Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.10.2010., 23:49   #1
Kupusarchina
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4
XP problemi

Instalirao sam WinXp Home na AOD260 netbook i imam strašnih problema sa instalacijom skoro svakog programa... Napravio sam sve moguće update, skinuoo sve što se skinuti moglo ali problem je što većinu toga ne mogu instalirati... Počevši od Chroma na kojem mi se pojavljuje error 102 (slijedio sve upute s neta, ne pomaže), preko novog SQL-a, pa do Mozzile koja se pokreće na pola stranica u nekom compatibility mode-u. Instalirao sam i LiveMSN ali ne mogu se logirati. Problema sam imao već sa instalacijom drivera, morao sam ih instalirati "ručno", niti jedan setup se nije htio pokrenuti, javljao je "abnormal program termination". Čistio sam cache, registry, skinuo i novi NET framework, ali pogađate, ni on se nije htio instalirati. Polagano već ludim i ne zna što napraviti... Načuo sam da problem može biti s expand.exe fajlom, mislite li da to nože pomoći, da probam kopirati sa drugih Windowsa? Svaka pomoć će jako dobro doći, puno Vam hvala.
Kupusarchina je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 23:54   #2
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,447
Kako si instalirao, preko externog usb dvd-s ili usb sticka. Mozda instalacija nije "sjela" kako treba.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2010., 00:08   #3
Kupusarchina
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4
Preko eksternog dvd-a, preko usb-ami nije htjelo prebaciti neke fajlove pa sam moeao ovako... Repair Windowsa?
Kupusarchina je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 00:14   #4
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,447
Pokusaj na novo, nema ti druge za sad.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na