Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2014., 14:16   #1
gaggo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
(riješeno) Čudan zvuk pri svakodnevnom radu

Pozdrav,
treba mi pomoć, nisam našao slične teme, ali ako ih ima, ispričavam se modovima.
Uglavnom, prilikom reprodukcije glazbe preko winampa, filmova, preko gom-a, BS playera ili VLC playera, zvuk je nekako čudan, probao sam reinastalacijom drivera, pokušao sam druge programe, skenirao sam cijeli komp s avg-om i s Advanced system care i dalje ništa.
Prvi put se dogodilo jučer nakon što sam pogledao jedan film i odmah kad sam ubacio drugi film da pogledam, zvuk je bio sav čudan, glasovi se ne čuju ili se čuju kao neki šumovi, dok pozadinska glazba normalno radi. Nisam mijenjao nikakve postavke, jer zašto bi se igrao s tim između dva filma?

Komp se nalazi pod moj PC i winsi su 7 64bit ulti
gaggo je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2014., 14:40   #2
MMI
Premium
 
MMI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 913
evo mog slučaja od prije par dana, uključio slušalice od ip 3gs-a i imao sam iste simptome kao i ti i onda skužim da banana jack na tim slušalicam nije isti kao na klasičnim. jack je podjeljen na 4 dijela a na klasičnim na 3. onda sam ga malkice, možda 1 mm povukao prema van i sve je proadilo kako treba. pa eto provjeri i ti

kod tebe je moguće i da je drugi film ac3 6ch pa podesi da ti ide na stereo ako koristiš dva zvučnika, control panel--ac3 filter
MMI je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2014., 18:56   #3
gaggo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Otkrio sam problem... Trebali bi otvoriti neki wall of shame za ovakve slucajeve. Malo sam prćkao po kablovima iza na zvučnicima, pa kako sam ih malo pomakeo dobio sam kristalno čisti zvuk opet...

Ispričavam se modovima na bezveznom postu, ali od sada si moram napisat na zid zlatno pravilo:"Provjeri kablove prije svega!"
gaggo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na