Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > Telemach
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.09.2024., 07:25   #991
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,126
Citiraj:
Autor Shuky Pregled postova
jel, ima itko tko ugovorenu(i koju te za koliko) uslugu preko A1 ili T-com optike..? thnx the sa kojim routerom?
Ja sam preko t-com optike (trio paket, jedino se to moglo uzeti, 36 eura). Dobio sam Innbox V80. Isto kao i svi, jako zadovoljan uslugom. Jedino bi bitrate na telki trebao biti veći. Primjerice Arena sport kanali imaju daleko kvalitetniju sliku od Sportkluba.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2024., 22:51   #992
Shuky
Premium
 
Shuky's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 664
Citiraj:
Autor ojpi Pregled postova
Ja sam preko t-com optike (trio paket, jedino se to moglo uzeti, 36 eura). Dobio sam Innbox V80. Isto kao i svi, jako zadovoljan uslugom. Jedino bi bitrate na telki trebao biti veći. Primjerice Arena sport kanali imaju daleko kvalitetniju sliku od Sportkluba.
sad imam to iskonovo govno.... za 22€ samo optiku... cekam dok ne dodju u ulicu! 2025
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Shuky. 21.09.2024. u 14:25.
Shuky je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2024., 20:25   #993
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,289
Spojili me danas Telemachovci, sve šljaka ok. Slika na TV-u nije ništa lošija nego na A1 koaksijalcu koliko sam kratko vidio. Jedino što su mi uvalili router G-2425G-A jer nisam bio doma, pa ću tražiti bolji. Ali stvarno su ekspresni bili, od ugovaranja do puštanja prošlo samo tjedan dana. Iskoristili su optičku paricu koja je već u stanu, pa nije bilo dodatnog bušenja.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na