Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.08.2007., 10:39   #1
hrvojehrc
Premium
Moj komp
 
hrvojehrc's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zagreb-dubrava
Postovi: 70
usb problem

a evo konačno da i ja mogu pitati dakle,radi se o tome da mi komp nikako neće prepoznati usb zvučnike na gigabyte 945 ploči,kada sam kupio ploču i kada sam nekako uspio instalirati windowse sve je radilo ok no kada sam priključio druge zvučnike i instalirao drivere za zvuk(AvRack)sve je bilo isto ok no kada sam vratio sve usb zvučnici više nisu radili javlja mi poruku (usb device not recognized)probao sam staviti cd od matične ali ništa on kao prepozna usb ali u device manageru opet stoji kada uključim usb zvučnike unknow device i to je to nikako znači ne mogu uključiti usb zvučnike koji su prije normalno radili što sada
hrvojehrc je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2007., 01:44   #2
zuiko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 456
Citiraj:
Autor hrvojehrc Pregled postova
a evo konačno da i ja mogu pitati dakle,radi se o tome da mi komp nikako neće prepoznati usb zvučnike na gigabyte 945 ploči,kada sam kupio ploču i kada sam nekako uspio instalirati windowse sve je radilo ok no kada sam priključio druge zvučnike i instalirao drivere za zvuk(AvRack)sve je bilo isto ok no kada sam vratio sve usb zvučnici više nisu radili javlja mi poruku (usb device not recognized)probao sam staviti cd od matične ali ništa on kao prepozna usb ali u device manageru opet stoji kada uključim usb zvučnike unknow device i to je to nikako znači ne mogu uključiti usb zvučnike koji su prije normalno radili što sada
Hi!
Imam isti problem s USB memorijama
zuiko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.08.2007., 14:11   #3
hrvojehrc
Premium
Moj komp
 
hrvojehrc's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zagreb-dubrava
Postovi: 70
pa što nitko ne zna odgovor
hrvojehrc je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2007., 14:22   #4
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Mi u pravilu ne koristimo USB zvučnike nego klasične...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2007., 15:15   #5
hrvojehrc
Premium
Moj komp
 
hrvojehrc's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zagreb-dubrava
Postovi: 70
pa dobro ja pitam nekog tko ima usb zvučnike kolega, a pošto ih ti nemaš onda normalno i ne znaš odgovor
hrvojehrc je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2007., 15:55   #6
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Pa kad se išćuđavaš što ti niko ne odgovara onda ti eto ja kažem da ne misliš da te ljudi nevole pa ti zato neće odgovorit...

Inače već se dešavalo da se to shvati kao "uvreda" ili "ignoriranje novih korisnika foruma" pa da nebi bilo...

Inače probaj ovako - prvo odspoji te zvučnike, denistaliraj taj njihov software, onda deinstaliraj USB root hub i sve živo pod USB controllers...
Onda rebootaj i pusti sistem da se digne i poinstlaira natrag drivere i instaliraj opet onaj soft od zvučnika i onda ga ugasi... Sad spoji zvučnike i onda vidi oće li radit...

Ako ti to ne pomogne probaj prebacit iz USB 2.0 u USB 1.1 mod u BIOSu da vidiš oće li to rješit problem...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2007., 18:19   #7
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,425
Tocka, zarez, upitnik,...? Neki jos uvijek ne znaju da i te tipke postoje na tipkovnici? Ajme...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2007., 20:20   #8
hrvojehrc
Premium
Moj komp
 
hrvojehrc's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zagreb-dubrava
Postovi: 70
sve ok sam ja uz te zvučnike nisam dobio nikakav softwer niti drivere
hrvojehrc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na