Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.08.2010., 03:26   #1
3D-Zero
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Rovinj
Postovi: 8
Question D Link DSL 584T Problemi!

Hvala unaprijed!

POzZzZ

Forumasi imam Jedan problem. prije sam koristio D-Link DSL 584T Ruter za ADSL i max TV

medutim stara je produzila ugovor i dobila najnoviji od simensta neki gigaset
i ja u sobi imam 2 kompijutera, buraz jedan i ona jedan i nakraju svi su bili spojenti preko D linka na QoS PVC 0 i sve je radilo medutim sad kad smo dobili novi ruter nemozemo imat 4 pc i on je reko iz t coma da koristim D link kao Swich i on 50% fukcionira iz Simensa jedan kabel ide u D link i iz d linka ide na 3 kompa Medutim samo jedan komp radi fenomenalno, a mene zafrkava
svakih par min me izbaci sa interneta i ja kad ga iskljucim iz sturje i ukljucim on radi normalno ali ne dugo, nemogu skidat nista, igrat itd, i to me jako zeza, gledo sam za firmware ali nista korisino!!

Dali ima negdje podesenja kako namjestit D Link DSL 584T da sluzi kao Swich??

jer ovo me ubija, =(

Hvala jos jednom
3D-Zero je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2010., 14:23   #2
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,619
Ono što te u D-Linku zeza je DHCP server, u web konfigu ga isključi, usput provjeri da je za sva 4 lana postavljeno Pvc0.
Također nebi bilo loše da staviš origigi fw, nemaš balasta T-Kome i uređaj će radit stabilnije (nebitno šta nije glavni za Internet).
Na kompovima postavi fiksne mrežne postavke, potraži malo, ima x uputstava i primjera.
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.08.2010., 15:56   #3
3D-Zero
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Rovinj
Postovi: 8
IStina Imam wind 7 i kaze mi neki problemi sa DHCP da je Disabled pa on Enable ali kad mi to napravi preko automaskig konfiguriranja kaze makne mi IP adresu i DNS i opet isto ja kad napisem vrati mi na staro, smece od d linka, btw Swich cijene se vrte oko 200 pa na gore jelda?


I Iskreno Care Probavo sam sve, ako iskljucim DHCP trebo bi radit?? jer sam probo i lan clients i sve nije uspijelo, ali Simens ima DHCP ukljucen, sad ako iskljucim na D-Linku nadam se da ce radit, ako ne Zipo malo Benizna i Derii xD

SORRY NA SPAMU!!!
evo sad sam ido na D link i Disable DHCP, medutim kaze da cu morat manualno podesit IP adrese svakod uredaja. malo me zbunilo iskreno, medutim iso sam ga opet iz struje iskljucit i ukljucit i sad radi dok me opet ne izbaci pa cemo vidjet, nadam se da je to to, jer mi dize tlak opako, da nemogu radit niti igrat kako treba, a Head admin sam na jednom od San andreas Servera Multi PLayer








EDIT: Nisam Htijeo novi post pisat, stoga sam iso EDIT, nije bas da mi ovo radi opet me izbacuje svako malo vremena =/
__________________

I WANT MORE! AND MORE

Zadnje izmijenjeno od: 3D-Zero. 02.08.2010. u 20:43.
3D-Zero je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na