View Single Post
Staro 06.07.2020., 10:07   #16
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Ne treba generalizirati da je sve loše.
U zadnjih godinu dana promijenio i pogledao dosta stanova (ZG zapad).

Bio podstanar kod čovjeka koji je izgradio stambenu zgradu s još jednim partnerom, i osim što iznajmljuje stanove, u jednom stanu u toj zgradi i živi. Vidi se da je radio za sebe, i sam kaže da i u ostale projekte ide kao da gradi za sebe. Nisam našao mane stanu i zgradi općenito.
Ušao je nedavno na još jedno zemljište i koliko vidim, iskopi za temelje su gotovi. Ne sumnjam da će biti kvalitetno napravljena zgrada.

Sad sam u RIS naselju, par kolega i prijatelja je uzelo stanove tamo i nemaju riječi zamjerke.

Minuse vidiš tek kad zagrebeš ispod površine, gdje su izvođači štedili na stolariji. Da nisam imao problema i pozvao stručnjaka, ne bih ni znao kakve gluposti su napravili zbog ušteda na par komada okova, no opet, ništa što se ne da riješiti.

Ne bih otpisivao novogradnju odmah, nisu ni investitori glupi. Znaju da je teško uvaljati mačka u vreći i da ljudi mogu birati i znaju gdje treba gledati. Nitko neće ići na takvu investiciju, a da nije provjerio apsolutno sve. Tu ne računam one koji dođu s vrećom novaca i kupuju stan za iznajmljivanje, pa ih nije briga kakav je, jer ionako oni neće živjeti unutra.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote