Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.11.2011., 10:48   #541
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 12:38   #542
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Kreno ja svog assassina, točnije assassinicu i baš mi se sviđa. Glavno oruđe mi je luk i strela, i već sad radim fini dmg žnjima. Baš me zanima kako će se dalje razvijat.
osim ako ne ulazes u smithing/enchanting i poboljsavas lukove neces raditi veci damage sa lukom i strijelom od conjuration magea koji koristi summonan bow

taj summonan bow je imba iz vise razloga:

1) radi puno veci osnovni damage od obicnih lukova (pa jedno 5x veci)

2) ima perk da radi soul trap

3) bound weapons will banish summoned creatures and turn raised ones

4) sve perkove koje ulazes u archery skill tree vrijede i za ovaj bow
tako da mu jos vise mozes povecavat damage, staviti zoom, usporavati vrijeme, povecati crit, itd

5) ne trebaju ti strijele

jedina mana je sto ne mozes nista drugo koristiti dok imas equipan ovaj bow
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 12:41   #543
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Pa ne možeš ni sa običnim. Obje ruke zauzme, i niš drugo se ne može, ni hilat ni ništa.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 13:30   #544
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Pa ne možeš ni sa običnim. Obje ruke zauzme, i niš drugo se ne može, ni hilat ni ništa.
a mislio sam to da ga onda opet moras summonat i trosit magicku
a obican bow samo re-equipas tako da je puno brzi proces izmjene oruzja/spellova

no da zakljucimo, bound bow kicks ass i jos nisam naisao na neki "obican" bow koji bi bio bolji, tj radio veci damage
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 15:05   #545
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Ova igretina je epikalno nevjerovatna.Igram na Master, tako da je još i vrlo izazovna.
Spuštam se putem prema rijeci, krenuo sam prema jednom selu.Bio sam vrlo blizu.Pogledam sa stijena prema dole i vidim polu otvorenu špilju u stijenama i šumskog trola na obali rijeke.Odmah se sagnem da me ne vidi.Odjednom sa desne strane među drvećem vidim dvije sjajno bijele leteće kuglice kako se igraju oko drveća.Whispmother je u blizini ali je ne vidim.PANIKA!
Pijem potion za povećanje light armora, navlačim light armor rukavice koje povećavaju 40% arrow damage, premazujem elven arrows sa potion 50% damage health.Gledam oko sebe i tražim whispmother, ali je nema.
Odustajem od luka i strijela i pripremam destruction magic, fireball i skačem sa stijena u rijeku i gađam trola fireballom.Na moju sreću troll u plamenu bježi prema drveću jer sam mu već skinuo 50% healtha.
U istom trenutku čujem urlikanje zmaja, preleće par puta i spušta se direktno na trolla u bijegu i odmah ga ubija.
U istom trenu iz šume dolazi whispmother i gađa zmaja sa ice spikom.
Iskorištavam situaciju i castam sa obije ruke fireball.
Zmaj biježi.Whispmather još uvjek ne vidim.Bježim u polu otvorenu špilju i sakrivam se.Čekam par minuta i motrim situaciju. Nema ni zmaja niti whispmother.Opet urlikanje zmaja.Mućko đubre je napao obližnje selo.
Izlazim i špilje i trčim prema selu.U selu kaos.Gledam gdje ću se taktički sakriti i bježim u otvorenu pilanu sa krovom.
Zmaj se spušta blizu centra sela.Vojnici ga napadaju.Izlećem van iz pilane, izvlačim elven mace damage 74, stamina damage 18%.Nekoliko udaraca i firebola ubijam zmaja.Absorbiram dušu zmaja i odlazim u pijanog konja na par flaša nordske medovine.
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 15:29   #546
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ma baš je epska igra , ovo je "game of the year" za mene , u single player aspektu definitivno
  Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 15:39   #547
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
Ova igretina je epikalno nevjerovatna...
Ak imas mace sa 70+ damage cijeli ovaj proces koji si opisao si mogao izbjec i jednostavno ubit glupog trolla u 3 udarca skupa sa whispmother, bez ikakvog skrivanja i jos kasnije ubit zmaja.
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 15:41   #548
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,956
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
Ova igretina je epikalno nevjerovatna.Igram na Master, tako da je još i vrlo izazovna.
Spuštam se putem prema rijeci, krenuo sam prema jednom selu.Bio sam vrlo blizu.Pogledam sa stijena prema dole i vidim polu otvorenu špilju u stijenama i šumskog trola na obali rijeke.Odmah se sagnem da me ne vidi.Odjednom sa desne strane među drvećem vidim dvije sjajno bijele leteće kuglice kako se igraju oko drveća.Whispmother je u blizini ali je ne vidim.PANIKA!
Pijem potion za povećanje light armora, navlačim light armor rukavice koje povećavaju 40% arrow damage, premazujem elven arrows sa potion 50% damage health.Gledam oko sebe i tražim whispmother, ali je nema.
Odustajem od luka i strijela i pripremam destruction magic, fireball i skačem sa stijena u rijeku i gađam trola fireballom.Na moju sreću troll u plamenu bježi prema drveću jer sam mu već skinuo 50% healtha.
U istom trenutku čujem urlikanje zmaja, preleće par puta i spušta se direktno na trolla u bijegu i odmah ga ubija.
U istom trenu iz šume dolazi whispmother i gađa zmaja sa ice spikom.
Iskorištavam situaciju i castam sa obije ruke fireball.
Zmaj biježi.Whispmather još uvjek ne vidim.Bježim u polu otvorenu špilju i sakrivam se.Čekam par minuta i motrim situaciju. Nema ni zmaja niti whispmother.Opet urlikanje zmaja.Mućko đubre je napao obližnje selo.
Izlazim i špilje i trčim prema selu.U selu kaos.Gledam gdje ću se taktički sakriti i bježim u otvorenu pilanu sa krovom.
Zmaj se spušta blizu centra sela.Vojnici ga napadaju.Izlećem van iz pilane, izvlačim elven mace damage 74, stamina damage 18%.Nekoliko udaraca i firebola ubijam zmaja.Absorbiram dušu zmaja i odlazim u pijanog konja na par flaša nordske medovine.
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 15:51   #549
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor scp Pregled postova
Ak imas mace sa 70+ damage cijeli ovaj proces koji si opisao si mogao izbjec i jednostavno ubit glupog trolla u 3 udarca skupa sa whispmother, bez ikakvog skrivanja i jos kasnije ubit zmaja.

nije , igra , kao i ja na master. Tu je caka , nema jurcanja na master.
  Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 16:12   #550
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
nije , igra , kao i ja na master. Tu je caka , nema jurcanja na master.
ffs sad sam provjerio, ja sam mislio da igram na master al igram na expert :/

zanimljivo je da moram izmislit cijelu formulu da bih uspio promjenit tezinu u igri, jer mi se tipke na tipkovnici toliko conflictaju s mišem da mi se non stop mijenja tezina kad hocu ic lijevo desno.
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 17:30   #551
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Decki moze mala pomoc,kako se izljeciti od vampirizma?
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 18:16   #552
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,024
odes na shrine ili u kakav temple i stisnes na temple i on ti izlijeci sve bolesti ( cure all diseases ) i da ti bonuse ovisno o kojemu se templu/shrineu radi.

ili jednostavno kupis potion cure disease i on te lijeci od svih bolesti,kupis kod alkemicara ( whiterun-kod inn-a )
blava je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 18:36   #553
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
odes na shrine ili u kakav temple i stisnes na temple i on ti izlijeci sve bolesti ( cure all diseases ) i da ti bonuse ovisno o kojemu se templu/shrineu radi.

ili jednostavno kupis potion cure disease i on te lijeci od svih bolesti,kupis kod alkemicara ( whiterun-kod inn-a )
Osobno, to mi je oduvijek malo idiotski. OK liječiti boleštine na shrineu ili potionom, ali baš vampirizam???
Vampirizam bi trebao biti nešto ozbiljnije od običnog sifilisa. Uostalom, vampiri su u pravilu hodajući mrtvaci, pa potion izliječi smrt? Malo lol shema.
Meni je najbolja fora (mislim da je tako bilo u Morrowindu) da kad te gricne vampir, imaš neko vrijeme da se izlječiš, ako to ne napraviš pretvoriš se u vampira i nema više povratka. Šalabajzanje samo noću.
Ovdje je to jako poglupljeno. Ali dobro, možda previše cijepidlačim...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 18:49   #554
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Osobno, to mi je oduvijek malo idiotski. OK liječiti boleštine na shrineu ili potionom, ali baš vampirizam???
Vampirizam bi trebao biti nešto ozbiljnije od običnog sifilisa. Uostalom, vampiri su u pravilu hodajući mrtvaci, pa potion izliječi smrt? Malo lol shema.
Meni je najbolja fora (mislim da je tako bilo u Morrowindu) da kad te gricne vampir, imaš neko vrijeme da se izlječiš, ako to ne napraviš pretvoriš se u vampira i nema više povratka. Šalabajzanje samo noću.
Ovdje je to jako poglupljeno. Ali dobro, možda previše cijepidlačim...
Sta nije to slucaj i u skyrimu? Mislim da i ovdje imas samo određeno vrijeme da se izljecis, a kasnije moras rjesavat neki questline da se vratis na normalu. Mozda se varam, nisam istrazio to u detalje.
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 18:52   #555
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
sad na lvl 30 počeo riješavat Thives Guild , i "tamo" (da ne spojlam) gdje vas pošalju na drugi quest , doleti frost zmaj i počne opća zabava
  Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 18:53   #556
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 756
Pa tako je i tu, imas 3 dana da se izlijecis, i mozes nekog pitati dali je cuo rumors i onda te upute kod nekog lika koji proucava vampire i on ti da neki zadatak ili tako nesto.

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=doBGglOUOiE
Kak dobro izgleda!
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Matijac. 24.11.2011. u 18:59.
Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 19:12   #557
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,024
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Osobno, to mi je oduvijek malo idiotski. OK liječiti boleštine na shrineu ili potionom, ali baš vampirizam???
Vampirizam bi trebao biti nešto ozbiljnije od običnog sifilisa. Uostalom, vampiri su u pravilu hodajući mrtvaci, pa potion izliječi smrt? Malo lol shema.
Meni je najbolja fora (mislim da je tako bilo u Morrowindu) da kad te gricne vampir, imaš neko vrijeme da se izlječiš, ako to ne napraviš pretvoriš se u vampira i nema više povratka. Šalabajzanje samo noću.
Ovdje je to jako poglupljeno. Ali dobro, možda previše cijepidlačim...
ja sam njemu samo dao kako se rijesiti vampirizma,a sada kako ce on na njemu je.
vjeruj i meni je glupo,ja sam to rjesavao sa cure disease potion,u Oblivionu je ako se dobro sjecam to bilo jedino moguce izlijecii ako u prva 3 dana odes kod neke vjestice u divljinu i ona ti da upute gdje te sastojke prikupiti itd...
taj quest je zanimljiv barem meni i bas ti je dao do znanja da se odlucis biti vampir ili ne hehe

Citiraj:
loše se sjećaš
a neznam onda davno sam igrao takav ili slican quest

Zadnje izmijenjeno od: blava. 24.11.2011. u 20:13.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 20:07   #558
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
ako se dobro sjecam to bilo jedino moguce izlijecii ako u prva 3 dana odes kod neke vjestice u divljinu i ona ti da upute gdje te sastojke prikupiti itd...
loše se sjećaš
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 20:54   #559
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Igra je nešto najbolje šta se može naći Tek sam lvl 10, igram onog lizarda, idem u destro sve, znači magije su mi main.. Prezadovoljan za sad
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 21:03   #560
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Za dobroga Roguesa ili Assassina najbolja rasa je ona mačketina Khajiti.
Dobivaš odlične bonuse. Za Magiju razvijati samo destruction, flames i conjuration.Alkemiju je isto dobro razvijati.
No. Kod Roguesa je uvjek hendikep razvijanja light armora.Koliko puta će te netko udariti, ako si stalno stealth.
Jer ako si Rogues logično je da će više upotrebljavati luk i strijelu.
U početku lopina nema šanse na Master težini prolaziti one katakombe ili se ići kačiti sa two hand sword undead.U zatvorenim prostorima Rogues uvjek ima velikih problema.Moraš maksimalno iskorištavati level design.Puno pikanja strijelama i taktičkog povlačenja.Ili zaboraviti da si Rogues na početku uzeti one handed sword i štit.
U Skyrimu igram dark elfa i razbacao sam se sa perkovima na sve strane, zbog toga jer sam se samo prilagođavao situaciji u kojoj se nalazim.
Iako stalno forsiram i razvijam one hand weapon i destruction.
Odustao sam od razvijanja blocka.ALi razvijam Light armor,alternation i bow.
Moram priznati da se osjeti dobra razlika kada se borim jedan na jedan ja u light elven aromoru i npr. bandit u heavy armora. Svaki put me satre.
Koliko sam uspio skužiti u Skyrimu je skoro pa nemoguće razvijati lika u samo jednom ¨čistom¨smijeru.Smatram neka me netko ispravi.Da razmišljanje i levelanje iz Obliviona se može slobodno zaboraviti.
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 21:10   #561
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
Za dobroga Roguesa ili Assassina najbolja rasa je ona mačketina Khajiti.
Dobivaš odlične bonuse. Za Magiju razvijati samo destruction, flames i conjuration.Alkemiju je isto dobro razvijati.
No. Kod Roguesa je uvjek hendikep razvijanja light armora.Koliko puta će te netko udariti, ako si stalno stealth.
Jer ako si Rogues logično je da će više upotrebljavati luk i strijelu.
U početku lopina nema šanse na Master težini prolaziti one katakombe ili se ići kačiti sa two hand sword undead.U zatvorenim prostorima Rogues uvjek ima velikih problema.Moraš maksimalno iskorištavati level design.Puno pikanja strijelama i taktičkog povlačenja.Ili zaboraviti da si Rogues na početku uzeti one handed sword i štit.
U Skyrimu igram dark elfa i razbacao sam se sa perkovima na sve strane, zbog toga jer sam se samo prilagođavao situaciji u kojoj se nalazim.
Iako stalno forsiram i razvijam one hand weapon i destruction.
Odustao sam od razvijanja blocka.ALi razvijam Light armor,alternation i bow.
Moram priznati da se osjeti dobra razlika kada se borim jedan na jedan ja u light elven aromoru i npr. bandit u heavy armora. Svaki put me satre.
Koliko sam uspio skužiti u Skyrimu je skoro pa nemoguće razvijati lika u samo jednom ¨čistom¨smijeru.Smatram neka me netko ispravi.Da razmišljanje i levelanje iz Obliviona se može slobodno zaboraviti.
upravo to. Igra "tjera na miksanje". Oblivion je vukao formulu , deri s mačem , oklopom , na kraju si maher mača i oklopa. Ne moraš znat ni jednu čaroliju. Ovdje toga nema.
  Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 21:16   #562
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
čini mi se da ne mogu bit vampir ako sam već vukodlak,bio greškom u oblivionu,i zašto steal horse koji je od bandita i koji su me napali??uzeo sam ga sebi,nek mi poratw bounty,ionako mi stražari govore i know you,ali persuadam jer mi je bounty 80 zlatnika.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 21:34   #563
newyxX
Mlatimudan
Moj komp
 
newyxX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zadar(ST)
Postovi: 418
Bi li skyrim radio na mojoj konfi(sve low)?
newyxX je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 21:38   #564
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
sad na lvl 30 počeo riješavat Thives Guild , i "tamo" (da ne spojlam) gdje vas pošalju na drugi quest , doleti frost zmaj i počne opća zabava
To što si ti to tamo doživio ne znaci da ce itko drugi. Recimo ja nisam. Zmajevi su potpuno random bića u ovoj igri. Pojavljuju se posvuda po mapi u neodređeno vrijeme. Samo oni sa imenima su vazni za pricu i oni se pojavljuju uvijek na istom mjestu.
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 22:43   #565
hetz
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Igra je stvarno nešto posebno,stvarno nema nekih posebnih primjedbi, ali recimo kaj je tak teško bilo napravit otiske stopala u snjegu, mislim možeš lovit leptire i krijesnice , al ovog nema.
hetz je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 23:27   #566
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Ubio zmaja na Skyborn altaru, epic fight Muvao sam se oko stupa, koristi sparkes i bow, i hilao se I na kraju kada se spustio dolje, uzeo Frost Axe i napao ga, i onda imba kill cam Igra je vrh vrhova

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 25.11.2011. u 01:41.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 00:01   #567
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Citiraj:
Autor newyxX Pregled postova
Bi li skyrim radio na mojoj konfi(sve low)?
Mislim da nemaš brige i na većim postavkama jer frend igra na sličnoj konfi i radi bez bada
Beo je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 01:20   #568
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
dwarf mjesto alftand,sve istražio da bi pokrenuo dwarf stroj mi treba što??
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 06:15   #569
.: Tyrael :.
Archangel Of Light
 
.: Tyrael :.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Kraljevica
Postovi: 326
Evo nakon one diskusije o težini, prebacio sam najprije na Expert, međutim to je cjelih po procjeni 10% teže, čini mi se da kad pređeš sa Adept na Expert, jedino Destruction spellovi od NPC-a osjetno ojačaju, meel im je jož uvjek za k....., e onda sam prebacio na Masteri to je sad već sasvim druga priča, imam dva Ebony sworda upgrejdana do kraja, dmg mi je oko 130 sve skupa, armor sa Full Deadrom mi je sad cca 600, i svako male me zatucaju u zemlju i like it!
__________________
"Old programers never die. They GOSUB and never RETURN."


Zadnje izmijenjeno od: .: Tyrael :.. 25.11.2011. u 10:57.
.: Tyrael :. je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 08:27   #570
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Tko dovraga piše postove u 6:15 ujutro?? Get a job!
Ali da, ja igram na expert i fkt je puno bolje nego na adept, adept je za školarke i pedere.
Dodatno sam si otežao igrajuć' stealth lika u light armoru, a takve pikne komarac i umru od posljedica. Stvarno treba bit oprezan, sad se šuljam čak i kad idem po svijetu od pećine do pećine. Da me međed ne zaskoči
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na