Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.08.2014., 19:32   #1
mali22
Registered User
 
mali22's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Acer Aspire 7715Z problem nakon recoverya

Dakle na laptopu iz naslova sam napravio recovery na tvorničke postavke, spojio na net, on završi svoje updateove, čini se sve fino i uredno i sad nakon updejta kad se restarta počinju problemi. Kursor/strelica titra, klik na bilo šta smrzne laptop na nekoliko sekundi, pojavljuje se onaj prompt da prebacim win7 na basic temu bez aera. Čini se da na basicu postane responsivniji, ali i dalje su prisutni isti problemi. Npr. skrolam nešto, ali miče se samo scroll bar, a slika ostaje smrznuta.

Probao sam ponovo napravit recovery i opet isto. Nemam ideju kaj da napravim.. Išao sam na Acerovu stranicu, ali vidim da je npr. driver za intel grafiku noviji skinut putem updatea nego što je na Acerovoj stranici.

Zahvaljujem na bilo kakvom savjetu


EDIT: Otvaranje windows explorera iste sekunde rješava apsolutne sve probleme, sa i bez aera.. sad mi niš nije jasno... A nakon restarta opet ista priča.
Ja sam do sad pokušavao doći na njemu do neta i otvarao samo stvari kao control panel tako da nisam skužio ovaj čudni fix.

EDIT2: Hmm krivo. Rješenje je pritisak bilo koje tipke dok je otvoren/aktivan samo desktop. Pritom se čuje neki zvuk i onda sve proradi. E tek sad mi nije niš jasno

Zadnje izmijenjeno od: mali22. 17.08.2014. u 20:26. Razlog: nađeno privremeno rješenje
mali22 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2014., 13:11   #2
kerbi
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Petrinja
Postovi: 17
Mislim da sam omao sličan problem prije dosta vremena i da mi je pomogao reinstal drivera za grafiku. Zanemari koji je stariji, instaliraj onaj koji je radio.
kerbi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.08.2014., 20:07   #3
mali22
Registered User
 
mali22's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Nije moj laptop pa nemam pojma koji je bio driver...
Uglavnom probao sam sad drivere s Acerovog sajta i nije pomoglo. Svejedno hvala na odgovoru.
mali22 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na