Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.07.2014., 17:37   #1
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Problem s online igrama

Otvaram temu pod "Mreže" jer sam na kompu sve živo isprobao i pretpostavljam da je nešto do interneta/mreže.

Problem je da BF3,BF4 i BF4 CTE svake minute stanu na 2-3 sekunde

https://www.youtube.com/watch?v=gBGFq25muco
https://www.youtube.com/watch?v=X2ev1VC_sGA

U drugom videu je BF4 CTE sa network grafom gdje se vidi kao da izgubi vezu na par sekundi.

To se počelo dešavati najednom,prije 3-4 dana.
Na kompu prije tog problema ništa nije čačkano ni instalirano par dana.
Kad je to počelo vratio sam image Windowsa star tjedan dana sa Acronisom ali i dalje je tako štekalo.
Sa hardwerom je sve ok,Metro 2033 i LL vrti bez problema,temperature normalne,kao i u BF(oko 55C CPU i 50C grafička)

Što sam sve probao:

-preskenirao sam oba diska sa Avastom i svim mogučim adware/malware alatima,sve je čisto.

-PB pa sam reinstalirao,update-o,deinstalirao skroz i opet instalirao

-probao sam eneblati win FW(inače je kompletno ugašen,disejblan servis) i u njemu dozvoliti sve živo i neživo za Origin,BF i PB ali opet isto.

-ručno u routeru otvorio portove za BF

-reset routera na tvorničke postavke,enejblanje UPNP-a,disejblanje,opet isto.

-probao dok igram ugasiti Origin i Chrome,disejblat Avast



Pošto stvarno više nemam ideja zvao sam T-com i preko automata kao pokrenuo daljinsku dijagnostiku ali još ništa od toga,valjda moram pričekati.

Gledao sam sa Tcpview što se događa u tih 2-3 sekunde kad igra stane ali ništa se ne crveni i ne mjenja boju,send bytes i recived bytes od BF i PB i dalje idu.

Jučer sam skidao patch za BF4 CTE od 8.5GB,surfao i slušao internet radio cijelo vrijeme,ništa nije zaštekalo,net mi radi najnormalnije.

Što dalje isprobati/testirati?

Komp je pod Moj komp a router je Thomson 782,ISP T-com,samo VOIP i net,nemam MaxTV.

Zadnje izmijenjeno od: Veki-os. 01.07.2014. u 19:34.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2014., 18:11   #2
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Evo moje ideje iskljuci DHCP stavi sve na staticki IP na kompov IP otvori sve portove za PB i BF iskljuci avast Firewall i sve ostale vidove zastite. Pa javi mislim da te mozda dhcp zeza tj ruter. Probaj isto tako zamjenit ruter ako imas neki rezervni.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.07.2014., 19:17   #3
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
I ja sam primjetio istu stvar od prije nekoliko dana. Veza ne puca, stoji uredno jedno spajanje od 24h, al svakih minutu dvije mi stane slika na 2-3 sekunde. Na net graphu bude samo onako crveni debeli "peak". Imam ovaj novi ZTE od t-coma i vidim da mi pokazuje dosta grešaka na njemu.
CRC Errors (Up/Down) 6/5460
FEC Errors (Up/Down) 6/24274876
HEC Errors (Up/Down) 2/5653

Jel možda do toga problem? IP/dns sam postavio već ručno
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2014., 19:33   #4
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Evo moje ideje iskljuci DHCP stavi sve na staticki IP na kompov IP otvori sve portove za PB i BF iskljuci avast Firewall i sve ostale vidove zastite. Pa javi mislim da te mozda dhcp zeza tj ruter. Probaj isto tako zamjenit ruter ako imas neki rezervni.
Ovo sa DHCP ču probati kasnije,moram proguglati kako to napraviti.
Editirao sam post,probao sam več otvarati portove i disejblati Avast,ne znam više šta sve nisam probao pa sam zaboravio napisati.
Router nemam zamjenski za isprobati.
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
I ja sam primjetio istu stvar od prije nekoliko dana. Veza ne puca, stoji uredno jedno spajanje od 24h, al svakih minutu dvije mi stane slika na 2-3 sekunde. Na net graphu bude samo onako crveni debeli "peak". Imam ovaj novi ZTE od t-coma i vidim da mi pokazuje dosta grešaka na njemu.
CRC Errors (Up/Down) 6/5460
FEC Errors (Up/Down) 6/24274876
HEC Errors (Up/Down) 2/5653

Jel možda do toga problem? IP/dns sam postavio već ručno
Isto u BF-u?Svake minute ti šteka kao kod mene u videu?Ajd lakše je kad znam da to nije samo meni
Ovo za te errore mi je njihov tehničar objašnjavao da to mora biti uvijek,a i kad sam gledao to dok je sve valjalo uvijek bude puno tih grešaka.
Ako ti je ono Loss of signal,power,signal,framing sve ok(meni je to sve 0/0 osim CRC,FEC i HEC,kao tebi) onda je to ok.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2014., 19:58   #5
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,632
Nema potrebe gasiti DHCP Server na routeru, to ništa ne rješava,
postavi se DHCP Pool npr. od 192.168.1.100 do 192.168.1.200,
za klijente sa fiksnim mrežnim postavkama imaš na raspolaganju od 192.168.1.2 do 192.168.1.99, sasvim dovoljno.

Ovo šta spominje brodjo su errori na adsl konekciji koji ovise o xy faktora (kvaliteta pojedine parice, "puštena" brzina, ...), ali nemaju (barem ne direktne) veze sa temom.

Trebalo bi probati:
- manualno definirati DNS servere na kompu i/ili na routeru, mada ovo rješava slučajeve kada se nemože pristupiti (recimo to tako "prvi put") nekoj stranici ili je odziv spor

- probati sa drugim routerom, ako ga imate jednostavno za izvesti ali problem može biti IMS (VoIp) ukoliko ga imate aktivnog

- otkriti ip adresu(e) tih servera preko kojih igrate, pa pod uvjetom da nemaju blokiran / ne odgovaraju na ping upite - viditi šta ping daje prije i za vrijeme tog "zaštekavanja",
ako je ping isti onda je greška na njihovoj strani

- nešto 4. al mi sad ne pada na pamet
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2014., 20:12   #6
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Nikky to vrijedi ako kolega ima ruter u kojem mozes odrediti dhcp pool. Ja sam imao problem sa DHCP.om u jednoj tvrtki na synesisu gubio je tako konekciju na 2s i srusi kompletan synesis sad kako je sve na statici i ugasen dhcp sve sljaka. Moguce je da je problem i kod t.coma nista me nebi cudilo. DNS sumnjam da je problem jer onda nebi mogao pristupiti vecini web stranica itd itd...
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2014., 20:19   #7
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
Isto u BF-u?
CS, COD, DotA, svugdje se osjeti, slika stane na 2-3 sekunde i dalje nastavi najnormalnije
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2014., 20:32   #8
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,632
@jurbAs
Ovo za DNS sam i napisao "prvi put", odnosno koliko mu treba da odg. na upit.
Koliko sam ja vidio, kod svih "kućnih" routera šta daju operateri da se podešavati dhcp pool.
Znaš i sam koliko trubim o fiksnim mrežnim postavkama i da su ip adrese klijenata van dhcp poola.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2014., 20:38   #9
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Nema potrebe gasiti DHCP Server na routeru, to ništa ne rješava,
postavi se DHCP Pool npr. od 192.168.1.100 do 192.168.1.200,
za klijente sa fiksnim mrežnim postavkama imaš na raspolaganju od 192.168.1.2 do 192.168.1.99, sasvim dovoljno.

Ovo šta spominje brodjo su errori na adsl konekciji koji ovise o xy faktora (kvaliteta pojedine parice, "puštena" brzina, ...), ali nemaju (barem ne direktne) veze sa temom.

Trebalo bi probati:
- manualno definirati DNS servere na kompu i/ili na routeru, mada ovo rješava slučajeve kada se nemože pristupiti (recimo to tako "prvi put") nekoj stranici ili je odziv spor

- probati sa drugim routerom, ako ga imate jednostavno za izvesti ali problem može biti IMS (VoIp) ukoliko ga imate aktivnog

- otkriti ip adresu(e) tih servera preko kojih igrate, pa pod uvjetom da nemaju blokiran / ne odgovaraju na ping upite - viditi šta ping daje prije i za vrijeme tog "zaštekavanja",
ako je ping isti onda je greška na njihovoj strani

- nešto 4. al mi sad ne pada na pamet
Ovako mi je u routeru:



Da li je to ok?

U vezi manualnog definiranja DNS-a(ne vjerujem da če pomoči ali probati ču),da ove adrese iz routera

upišem ovdje dolje

Drugi router nemam a problem nije do tih servera sigurno jer igram preko TS-a sa kolegama i njima radi normalno.

Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
CS, COD, DotA, svugdje se osjeti, slika stane na 2-3 sekunde i dalje nastavi najnormalnije
Isto si na T-comu?

Zadnje izmijenjeno od: Veki-os. 01.07.2014. u 20:51.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2014., 21:34   #10
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,632
Dakle, ostavi u routeru kako je a na kompu napravi:
- ugasi TCP/IP v6
- u postavkama za TCP/IP v4 makni sa idiot automatike i stavi,
IP=192.168.1.10
Subnet=255.255.255.0
Gateway=192.168.1.1
DNS1=195.29.150.3 (zato postoji DNS by ISP Sticky
DNS2=192.168.1.1 (za rezervu ip adresa routera)
DNS3=8.8.8.8 (pod Advanced se može dodati 3 i više i lako mijenjati raspored tj. prioritet)

Nekada winsi pametuju (pogotovo noviji) pa treba odraditi reboot.
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.07.2014., 22:47   #11
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Dakle, ostavi u routeru kako je a na kompu napravi:
- ugasi TCP/IP v6
- u postavkama za TCP/IP v4 makni sa idiot automatike i stavi,
IP=192.168.1.10
Subnet=255.255.255.0
Gateway=192.168.1.1
DNS1=195.29.150.3 (zato postoji DNS by ISP Sticky
DNS2=192.168.1.1 (za rezervu ip adresa routera)
DNS3=8.8.8.8 (pod Advanced se može dodati 3 i više i lako mijenjati raspored tj. prioritet)

Nekada winsi pametuju (pogotovo noviji) pa treba odraditi reboot.
Svaka čast i hvala
Stavio sam kako si rekao i nema više štekanja

Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2014., 19:27   #12
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Danas sam se još malo igrao sa postavkama i stavio DNS-ove kao u routeru i IP 192.168.1.22(koji mi je prije bio IP kompa)


Igre i dalje rade normalno,nema štekanja.
Dakle jedina promjena je da sad imam statički IP.

Ako ja nisam ništa čačkao po kompu prije tog problema,nije izašao update za te igre pa da nešto poremeti,taj router i automatske postavke imam oko 2god,što je onda razlog da se taj problem pojavio?
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2014., 21:03   #13
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,632
IP kompa vrati na .10 da bude van DHCP Pool - a, gore smo već rekli zašto,

a za daljnje igranje sa DNS ovima uzmi ovaj alat > http://www.grc.com/dns/benchmark.htm
u njemu možeš manualno editirati listu DNS servera pa dodati "lokalne", vidi spominjani DNS by ISP Sticky,
rezultati mogu biti različiti ovisno o vašoj lokaciji i kad se radi o istom isp - u.
Evo sam upravo vrtio test i ovo je "prvih" 10:
195.29.150.3
195.29.166.117
195.29.166.119
195.29.149.197
195.29.166.118
195.29.149.196
213.33.99.70 - sve od T-Kome a ispod su drugi
195.16.241.141
195.16.241.140
213.143.65.11
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2014., 21:30   #14
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Ok,vratio sam na 10.

Baš sam popodne testirao to,vidio sam na trečoj stranici DNS by ISP Sticky-a,odlični programi
Ispalo je da su mi ti DNS-ovi iz routera najbolji

Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2014., 23:07   #15
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Opet isti problem...
Jučer navečer i danas popodne je sve bilo ok, nisam ništa mjenjao i večeras opet počelo štekati.
Probao sam mjenjati IP na 192.168.1.10, 192.198.1.22, DNS-ove stavio onako kako je Nikky napisao, pa isprobavao 195.26.166.119 i 118, kombinacije sve moguče, vratio sve na automatski ali i dalje opet šteka.

Htio sam ugasiti DHCP na routeru ali mi iskoči "Altering this IP address will make you lose connectivity to the web interface. Are you sure?"

Jel to znači da neču moči uči u interface od routera ako to isključim?

EDIT:Isključio DHCP, i dalje šteka...

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 03.07.2014. u 21:43.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2014., 21:40   #16
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Danas nema štekanja ni sa ovim postavkama ni sa ovima .

Sa tim istim postavkama prekjučer nije štekalo, jučer je,danas ne šteka

Po nekoj mojoj logici onda je problem ili do T-coma ili do routera (TG782)

Mislio sam nabaviti Siemens SX763 sa T-com firmware-om i probati spojiti, ako ga resetiram da li če sam povuči moje user podatke od T-coma ili če biti nekih komplikacija?
Mislim da sam na forumu vidio o mjenjanju ST782 sa SX763 ali sad to ne mogu nači i ne mogu se sjetiti jel ide bez problema ili se mora zvati T-com?
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2014., 22:14   #17
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,112
Bit ce "komplikacija" jer SX nece povuci tvoje postavke automatski. Da to napravi, moras prvo od SZK zatrazit da ti promjene router (sa postojeceg na novi) u ACS serveru. To su u mogucnosti napravit samo za T-Com routere sa T-Com firmware-om. Ponekad s tim prebacivanjem zajebavaju, pa trebas bit diplomatski uporan
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2014., 23:26   #18
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Ok,hvala,razmisliti ču onda još o tome ako opet počne štekati.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 17:02   #19
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Sinoč sam igrao bez ikakvih lagova i danas se opet pojavilo pa sam opet malo guglao.
Našao sam temu sa istim problem na BUG forumu http://www.bug.hr/forum/topic/povezi...ma/211022.aspx

U sedmom postu je uzrok problema:
"Anyway mali update

ajde provjerite sa WhatsMyIP na koji ip vas sibne Znaci meni se desavaju lagovi iskljucivo kada je ip smjesten u Slunju (iz Osijeka sam inace kada mi je ip u doticnom gradu sve je super )

E sada zvao help desk, ali naravno studenti koji ne mogu napraviti nes extra provjere brzinu, pucanje itd i ako nema nikaj, nemaju kaj za prijaviti buuuuuut dosao sam u kontakt bas sa covjekom koji fala bogu zna, ali rekao mi je ono sto sam vec znao i odma mi pregazio svaku nadu za pomoc kada je rekao tu se nista ne moze napraviti

TL;DR nismo mi, server je, nema pomoci "


I sad sam išao igrati malo i opet laga svaku minutu,provjerim preko kojih adresa se spajam kad ono hdr01-gdr11.ip.t-com.hr (Slunj) http://www.ip-adress.com/ip_tracer/h...11.ip.t-com.hr

Probao sam par puta disconnect/connect iz routera ali opet sa spaja preko hdr01-gdr11.ip.t-com.hr

|
| 192.168.1.1 -
| No response from host -
| 172.29.65.121 -
| htr01-hos02-2.ip.t-com.hr -
| gdr11-htr01.ip.t-com.hr -
| 195.29.110.130 -
| No response from host -
| cache.google.com -

Gledao sam starije logove od testiranja zbog nekih drugih problema i nije uvijek taj hdr01-gdr11.ip.t-com.hr "prisutan",nekad bude gtr09-hdr01.ip.t-com.hr, htr01-gos12.ip.t-com.hr i još par njih.
Znači,izgleda da nema pomoči,kad sam spojen preko hdr01-gdr11.ip.t-com.hr nema igranja,kad sam preko neke druge adrese mogu igrati

Zadnje izmijenjeno od: Veki-os. 10.07.2014. u 17:07.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 17:53   #20
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Omfg.
Pa disconnectaš se s neta, tj rebootaš ili ugasiš/upališ ruter i spojit će te na drugi host...
Ja sam tu školu prošao lani kad je h1 imao takve kemije, pa je 1 host bio ajme ajme spor, ping prema zg mi je bio 50, prema austriji 80, njemačkoj 90-100, a rješenje je bilo jednostavno, samo rebootat ruter da se 'nakači' na drugi host ili kak se već zove taj 'posrednik prema svijetu'
Ista stvar, čim bi vidio u speedtestu svoj ip, znao sam po prva dva broja gdje sam, nisam ni morao vrtit do kraja, 1 reboot, i u 99% slučajeva sam isprve bio 'nakačen' na brži i sve je radilo bez problema.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 17:57   #21
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Omfg.
Pa disconnectaš se s neta, tj rebootaš ili ugasiš/upališ ruter i spojit će te na drugi host...
Ja sam tu školu prošao lani kad je h1 imao takve kemije, pa je 1 host bio ajme ajme spor, ping prema zg mi je bio 50, prema austriji 80, njemačkoj 90-100, a rješenje je bilo jednostavno, samo rebootat ruter da se 'nakači' na drugi host ili kak se već zove taj 'posrednik prema svijetu'
Ista stvar, čim bi vidio u speedtestu svoj ip, znao sam po prva dva broja gdje sam, nisam ni morao vrtit do kraja, 1 reboot, i u 99% slučajeva sam isprve bio 'nakačen' na brži i sve je radilo bez problema.
OMFG
Nema potrebe palit/gasit router,disconnectaš se iz njega i connectaš,dobiješ novi ip,što sam i napisao "Probao sam par puta disconnect/connect iz routera "

Probao sam to oko 10 puta i svaki put je ponovo preko hdr01-gdr11.ip.t-com.hr.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 18:08   #22
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,112
Probaj samo na par sekundi iskopcat DSL liniju iz routera, jer se na taj nacin linija ponovno "sinka", pa mozda nakon toga dobijes i neku pozeljnu IP adresu.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 18:15   #23
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
OMFG
Nema potrebe palit/gasit router,disconnectaš se iz njega i connectaš,dobiješ novi ip,što sam i napisao "Probao sam par puta disconnect/connect iz routera "

Probao sam to oko 10 puta i svaki put je ponovo preko hdr01-gdr11.ip.t-com.hr.
Nije isto disconnect/connect u ruteru i fizičko gašenje rutera
Lijepo ti kažem i napišem da je bilo istih cirkusa sa h1 lani, i da je rješenje vrlo jednostavno - ugasit i upalit ruter i da će se spojit na drugi host, a ti meni pišeš da si probao connect i disconnect -.-
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 19:30   #24
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Probaj samo na par sekundi iskopcat DSL liniju iz routera, jer se na taj nacin linija ponovno "sinka", pa mozda nakon toga dobijes i neku pozeljnu IP adresu.
Hvala,uspjelo je ovako.
Prije :

Poslije:

I dalje je tu gdr11-htr01.ip.t-com.hr. ali prije njega ide neki gos12 i nema laga u igri.
Ali možda nije do toga nego do one prve adrese,dok je lagalo bila je 172.29.65.129 a sad je 172.29.65.121.

EDIT:Radi ipak i sa disconnectom iz web sučelja,treba pričekati 15-20s nakon disconnecta i onda na connect.

EDIT2: Izgleda da su u T-comu popravili nešto,nema više laga preko

Brzi su,nema šta,samo 2.5 mjeseca...

Zadnje izmijenjeno od: Veki-os. 31.08.2014. u 02:13.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na