View Single Post
Staro 30.09.2011., 14:23   #12
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Zavrsio sam elektrotehničku, tak da nekog teoretskog pojma imam, ali praktično sam malo slab
kvragu, sad ispada da sisak ima kvalitetniju elektrotehnicu od zagreba . ne, nema....... samo sam si ja dao truda pa sam se zajebavao od malih nogu, skola me nije nicemu konkretno naucila osim nepotrebne teorije, nazalost (vidim i tebe takoder ).


Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Mzda imaju zenski 2,5mm i onda samo kupim njega, zalemim i valjda bude radilo.
ovo ti je potencijalno klimavo jer onda moras naci isti konektor kakav je ovaj zalemljen na PCB-u, ili sasijski 2.5mm stereo. iako bi bilo najbolje nekako provjeriti da ti mozda nije i kabel dobio po piksli, lako pukne kontakt unutra, ali bi to zahtjevalo raskapanje senzora pa provjera kontakta izmedu kabela i samih lemnih tocaka na senzoru.........


ili mozes izvaditi ovaj konektor sa kartice, zalemiti tri duze tanke zice, pa ih nekako pricvrstiti na kabel od senzora, cisto da vidis da li tako radi. malo ce ici teze jer nema mjesta kvalitetno pricvrstiti zicu na sva tri pola plus postoji mogucnost da napravis kratki spoj ili nikakav spoj, ali ja samo pricam sto bi napravio na tvom mjestu prije ikakve kupovine, cisto da budem siguran da ce sa novim konektorima - sve raditi 5/5 .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote