Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.07.2006., 16:09   #1
CountZero
What does the scanner see
Moj komp
 
CountZero's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Sprawl
Postovi: 99
Cool Electronic Generation

Pozdrav
Eto dosla mi ideja da malo ispitam kakvi su glazbeni ukusi PCE Forumasa vezano uz ektronsku glazbu , pa molim sve one koji su ljubitelji da navedu svoje najdraze izvodace ,mozda neke velike partije na kojima su bili itd.
Eto ja sam inace veliki ljubitelj Techna, FunkyElektra, Progressive-a.
Najdrazi dj-i : Dj Umek
Dave Clarke
Petar Dundov
Jeff Mills

Zadnji event na kojem sam bio je Hartera al mogu reci da je bilo razocaravajuce naspram prosle godine ...
Sad se spremam na Dave Clarke-a 22 u Monvi . E to ce bit Partyana !
__________________
_________________________________________
"Time moves in one direction, memory in another ..."
-William Gibson
CountZero je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2006., 16:22   #2
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,221
Doooobro ja slušam Trance od elektronske glazbe.
Slušam najviše Tiesta, Ferry Corstena, PVD, Oakenfold
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.07.2006., 18:38   #3
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Ajmo reći da naginjem rocku

Ne volim huse, trance i slične 3,14zdarije...

Od elektronike volim bolesne stvari...tipa soundtracka "Fight cluba". To mi se jako sviđa jer svaka stvar ima puno prijelaza i neočekivanih obrata. Ujedno je vrlo originalno. Fatboy slim je ok isto, pogotovo onaj spot sa Christopherom Walkenom.

Tupsi-tupsi mi je predosadan inače(zaspim uz zvuke Tiesta i onih njemačkih dance-pjesmuljaka koje puštaju tijekom reklama za polifone melodije, slike za mob na VIVA-i itd.) Just not my game.

U globalu, kada mogu, biram rock Ali to ne znači da treba posrati svu elektronsku glazbu. Smatram da i među elektronikom ima vrlo nadarenih skladatelja.

EDIT: Sa Fight club soundtracka bih izdvojio "Single serving Jack". Fantastična stvar!
Delta S4 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2006., 18:40   #4
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Samo jedan,ali vrijedan,BENNY BENASSI
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2006., 02:32   #5
bluntafari
Djembe playa
 
bluntafari's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 247
Slušam elektroniku uzduž i popreko, cijeli forum ne bih bio dostatan za nekakve recitacije meni najdražih i sl.

Nemam najdražu pjesmu, nemam najdražeg DJa, nemam najdražeg producenta i nemam najdraži bend.

Smatram da je smiješno ograničavati se u glazbi u bilo kojem smislu. Naravno ne slušam samo elektroniku, slušam toliko vrsta glazbi da stvarno nemam vremena nabrajati. A i općenito me nerviraju sve te podjele na ovo ili ono, pogotovo kad je elektronika u pitanju. Stvorili su tisuću podžanrova od podžanrova. Za mene je sve to jednostavno glazba. Kad čujem nešto što mi se sviđa to je to, libo me racku kak' se zove. Lakše mi je nabrojati ono što ne volim (uglavnom ono što velika većina voli).

A zadnji event na kojem sam bio je bio ovaj vikend u Balama kod Pule u šumi zvanoj Sherwood. House flor je bio odličan, svirali su Silicone Soul od zvučnijih imena, a na Techno floru je cijelu noć puštan Schranz ( opet podpravac) koji po meni i nije Techno već je nemilosrdno i bezlično nabijanje.
bluntafari je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2006., 05:26   #6
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,263
Citiraj:
Autor Thoroughbred B
Samo jedan,ali vrijedan,BENNY BENASSI

..benny mi je prenaporan,previse "metala" u zvuku,ja volim dobar "house" tipa Olav Basoski,Jerry Ropero,Silicone Soul i slicno...takodjer sam prije isao po partyma na kojim su gostovali Jeff Mills,David Morales,Pero Full House,Shapeshiftersi,La Di Da,Frankie Knuckles itd itd....uglavnom to vise nije to,techno lagano izumire kao i ostale pod vrste techna....zvuk se vraca unazad odnosno popularno receno "retro is back"..prava "disco" glazba ce opstati kao i drugi stilovi rock,blues,r&B....ali u jednom sam siguran a to je da nazalost se izgubio onaj feeling kad dodjes na party i osjetis pozitivnu vibru,malo je ljudi koji na party dodju zbog glazbe no tu bi se dalo pricati a meni se neda vise pisati
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2006., 09:51   #7
LordNitro
Premium
 
LordNitro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,610
Od elektronike slušam samo Kraftwerk
__________________

Kirk: "Spock, you want to know something? Everybody's Human."
Spock: "I find that remark... insulting."
LordNitro je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2006., 10:06   #8
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
prodigy ako spada u elektroniku...iako slušam dosta industrial metala koji su 50/50 metal/elektronika
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2006., 10:23   #9
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor joolka
..benny mi je prenaporan,previse "metala" u zvuku,ja volim dobar "house" tipa Olav Basoski,Jerry Ropero,Silicone Soul i slicno...takodjer sam prije isao po partyma na kojim su gostovali Jeff Mills,David Morales,Pero Full House,Shapeshiftersi,La Di Da,Frankie Knuckles itd itd....uglavnom to vise nije to,techno lagano izumire kao i ostale pod vrste techna....zvuk se vraca unazad odnosno popularno receno "retro is back"..prava "disco" glazba ce opstati kao i drugi stilovi rock,blues,r&B....ali u jednom sam siguran a to je da nazalost se izgubio onaj feeling kad dodjes na party i osjetis pozitivnu vibru,malo je ljudi koji na party dodju zbog glazbe no tu bi se dalo pricati a meni se neda vise pisati
Ne mozes benny-a povezivat s house-om,ni s technom...ja techno ne podnosim
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2006., 10:36   #10
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,952
sramotite me...cccc spomenete benasija bez da napomenete uopce carl coxa?paul van dyka,moralesa....galaktike,moke,royksoppa

evo nes za zivce
http://www.uploading.com/?get=7HUAPVXY
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.07.2006., 11:43   #11
bluntafari
Djembe playa
 
bluntafari's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 247
Citiraj:
Autor Thoroughbred B
Ne mozes benny-a povezivat s house-om,ni s technom...ja techno ne podnosim
Kako nebi mogli pa to je komercijalni House, u nekim slučajevima komercijalni Techno.

A taj Morales kojeg svi spominjete je ljigavo, komercijalno govno. Možda je čovjek prije deset godina i značio nešto na House sceni i to kao DJ i eventualno remixer ali kao producent je uvijek bio loš. Likovi poput Moralesa su i prodali sve, pa danas slušamo "House" iz svakog birca, restorana, videoteke i slične piz*arije, i to "House" koji je ništa drugo nego reciklirani stari underground Disco stavljen u loopove da se ponavlja.

Ako već hoćete spominjati nekakve ikone Techno-a onda su to sveto trojstvo Detroita: Juan Atkins, Derrick May i Kevin Saunderson. Isto tako nesmijemo zaboraviti čovjeka koji gura Techno već 20 godina, čovjek koji stoji iza THE label-a Techno-a, Underground Resistence, čovjeka po imenu Mike Banks. Onda su tu ljudi koji su naslijedili Detroit kao Carl Craig itd, itd, itd.

O House-u stvarno znam previše pa neću ni počinjati, možda drugom prilikom.

Zadnje izmijenjeno od: bluntafari. 13.07.2006. u 11:58.
bluntafari je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2006., 12:48   #12
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,263
...vidim da si upoznat ...sto se tice Davida Moralesa tu se nazalost moram sloziti s tobom,danasnje remixe iza kojih on stoji kao npr sa Mariah Carey zvuce tako ljigavo i razvodnjeno,zbilja neznam ko to pusi...nekidan je bios gost u Haciendi...smece je blaga rjec za ono sto je vrtio..ali naravno ubacio je (kao i svaki put) "Needin you"...to mu je jedino sto je dobro napravio otkad producira...
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)

Zadnje izmijenjeno od: joolka. 13.07.2006. u 13:00.
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2006., 13:39   #13
CountZero
What does the scanner see
Moj komp
 
CountZero's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Sprawl
Postovi: 99
Citiraj:
Autor joolka
techno lagano izumire kao i ostale pod vrste techna....zvuk se vraca unazad odnosno popularno receno "retro is back"..prava "disco" glazba ce opstati kao i drugi stilovi rock,blues,r&B....ali u jednom sam siguran a to je da nazalost se izgubio onaj feeling kad dodjes na party i osjetis pozitivnu vibru,malo je ljudi koji na party dodju zbog glazbe no tu bi se dalo pricati a meni se neda vise pisati
Slusaj nemozes usporedivati balkan sa svjetskom scenom ,i sta pricas gluposti da Techno izumire ,pa na ovogodisnjem Exitu je bilo 150 tisuca ljudi ,
Techno nemoze umrjeti moze samo evoluirati u nesto bolje i drugacije ...
Retro eklektro je mozda fora starijoj ekipi koja je na tome odrasla , ali to su posebni partiji ,elektronika nemoze ici nazad vec samo naprijed !

A pusti ti sto ovi nasi zemljaci racunaju u glavi kako da najbrze zarade (bez da puno uloze) pa umjesto da dovedu Desyn Masiello-a ili Umeka oni plate lokalnog jarana da pusta Staru Skolicu ...: baad :
__________________
_________________________________________
"Time moves in one direction, memory in another ..."
-William Gibson
CountZero je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2006., 13:55   #14
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,263
Citiraj:
Autor CountZero
...pa na ovogodisnjem Exitu je bilo 150 tisuca ljudi ...
...pa na ovogodisnjem exitu su nastupali i Cardigansi,Pet Shop Boysi,Suzanne Vega...tako da to sto su 150 tisuca ljudi dosli slusati techno bas i nestoji,a to da se vremena mjenjaju i nestaje pravih party-a nemislim samo ja vec vecina...ovo za techno si u pravu krivo sam se izrazio,htio sam reci da je to prolazan zvuk koji se svake godine mjenja a sve manje ljudi to kuzi....je se ko sjeca rave party-a
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2006., 13:56   #15
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,952
ah svak ima nes dobrog skini ovo s linka
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2006., 18:42   #16
pava
Premium
 
pava's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zagreb trnje-pescenica
Postovi: 309
Pih, mene to partijanje hvala bogu proslo, od 13e godine sam vec bijezao od kuce da bi isao na partye, fakat sam mogao sve prozvakat osim komercijale, a sad kad imam djabe i cugu i upad u otv dom (na sanku frend iz razreda, na ulazu frend s kvarta) mi ne pada na pamet da tamo izadjem, sad se radje zapijem s drustvom na nekom rostilju i slusam Misu Kovaca
pava je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2006., 19:00   #17
bluntafari
Djembe playa
 
bluntafari's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 247
Citiraj:
Autor pava
Pih, mene to partijanje hvala bogu proslo, od 13e godine sam vec bijezao od kuce da bi isao na partye, fakat sam mogao sve prozvakat osim komercijale, a sad kad imam djabe i cugu i upad u otv dom (na sanku frend iz razreda, na ulazu frend s kvarta) mi ne pada na pamet da tamo izadjem, sad se radje zapijem s drustvom na nekom rostilju i slusam Misu Kovaca
E pa po ovome se razlikuju ljudi koji slušaju elektronsku glazbu iz ljubavi i oni koji su išli na party-e samo radi zobanja. NHF

2000. dok je bio party boom svi su brijali po party-ima manje više zbog droge i zato jer je to bilo "IN" baš kao što su danas to cajke.
bluntafari je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2006., 19:49   #18
CountZero
What does the scanner see
Moj komp
 
CountZero's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Sprawl
Postovi: 99
Citiraj:
Autor bluntafari
E pa po ovome se razlikuju ljudi koji slušaju elektronsku glazbu iz ljubavi i oni koji su išli na party-e samo radi zobanja. NHF

2000. dok je bio party boom svi su brijali po party-ima manje više zbog droge i zato jer je to bilo "IN" baš kao što su danas to cajke.
To je to ,pravim ljubiteljima elektronike netrebaju zetoni i prah da bi se zabavili , koja bocica Jack-a dobra ekipa i nemoze bit lose !
__________________
_________________________________________
"Time moves in one direction, memory in another ..."
-William Gibson
CountZero je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2006., 20:55   #19
bluntafari
Djembe playa
 
bluntafari's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 247
Citiraj:
Autor CountZero
To je to ,pravim ljubiteljima elektronike netrebaju zetoni i prah da bi se zabavili , koja bocica Jack-a dobra ekipa i nemoze bit lose !
Pa čuj, ja baš i ne pravim neku razliku između droge i alkohola, sve je to isti racku, samo što je alkohol općeprihvaćena droga. Ne mogu reći da se nisam razbijao i od jednog i od drugog, i da se još uvijek ne razbijam ponekad ali to je sve radi produbljavanja glazbenog doživljaja i širenja percepcija . Dakle ne idem na party zbog droge ili alkohola, već zbog glazbe, ali lagao bi kad bi rekao da sam neki čistunac.
bluntafari je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2006., 12:00   #20
pava
Premium
 
pava's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zagreb trnje-pescenica
Postovi: 309
Citiraj:
Autor bluntafari
E pa po ovome se razlikuju ljudi koji slušaju elektronsku glazbu iz ljubavi i oni koji su išli na party-e samo radi zobanja. NHF

2000. dok je bio party boom svi su brijali po party-ima manje više zbog droge i zato jer je to bilo "IN" baš kao što su danas to cajke.
Ma nije bas tako, ima malo istine ja sam bas isao radi zike ja i dan danas doma pustim neki stari set al nije to to vise, proci ce i tebe vidit ces.
pava je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2006., 12:21   #21
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Ma slušam progressive House, to mi nekako u zadnje dvije godine najbolje paše.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2006., 12:32   #22
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
da droga ti definitivno moze posluziti da prosiris svoje glazbene horizonte.....

vecu glupost vec odavno nisam cuo....


I zbog ovakvih ispada meni je glupo reci da je meni techno najdraza vrsta glazbe jer me odma svi pitaju sta si uzimao....
Sto se tice alkohola mozes popiti tri pive svaki dan i neces biti alkoholicar probaj uzeti 3 bonkasa svaki dan pa cemo vidjeti razlike...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2006., 13:21   #23
pava
Premium
 
pava's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zagreb trnje-pescenica
Postovi: 309
Citiraj:
Autor Codiac-
Sto se tice alkohola mozes popiti tri pive svaki dan i neces biti alkoholicar probaj uzeti 3 bonkasa svaki dan pa cemo vidjeti razlike...
Prvo nemres jest svaki dan tri jonkija da oces, nebi bilo efekta, ali da mozes bio bi glup i mrsav, a od pive bi bio debel, a osim toga ja nikad nisam popio samo tri pive, (kao i vecina nas) uvijek nastavim dok ne potrosim lovu.
pava je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2006., 13:25   #24
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Autor pava
Prvo nemres jest svaki dan tri jonkija da oces, nebi bilo efekta, ali da mozes bio bi glup i mrsav, a od pive bi bio debel, a osim toga ja nikad nisam popio samo tri pive, (kao i vecina nas) uvijek nastavim dok ne potrosim lovu.
ja uvijek stanem kod 3-4 pive i ostatak love potrošim na tekilu: goood :
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2006., 13:30   #25
pava
Premium
 
pava's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zagreb trnje-pescenica
Postovi: 309
Citiraj:
Autor Freek
ja uvijek stanem kod 3-4 pive i ostatak love potrošim na tekilu: goood :

Ufff, ja nemogu nista osim pive, jedno vrijeme sam cak rigao krv od zestice, vina,
ma bilo cega sto nije piva.
pava je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2006., 19:49   #26
dmd-0
Premium
Moj komp
 
dmd-0's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: /
Postovi: 592
dj tomcraft, timo maas, paul van dyk, prodigy
dmd-0 je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2006., 20:23   #27
Don
je gladan!
Moj komp
 
Don's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,698
spiller - čovjek rastura, imao sam priliku ga slušati uživo, i onaj ko takvu muziku ne voli kad ga vidi skida kapu...
__________________
Don je online   Reply With Quote
Staro 14.07.2006., 23:58   #28
bluntafari
Djembe playa
 
bluntafari's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 247
Citiraj:
Autor Codiac-
da droga ti definitivno moze posluziti da prosiris svoje glazbene horizonte.....

vecu glupost vec odavno nisam cuo....


I zbog ovakvih ispada meni je glupo reci da je meni techno najdraza vrsta glazbe jer me odma svi pitaju sta si uzimao....
Sto se tice alkohola mozes popiti tri pive svaki dan i neces biti alkoholicar probaj uzeti 3 bonkasa svaki dan pa cemo vidjeti razlike...
Pa normalno da širi, ako ne znaš o čemu pričaš nemoj se javljati!

Nije da se ja drobim ne znam koliko, možda jedanput, dvaput godišnje i to možda na party-u, ponavljam možda. Svi znaju da kada spališ joint čuješ zvukove koje inaće ne čuješ itd. To je normalno i tako je od Boga predviđeno da bude, nije On bezveze poslao žižu na zemlju.

A što se tiće tri pive dnevno i da nisi alkoholičar to možeš sebe uvjeravati, ali ako piješ tri pive svaki dan definitivno jesi alkoholičar. Ako jedeš tri bombona svaki dan ili čak svaki mjesec onda za mene definitivno jesi kreten.
bluntafari je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2006., 00:34   #29
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
bluntafari fulao si poantu...

koliko ja znam ti si vukao tezu alkohol / zobanje tako da je to dvoje vs u igri jel .

uglavnom dokazao sam svoj pov i to mi je dosta.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2006., 11:53   #30
bluntafari
Djembe playa
 
bluntafari's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 247
Pa ako običan bezopasni joint širi percepciju, zamisli šta radi bombon. Šta se tu ima više za reći.
bluntafari je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na