Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.05.2024., 14:20   #19681
Endless
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10
Citiraj:
Autor hakija Pregled postova
Ima na akciji u svijet medija na 15%, kupio šogi bas...jos se borimo stavit to cudo na zid tako ne znam kakav je osim velik 😁

i dalje je skup da se razumijemo 😑

Za naše shopove 3400€ je vrlo dobra cijena s obzirom da je tek nedavno taj tv krenuo u prodaju s preporučenom cijenom prek 5000€. Ima i nižih, gotovo nevjerojatna cijena od 2979€ no za to treba bit u njemačkoj i sličnim državama..


A što bi tek bilo da je bio u igri 83" koji nije toliko veći i teži od 77" ili ako netko ima viška 25K€ pa ubode 97G4, 60ak kg i 215x125cm pa trebaju još dvojica
Endless je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2024., 14:30   #19682
Endless
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10
Citiraj:
Autor tomo19 Pregled postova
U Elipsu

LG OLED65G2 1299EUR, danas mi kažu da imaju nekoliko komada.

LG OLED77G2 1899EUR, imaju ih oko 20kom.

LG OLED55G2 1099EUR, imaju ih nekoliko komada, ali slična je cijena i u drugim dućanima.

Samo, ne znam šta izvode, kad sam ja kupio prije 20-tak dana isto je bio kao zadnji, išao sam po njega u skladište gdje su mi rekli da imaju čitavu paletu.

Za veličinu 65 isto su mi prije koji tjedan dana rekli da imaju ukupno samo još jedan zapakirani, danas ih odjednom imaju više komada

S obzirom da je riječ o modelima za 2022. a koji su vjerojatno proizvedeni početkom 2023. to onda znači da su u skladištima već neko vrijeme u većem broju. To u praksi znači da ove cijene mogu još dolje dok ih ne rasprodaju. Tko zna, možda netko ubode 77G2 i za 1500, 1600€
Endless je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2024., 18:20   #19683
Asterix040
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 54
Citiraj:
Autor tomo19 Pregled postova
Možda bolje 77G2 ako ti ide na zid (ne dobiješ stalak, dobiješ zidni nosač), i ako ti ne trebaju naprednije opcije za zvuk što imaju LG OLEDI od 2023.g.

Baš sam i njega zagledao, 77G2.
Koliko sam skužio LG OLED-i nakon 2023 podržavaju DTS audio. A to je ionako format koji je izgubio rat protiv Dolby Atmos-a o TrueHD-a.
Asterix040 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2024., 22:24   #19684
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,270
Dosa ovaj odvratni full screen home page od na C9, pauzira i video koji se playa, uzas.


No dobro doslo mozda vrijeme da aktiviram Partum jamstvo, imam jedno 500tinjak mrtvih piksela, jel iko ima iskustva sa njima, cuo sam da cesto prave probleme, kakva je situacija?

Mogu li zatrazit da mi dodje serviser na teren, pa da on utvrdi jeli se moze popraviti ili ne, da ne saljem tv na servis da utvrde da treba mijenjati panel pa ga ima ili nema, a ja bez tva misecima koliko ih znam.

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 31.05.2024. u 22:45.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2024., 08:05   #19685
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,563
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Mogu li zatrazit da mi dodje serviser na teren, pa da on utvrdi jeli se moze popraviti ili ne, da ne saljem tv na servis da utvrde da treba mijenjati panel pa ga ima ili nema, a ja bez tva misecima koliko ih znam.
Teško. Ne znam što ti piše u uvjetima jamstva, ali najvjerojatnije ne. Jesi to jamstvo kupio sam ili je bila baš promocija od LG-a?
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2024., 13:05   #19686
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,270
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Teško. Ne znam što ti piše u uvjetima jamstva, ali najvjerojatnije ne. Jesi to jamstvo kupio sam ili je bila baš promocija od LG-a?
Nisam ja nista nadoplacivao ali je preko sancte islo SD protect plus

Poštovani g.

hvala na slanju računa za koji molimo da kontaktirate davatelja naknadne zaštite Partum za pregled uređaja kako bi se ustanovio eventualni kvar putem slijedećeg kontakta za prijavu https://www.partum.hr/Prijava%C5%A1t...x#.Y_R9muHMKUk
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2024., 15:02   #19687
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 555
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova

Mogu li zatrazit da mi dodje serviser na teren, pa da on utvrdi jeli se moze popraviti ili ne, da ne saljem tv na servis da utvrde da treba mijenjati panel pa ga ima ili nema, a ja bez tva misecima koliko ih znam.
raspitaj se malo o ovome, ne znan jel usporedivo, ali mi imamo lg perilicu i nesto nas je zezala (isto 5g jamstvo) pa smo se interesirali jel neko moze izic na teren da ne saljemo ~80kg kutijetinu na servis...kazali su nam da se izlazak na teren naplacuje neovisno o duljini jamstva....ugl nismo uopce tili provjeravat jel to bas tako ili su rekli da nas otkantaju.


srecom, musice su prestale pa se nismo morali zezat, ali svakako provjeri jel ta opcija unutra jamstva ili ces morat placat posebno.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2024., 15:40   #19688
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,270
Nije mi problem ni platit neku normalnu cifru, evo crka mi je elux frizider, tehnicar je dosa, utvrdio da je nepopravljiv, i sad cekam da se lanac otpetlja da odobre jamstvo.

Prvo sam se javio electroluxu, to je trajalo 2 radna dana
Pa je Andabaka izasla u uvid, cca 4 radna dana od prijave kvara
I za 2 dana sam dobio rjesenje sa kojim sam se javio centru tehnike, koji je odgovorio za 3 radna dana, i rekli da su se javili dobavljacu, pa cekamo dobavljacev odgovor.

To traje od 15.5, no frizider mi je u kuci, ubacim u njega svaki dan par boca sa ledom i koristi mi koliko toliko.


Tako bi isto sa televizijom, neka oni izadju, nek napalte i naprave uvid, pa dok se partum guzla sa odgovorom da mogu koristit tv dok se oni odluce.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 15:13   #19689
ange
Premium
Moj komp
 
ange's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Postovi: 112
Pozdrav, da li ima netko preporuku za dobar zidni nosač, ne treba biti pomični može fiksi, ili preporuka za pokretni sa škarama npr. u pitanju je 77"
Hvala na pomoči.
Lp
ange je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 15:19   #19690
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,373
Citiraj:
Autor ange Pregled postova
Pozdrav, da li ima netko preporuku za dobar zidni nosač, ne treba biti pomični može fiksi, ili preporuka za pokretni sa škarama npr. u pitanju je 77"
Hvala na pomoči.
Lp
Meni je Vogels odličan, bude na akciji svako malo po dučanima.
axo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na