View Single Post
Staro 05.09.2018., 23:52   #42
sokolmaric
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Evo javljam se da vezano za mojim black screen problemom da je riješeno nakon svježe instalacije windowsa 7. Prvotno sam stavio bio neku stariju verziju AMD drivera 17.x.x. pošto sam na nekim drugim forumima pročitao da je ta verzija drivera bila stabilna. Nažalost opet black screen se pojavio tada ne odmah nakon bootanja win već nakon nekog vremena recimo u usred neke igre i samo reset button pomaže tada. Doduše sada je DDU program radio u safe modu pa sam pokušao sa zadnjim optional verzijom drivera i evo radi bez i jednog štucanja kartice. Inače sam znao i povremeno imati problema sa postavkama ventova na kartici koje sam podesio da vrte konstantno na 45 % (MSI afterburner) jer mi je to još prihvatljiva razina buke, a i u igrama ne prelazi mi 75 stupnjeva pa mi se to čini razumno, Ali je i tu znalo zavrtit ih random na 100% bez razloga čak i u idleu gdje je temp oko 45 stupnjeva (AMDov wattman ne koristim). Uglavnom evo za sada sve radi i to sa divljanjem ventova radi kao nova, a bios nažalost nisam nikakav stavljao jer nisam to nikada pokušavao pa nebih se usudio bez nekog pouzdanog tutoriala...
sokolmaric je offline   Reply With Quote