablo franšizu.

Isto tako mi nije jasno otkuda ti izvlačiš ove sve zaključke? no hard feelings.....
ali si i u prijašnjem postu naribao praska () a on uopce nije pričao o flipanju vec o dropu.....ako sam ja krivo shvatio nešto slobodno zanemarite zadnju rečenicu....

Znači da napravim rezime.....
Meni nije gušt imati 80 k dmg, niti mi je naravno dosta imati tako bijedan dps. Isto tako se ne zabavljam sa tako malim šugavim dpsom iako mogu normalno igrati MP 5 recimo...za 6 se moram već jako potruditi i puno teže ide....

Što se tiče gameplaya imamo preko 280 sati na barbi i nekih 150 na DH....i sva oprema mi je sa AH...Nikad ali nikad ne bih placao iteme/gold na RMAH.....to mi je kao da dam kinezu da mi izlevela lika na wowu.....štaš old school gaming u starijim danima

Da se razumijemo, meni je drago da ekipa ima jebacku opremu za tih milijun sati gameplaya ali mi je i dalje nepojmljivo (to zapravo i tupi ovaj prask) da mi nemože pasti drop koji cu odmah staviti na sebe sukladnom mojem gameplayu...jel sad kuzis kaj ocu reci?

Ah....opet se ponavljam......



Btw...opet hvala na trudu za tutoriale....nisam ih nikad koristio niti planiram.....i ovako imam malo slobodnog vremena pa da jos i citam tutoriale.....hocu internet generacija hehe

Zadnje izmijenjeno od: Master_Hrc. 03.10.2013. u 15:17.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2013., 15:12   #6472
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Hmmm...pa i nije bas da sam "hocu internet generacija" posto igram oko 20 godina i vec imam poprilicno godina na grbaci (na zalost, hahahahaha) i poprilicno puno gameplaya na cijeloj fransizi (koju spominjes).

Nisam ga "naribao" vec je covjek izgleda ocito pobrkao stvari o kojima sam pricao posto sam mu ja u postu prije pricao o flipanju itema te rekao koje se danas itemi mogu fino flipat na AH dok je on zabrijao odmah nakon toga na drop i na totalno krive stvari, a to govori i njegov post koji je napisao.

Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
win 32, ja ne znam o čemu ti pričaš, ali meni rođo apsolutno ništa kvalitetno ne dropa, kakvi božji echoingi i mempo s CHD? pa imo bi barem 400.000.000 golda da je drop dobar, sve što meni padne mogu prodat max za 2-3.000.000 golda. drop je sačuvaj bože, ako to ne poprave mislim da ću prestat igrat vrlo brzo nakon novog patcha, jer definitivno nemam motiva farmat ko mutav a da mi nikada ama baš ništa kvalitetno ne dropa. ja ne znam jesam ja neki pehist ili šta, ili ne igram na dovoljno visokom mp levelu, s WDom igram na MP7, a barbom na MP5 ali stvarno meni nikada ništa kvalitetno nije dropalo, a skupio sam s svim likovima 500 sati gaminga.

i šta vrijedi kompa šta je pala cijena na RMAH, kada ja imam 30tak milja golda, a namjerno ne želim šupcima iz blizarda eurima kupovat golde, iako se za 20tak eura fino može kupit golda, ali neću baš iz principa jer sam igru platio, i očekujem da imam sve na jednom mjestu a ne da ih još dodatno financiram, platiš im 400 kuna i još bi oni da im i RMAH financiram, kako da ne. to im kod mene neće proći, nek se šišaju rađe farmam ovako kako ide pa makar mi nikad ništa dropalo i makar vječno igro na MP5 jer mi šupci ne žele dropat ništa za lika šta valja. pa ti kupuj blizardove igre, i financiraju njihovu pohlepu. sam sam si kriv, što sam tako naivan mislio da će igra biti po tom pitanju kvalitetno podešena.
Znaci kruske i jabuke, ja o tome kako se moze zaradit lova na flipanju i kazem ekipi sta se danas moze dobro prodat na AH, a covjek ili ne zna sta je flipanje tj. najobicnija preprodaja ili je krivo shvatio neke stvari.

Kako god, glavno da je misterij rijesen.

O koristenju AH i sl. nemam volje raspravljat, kao sto ne volim ni nekome govorit kako ne treba lovu trosit na cigarete, alkohol, kurabe...svo troje....svatko nesto voli i svakome neka stvar stvara uzitak, a ako ce meni 15 eura pruzit nekih 700 sati igranja, onda je to ultrahebena stvar.

Drop je katastrofalan, to je istina i nema vise smisla pisati o tome.

No, zeli li itko onakav drop kao na konzolama? Osobno bi skrenio da imam takav sick drop jer nema smisla ni tako igrat vec treba naci neki dobar balans tj. onaj najavljivani smart drop bi to navodno trebao sredit kako treba (zivi bili pa vidjeli).

Kao i obicno, sve se svodi na ono "kako kome pase".

Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
nego došo sam ovdje, da vas pitam jel se vama ponekad dogodi da s desnim klikom miša koji mi je whirlewind huricane i onda stinem lijevi koji mi je onaj glavni s barbom za udaranje protivnika izbaci van u windowse? npr kada skupim dovoljno fury, onda rabim desni klik i huricane a kada mi se isprazni počnem s lijevim klikom, i tada mi se zna dogodit da me izbaci u windowse i jedanput su me ubili zbog toga, jel to kod svih tako ili ja negdje neki zajeb radim? to mi se samo s barbom događalo, s nijednim drugim likom me nije izbacivalo van zbog promjene udaranja s desnog na lijevi klik, desni mi je dakle huricane a lijevi mi je frenzy maniac.
Nije ovo normalno o cemu pricas posto se nema tu sta krivo radit tj. sta god ti napravio, kako god skillove koristio, trebas ostati u igri.

Ako ganjas fury, meni je imho bolji Bash -> Instigation, a ako bas zabrijem na neki AOE onda idem na Cleave -> Reaping Swing.
Frenzy -> Maniac je ok, samo ako ima malo mobova mislim da mu treba cijela vjecnost da dode do 5.
Nemoj me krivo shvatit, skill je odlican, ali ako ti treba fury generator onda su ti bolja ona dva koja sam naveo.
Za elite mi se recimo Smite pokazao kao jedan od boljih primary skillova.

Sto se tice onog problema s izbacivanjem iz igre, jesi probao Repair Tool?

Help -> Repair Tool



P.S.

Kako sam odlucio s barbom ici na visi breakpoint, tako mi treba IAS na Unity-u pa na bubanj ide trenutni Unity s 38 av. damage, 167 strenght, 47 CHD, 4.5 CC, 4% Damage against elite i 308 LOH.
Ako je netko zaniteresiran za kupovinu, neka se javi in-game.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...

Zadnje izmijenjeno od: win32. 03.10.2013. u 16:02.
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2013., 19:53   #6473
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Ovo s lagom je dovelo do toga da ne mogu igrat i trenutno gajim veliku mrznju prema Blizzardu.
Od petka ne igram radi visokih latencija tj. poukasavam svako malo igrat no jednostavno nema smisla.

Slike govore vise od tisucu rijeci:

Act 1

Act 2

Postao sam im na Twitteru no obrisali su sva tri posta gdje se spominje problem sa serverom i latencijama

Malo vise o problemu i o tome kako nas Blizzard pravi majmunima:

Delay in public games/latency issues

Zalosno, toliko platis igru i onda je od petka ne mogu igrat kao ni ostala ekipa diljem EU.
Cak su nas probali uvjerit da je problem do nasih ISP-a i routera no zanimljivo da su nam svima routeri otisli u petak (sada su odustali od tog uvjeravanja jer su shvatili da nismo neki tulci).

Drama se nastavlja.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2013., 20:01   #6474
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Ovo s lagom je dovelo do toga da ne mogu igrat i trenutno gajim veliku mrznju prema Blizzardu.
Od petka ne igram radi visokih latencija tj. poukasavam svako malo igrat no jednostavno nema smisla.

Slike govore vise od tisucu rijeci:

Act 1

Act 2

Postao sam im na Twitteru no obrisali su sva tri posta gdje se spominje problem sa serverom i latencijama

Malo vise o problemu i o tome kako nas Blizzard pravi majmunima:

Delay in public games/latency issues

Zalosno, toliko platis igru i onda je od petka ne mogu igrat kao ni ostala ekipa diljem EU.
Cak su nas probali uvjerit da je problem do nasih ISP-a i routera no zanimljivo da su nam svima routeri otisli u petak (sada su odustali od tog uvjeravanja jer su shvatili da nismo neki tulci).

Drama se nastavlja.
Prijatelju daj battletag. Treba nam je dobar CM wizz!
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2013., 21:26   #6475
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor lateralus_eye Pregled postova
Prijatelju daj battletag. Treba nam je dobar CM wizz!
Nino#2482

E sada, koliko je wiz dobar....hehehe....

Napokon nakon dosta vremena pao donekle dobar rare item:

Dire Scar
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2013., 21:41   #6476
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Eto ja malo probao veceras, ide ok, malo laga ali sve ok ... budem sutra malo vise igrao, al islabo itemi padaju, jako slabo. Kao da je neko pipu zavrnio. Mp4 mi je optimalan za igrati. Sve jace predugo traje.
A i prvi item na AH koji je presao 7M na bidu, stavio amulet ... javim sutra koja je cijena bila na kraju. Slicni idu po 80-150M ja vec par dana pokusavam ali neide, pa stavio pocetak 100k pa kud puklo da puklo, sad je na malo preko 7M.
Kad dodje ekspanzija ionako ce biti bezvrijedan.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2013., 12:02   #6477
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
ja uopće nemam problema s lagom niti sam ga imao ikad, latency je nešto iznad 60msec na iskonu sam.
__________________
klem je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2013., 12:39   #6478
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma ni ja nisam prije, od prije par dana pocelo, igru jedno 3 mjeseca nisam ni pokrenuo, stoji tako, onako, pa mi zao bilo, krenem sad malo igrati u zadnja tri tjedna a laga li ga laga.
Nesto opreme imam pa idem ja to probati na AH prodati ,nisam bas nesto AH koristio, par itema otislo pa 2-3M nist preko, ovo mi je rekord dosada uopste na AH:

desetak dana niko nist nije ponudio, ama bas nist, sinoc vidim krenilo, doslo malo preko 7M pa dok odbiju 15% meni ostatak ostao, nije lose, samo neznam sto cu s tim goldima .
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2013., 15:26   #6479
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Ne mogu igrati od petka, Blizzardov forum je pun reporta o lagu sa svih mogucih strana i ocito je da su ukenjali stvar sa serverima jer je ili nedostajalo servera za Hearthstone ili testiraju ROS (u ovo ne vjerujem bas) ili je nesto deseto no stvar je u tome da Blizzard od petka suti ko pic... i bas nista ne govore!
Lagano ih nabijem jer sam platio igru i hocu je normalno igrat, a latencije preko 1000 nisu nikako normalne!
Toliko su losi da cak na Twitteru brisu sve upite, a cenzura je i na Facebooku ...trenutno su prelosi i prejadno se ponasaju.
Ovo pisem jer sam imao cijeli vikend za gejmanje i htio sam samo normalno igrat, ali sada je utorak i jos uvijek ne mogu igrat, a oni ponavljaju kao papige da ne znaju u cemu je problem pa se pitam cemu im sluze svi tehnicari i za sta ih placaju ako pet 'benih dana ne znaju u cemu je problem i kako ga rijesit!
Ovo se ne moze desiti ni kada igram neke F2P naslove, a desi se kod igre koju uredno platis i onda je ne mozes igrat! Jadno!
Ne isplati mi se ni probat igarati jer cu se samo nazivcirat (u ovih par dana sam mogao igrati bar neki Act dok je sada sve totalno ne igrivo...cak i Act 4 kojeg igra malo ljudi se ne moze igrat) pa trazim trenutno neku alternativu.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2013., 15:32   #6480
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Ne mogu igrati od petka, Blizzardov forum je pun reporta o lagu sa svih mogucih strana i ocito je da su ukenjali stvar sa serverima jer je ili nedostajalo servera za Hearthstone ili testiraju ROS (u ovo ne vjerujem bas) ili je nesto deseto no stvar je u tome da Blizzard od petka suti ko pic... i bas nista ne govore!
Lagano ih nabijem jer sam platio igru i hocu je normalno igrat, a latencije preko 1000 nisu nikako normalne!
Toliko su losi da cak na Twitteru brisu sve upite, a cenzura je i na Facebooku ...trenutno su prelosi i prejadno se ponasaju.
Ovo pisem jer sam imao cijeli vikend za gejmanje i htio sam samo normalno igrat, ali sada je utorak i jos uvijek ne mogu igrat, a oni ponavljaju kao papige da ne znaju u cemu je problem pa se pitam cemu im sluze svi tehnicari i za sta ih placaju ako pet 'benih dana ne znaju u cemu je problem i kako ga rijesit!
Ovo se ne moze desiti ni kada igram neke F2P naslove, a desi se kod igre koju uredno platis i onda je ne mozes igrat! Jadno!
Ne isplati mi se ni probat igarati jer cu se samo nazivcirat (u ovih par dana sam mogao igrati bar neki Act dok je sada sve totalno ne igrivo...cak i Act 4 kojeg igra malo ljudi se ne moze igrat) pa trazim trenutno neku alternativu.
Meni je sve 5 cijelo vrijeme, zato mi je čudno kak to da nakoga zeza latencija a nekoga ne .
__________________
klem je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na