Tema: Automobili
View Single Post
Staro 08.03.2019., 14:23   #42418
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Eto, ti kažeš generaliziranje, ja kažem realnost. Razmisli malo, pogledaj statistiku prometnih nesreća, vidjeti ćeš da je većinu prometnih nesreća skrivila dobna skupina od 18. do 22. godine (MP). I uzmi uzorak od 100 ljudi, vidjeti ćeš da sam u pravu. Ne kažem da nema budala svugdje, ima, uvijek će biti. Ali budi realan malo. Ako si se ti našao prozvanim, jebiga, ja tu ne mogu pomoći. Ja samo kažem kako je, tj. kako ja gledam na te stvari.
To su mladi nadobudni vozači...18-22,kupi pilu od auta,prakticki bez iskustva i tiska ga koliko ide...i eto ti pizdarije.

A vjerujem da statistički sigurno imas vise zidara,varioca i kojekakvih šljakera nego bankovnih činovnika,menadžera ili doktora...

Vidio sam dosad hrpetinu nesreća otkako markiram cestu jer kreteni ulete u zonu radova sa 80-100 i bum...isključe se semafori,pa se ljudi neznaju snaci u raskrižju,neki ulijeću prebrzo ko padobranci i bum...i vidio sam od zidara do gospode u Armanijevim odjelima...jbg,ako si kreten,kreten si neovisno o zanimanju ili školi...problem su mrcine od auta i spomenuti kreteni iza volana.
Stanky069 je offline   Reply With Quote