Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.09.2011., 10:51   #1
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,367
(riješeno) Proces explorer.exe se sruši kad skinem mkv file

Imam taj čudan problem da čim skinem neki mkv fajl explorer se konstantno restarta i jedino ga mogu stopirat tako da uđem u task manager odem na mjesto di je taj mkv fajl i obrišem ga putem command prompta i onda tek prestane, stvarno neznam šta je to očito nešto sa codecom ima veze u event vieweru kaže ovo

Faulting application name: explorer.exe, version: 6.1.7601.17567, time stamp: 0x4d6727a7
Faulting module name: DivXMFSource.dll, version: 1.0.0.72, time stamp: 0x4cffcf66
Exception code: 0xc0000005
Fault offset: 0x0009b890
Faulting process id: 0xb10
Faulting application start time: 0x01cc74ae24a3074c
Faulting application path: C:\Windows\explorer.exe
Faulting module path: C:\Program Files\DivX\DivX Plus Media Foundation Components\DivXMFSource.dll
Report Id: 63e338a5-e0a1-11e0-a208-000ea6b5104b

već sam probao reinstall divx-a, ali očito ne pomaže,od codeca imam samo ac3filter,divx plus onaj cijeli paket kako to već ide i mislim da je to to, nemam one kodek pack-ove, ako netko ima ideju il mu se ovako nešto dešavalo molim pomozite, hvala.

EDIT:
Riješio problem, unistaliro divx plus pošto mi on niti netreba, a ni kodek pack nisam niti jedan instaliro no to ću još razmislit bolje imat neki no vidit ću, eto.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 17.09.2011. u 11:13.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2011., 11:09   #2
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,947
Uninstaliraj DivX kompletno i rucno još pogledaj da li se maknuo "faulting module" C:\Program Files\DivX\DivX Plus Media Foundation Components\DivXMFSource.dll

Skini si Splayer , standalone je player i netreba nikakve codece, brz, malen i kvalitetan.
kasko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.09.2011., 11:09   #3
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 997
Edit: krivo sam procitao ,sry

Probaj VLC player nakon kompletnog brisanja divx plus-a.
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2011., 11:56   #4
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,367
riješio sam slučaj maknuo sam divx paket i sve je onda bilo ok, koristim oduvijek gom player i super mi je tako da neću prelazit na drugi.

Imam još jedan problem nije vezan baš uz mkv fajl, ali ima veze sa explorer crashom naime nekad kad hoću napravit copy paste mi se explorer zna srušit i kad se opet resetira normalno mogu copy paste, to mi se ne događa često samo nekad, zna netko šta bi to mogli bit ? Hvala unaprijed.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na