Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.06.2024., 10:11   #73891
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,437
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2024., 10:13   #73892
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,118
@Gogzs
Potpisujem sve receno za hard/soft top i voznju s klimom. Ali taj C70 je stvarno klasa iznad miate. Gust je taj kabrio, sto jest jest. Kad sam vozio miatu i nakon 3 godine kad bih sjeo za volan bih podsvjesno nabacio neki glupav osmjeh koliki mi je bio gust. S tim da sam se vozio svaki dan do Radnicke, sto veca guzva i duzi put, duza voznja i veci gust.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2024., 10:17   #73893
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ti živiš moj san
Jebeno
Bilo je fakat zakon, krenuo sam nekad 10.6. i stigao u Finsku/Svedsku na midsommer festivities. Malo mi je mozak izgorio jer 10 dana dok sam gore bio, 24/7 pici sunce i nisam znao kad bi trebao biti budan a kad spavat ali savrseno vrijeme za kabrio. 22-23 C i sunce.

Edit: jedne stvari koje sam se sjetio, reci ne crnim koznim sjedalima ako ga sparkas negdje na kratko sa spustenim krovo, a sunce je, doslovno ne mozes sjesti u auto koliko se zagriju. Dugo sam trazio i na kraju nasao ovaj sa tkaninom na sjedalima. Isto se ugriju ali se moze sjest na njih bez da se sprzis.

Zadnje izmijenjeno od: GoGzS. 21.06.2024. u 10:22.
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2024., 12:12   #73894
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
@GogzS Hvala! Super review
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2024., 13:02   #73895
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,027
Meni je Miata smiješan mali autek. Ljudi mi u njemu smiješno izgledaju kad se voze po gradu kao da se voze u igrački iz lunaparka

Auto se vjerojatno super vozi ali izgleda kao da bi lako podletio pod moderne povišene aute.

Ja ga ne bi, hvala.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2024., 13:07   #73896
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,018
Nema što, edukativan i poučan članak
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2024., 22:20   #73897
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
Automobili

Hard top je od plastike jeli tako? Meni ne dolaze u obzir jer zauzimaju puno prostora
Za CC krovove sam čuo da im pate brtve i lako stradaju ali to su možda bapske priče


Jedan u prolazu sa soft topom
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2024., 23:40   #73898
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 415
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Meni je Miata smiješan mali autek. Ljudi mi u njemu smiješno izgledaju kad se voze po gradu kao da se voze u igrački iz lunaparka

Auto se vjerojatno super vozi ali izgleda kao da bi lako podletio pod moderne povišene aute.

Ja ga ne bi, hvala.
Same opinion

Meni ta Miata jednostavno izgleda smješno, još kad vidim dva lika malo duža unutra... "frendići"
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 04:42   #73899
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Meni je Miata smiješan mali autek. Ljudi mi u njemu smiješno izgledaju kad se voze po gradu kao da se voze u igrački iz lunaparka

Auto se vjerojatno super vozi ali izgleda kao da bi lako podletio pod moderne povišene aute.

Ja ga ne bi, hvala.

Kupio frend miatu i idemo na test ride sljeme ovo ono lagana vožnja ništa divljanje.
Na ilici stanemo pored nekog birca dva lika od 100+kg u cabriu i čuješ iz birtije...DOBAR DAN DJEVOJKE i smijanje cijele terase. Al ok nasmijali smo se i mi. Nemreš ne izgledati ko derpe ako si u cabriu s frendom.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 06:44   #73900
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Da, sto se toga tice, ja svoj od milja zovem gaybrio al uglavnom se sam vozim ili sa boljom polovicom (zenskog roda ) pa susjedi misle ako nista drugo, u najmanju ruku sam bi...
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 08:12   #73901
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,513
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Kupio frend miatu i idemo na test ride sljeme ovo ono lagana vožnja ništa divljanje.
Na ilici stanemo pored nekog birca dva lika od 100+kg u cabriu i čuješ iz birtije...DOBAR DAN DJEVOJKE i smijanje cijele terase. Al ok nasmijali smo se i mi. Nemreš ne izgledati ko derpe ako si u cabriu s frendom.
Nije bilo do auta već vaših zaljubljenih pogleda u daljinu sa sjetom na vremena kada ste otvarali pivu na klupici
Router je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 08:56   #73902
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
To bi me možda mučilo sa 20 godina, a sa 4 banke u guzici me totalno zaboli tuki 🏳️*🌈


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 12:06   #73903
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 977
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Hard top je od plastike jeli tako? Meni ne dolaze u obzir jer zauzimaju puno prostora
Za CC krovove sam čuo da im pate brtve i lako stradaju ali to su možda bapske priče


Jedan u prolazu sa soft topom
Kolegica je imala 308 CC, taj je više vremena bio na servisu nego u pogonu, baš radi krova.

Poslano sa mog REA-NX9 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 12:58   #73904
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,864
Imao sam 206cc . Krov zaštekao 1000 puta . Pod garancijom 20tak puta radjen. Užas od auta

Poslano sa mog
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 14:48   #73905
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,027
I jako su nezahvalni kad ih se prodaje. Teško je naći kupca a kad nađeš nitko to ne želi puno platiti.

A ako se prevrneš na krov s cabriom ozljede su prestrašne. Šansa za to je astronomski mala ali ipak…
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 20:58   #73906
Slow
Premium
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 334
Imao sam Z4 2.5SI, crni s kurvinski crvenom kožom iznutra...Nikad prežaljen. Auto je neudobno korito koje izbija bubrege, nepregledan potpuno s dignutim krovom, unaprijed sam se samo 2 puta parkirao i oba puta pogodio branikom zid jer nisam mogao ocijeniti koliko je hauba dugačka, jaja sam ispekao svaki put na sjedalu.
I svaki dan kad bih došao doma s autom nakon posla, prije spavanja bih otišao napraviti još jedan đir po Sljemenu ili samo malo oko kvarta. I nisam skidao osmjeh s lica.

Provozao sam poslije i ponešto M-ova, i Elfera i svi su super, ali ta kombinacija kad si klinac od 25 godina i kupiš si nešto takvo je valjda na razini kao kad narkoman prvi put uzme heroin i pokušava svaki idući put doživjeti prvi šus.
Slow je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na