View Single Post
Staro 16.05.2007., 08:24   #75
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ploča 250,Proc 300,Ram 400,GPU 400,ostatak konfe bez monitora jedno 500 max..i dobiješ medium low stroj za medium low igranje..bez forsanja..tko ima, taj i plati..tko nema..zadovolji se najbolje sa onim što je pred njim,i bez forserskih izjava tipa..joj boli me glava ako vidim nazubljene rubove pa moram zašarafit barem 8x AA i 16x AF..stvarno i nije u skladu sa profesijom iskusnog PC HW testera..baš naprotiv..kad to vidiš,shvatiš kako je ekipi sa grafama od 300,500kn..i da se i oni igraju..

Sve u svemu koliko sam pročitao thread..400tinjak dolara za grafu sa napuklim driverima,znači kod nas jedno 2500kn..negdje ispred GTSa,negdje na razini X1950pro..nitko u biti ne može zaključit gdje je toj grafi mjesto,2900XT..barem dok ne dođu pošteni Dx10 naslovi..a ovo sa driverima, tu smo bar domaći,sad će bit masakriranje svakih 3 tjedna,kao nekad Nvidia..za jedno godinu dana će izać tek pošten driver za to..i to Omega ...

Igram se i ja na svemu,na XT PE,X800tki..neki dan dobio ponudu na 600kn za tu AGP karticu..ja rekao,da super..i šta da si kupim za 600kn..X1650pro? ..ne bi danke schon..

Ima koji direct link vs vs vs..znači ovaj ATi,GTS i GTX..ne zanima me 3D čmark..nego igre..ne igram još uvijek 3D Mark ..
thedream je offline   Reply With Quote