View Single Post
Staro 12.07.2019., 16:18   #7419
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ovaj S10e je fora mob, al šteta što batka nije jača.. Smanjuje se proizvodni proces a onda se i smanjuje kapacitet baterije, jer kao, pa novi SoC i to niš ne troši baterije a tu je i kakti OS koji je frendovski naklonjen bateriji.

Baš neki dan bio u Areni (Elipso) idem malo čačkat po S10e, prvo kaj sam uočio da je bio dost zagrijan, a drugo mob trza na veliko, odem u Xiaomi, čačkam po mobitelima, rade ko podmazani (Mi8, M9, Mi9SE)..

Al usprkos tim samsungovim višestoljetnim neriješenim manama po pitanju trzanja i dalje mi je S10e jako dobar mob, zapravo simpatičan, a najviše radi ergonomije, koja je odlična i naravno, normalnog ravnog ekrana.. Samo eto, baterija je prijelomna točka.

Kaj je s kamerom na S10e, kaj nije ista ko i na S10 u pogledu kvaliteti fotki i videa?
Jer kolko čitam, pojedinci govore da je kamera ok.
Čuj, taj u dućanu je upaljen svako malo i stalno na punjaču, normalno da se grije. U firmi imamo 2 komada i nijedan se ne grije više od prosječnog moba te snage. Jednog sam imao kod sebe kratko i nije ništa trzalo kao ni onaj kojeg sam probavao u SD neki dan a nisam skužio ni neko grijanje veliko. Ja uvijek pogasim one animacije i druge pizdarije.
To je IMHO best buy kompakt iz 2019te. Ravan i odličan ekran, odlična kamera, mob idealnih dimenzija i težine (kompakt a opet veliki ekran, težina kao S7). Vrti sve bez greške a kako i neće jer to isto radi i S7 još uvijek. Baterija je prije prosjek nego loša jer koliko čuh od kolege dura mu čak i nešto duže neg ona na S7 kad je bio nov a to mi je dovoljno. Jasno, nekom to nije dovoljno pa će produžit dalje. Ja ga sigurno uzimam samo čekam da ga oept stave na akciju jer više od 3500 kn nedam za mob a ovaj put keš nije opcija jer sam se iskrcao drugdje (putovanje). U igri mi je bio i Mi9 ali je otpao zbog nekih "sitnica" koje mene smetaju.
renc je offline   Reply With Quote