View Single Post
Staro 24.12.2018., 23:46   #1988
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Firecracker Pregled postova
Za sve koji razmatraju Acer Predator XB271HUbmiprz, panel ima grešku koja se manifestira blinkanjem slike (kao da se ugasi i upali na 10tak milisekunda).

https://community.acer.com/en/discus...-flickering/p3

Moj monitor je proizveden Aug 2018, neću se zezat s reklamacijom jer je moguće da opet dobijem panel s greškom. Ja sam primijetio da mi se to događa najčešće kada se dižem sa stolice, koja ne dira stol (ali je sve na laminatu), kada upalim grijalicu koja shera istu strujnu letvu. Prodrmao DP kabel, sve je čvrsto tako da nevjerujem da je kabel. A nekad je i radnom. Eto čisto da znate
Vezano uz ovu grešku koju si spomenuo, kod mene se to manifestira na slijedeći način, za sada sam zabilježio dva scenarija:

Imam telku spojenu na istu letvu kao i cijeli komp, 3. ulaz u grafičku preko HDMI-a. Kod paljenja "blicne" dva puta. Prvo kod samog paljenja, zatim kod full screen iz menu-a. Panasonic LED TV iz 2012. je u pitanju. To se događa svaki puta kada palim telku ili pojačalo (isto na letvi). No, usporedbe radi, kada upalim pojačalo ista stvar se dogodi i na telki tako da mi je to "greška" s kojom ne da mogu živjeti već ono... Naviknuo sam.

Drugi vrlo rijetki slučaj je kada mi se miš Master 2S upali iz standby-a (nije spojen kablom!), dok sjednem za komp ili ga jednostavno ne korisim duže vremena. Jako rijetko ali to je drugi primjer. I nikada (barem još nisam primjetio) da to radi dok halam neku simulaciju letenja gdje mi miš zna biti nepomičan neko vrijeme, odnosno u igrama.

Kabel sam kupio novi jer mi je 1,5m koji je došao s monitorom bio pre kratak.

Driveri su 416.34.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote