Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.06.2010., 19:49   #1
Amos
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: vg
Postovi: 68
Mijenjanje routera

Pitam jer mi je danas bio covjek iz t coma i nudi mi produljenje ugovora na 2 god i mjenjat ce mi router ako potpisem ugovor.. ako nepotpisem onda mi ostaje trenutni (simens gigaset se555) jel moguce da router slabije radil il nesto ako ga nemjenjam... jel ima kakvih "losih" nuspojava zbog starosti?
Amos je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2010., 19:58   #2
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,489
A tko ti moze predvidjet osim vidovitog milana sta ce biti sa tvojim routerom. O kakvim nuspojavama pricas?

"Elektronski uredjaji rade na bijeli dim. Kad bijeli dim izadje iz njih, oni vise ne rade".

Kuzis?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.06.2010., 21:49   #3
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,480
meni je taj se555 cak bio bolji od ovog sx763 kojeg sad imam. A bolje si uzmi disk ili nesto drugo. Kad ti krepa router ili nades tu na trznici neki jeftini, a mozda ti dozivi i sljedece produzivanje ugovora
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2010., 10:33   #4
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 338
Meni je ugovor s T-Com istekao, pa ima sad vec 5-6 godina i nisam ga uopce produljivao a imam "custom" router (custom = kupljen u trgovini, ne od ISP-a).

Hocu reci; neka te ne brine to s ugovorima i routerima. Svaki kucni router ce obavljati osnovne stvari koje treba. Osim ako ti trebaju neke 'vise' funkcije routera, onda uzmes trgovini nekog jaceg i sve radi dalje kako treba.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2010., 14:13   #5
Dawg
kernel panic
 
Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Kroejša
Postovi: 30
Čekaj neku dobru nagradu, tipa hdd il slično pa onda produži. A T-Šljam je počeo u zadnje ekipi uvaljivat nekakve servisirane Siemense SX763 (od kojih btw svaki treći ustvari radi) pod nove...
Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2010., 14:32   #6
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,570
Ako već potpisuješ novi ugovor, bolje uzeti Verbatim 2,5" 320Gb nego taj router. Tvoj će ionako i dalje raditi bez problema.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na