View Single Post
Staro 18.01.2009., 14:59   #82
Cor
Premium
 
Cor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: HRVATSKA, Slavonski Brod
Postovi: 35
Sto se tice kablova moram ih staviti sve u onu spiralu, jer od integriranja u zid vise nema sanse, a niti mi se da. Najme kuca i dnevni boravak su projektirani i izvedeni s 5 km sirokih cijevi za kojekakve zice, kako vidis i uticnice su sve stavljane na visinu da su dostupne da ne ostanu iza ormarica ... iza ormarica i TV-a imam jos jednu debelu 22mm cijev ali mi se neda skidati TV sa zida i sve kablove ponovo provlaciti. Doci ce u jedan kut svi u crnu spiralu i ok. Da ti budem iskren ja sam cijeli zivot okruzen kablovima sto zbog posla sto zbog hobija i uopce kablove vise ne primjecujem
Sto se tice blur-a na ovom TV-u ja ga uopce nisam primjetio, tv je 2-3 ms a i 100Hz i u svakom pogledu sam izuzetno zadovoljan s TV-om. Redovito mu upucavam nove firmware. Ono sto zaista odusevljava je taj njegov PerfectPixel 3D HD engine koji zaista izvanredno radi. Kazem ja sam izuzetno zadovoljan u svakom modu rada. Da postoje bolji vjerojatno, mada je ovo FullHD LCD godine po EISA za 2007/2008. Kazem ja sam apsolutno zadovoljan i nista bolje mi ne treba, a i kad kupim TV onda me drugi slabo zanimaju jer TV kupujem 1 u deset godina. Normalno je da ce svakom serijom i mjesecom izlaziti i pojavljivati se bolji i bolji, ali kako rekoh uopce se time ne opterecujem niti mi to ista znaci, kad vec imam "stroj" koji za mene izvanredno radi. Sto se tice 24p moram reci da kada sam kupio BlueRay i isprobao da sam apsolutno odusevljen i vidljiva je razlika izmedju 720p i 1080p. U mail kontaktu s Philips Europa covjek lijepo kaze da je ta serija prvenstveno radjena kao FullHD odnosno HD TV. Mada za mene fenomenalno radi i u standardnim odnoso 576 modu, bez imalo blur-a. Ono sto me drugo odusevilo je engine za automatsko rastezanje slike i prilagodjavanje, definitivno najbolje sto sam do sada vidio. A i sam Ambilight za gledanje filmova u potpunom mraku (kako je i preporuceno) je poseban dozivljaj mada sam i sam bio skeptik i o tome mislio u pocetku dok mi TV nije stigao da je cisto preseravanje. Posebno sam zadovoljan s crnom bojom, koja je na ovom LCD-u kad se dobro podesi zaista crna. "No dobro, dosta o mom TV-u, pricajmo malo o meni "
Zao mi je jedino sto nisam uzeo 52" ali i ovako me zena skoro izbacila iz kuce kad je vidjela koliko sam dao novaca a 52" je bio jos dodatnih cca 3500 kn. U svakom slucaju svakom mogu toplo preporuciti Philips FullHD LCD serije 9000 ali i 7000.
__________________
Nisam za EU. Globalizacija je navece zlo koje je do sada snaslo nas planet ! Na forumu sam da ako nekome mogu pomoci, a ne voditi sulude beskonacne rasprave tipa ciji je veci i tko je bolji tehnicar!
Cor je offline   Reply With Quote