|
![]() |
#1 |
Premium
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Križevci
Postovi: 54
|
Napajanje za ZALMAN-a
Kupio sam ZALMANA VGA VF700 i imam pitanje... Kad ga ugradim na grafu spajam ga preko 4pin na 5V ili na 12V ako hocu performance mode,a dolje odma blizu na maticnoj imam 3pin konektor za FAN-ove,pa me zanima jel i taj 3pin na maticnoj ima izlaz 12V i jel mogu na njega spojit Zalmana? Hvala. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
je gladan!
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,698
|
možeš ga spojit na matičnu, onda će ti raditi na 12V.
__________________
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
|
|
Oglas
|
|
![]() |
#3 |
Prečupavi mod
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,104
|
Naravno da mozes. I ja imam tak spojeno i to na header na kojem se moze softverski regulirat napon, pa kad nisam u 3D-u, ventilator se spusti na 1000rpm.
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11 |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Premium
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,922
|
Ja ga imam spojenog na 5V preko molex adaptera koji dobiješ u bundleu i mogu reći da sam zadovoljan i tišinom i hlađenjem. Ne znam koju grafu imaš, ali mislim da će 5V biti dovoljno za dobro hlađenje. Za probu sam ga bio stavio na 3-pinski konektor na ploči (mislim da se radilo o System fanu na kojem nisam mogao u BIOS-u smanjiti napon), a on daje 12V što mi je bilo malo prebučno, a razlika u temperaturi nije bila velika.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein |
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Ultrabitchinfast
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
|
Ja ga imam na 12v, ali imam spojeno ono cudo za vanjsko reguliranje vrtnje venta. .. OK.
__________________
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
Oglas
|
|
![]() |
|
|