| 
                |||||||||||
| 		
			
			 | 
		#1 | 
| 
			
			
			
			 Premium 
			
			
			
			
			
			
			
			Datum registracije: Sep 2011 
				Lokacija: Split 
				
				
					Postovi: 1,151
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 
				
				Vaučeri za digitalizaciju
			 
			
		 Combis d.o.o i  Novena d.o.o.  nisam čuo za 90 % tvrtki sa ovog popisa. -->
                Vidim da ima puno jada (j.d.o.o.) i obrta. https://mingor.gov.hr/UserDocsImages/Uprava%20za%20EU/Katalog%20pru%C5%BEatelja%20usluga%20-%2006072023.xlsx Jel ima itko da je imao posla sa nekom od tvrtki sa ove liste, tab digitalni marketing, da mi može nešto pametno reći? Može i na pm, ako je osjetljivo ![]() EU odnosno RH dijeli vaučere za digitalizaciju, izradu web stranica,informatičku sigurnost, itd. 
		
	
		
		
		
		
		
		
		
		
		
	
	Kvaka je da ti uslugu može isporučiti samo "pružatelj usluga" iz njihova kataloga. Nama je konkretno zanimljiva izrada web stranice za tvrtku. Sa iznimkom tvrtki Combis d.o.o i Novena d.o.o. nisam čuo za 90 % tvrtki sa ovog popisa. Vidim da ima puno jada (j.d.o.o.) i obrta. https://mingor.gov.hr/UserDocsImages/Uprava%20za%20EU/Katalog%20pru%C5%BEatelja%20usluga%20-%2006072023.xlsx Jel ima itko da je imao posla sa nekom od tvrtki sa ove liste, tab digitalni marketing, da mi može nešto pametno reći? Može i na pm, ako je osjetljivo ![]()  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 		
			
			 | 
		#2 | 
| 
			
			
			
			 Premium 
			
			
			
			
			
			
			
			
				
			
			
			Datum registracije: Mar 2006 
				Lokacija: Opatija 
				
				
					Postovi: 34,009
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
		
		
		 Vidim da je prvi krug prijava za vaučere prošao. Mogao bi najesen tražiti vaučer za izradu web stranica. Cifre su svakakve, a ja nemam blage koliko uopće košta izrada neke prosječne web stranice. 
				__________________ 
		
		
		
		
		
		
	
	"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
		
			 | 
|
| 
		
		 
			Oglas
		 
		 | 
	
			
		 | 
| 		
			
			 | 
		#3 | 
| 
			
			
			
			 Premium 
			
			
			
			
			
			
			
			Datum registracije: Aug 2006 
				Lokacija: Zagreb 
				
				
					Postovi: 1,393
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	|
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 		
			
			 | 
		#4 | |
| 
			
			
			
			 Premium 
			
			
			
			
			
			
			
			Datum registracije: Sep 2011 
				Lokacija: Split 
				
				
					Postovi: 1,151
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
		
		
		 Citiraj: 
	
 Je, prošao je prvi krug. Nemam pojma, meni je to isto misterija koliko to može koštati, u razini od - do. Inače, imaju i vaučere za IT sigurnost, tek je to pitanje kome bi dao da mi security ![]()  | 
|
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 		
			
			 | 
		#5 | 
| 
			
			
			
			 Premium 
			
			
			
			
			
			
			
			
				
			
			
			Datum registracije: Mar 2006 
				Lokacija: Opatija 
				
				
					Postovi: 34,009
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
		
		
		 Meni ne treba ništa komplicirano. Nekoliko općih informacija o firmi i djelatnosti (upravljanje zgradama), kontakti firme, da mogu s vremena na vrijeme staviti koju slikicu raznih radova na zgradama (novi krov, nova fasada,...) i nekakve Novosti gdje ljudima mogu reći da su se otvorili natječaji za obnovu fasada i sl. sa linkovima na njih. 
				__________________ 
		
		
		
		
		
		
	
	"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 		
			
			 | 
		#6 | 
| 
			
			
			
			 Premium 
			
			
			
			
			
			
			
			
				
			
			
			Datum registracije: Oct 2008 
				Lokacija: RH 
				
				
					Postovi: 1,736
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
		
		
		 vrijedosti nisu realne ali masa novaca se dijeli pa se nabijaju cijene, sjetite se berosa i aplikacije za covid ili stranice cijepi se ili aplikacije za konverziju kuna u eure.... ja sam se mislio prijaviti kao pruzatelj usluga ali moras biti otvoren minimalno 12 mjeseci inace, subvencija preko vauchera je 60% iznosa bez pdv-a pa si treba malo matematiku sloziti da li se uopce isplati ici preko toga i da li zelite nakaciti nakaradni eu banner na stranicu ili platiti nekom pausalcu da odradi bez te subvencije i pdv-a that said...nudim izrade weba, nisam u sustavu pdv-a ![]()  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 		
			
			 | 
		#7 | |
| 
			
			
			
			 lar~ 
			
			
			
			
			
			
			
			
				
			
			
			Datum registracije: Jan 2007 
				Lokacija: Zagreb 
				
				
					Postovi: 1,557
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
		
		
		 Citiraj: 
	
   Naravno uz cijenu... | 
|
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
		
			 | 
|
| 
		
		 
			Oglas
		 
		 | 
	
			
		 | 
![]()  | 
		
	
		
  | 
	
		
  |